Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Fellne me goma BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma BMW

  Fellne me goma 255-55-18 Bmw X5, X6

  Klinë 28 prill 13:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karaseri Pjes per ford focus dizell 1.8
  Autopjese dhe paisje

  Karaseri Pjes per ford focus dizell 1.8

  Pjes per ford focus dizell 1.8 viti prodhimit 2004,prej jashti i ardhur Kam katalizator pa mbushje 4

  Klinë 27 prill 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garreti Bi Turbolader 34tkm. 3.0 TDI V6
  Autopjese dhe paisje

  Garreti Bi Turbolader 34tkm. 3.0 TDI V6

  Audi A6 4G/ A7 4GA/Q5/SQ5 Gjendje shum te rregullt Vetem 34 mi km te kaluara

  Klinë 26 prill 21:50
  1.800 €
 • 6 foto
  Mazda
  Autopjese dhe paisje

  Mazda

  Shes mazda 323f benzin1.5 ne gjendje shum te mir viti 98 mazda asht shum e rujtur dhe funksijonale

  Klinë 25 prill 20:32
  900 €
 • 1 foto
  shes fellenet 15 boj ndrrim me qat komvenon
  Autopjese dhe paisje

  shes fellenet 15 boj ndrrim me qat komvenon

  shes fellent 15 bojn per mercedes dhe reno 185 65 15

  Klinë 24 prill 20:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat

  Shes gomat e veres jan te ardhuna pi zvicrre ju mir pres

  Klinë 23 prill 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten fellnet per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per bmw

  Shiten fellnet Nr 16 origjinale per Bmw

  Klinë 20 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Freza
  Autopjese dhe paisje

  Freza

  Shes frezat ne gjendje te mire Kontakt edhe viber +38349676805

  Klinë 19 prill 19:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 19

  Goma 19 per x5 X6 etj cmimi 60 ero 4copat

  Klinë 19 prill 18:58
  60 €
 • 2 foto
  Fellne me 5 shrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me 5 shrafa

  Fellnet jan qeto ne foto, garantoj qe ne rregllazh as nuk jam te lakume apo dicka Une ne kerr tem i

  Klinë 17 prill 12:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Gomat Jan Dimer e ver 195/65 R15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat Jan Dimer e ver 195/65 R15

  Shes Gomat Jan te mira nr i gomav 195/65 R15 per Blersje Serioz na konktatoni ne nr 044-765-812

  Klinë 15 prill 23:04
  35 €
 • 1 foto
  Fellne 17. per Golf 5 ,6,7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17. per Golf 5 ,6,7

  Fellne 17 me goma te reja shum pak te purdorene Te reja ma shum skam qka Foli per to Viber +38349

  Klinë 14 prill 23:15
  450 €
 • 8 foto
  Shes mall Gjerman
  Autopjese dhe paisje

  Shes mall Gjerman

  Shes tegjitha kto qka shifen ne foto qmimi me marrveshje

  Klinë 14 prill 16:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw ccc dvd
  Autopjese dhe paisje

  Bmw ccc dvd

  Bmw e60 e61 e63 e90 e90 e97 1 vit garanti

  Klinë 13 prill 22:31
  1 €
 • 3 foto
  Gumic per kardan per Golf 2 Gjip 4X4
  Autopjese dhe paisje

  Gumic per kardan per Golf 2 Gjip 4X4

  Gumica eshte ere e ardhon nga jasht

  Klinë 13 prill 20:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJES opel vectra viti 2002 1.8 Benzin
  Autopjese dhe paisje

  PJES opel vectra viti 2002 1.8 Benzin

  Shes pjes per opel vectra viti 2002, me tabela te gjermanis 1.8 benzin, ngjyra gjelebert, Motorr, me

  Klinë 13 prill 19:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet goldoni
  Autopjese dhe paisje

  shitet goldoni

  shitet goldoni ngjendje shum tmir

  Klinë 13 prill 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma dhe bandazhe
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandazhe

  4 goma 235-40,18

  Klinë 11 prill 19:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  rrotkapne nr.15
  Autopjese dhe paisje

  rrotkapne nr.15

  Shiten rrotkapnet ( kapakët ) në foto , numër 15-sh. Gjendem në Istog Të interesuarit mund të më ko

  Klinë 10 prill 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes fellnet 15 me goma
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet 15 me goma

  shes fellnet 15 me goma fellnet jon te ardhur nga jasht jon me 5 sheraf bojn per mercedes reno

  Klinë 10 prill 15:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motora Ventillimi
  Autopjese dhe paisje

  Motora Ventillimi

  Motora Ventillimi 710/min ne gjendje te rregullt

  Klinë 9 prill 01:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motora ventillimi (Aspirator)
  Autopjese dhe paisje

  Motora ventillimi (Aspirator)

  Motora te ventillimit 710/min jane te ruajtur te ardhur nga zvicrra

  Klinë 7 prill 15:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 goma per ver 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  2 goma per ver 205 55 16

  shes dy goma per ver ne gjendje te mir nuk jan te shkyme as te gushavta

  Klinë 7 prill 00:02
  40 €
 • 2 foto
  Shes fellna
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellna

  Shes fellna me guma

  Klinë 7 prill 00:01
  330 €
 • 6 foto
  Turbo
  Autopjese dhe paisje

  Turbo

  Shes tubon per audi a4 2.5 ose audi a6 2.5

  Klinë 5 prill 15:02
  160 €
 • 3 foto
  Shiten gjitha
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gjitha

  Shiten pjest per bmw dizel

  Klinë 5 prill 14:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55/16

  Fellnet jan te bajtura gomat duhet me ja ndrru te posardhura nga gjermania ,per veturat passat,golf,

  Klinë 4 prill 23:31
  225 €
 • 0 foto
  Shes fellnet 15 ose nderroj me fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 15 ose nderroj me fellne 14

  fellne me goma 15 nderroj me 14

  Klinë 4 prill 18:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne me goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 17

  Fellne me goma 17 te veres fellnet jan orginal gjerman audi passat golf mercedes cmimi 380 ero

  Klinë 4 prill 18:01
  380 €
 • 0 foto
  Shes Bandash 15’ me goma 195/65/R15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Bandash 15’ me goma 195/65/R15

  Shum te rujten viber + whatsup +38345984516

  Klinë 4 prill 17:31
  160 €
 • 2 foto
  fellne goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne goma

  shitetn fellnet me gjithe goma ne gjendje te rregullte me goma te dimrite munsi ndrrimi me fellene 1

  Klinë 4 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shasi me Klip dhe pomp 12w +38345714909
  Autopjese dhe paisje

  shasi me Klip dhe pomp 12w +38345714909

  shasia me Klip dhe pomp 12w ne gjendje te rregullt {viber}045714909 045.554794

  Klinë 4 prill 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten ndrrohen
  Autopjese dhe paisje

  shiten ndrrohen

  shiten dhe ndrrohen fellnet me goma 15she shum.mira ,

  Klinë 4 prill 09:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes 4 goma
  Autopjese dhe paisje

  shes 4 goma

  shiten gomat shum te mira siq shihen edhe ne foto gat jan 225 50 17 em + es dimer ver

  Klinë 4 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PASQYRJA E DJATHTË PËR BMW E90 / E92 / E93
  Autopjese dhe paisje

  PASQYRJA E DJATHTË PËR BMW E90 / E92 / E93

  NA SHKRUANI NE VIBER +383 49 193 051 E PA PERDORUR. TAG TAG TAG TAG: oepl vw passat golf mercedes co

  Klinë 4 prill 07:20
  35 €
 • 2 foto
  Fellne 19coll per BMW M
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19coll per BMW M

  Jan shum te rujtne te mramat jan ma te gjana origjinale me vula

  Klinë 4 prill 07:01
  850 €
 • 1 foto
  shite boca plini per opel astra me tana komplet
  Autopjese dhe paisje

  shite boca plini per opel astra me tana komplet

  shite boca plin per opel astra me tana komplet paisjet me ceva

  Klinë 4 prill 06:46
  80 €
 • 4 foto
  Shes Rimorkio!!!
  Autopjese dhe paisje

  Shes Rimorkio!!!

  Shes Rimorkio. Gjendja e Rimorkios eshte e shkelqyer ,ka 4 pale goma poashtu ne gjendje te shkelqyer

  Klinë 4 prill 06:32
  1.150 €
 • 5 foto
  Te gjitha pjest per passat
  Autopjese dhe paisje

  Te gjitha pjest per passat

  Shes kumplet pjest e pasatit i kam edhe dukumentat e ti veq motorr e menjaq ikam hek tjerat jan tana

  Klinë 4 prill 00:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes fellne 15
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 15

  shes fellne 15 boj edhe ndrrim

  Klinë 3 prill 23:56
  170 €
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Bandash 19 origjinal nga fabrika me goma pirell

  Klinë 3 prill 22:35
  1.400 €
 • 2 foto
  Fellne per opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per opel

  Shiten fellnet per opel me kater fellne e kater goma te dimrit gomat jan shum te mira me pes shraf

  Klinë 3 prill 22:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 14 me bandash nga Zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14 me bandash nga Zvicrra

  shes gomat M+S me bandash 4 vrima me rrotkapne te firmes HANKOK viti 2017 profili 185/65/14 viber

  Klinë 3 prill 21:45
  110 €
 • 2 foto
  4 Goma 235/45 R17
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma 235/45 R17

  Te veres

  Klinë 3 prill 20:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shite fellnet me goma
  Autopjese dhe paisje

  shite fellnet me goma

  shiten fellnet me goma 15 she dimrit vere te pak bajta fellnet jan te reja , qmimi i lire 4 felln

  Klinë 3 prill 18:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne dhe goma 16coll per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma 16coll per Mercedes Benz

  Shes fellne dhe goma .225/ 60 R 16. Fellne jan shum te reja sa ardhun prej gjermanije goma jan 60% j

  Klinë 3 prill 18:14
  250 €
 • 0 foto
  Shes fellne alumini me goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne alumini me goma

  Shes fellne 15 ne jan shum te ruajtne pa asnje grrith Mund te me kontaktoni ne viber +37744145295

  Klinë 3 prill 17:50
  150 €
 • 5 foto
  Fellne R17 Origjinale te VW Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R17 Origjinale te VW Golf 7

  Shiten dhe Nderrohen Fellne 225/45 R17 Golf 7 shum te ruajtura te prodhuesit MICHELIN Pilot Sport 4

  Klinë 3 prill 17:39
  600 €
 • 0 foto
  Kompjuter komplet per Opel corsa 1.0 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Kompjuter komplet per Opel corsa 1.0 benzin

  kemi diqka edhe pjes per opel corsa B, edhe per vectra b po ashtu edhe komputerin komplet me gjith

  Klinë 3 prill 16:03
  111 €
 • 0 foto
  Pjes per OPEL vectra edhe corsa
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per OPEL vectra edhe corsa

  shes pjes per opell vectra B te vitit 1996 e kendej, po ashtu edhe per opell corsa qe jan prej vitit

  Klinë 3 prill 16:03
  Me Marrveshje