Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  shes maqinen e barit ne gjendje te rregull
  Autopjese dhe paisje

  shes maqinen e barit ne gjendje te rregull

  shes maqinen e barit ne gjendje te rregull fuqi te mjaftushme maqina osht italiane viber+38304925044

  Klinë Sot, 13:36
  140 €
 • 7 foto
  Goma me bandash alumini 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash alumini 195/65/15

  Gomat jan te ardhura nga zvicrra ne kosov nuk jan perdor Jan kan te montume ne golf 6 -7 Gomat jan

  Klinë Sot, 10:26
  270 €
 • 5 foto
   4 goma te veres 225/45 R 17 Continental, Mirage
  Autopjese dhe paisje

  4 goma te veres 225/45 R 17 Continental, Mirage

  Shes 4 goma 225/45 R 17 Dy jane te firmes Mirage te vitit 2018 Dhe dy Continental te vitit 2017, pr

  Klinë Sot, 09:56
  80 €
 • 2 foto
  Motorr te kamjonit mercedes 35
  Autopjese dhe paisje

  Motorr te kamjonit mercedes 35

  Shes motorrin 35 te mercedesit per info kontakti 049361970.........................................

  Klinë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqin e kerrit
  Autopjese dhe paisje

  Maqin e kerrit

  Maqin e kerrit me uj edhe pa uj dy motorra cmimi 230 ero

  Klinë Sot, 01:46
  230 €
 • 3 foto
  Pllaka per opel 1.3 1.7 dizel
  Autopjese dhe paisje

  Pllaka per opel 1.3 1.7 dizel

  Pllaka per opel 1.3 1.7 cmimi 40 ero

  Klinë Sot, 01:36
  40 €
 • 4 foto
  Shes dyr te oborrit
  Autopjese dhe paisje

  Shes dyr te oborrit

  Shes keto dyr jan te gjana 4 metra te nalta jan 2.80 per info thirr ntel 049361970

  Klinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion actros 4 aks
  Autopjese dhe paisje

  Kamion actros 4 aks

  Shes prikolines viti 2005 . 17 kubik prikolica asht me shasi tvet edhe me klip tvetin asht e komple

  Klinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtill 51 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shtill 51 origjinal

  Shes motorr sharren shtill 51 ne gjendje shum tmir per info nr kontakti 049361970

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Motorr kamioni mercedes 35 pjes
  Autopjese dhe paisje

  Motorr kamioni mercedes 35 pjes

  Ekam motorrin e kamjonit mercedes 35 komplet krejt motorrin ekam shkatrru veq radelicen defekt eka t

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp te ujit per Autobus
  Autopjese dhe paisje

  Pomp te ujit per Autobus

  Shes pompen e ujit per autobus asht ne gjendje shum tmir per info thirr ne nr 049361970

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes te motorrit kamjonit mercedes 35
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te motorrit kamjonit mercedes 35

  Shes pjes per mercedes motorr 35 jan shum sene turbinat korp llamell blloki motorrit eshum sene tjer

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes vibrimin
  Autopjese dhe paisje

  Shes vibrimin

  Shes vibrimin asht iri per betonjerk per naj seperacjon etj per info nr kontakti 049361970.........

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pomp vollani
  Autopjese dhe paisje

  Pomp vollani

  Shes pomp vollani per 3 aks 2 aks per info nr kontakti 049361970

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Turbin te Aktrosit mercedes kamion
  Autopjese dhe paisje

  Turbin te Aktrosit mercedes kamion

  Shes turbinen ne gjendje profekte per aktros 40 ose 43 per infi nr kontakti 049361970..............

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Actros pjes
  Autopjese dhe paisje

  Actros pjes

  Shes pjes per kamjon aktros bllokin emotorrit flutren korpen klipat turbinen esene tjera kontAkto n

  Klinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma me fellne mercedes gjip 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne mercedes gjip 17

  Shes fellnet me goma per gjip mercedes emell 235 / 65 / r 17 per info nr kontakti 049361970......

  Klinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bushpump te kamionit mercedes 35
  Autopjese dhe paisje

  Bushpump te kamionit mercedes 35

  Shes bushpumpen te kamionit mercedes 35 ne gjendje profekte si dhe ekam motorrin e 35 te shkatrrun

  Klinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes turbin te mercedesit kamion 35
  Autopjese dhe paisje

  Shes turbin te mercedesit kamion 35

  Shes 2 turbina komplet te mercedesit 35 ne gjendje shum te mir per info nr kontakti 049361970.......

  Klinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Turbin te Katerpillarit beger
  Autopjese dhe paisje

  Turbin te Katerpillarit beger

  Shes turbinen per caterpillar ne gjendje shum tmir ekstra per info nr kontakti 049361970............

  Klinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gumat 225/50R17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat 225/50R17

  Shiten gumat 225/50R17 te ardhuna nga ch kontakt ne viber +38349250912

  Klinë Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes krill per golf 5 qmimi 45€
  Autopjese dhe paisje

  Shes krill per golf 5 qmimi 45€

  Shes krill per golf 5 esht per anen e djath te vetures qmimi 45€

  Klinë Dje, 00:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per BMW 19zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW 19zoll

  Shiten Fellne per BMW 19zoll me goma shume te mira permashum info kontaktoni nViber +38649319320

  Klinë Dje, 00:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kabllo e rrymës
  Autopjese dhe paisje

  Kabllo e rrymës

  Kabllo për energji elektrike me gjatesi 140 m.

  Klinë 23 maj 12:35
  100 €
 • 4 foto
  Goma 235/55/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/55/18

  4 Goma DUNLOP M+S te ardhura nga zvicrra shum pak te perdorne

  Klinë 23 maj 05:06
  180 €
 • 3 foto
  fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma

  SHes fellnet me goma nr 16/.45/ 225

  Klinë 23 maj 04:09
  150 €
 • 0 foto
  Fellne 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17

  17she njona pak domtume shihet foto

  Klinë 22 maj 15:05
  100 €
 • 4 foto
  Shes fellnet 15 per t4 goma te veres me C
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 15 per t4 goma te veres me C

  Shes fellnet 15 per t4,me goma te veres me C,jane ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje

  Klinë 22 maj 13:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w
  Autopjese dhe paisje

  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w

  Shes muziken per vetur,ne gjendje te mir,dy bufera dhe nje zmadhuse ( pojaqall ) 640 wat,ndrrim i mu

  Klinë 22 maj 13:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner
  Autopjese dhe paisje

  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

  shes ndrrusin e shpejtesive ( menjaqin ) per pezho partner,eshte ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem

  Klinë 22 maj 13:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dizalicen per t2,ndrrim i mundshem
  Autopjese dhe paisje

  Shes dizalicen per t2,ndrrim i mundshem

  shes dizalicen per t2,eshe ne gjendje te rregullt,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kontak

  Klinë 22 maj 13:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne me goma Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Audi

  Fellne me Goma 225-55-16 m+s continental Qmimi i volitshëm...

  Klinë 21 maj 16:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa

  Shitet bushpumpa per ngarkusa miqigan 6 klipa asht erej epaperdorne kurr per info nr kontakti 04936

  Klinë 21 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Interkoler tauregit 3.0
  Autopjese dhe paisje

  Interkoler tauregit 3.0

  Shes ceven e interkollerit te tauregit kjo cev kapet ne turbin dhe ne interkoller per info nr konta

  Klinë 21 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqin lamjes auto larje
  Autopjese dhe paisje

  Maqin lamjes auto larje

  Shes maqinat per info nr kontakti 049361970

  Klinë 21 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dritat
  Autopjese dhe paisje

  Shes dritat

  Shes dritat per kamjona apo per bagera traktora e tjer per info nr kontakti 049361970...............

  Klinë 21 maj 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Pomp kiperi kamion 8-14 mercedes

  Shes pompen e kiperit te kamjonav 8-14 asht ne gjendje tmir pompa asht 6 qe asht komplet krejt per

  Klinë 21 maj 13:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 15-she!
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15-she!

  shes fellne 15-she n gjendje shume te mire! per ma shum tel: +38344 883 140

  Klinë 20 maj 22:24
  230 €
 • 7 foto
  Shes gomat 225 55 R17
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 225 55 R17

  Shes gomat 225/55 R17 Cmimi 80 euro

  Klinë 19 maj 12:47
  80 €
 • 1 foto
  Kompresor 45 kw pa zhurm prodhim zvicrran
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor 45 kw pa zhurm prodhim zvicrran

  Kompresor i ardhun prej zvicrres

  Klinë 19 maj 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agergat 100 kw i ushtris komplet
  Autopjese dhe paisje

  Agergat 100 kw i ushtris komplet

  Agergarti ne gjendje pune 100 kw

  Klinë 19 maj 11:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifera
  Autopjese dhe paisje

  Frigorifera

  Frigorifera prej zvicrres

  Klinë 19 maj 11:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne-BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne-BMW

  Shes fellnet origjinale per BMW 245/35R20 me goma te dimrit.

  Klinë 18 maj 19:52
  1.400 €
 • 4 foto
  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.
  Autopjese dhe paisje

  Man 8 150 korp llamell boshpump pump kiperi.

  Pjesen jan te ardhura nga gjermania jan funksjonale per me teper thirrni ntel. Baj edhe ndrrim psh:

  Klinë 18 maj 09:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes goma dhe fellne shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma dhe fellne shum te mira

  Shes 2 goma te dimrit 225/45/17 - çmimi 25 € copa 2 goma te dimrit 225/45/17 me C - çmimi 25 € copa

  Klinë 17 maj 12:11
  25 €
 • 1 foto
  Shiten gumat 17 shum pak te perdorne
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat 17 shum pak te perdorne

  Shiten gumat shum pak te perdorne te ardhura nga ch qmimi 120 euro 4 copa

  Klinë 17 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera te vajit per Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Filtera te vajit per Kamiona

  Orgjinal te ardhun prej zvicrres

  Klinë 17 maj 04:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera te vajit per Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Filtera te vajit per Kamiona

  Orgjinal te ardhun prej zvicrres

  Klinë 17 maj 04:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera te vajit per Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Filtera te vajit per Kamiona

  Orgjinal te ardhun prej zvicrres

  Klinë 17 maj 04:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Filtera te vajit per Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Filtera te vajit per Kamiona

  Orgjinal te ardhun prej zvicrres

  Klinë 17 maj 04:32
  Me Marrveshje