Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Kavajë

 • 4 foto
  Motorra Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Benzi

  Shiten motorra Benzi 200 benzine. 220 cdi. 250 TD. cklasi. 300 (210), A class 1.6 benzine. ne gjendj

  Kavajë Sot, 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prapakolp Per Benz ML
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Per Benz ML

  Prapakolp Per Benz ML '99 Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valice e skafanda motocikleti
  Autopjese dhe paisje

  Valice e skafanda motocikleti

  Valice e skafanda per motociklet te ardhura nga it.te perdorura.cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapiceri te ndryshme BMW
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri te ndryshme BMW

  Shiten sindile BMW 320 ne gjendje te mire.

  Kavajë Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr benzine per A clas
  Autopjese dhe paisje

  Motorr benzine per A clas

  Motorr benzine per A Clsas 1.6 dhe 1.4 Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 19:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjo manuale A clasi
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo manuale A clasi

  Kamjo manuale per A clsas. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapiceri Fiat Bravo
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri Fiat Bravo

  Tapiceri Fiat Bravo ne gjendje te mire , (per tek dere ) set. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjo Automatike Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo Automatike Benzi

  Kamjo Automatike per Benz 124 . 220 cdi. 300 (210) . 250 (210) ne gjendje shum te mire teknike.

  Kavajë Sot, 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamjo manuale wv
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo manuale wv

  Kamjo manuale per AudiA2.polo.seat ibiza . W lupo .Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pompaci benzine
  Autopjese dhe paisje

  Pompaci benzine

  Pompaci benzine , benzi , fiati , pezho , wv , seati etj. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Parakolpe te perdorura per BMW, Opel astra, w, etj
  Autopjese dhe paisje

  Parakolpe te perdorura per BMW, Opel astra, w, etj

  Parakolpe e prapakolbe te perdorura per BMw, Opel astra, w, Audi, fiat bravo, reno, Alfa etj.

  Kavajë Sot, 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamjo Automatike per BMW 525,325
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo Automatike per BMW 525,325

  Kamjo Automatike per BMW 525,325 vitii prodhimit '96 Me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese kembimi fener. stopa te ndryshem.
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi fener. stopa te ndryshem.

  Fenere, stopa te ndryshme BMW, opeli, W, fordi, Audi, renoje, pezhoje etj . Me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Grupe kodicioneri
  Autopjese dhe paisje

  Grupe kodicioneri

  Grupe kodicioneri per ; Benz , w v ,seati , fordi, opeli etj.cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbulesa sendiljesh lekure per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Mbulesa sendiljesh lekure per BMW

  Mbulesa sendiljesh prej lekure (BMW X5) viti prodhimit 2009 orgjinale ne gjendje shume te mire cm

  Kavajë Sot, 18:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sendilje Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Sendilje Benzi

  Sendilje Benz-i 124. 202. 203. 210.

  Kavajë Sot, 18:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr Seat Ibiza,W Polo,Audi A2, W Lupo
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Seat Ibiza,W Polo,Audi A2, W Lupo

  Motorr - 1,4 Naft (3 Pistonsh) Viti i prodhimit - 2004 I Sapo ardhur nga Italia, Ne gjendje shume te

  Kavajë Sot, 18:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pajisje elektrike
  Autopjese dhe paisje

  Pajisje elektrike

  Pajisje elektrike , celesa e salvovite , kuadro , te ardhura nga italia. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Grupe timoni
  Autopjese dhe paisje

  Grupe timoni

  Grupe timoni BenzI, w v , bmw ,fordi , smarti etj. Cmimi : me marrveshje

  Kavajë Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Radiator uji e kodicioneri
  Autopjese dhe paisje

  Radiator uji e kodicioneri

  Radiator uji e kodicioneri per Benz , wv , opeli , fordi , fiati etj , cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 18:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kemi te gjitha pjeset per opel zafira 2.2 benzine
  Autopjese dhe paisje

  kemi te gjitha pjeset per opel zafira 2.2 benzine

  disponojm te gjitha pjeset per opel zafira benzin kemi dhe pjes te tjera qe i sjellim nga jasht

  Kavajë Dje, 21:12
  700 €
 • 0 foto
  Kemi disqe te perdorur vetem origjinal jo kinez
  Autopjese dhe paisje

  Kemi disqe te perdorur vetem origjinal jo kinez

  disqet kan ardh mga jasht jan ne gjendje shum te mir cmimet me konkuruse ne treg

  Kavajë Dje, 21:10
  350 €
 • 2 foto
  Kemi te gjitha pjeset e Maseratit 4.2 benzin 2007
  Autopjese dhe paisje

  Kemi te gjitha pjeset e Maseratit 4.2 benzin 2007

  makina disponono te gjitha pjeset ne gjeni ne kavaj num tel 0696777177

  Kavajë Dje, 21:10
  5.000 €
 • 3 foto
  Opel kabrio 1.9 6 marsha vetem pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Opel kabrio 1.9 6 marsha vetem pjes kembimi

  makina ka ardhur nga jasht i disponojm te gjitha pjeset me motor 1.9 6 marsha me cmimet me konkurues

  Kavajë Dje, 21:09
  600 €
 • 1 foto
  Pjes per mazda RX8 disponojm te gjitha pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per mazda RX8 disponojm te gjitha pjeset

  Makina esht ne gjendje perfekte i kemi te gjitha pjeset motorrin edhe e ndajm ne pjes esht me 74000

  Kavajë Dje, 21:08
  1.000 €
 • 9 foto
  pjes kembimi per porsh mercedez me cmimi konkurues
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per porsh mercedez me cmimi konkurues

  Makinat vin nga jasht jan super te pastera per c klas per s klas e rexhina e cdo pjes tjeter ne i ke

  Kavajë Dje, 21:07
  1.400 €
 • 2 foto
  Disqe golfi 4 nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golfi 4 nr 16

  Disqe golfi 4 nr 16 Cmimi 150€ Cel.watsap:0699324799 Ndereohen me disqe audi a3

  Kavajë Dje, 21:00
  150 €
 • 3 foto
  DISQE GOMA OKAZION
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA OKAZION

  NE KEMI TE GJITHA MODELET E DISQEVE PER MAKINA. TE REJA DHE TE PERDORURA. GJITHASHTU GOMA TE REJA &

  Kavajë Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe nr 18 super
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 18 super

  Disqe nr 18 super

  Kavajë Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 17 per benz 204
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17 per benz 204

  Super gjendje

  Kavajë Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMV NR 17 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMV NR 17 orgjinal

  Disqe orgjinal BMV nr 17

  Kavajë Dje, 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe orgjinal nr 17 pasati vetem dy cop
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17 pasati vetem dy cop

  Disqe orgjinal

  Kavajë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17

  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17

  Kavajë Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  DISQE MERCEDES EVOS NR 16.OGJINAL OKAZION

  Kavajë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe me 4 dadacek nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me 4 dadacek nr 16

  Disqe me 4 dadacek nr 16

  Kavajë Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe opeli nr 16 orgjinal per me shum infomacin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe opeli nr 16 orgjinal per me shum infomacin

  Disqe orgjinal

  Kavajë Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PER BENZ NR. 16 OKAZIO
  Autopjese dhe paisje

  PER BENZ NR. 16 OKAZIO

  Disqe

  Kavajë Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 18 BMV J-ader
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 BMV J-ader

  Disqe orgjinal nr 18 BMV JADER

  Kavajë Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe nr 16 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 16 orgjinal

  Disqe nr 16 orgjinal passat golf 5/6/7 ,

  Kavajë Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe nr 17 benzi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 17 benzi

  Disqe orgjinal benzi nr 17 super

  Kavajë Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 18 brabus
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 brabus

  Disqe orgjinal nr 18 brabus me continetal 255/45/18

  Kavajë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe nr 17 orgjinal Audi A.6 S line
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 17 orgjinal Audi A.6 S line

  Disqe orgjinal nr 17 Audi A,6 S line super te paster pa saldura

  Kavajë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio

  Okazio

  Kavajë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe nr 20 orgjinal per Ml 166 lug AMG
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 20 orgjinal per Ml 166 lug AMG

  Disqe nr 20 orgjinal per benz.ML , 166 lug AMG

  Kavajë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18

  Disqe orgjinal S , nr 18

  Kavajë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal 18

  Disqe orgjinal nr 18 super

  Kavajë Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe orgjinal nr 18 mideli 2016
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 mideli 2016

  Disqe orgjinal nr 18 modeli 2016

  Kavajë Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj

  Disqe audi nr 19 te pa salduara super

  Kavajë Dje, 18:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe bmw nr 18 pa saldime super
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bmw nr 18 pa saldime super

  Disqe bmw nr 18 pa saldime super

  Kavajë Dje, 18:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Autec madein gjermani.nr 19 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Autec madein gjermani.nr 19 orgjinal

  Disqe Autec madein gjermania nr 19 orgjinal pa saldura jan super

  Kavajë Dje, 18:31
  Me Marrveshje