Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Goma per Q7 21
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Q7 21

  Shes gomat 295.35.21 per Q7

  Klinë 16 korrik 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taniraqa
  Autopjese dhe paisje

  Taniraqa

  Shes taniraqat ne gjendje te mire, te gatshme per pune, me 28 tanira. Kontakt edhe viber +3834967680

  Klinë 15 korrik 10:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Chip tuning per vw golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Chip tuning per vw golf 5

  Shitet chip tuning per vw golf ...

  Klinë 15 korrik 06:07
  100 €
 • 2 foto
  Radio kenwood
  Autopjese dhe paisje

  Radio kenwood

  Shite radio me CD, USB , aux

  Klinë 15 korrik 06:07
  50 €
 • 1 foto
  4 Goma te Veres Nr 205.55.16
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma te Veres Nr 205.55.16

  Shes 4 gomat e veres jan te mira nr 16 qmimi 40 euro nr 049 683 286 ose veq viber +38649174613 vibe

  Klinë 9 korrik 16:30
  40 €
 • 0 foto
  shes ndrroj
  Autopjese dhe paisje

  shes ndrroj

  shes ose mdrroj fellnet me ndonje par felne per BMW. nr 17 jon me gjeth goma te veres

  Klinë 3 korrik 11:32
  400 €
 • 0 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shes fellnet nr18 ndrrim me fellne nr16 viber +38349472091

  Klinë 27 qershor 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Shes fellnet nr18 ndrrim me fellne nr16 viber +38349472091

  Klinë 27 qershor 10:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pllugin taniraqin
  Autopjese dhe paisje

  Shes pllugin taniraqin

  Shitet pllugi dhe taniraqi per informata nr kontakti 049361970

  Klinë 27 qershor 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes FORD MONDEO TDCI
  Autopjese dhe paisje

  Pjes FORD MONDEO TDCI

  Shesim edhe diqka pjes per ford monteo dizel tdci karavan, viti 2002, motorrin nuk e kom, ngjyr e ba

  Klinë 25 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellnet 16 BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 16 BMW

  Shes fellnet jan ne gjendje fenomenale Fellnet jan 7.0 coll Shiten me gjith goma 205.45.16 Shum pak

  Klinë 22 qershor 21:38
  250 €
 • 1 foto
  Mercedes 3335 korpen llamellen
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 3335 korpen llamellen

  Shitet korpa me llamell per kamjon mercedes per info nr kontakti

  Klinë 22 qershor 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne dhe goma 20
  Autopjese dhe paisje

  fellne dhe goma 20

  shesim fellnet 20 me goma te veres

  Klinë 21 qershor 17:12
  1.100 €
 • 1 foto
  Fellne 15 Golf 4 Audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 Golf 4 Audi a3

  Shiten fellnet me goma kontinental ne gjendje tmir per audi a3 golf 4 bora skoda etj.. Viber: +38345

  Klinë 21 qershor 13:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne Golf 4 Audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Golf 4 Audi a3

  Shiten fellnet me goma kontinental ne gjendje tmir per audi a3 golf 4 bora skoda etj.. Viber: +38345

  Klinë 21 qershor 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorra per dyer oborri 044681559
  Autopjese dhe paisje

  Motorra per dyer oborri 044681559

  Motorra

  Klinë 21 qershor 06:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet rimorkjo ose ndrrohet me mjete bujqesote
  Autopjese dhe paisje

  Shitet rimorkjo ose ndrrohet me mjete bujqesote

  Shes rimorkjo per vetura ne gjendje te mir teknike me dimenzjonet 3metra e gjat dhe e gjan 1.30 me

  Klinë 17 qershor 14:03
  700 €
 • 5 foto
  Grabuj
  Autopjese dhe paisje

  Grabuj

  Shes Grabujen ne gjendje te rregullt dhe bej ndrrim me grabuj me te vogel.

  Klinë 16 qershor 12:10
  300 €
 • 0 foto
  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra
  Autopjese dhe paisje

  Shes menjaqin, (ndrrusin e shpejtesive) per vectra

  Shes menjaqin a po ndrrusin e shpejtesive per opel vectra 1.8 benzin, viti 1998, 150 euro

  Klinë 16 qershor 11:02
  150 €
 • 2 foto
  Bateri per hilt millwoker 28volt
  Autopjese dhe paisje

  Bateri per hilt millwoker 28volt

  Bateri per hilt millwoker 28volt

  Klinë 13 qershor 22:23
  60 €
 • 5 foto
  Shes fellnet 225/45/18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 225/45/18

  Shes fellnet 225/45:18 ne gjendje t mir me goma t dimrit baj edhe ndrrim me qka tum konvenon +383491

  Klinë 13 qershor 18:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes fellnet 215/45/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 215/45/17

  Shes fellnet numer 215/45/17 ne gjendje te mir bajn per golf 4 Bora baj edhe ndrrim me fellne 15-she

  Klinë 13 qershor 18:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Branika per 330i
  Autopjese dhe paisje

  Branika per 330i

  Shiten branikat ne gjendje te mire

  Klinë 13 qershor 13:13
  350 €
 • 1 foto
  Shes fellgat 18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellgat 18

  I kam perdor ne audi a4 3.0

  Klinë 12 qershor 22:51
  350 €
 • 2 foto
  Goma per suzuki Samurai
  Autopjese dhe paisje

  Goma per suzuki Samurai

  Suzuki Samurai

  Klinë 12 qershor 02:11
  650 €
 • 2 foto
  KOMPJUTER +mobillajzer +pin
  Autopjese dhe paisje

  KOMPJUTER +mobillajzer +pin

  Shes Komputerin komplet per opel vectra 1.8 benzin, viti 2002, do me than computeri, mobillazeri edh

  Klinë 10 qershor 15:43
  250 €
 • 1 foto
  Shes fellnet audis 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet audis 16

  Shea fellnet per audi nr 16 me goma te rejs M+ S per ma shum kontakto viber 0038649222082

  Klinë 7 qershor 16:35
  300 €
 • 1 foto
  Fellne Audis
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Audis

  Shes fellnet e audis nr 16 me goma te reja Viber 0038649222082

  Klinë 7 qershor 16:33
  300 €
 • 0 foto
  Goma me bandash thjesht
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash thjesht

  Shese gomat dimer ver nr 16 me bandash te thjesh me retkapne original jon per bmw shum te mira

  Klinë 5 qershor 20:29
  160 €
 • 1 foto
  pjes per mercedes 250
  Autopjese dhe paisje

  pjes per mercedes 250

  shiten pjes per mercedes 250 motorri 300 stopa drita menjaq llanjak etj

  Klinë 5 qershor 08:56
  10 €
 • 2 foto
  Bashpump per wv 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Bashpump per wv 1.9

  Shes bodhpumpen per golf 3 1.9 e thjesht asht ne rregull mper ma shum viber a ky numer 049176878

  Klinë 4 qershor 20:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pjes per golf 3 passat
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per golf 3 passat

  Shes pjes per passat e golf 3...menjaq per passat .korp llamell e zamajc.kryt e vollanit hidrolik ed

  Klinë 4 qershor 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drit per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Drit per vetur

  Shitet drita xenon per vetura muntohet ne branik apo dikun tjeter asht e gjat gjys metre.

  Klinë 3 qershor 13:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kos me saqa
  Autopjese dhe paisje

  Kos me saqa

  Shes kosen me saqa per rakovic eshte ne rregull shum gjendje tmir pres blers serioz mund te kontakto

  Klinë 2 qershor 17:47
  450 €
 • 2 foto
  Shitet 1 bandash per audi 195.65.15
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 1 bandash per audi 195.65.15

  Shitet 1 bandash me gome per audi, 195.65.15

  Klinë 1 qershor 20:53
  25 €
 • 4 foto
  Freza
  Autopjese dhe paisje

  Freza

  Shes frezat, gjendje fort te mire, qmimi volitshem, bajm edhe ndrrime! Kontakt edhe viber +383496768

  Klinë 28 maj 23:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes fellne per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per bmw

  Shes fellne per bmw te ardhun mga austria 16she jan te rujtne

  Klinë 28 maj 22:43
  180 €
 • 0 foto
  Pjes per lt
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per lt

  Shiten shum pjes per lt me qmim te volitshem jan edhe xhamat komplet

  Klinë 28 maj 22:03
  20 €
 • 2 foto
  AUTO PJES MERCEDES AUDI BMW GOLF PASAT POLO OPEL
  Autopjese dhe paisje

  AUTO PJES MERCEDES AUDI BMW GOLF PASAT POLO OPEL

  GOLF PASSAT AUDI.BMW POLO OPEL MERIVA OPEL. vw t4 KORZA MERCEDES C. MERCEDESA E GOLF PLUS.GOLF 6.

  Klinë 28 maj 21:26
  50 €
 • 8 foto
  KAmera dhe alarme te sigurise
  Autopjese dhe paisje

  KAmera dhe alarme te sigurise

  Jemi me te Liret ne tregun tone per Kamera dhe Alarme RISI RISI Kemi Akcesa per LIfta Brava E

  Klinë 21 maj 11:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FELLNE 16 she PER GOLF 6 .7.
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 16 she PER GOLF 6 .7.

  Fellnet per golf 5 .6.7 bajn per tauran kedi Jan kan te montume ne golf 6 gomat e veres Jan fellne

  Klinë 20 maj 17:16
  180 €
 • 1 foto
  fellne 16
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16

  fellne per golf 4 dhe per polo 205\\ 55\\16

  Klinë 20 maj 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  fellne 20,shiten ne gjendje te mire viber 0038349374997

  Klinë 17 maj 12:49
  1.400 €
 • 2 foto
  mercedes e220 EVO
  Autopjese dhe paisje

  mercedes e220 EVO

  kemi pjes per.mercedes e 220 cdi 2009....pp asht kemi.interesa edhe ndonje vetur ksi lloj qe eshte e

  Klinë 15 maj 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne Audi - Bmw - VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Audi - Bmw - VW

  Fellne- 16 coll, 17 coll, 18 coll, 19 coll Audi A3-A4-A5-A6 Bmw 1- 3- 5- 7- X5- X6 VW - Golf - Tou

  Klinë 14 maj 17:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellnet 18 inch per audi gollf seat pasat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 18 inch per audi gollf seat pasat

  Shiten fellnet me goma 2 goma jan tmira 2 jan te dobta

  Klinë 13 maj 17:31
  280 €
 • 2 foto
  fellne
  Autopjese dhe paisje

  fellne

  shiten fellne 16 per golf 4 jan sapo ardhne nga gjermania

  Klinë 13 maj 14:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Presa
  Autopjese dhe paisje

  Presa

  Shes presen Newholland gjendje te mire, e gatshme per pune, qmimi i volitshem! Kontakt edhe viber +3

  Klinë 11 maj 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellge
  Autopjese dhe paisje

  Fellge

  Fellge per golf 5, pasat ,tauran nr 16

  Klinë 29 prill 15:20
  180 €
 • 1 foto
  Fellne 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17

  Fellne me goma 17coll , 225 - 45 -17 Audi A4 A5 A6

  Klinë 28 prill 13:21
  Me Marrveshje