Klinë

Autopjese dhe paisje në shitje në Klinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shes turbinen per Opell zafira 2.0 dizell
  Autopjese dhe paisje

  Shes turbinen per Opell zafira 2.0 dizell

  shes turbinen per opel zafira dizel, e arrdhne prej se jashti, 240 euro, turbina asht shum e mire e

  Klinë 3 prill 16:03
  240 €
 • 3 foto
  Goma dimri 1956515
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri 1956515

  Shiten 4 goma dimri në gjendje të mirë, me çmim të volitshëm. Kontakt viber, whatsapp: +37744382763

  Klinë 3 prill 15:37
  60 €
 • 0 foto
  Vollani per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Vollani per golf 4

  She’s vollanin Per golf 4

  Klinë 3 prill 15:25
  30 €
 • 0 foto
  BANDASH 16 pasat audi
  Autopjese dhe paisje

  BANDASH 16 pasat audi

  Bandash 16\" 5 vrima per passat golf audi 4 copa x 15€ Kontakt viber +383 43 513 507

  Klinë 3 prill 15:03
  60 €
 • 2 foto
  Fellne 15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15

  Fellne 15 me 4shrafa mundsi ndrrimi me qka tme konvenon

  Klinë 3 prill 14:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  shiten 4 copa me goma te veres te reja fellnet jan 20 per me shum ne viber

  Klinë 3 prill 14:09
  1.400 €
 • 0 foto
  Goma t veres 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma t veres 17

  shes goma 17 t veres t ardhura prej gjermanie arsya shitjes i kam edhe 1 par tjera

  Klinë 3 prill 13:25
  100 €
 • 6 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shitet

  Klinë 3 prill 12:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dewalt rado plus adapter i batariav
  Autopjese dhe paisje

  Dewalt rado plus adapter i batariav

  Dewalt rado plus adapter pe mbushjen e bateriav te dewaltit aku prej 10 volt deri ne 18 volt

  Klinë 3 prill 12:01
  67 €
 • 0 foto
  Shes fellnet 225/45/18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 225/45/18

  Shes fellnet numer 225/45/18 me goma te dimrit jan ne gjendje te rregullt baj edhe ndrrim me fellne

  Klinë 3 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes bandash
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandash

  Bandash shum. Te mir per golfa per meshum. Thirr ose sheno ne viber

  Klinë 3 prill 08:36
  150 €
 • 2 foto
  SHES MATORRIN E POLLOS 1.3 BENXIN URGJENT URGJENT
  Autopjese dhe paisje

  SHES MATORRIN E POLLOS 1.3 BENXIN URGJENT URGJENT

  SHES MATORRIN E POLLOS VITI I MATORRIT 93 1.3 BENXIN PUNON SHUM MIR NUK KA ASNJE DEFEKT MATORRI ME M

  Klinë 3 prill 06:52
  220 €
 • 4 foto
  2 copa goma te dimrit PIRELLI VITI 2017
  Autopjese dhe paisje

  2 copa goma te dimrit PIRELLI VITI 2017

  Te ardhura nga gjermania madhesia e gomave - 215/65/16

  Klinë 3 prill 06:28
  40 €
 • 7 foto
  rimorkjo
  Autopjese dhe paisje

  rimorkjo

  rimorkjo. vit 2009 ngarkin 3000kg. ose 3t

  Klinë 3 prill 03:27
  2.150 €
 • 10 foto
  Shes pjesë per bicikleta
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjesë per bicikleta

  Shes pasije per bicikleta te gjitha se bashku qe shihen ne foto. Per me shum info na kontaktoni ne n

  Klinë 3 prill 02:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes goma 175/70/13
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma 175/70/13

  Shiten gomat te dimrit

  Klinë 3 prill 01:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes fellne 15she ‼️
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 15she ‼️

  Shes fellne 15 tardhuna prej sllovenie 185/65/15. Baj ndrrim me bandash 16 she jan 4 guma ju mirpres

  Klinë 3 prill 01:20
  160 €
 • 3 foto
  Goma fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma fellne

  Shiten gomat per x5 M &S

  Klinë 2 prill 23:34
  600 €
 • 5 foto
  Ich bin afrim
  Autopjese dhe paisje

  Ich bin afrim

  Psh shiten gumat e dimnit Jan trea me gjith bandash Per.ma shum na kontaktoni Ne tel049107122

  Klinë 2 prill 23:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ich bin afrim
  Autopjese dhe paisje

  Ich bin afrim

  Psh shiten gumat per.dimen Gumat jan komplet.me gjith bandash Gumat jan trea Per ma shum na kontakto

  Klinë 2 prill 23:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellne 22 coll standarte posaqerisht per Ml 2013/4/5

  Klinë 2 prill 22:21
  1.200 €
 • 0 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shiten fellne 22 coll standarte per, ml,x6, Te ardhura nga zvicrraa arsyja e shitjes nuk esht vetura

  Klinë 2 prill 22:20
  1.500 €
 • 2 foto
  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJENT
  Autopjese dhe paisje

  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJENT

  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL PUNON SHUM MIR NUK EKA AS NJE DEFEKT PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE NR 049 21

  Klinë 2 prill 21:50
  120 €
 • 2 foto
  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJEN
  Autopjese dhe paisje

  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJEN

  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL PUNON MIR NUK EKA AS NJE DEFEKT PER MA SHUM NA KONTAKTONI 049 213 195 VIBER

  Klinë 2 prill 21:42
  120 €
 • 2 foto
  Bosh pump per opel
  Autopjese dhe paisje

  Bosh pump per opel

  Shes bosh pumpen per opel dizel 1.3 cdti viti i prodhimi 2006

  Klinë 2 prill 21:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes goma 15 per vw caddy
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma 15 per vw caddy

  Shes goma per vw caddy 15 michelin te ardhura prej ch te reja qmimi 400 euro per me shum kontaktoni

  Klinë 2 prill 20:59
  400 €
 • 1 foto
  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJENT URGJENT
  Autopjese dhe paisje

  SHES MATORRIN 1.6 DIZELL URGJENT URGJENT

  SHES MATORRI 1.6 DIZELL PUNON MIR NUK E KA ASNJE DEFEKT PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE NR 049 213 195

  Klinë 2 prill 20:07
  120 €
 • 3 foto
  Dvd ccc
  Autopjese dhe paisje

  Dvd ccc

  Ccc per bmw e90 e60 e63 e87 kjo paisje esht ne rregull ka 1 vit garanti

  Klinë 2 prill 19:02
  3 €
 • 2 foto
  Shes fellnet 18
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 18

  Shes fellnet 235/40/18 te reja te ardhura nga Zvicra shum pak te perdorura gumat e reja flm per mire

  Klinë 2 prill 18:37
  600 €
 • 1 foto
  Rimorkio e ardhur nga slovenia⛔
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio e ardhur nga slovenia⛔

  Shes rimorkio viber +38344313392

  Klinë 2 prill 18:08
  220 €
 • 4 foto
  Rimorkio shtylla dhe shkepse
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio shtylla dhe shkepse

  rimorkio (prokolica) te traktorit kerrit shtylla afer 300 dhe shkepsia (me kardan) per me shum konta

  Klinë 2 prill 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne per reno clio golf 2.3
  Autopjese dhe paisje

  fellne per reno clio golf 2.3

  shes fellne per reno clio golf 2.3 me goma te veres

  Klinë 2 prill 17:53
  120 €
 • 0 foto
  Rimorkjo
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo

  Shitet Rimorkjo

  Klinë 2 prill 13:33
  450 €
 • 4 foto
  Shes Fellne 17 Me goma te veres Shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 17 Me goma te veres Shum te mira

  Shes Fellne 17 Me goma te veres Shum te mira Me gjith sharaf te vet

  Klinë 2 prill 13:32
  100 €
 • 0 foto
  Korp e zamajc komplet
  Autopjese dhe paisje

  Korp e zamajc komplet

  Korp e zamajc komplet te passatit 1.9 kontakt ne viber +38349176878

  Klinë 2 prill 13:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Branik I w cedi
  Autopjese dhe paisje

  Branik I w cedi

  Viti 2003 deri ne 2008 I sapo ardhur nga gjrmanija

  Klinë 2 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pjes per sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per sprinter

  Pjes per sprinter viti 2008 1 hauba 2dy dritat 2 krillat 1 braniki 1 maska dokoruse 1 limin limi lit

  Klinë 2 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJES PER OPEL ASTRA .ZAFIRA
  Autopjese dhe paisje

  PJES PER OPEL ASTRA .ZAFIRA

  kemi pjes pre opel astra g kem edhe per golf 2 3 4 pasat t4 polo bmv opel corza e tje

  Klinë 2 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dizalicen per t2,ndrrim i mundshem
  Autopjese dhe paisje

  Shes dizalicen per t2,ndrrim i mundshem

  shes dizalicen per t2,eshe ne gjendje te rregullt,ndrrim i mundshem me marrveshje,per me shum kontak

  Klinë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner
  Autopjese dhe paisje

  shes ndrrusin e shpejtesive per pezho partner

  shes ndrrusin e shpejtesive ( menjaqin ) per pezho partner,eshte ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem

  Klinë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gomat e veres 225/45/17 kan ardh nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Gomat e veres 225/45/17 kan ardh nga zvicrra

  shes gomat e veres 225/45/17 janë te ardhura nga zvicrra,janë ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma te dimrit 16 te ardhura nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Goma te dimrit 16 te ardhura nga ch

  Shes goma te ardhura nga zvicrra,janë 205/55/16 m+s, janë ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me mar

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C

  Shes fellnet 15 per t4 me goma te veres me C jane ne gjendje te mir,ndrrim i mundshem me marrveshje,

  Klinë 2 prill 12:16
  320 €
 • 5 foto
  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w
  Autopjese dhe paisje

  Shes muziken per vetur,dy bufera nje zmadhus 640w

  Shes muziken per vetur,ne gjendje te mir,dy bufera dhe nje zmadhuse ( pojaqall ) 640 wat,ndrrim i mu

  Klinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kapaka per bandash
  Autopjese dhe paisje

  Kapaka per bandash

  Kapaka chrome per bandasha 15coll

  Klinë 2 prill 11:52
  25 €
 • 2 foto
  Shtopa vw polo
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa vw polo

  Shtopa per polo 2002-2005 te nxime me folje

  Klinë 2 prill 11:52
  70 €
 • 5 foto
  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump per ulta miqigan 6 klipa

  Shitet bushpumpa per ngarkusa miqigan 6 klipa asht erej epaperdorne kurr per info nr kontakti 04936

  Klinë 2 prill 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt denim
  Autopjese dhe paisje

  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt denim

  Blejm vetura te aksidentuara pa dogan defekt me denim te gjitha llojet me qmim te arsyshem nr per ko

  Klinë 2 prill 10:44
  1.500 €
 • 3 foto
  Psh
  Autopjese dhe paisje

  Psh

  Psh shiten dy gumat 16 per ver jan shum te mira Per ma shum na kontaktoni ne tel 049107122 muni ed

  Klinë 2 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korpa per BMW 530
  Autopjese dhe paisje

  Korpa per BMW 530

  Korpa esht shum e mir po thuaj e re siq shihet edhe ne foto

  Klinë 2 prill 10:09
  Me Marrveshje