Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Fellne me goma BMW F10
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma BMW F10

  Fellne me Goma 255-35-19 Michelin , janë të ardhura nga zvicra , fellnet jan origjinale... Qmimi i

  Klinë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Audi

  Fellne me Goma 205-55-16 Qmimi i volitshëm...

  Klinë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Audi

  Fellne me Goma 225-55-16 m+s continental Qmimi i volitshëm...

  Klinë Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr te kamjonit mercedes 35
  Autopjese dhe paisje

  Motorr te kamjonit mercedes 35

  Shes motorrin 35 te mercedesit per info kontakti 049361970.........................................

  Klinë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion actros 4 aks
  Autopjese dhe paisje

  Kamion actros 4 aks

  Shes prikolines viti 2005 . 17 kubik prikolica asht me shasi tvet edhe me klip tvetin asht e komple

  Klinë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Actros pjes
  Autopjese dhe paisje

  Actros pjes

  Shes pjes per kamjon aktros bllokin emotorrit flutren korpen klipat turbinen esene tjera kontAkto n

  Klinë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqin lamjes auto larje
  Autopjese dhe paisje

  Maqin lamjes auto larje

  Shes maqinat per info nr kontakti 049361970

  Klinë Dje, 15:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes

  Shes pompen e kiperit te kamjonav 8-14 asht ne gjendje tmir pompa asht 6 qe asht komplet krejt per

  Klinë Dje, 15:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma me fellne mercedes gjip 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne mercedes gjip 17

  Shes fellnet me goma per gjip mercedes emell 235 / 65 / r 17 per info nr kontakti 049361970......

  Klinë Dje, 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi
  Autopjese dhe paisje

  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi

  Shes led angel per bmw ngjyren mundesh me i ndrru me tel, cmimi i tyre online eshte 85 un i shes pe

  Klinë Dje, 15:26
  60 €
 • 3 foto
  Fellne per BMW 19zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW 19zoll

  Shiten Fellne per BMW 19zoll me goma shume te mira permashum info kontaktoni nViber +38649319320

  Klinë 21 janar 23:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma

  SHes fellnet me goma nr 16/.45/ 225

  Klinë 21 janar 03:09
  150 €
 • 2 foto
  Radjo per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Radjo per golf 5

  Radjo punon shum mir asht I RI po asht esht mp3

  Klinë 13 janar 17:17
  60 €
 • 0 foto
  Lajsne per mercedes w123
  Autopjese dhe paisje

  Lajsne per mercedes w123

  Shes 9 lajsne per oldtimer mercedes 240d disa nuk jan ne gjendje perfekte disa po cmimi komplet 50€

  Klinë 9 janar 07:45
  55 €
 • 1 foto
  GOMA 215 .60 r 17
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 215 .60 r 17

  Shes 2 goma 215.60r 17 per info nr kontakti 049361970..............................................

  Klinë 5 janar 10:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te vers nr 205.45.16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te vers nr 205.45.16

  Goma te vers nr 205.45.16

  Klinë 30 dhjetor 10:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes bandasht e hekrit 16 per opel
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandasht e hekrit 16 per opel

  Shes veq bandash e hekri 16 per opel edhe kapakt orginal te opelit pa guma ok

  Klinë 4 dhjetor 10:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes fellne pasat nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne pasat nr 16

  Shes fellnet per pasat audi nr 16 jan me 5 shrafa per info nr kontakti 049361970....................

  Klinë 2 dhjetor 17:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra
  Autopjese dhe paisje

  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra

  Shes menjaqin a po ndrrusin e shpejtesive per opel vectra 1.8 benzin, viti 1998, 150 euro

  Klinë 23 nëntor 22:18
  150 €
 • 8 foto
  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore

  Shes rimorkjon per vetura ne gjendje te mir pune dhe me instalim te dritave shum te fort me dy aksa

  Klinë 19 nëntor 18:18
  650 €
 • 2 foto
  Chip tuning per vw golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Chip tuning per vw golf 5

  Shitet chip tuning per vw golf ...

  Klinë 18 nëntor 09:18
  100 €
 • 0 foto
  Dvd
  Autopjese dhe paisje

  Dvd

  Shitet DVD original per vw golf 5 ,6, 7

  Klinë 17 nëntor 15:29
  250 €
 • 1 foto
  Stopa per ML
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per ML

  Shiten stopat te ri original

  Klinë 15 nëntor 18:15
  170 €
 • 6 foto
  Shes dritat pasat 2004
  Autopjese dhe paisje

  Shes dritat pasat 2004

  Shes 2 dritat e para per pasat 2004 viti per info nr kontakti 049361970.............................

  Klinë 4 nëntor 20:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma BMW X3

  Fellne me Goma 245-50-18 m+s Continental (vp 2018), të ardhura nga Zvicra... Qmimi i volitshëm...

  Klinë 31 tetor 12:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Navi Pioneer 2017
  Autopjese dhe paisje

  Navi Pioneer 2017

  Shes Pionerin modeli AVIC-F9880BT 2017 me keto opcione: #NavigacionGps 2017 #Cd-dvd mp3-mp4 #Radio #

  Klinë 19 tetor 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per BMW x5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW x5

  Shiten

  Klinë 4 tetor 19:26
  330 €
 • 0 foto
  Dizne mercedes benz emell 400
  Autopjese dhe paisje

  Dizne mercedes benz emell 400

  Shes 8 diznet dizerpumpen ventillat e nafit krejt komplet Per info nr kontakti 049361970........

  Klinë 3 tetor 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne GOLF 4 / 18COLL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GOLF 4 / 18COLL

  Shes ose ndrroj felnet e golf 4 18 coll . Per me shum info +38349434820.

  Klinë 28 shtator 21:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma VW

  Fellne me Goma 205 55 16 Qmimi i volitshëm...

  Klinë 27 shtator 10:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Goma 195-70-15 C
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma 195-70-15 C

  Shiten Gomat vetem nje dimer te perdorura java e 30-2018 viti prodhimit

  Klinë 27 shtator 10:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Spirala Sport
  Autopjese dhe paisje

  Spirala Sport

  Shitenn. Spiralet Sport. per golf 4. te. Ardhen pi ch

  Klinë 25 shtator 14:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18

  fellne 18 shum te mira 18 me goma te mira per qdo hollsi na kontaktoni ne nr 049322923

  Klinë 23 shtator 11:00
  270 €
 • 3 foto
  Man 8 150 boshpump korp llamell pump kiperi
  Autopjese dhe paisje

  Man 8 150 boshpump korp llamell pump kiperi

  Te gjitha pjesen jan funksjonale dhe te ardhura nga gjermania. Qmimi thirrni ntel 044951190 Bej edh

  Klinë 19 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llajsne gti per golf 4 dyer
  Autopjese dhe paisje

  Llajsne gti per golf 4 dyer

  Shes llajsnet per golf 2 ose jetta 4dyer jan komplet per me shum chat +37744971212

  Klinë 18 shtator 22:05
  150 €
 • 0 foto
  Rimorkjo dy akse
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo dy akse

  Dy akse 6 Euro paleta kan vend 180cm e gjer 440 e gjat 220 e nalt

  Klinë 18 shtator 00:46
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet motorri per golf 4 /1.4benzin
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motorri per golf 4 /1.4benzin

  Shes motorrin me defekt per golf 4 1.4benzin 16v Motorri i ka 270mij km , komplet me menjaq , korp l

  Klinë 12 shtator 23:12
  200 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten gomat komplet Sava M+S 195/65/15 për VW golf 4 ,golf 5, seat, pasata nuk jan te lakume askund

  Klinë 8 shtator 16:43
  225 €
 • 2 foto
  Pjes per audi a4 limozin .
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per audi a4 limozin .

  Kontakt 049434820. & gomat 18she te veres pak te perdorura .

  Klinë 7 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.
  Autopjese dhe paisje

  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.

  Pjesen jan te ardhura nga gjermania jan funksjonale per me teper thirrni ntel. Baj edhe ndrrim psh:

  Klinë 5 shtator 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pun jasht vendit
  Autopjese dhe paisje

  Pun jasht vendit

  Shes kliometrazh edhe 3 zglloba te mbrenshem e dy te jashtem edhe vesht e dyrve ikam te fordit Per m

  Klinë 2 shtator 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kryt e vollanit
  Autopjese dhe paisje

  Kryt e vollanit

  Shes kryt e vollanit per golf 2sh asht pa pik llufti me garancion edhe kam krenen hidraulik me kump

  Klinë 2 shtator 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Amertizera sport KONI jan qe ngriten edhe ulen 2 o
  Autopjese dhe paisje

  Amertizera sport KONI jan qe ngriten edhe ulen 2 o

  Amertizera sport KONI. Te ardhur nha gjermania jan te ri jan ngjit ne gjermani jan hek ne kosov. Jan

  Klinë 2 shtator 09:27
  60 €
 • 1 foto
  Drita per Opel Corsa
  Autopjese dhe paisje

  Drita per Opel Corsa

  Shes dritat e para dhe mrapa per Opel Corsa 2002/2003

  Klinë 26 gusht 19:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krilla Per Kamijon
  Autopjese dhe paisje

  Krilla Per Kamijon

  Shesh Dy krilla per Kamijon Marked Mercedes jan shum te rujtura te ardhira nga Gjermani

  Klinë 25 gusht 16:30
  100 €
 • 2 foto
  fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16

  shiten fellne 16 per golf 4 dhe polo

  Klinë 22 gusht 13:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Polir Special ceramic coating
  Autopjese dhe paisje

  Polir Special ceramic coating

  Shes polirin special per ata qe e din qka asht kontakt edhe ne Viber +38349135188 Tagg: audi b

  Klinë 16 gusht 15:50
  29 €
 • 3 foto
  Shiten Gomat me bandazh
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat me bandazh

  Gomat 225/45 R 17-pr.6mm Felget 7x17 ET 38

  Klinë 16 gusht 08:59
  280 €
 • 3 foto
  Komplet Gomat
  Autopjese dhe paisje

  Komplet Gomat

  Gomat e veres

  Klinë 14 gusht 22:15
  350 €
 • 3 foto
  Shes klip kiperi mercedes man e
  Autopjese dhe paisje

  Shes klip kiperi mercedes man e

  Shes klipin ne gjendje tmir dhe shasin si iduhet dikuj let lajmrohet ne nr 049361970................

  Klinë 12 gusht 10:51
  Me Marrveshje