Korçë

Autopjese dhe paisje në shitje në Korçë

 • 9 foto
  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  Shitet 3 maskarino 1 per golf 4 ,nje per katerfenersh ,edhe nje maskarino pe jaguari,shitet nje egr

  Korçë Sot, 13:34
  1 €
 • 4 foto
  Disqe+Goma BMW X5 E70 255/50/R19
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma BMW X5 E70 255/50/R19

  Shiten disqe me gjith goma te reja 255/50/R19

  Korçë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GOMA 4X4 .TE PERSHTATSHME PER TE GJITHA TERRENET
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 4X4 .TE PERSHTATSHME PER TE GJITHA TERRENET

  TREGETOJME GOMA MAXXIS PER TE GJITHA MJETET 4X4, FURGONA , KAMJONE DHE AUTOVETURA..TREGETOJME ME S

  Korçë Sot, 03:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+gomafuoristrade 16/70/215

  Shiten goma plus disqe alumini 16/70/215 te ardhura nga gjermania FUORISTRADE

  Korçë Dje, 17:19
  330 €
 • 4 foto
  Set Drita shitit Led, universal, fenerash
  Autopjese dhe paisje

  Set Drita shitit Led, universal, fenerash

  Set Drita led shirit, kur jane ndezur jane led te bardha kur hap sinjalin pulsone te verdha, univer

  Korçë Dje, 17:17
  20 €
 • 0 foto
  Benz
  Autopjese dhe paisje

  Benz

  Sallon w210 blu

  Korçë Dje, 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK
  Autopjese dhe paisje

  KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK

  SHITET KROSKOT GOLF 4 AUTOMATIK. KROSKOTI PERSHTATET PER GOLF 4 NGA VITI 98 E LART.

  Korçë Dje, 13:56
  120 €
 • 2 foto
  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MERCEDES S KLAS RENAULT MEGAN.SUZUKI VAG

  KEMI PJESE PER MERCEDES S KLAS REXHINA RENAULT MEGAN.SUZUKI VAGON. PUNIME SALDIMI DRETIME E SHASIVE

  Korçë Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER ML w210.211.SPRINTER.AUDI A8 E TE TJERA

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML. SPRINTER. VITO. E klas210-211. C klas 202-203. Turbo Dinamo Injatore

  Korçë Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes pjes per pasat vento 1.9 naft tdi
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per pasat vento 1.9 naft tdi

  makina esht ne gjend prefekte

  Korçë Dje, 09:31
  1 €
 • 1 foto
  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra
  Autopjese dhe paisje

  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra

  shes parakolp audi a4 pasat golf 3 dhe 4 opel astra vektra tigra corsa fiat punto hyndai benc 124 dh

  Korçë Dje, 09:30
  1 €
 • 0 foto
  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94
  Autopjese dhe paisje

  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94

  Benzat kane pjese te shkelqyera dhe pa probleme

  Korçë Dje, 09:30
  1 €
 • 0 foto
  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht

  makinat kane pjese te shkelqyera

  Korçë Dje, 09:30
  1 €
 • 0 foto
  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat
  Autopjese dhe paisje

  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat

  pjeset jane shume te mira dhe me cmim te arsyeshem

  Korçë Dje, 09:30
  1 €
 • 0 foto
  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash
  Autopjese dhe paisje

  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash

  Mercedes 124 golf 4 fiat punto fiat bravo Ford fiesta Ford eskort Opel vektra viti 98 Opel astra v

  Korçë Dje, 09:29
  1 €
 • 0 foto
  shesim pjese per opel vektra astra corsa dhe tigra
  Autopjese dhe paisje

  shesim pjese per opel vektra astra corsa dhe tigra

  pjeset jane ne gjendje te shkelqyer

  Korçë Dje, 09:29
  1 €
 • 0 foto
  shesim motorra per shum lloje makinash
  Autopjese dhe paisje

  shesim motorra per shum lloje makinash

  kemi motorra per : audi a4 1.9 tdi naft audi a4 1.9 tdi benzin passat 1.9 tdi passat vento polo benz

  Korçë Dje, 09:29
  1 €
 • 3 foto
  shes pjes golf 4 bezin 1.4  16 valvidh
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes golf 4 bezin 1.4 16 valvidh

  makina dispo gjith pjeset

  Korçë Dje, 09:29
  1 €
 • 5 foto
  Goma 225 50 R 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225 50 R 17

  Shiten 4 goma 225 50 R 17 verore. Prodhimi java 52 viti 2018. Shiten per arsye mosperdorimi. Goma

  Korçë 21 janar 20:06
  300 €
 • 0 foto
  GOMA EUROPE DUKE FILLUAR
  Autopjese dhe paisje

  GOMA EUROPE DUKE FILLUAR

  TREGETOJME TE GJITHA MARKAT E NJOHURA TE GOMAVE..IMPORTUES KRYESOR NE QYTETIN E KORCES.. JU SHERBEJ

  Korçë 21 janar 19:50
  30 €
 • 0 foto
  Disqe 17 benzi ose ndrohen me 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 benzi ose ndrohen me 16

  Shitqn disqe 17 + goma per Benz ne gjendje te mire ose ndrohen me 16

  Korçë 19 janar 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor per fryrje gomash 12v Mercedes, Audi, vw

  Shiten kompresore per fryrjen e gomave ne ruge nga spina e makines 12volt, jane origjinale Mercedes,

  Korçë 19 janar 10:09
  40 €
 • 1 foto
  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje
  Autopjese dhe paisje

  Brave dere shoferi w212 mercedes 2009-2015 per pje

  Shitet per pjese brave dere shoferi w212 mercedes nga viti 2009-2015

  Korçë 19 janar 10:09
  80 €
 • 2 foto
  Shirit Led per ndricim te fshehte ne Makine, night
  Autopjese dhe paisje

  Shirit Led per ndricim te fshehte ne Makine, night

  Shitet shirit led per ndricim te fshehte ne Makine, night light vision, i holle,

  Korçë 19 janar 10:08
  15 €
 • 1 foto
  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ganxha koka terheqese per autovetura

  Shiten koka terheqese per autovetura bashke me celesat perkates 40 euro copa

  Korçë 19 janar 10:08
  40 €
 • 0 foto
  Shitet Turbolader Chrysler PT Chuiser 2,2 CRD
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Turbolader Chrysler PT Chuiser 2,2 CRD

  Shitet Turbolader Chrysler PT Chuiser 2,2 CRD ne gjendje shume te mire. Tel: 0685846571 WhatsApp, V

  Korçë 19 janar 02:23
  150 €
 • 1 foto
  Thermostat per Chrysler Pt Cruiser 2.2 Diesel
  Autopjese dhe paisje

  Thermostat per Chrysler Pt Cruiser 2.2 Diesel

  Shitet Thermostat i ri për Pt Cruiser 2.2 Diesel

  Korçë 19 janar 02:23
  10 €
 • 2 foto
  Motorrino per Opel Corsa C
  Autopjese dhe paisje

  Motorrino per Opel Corsa C

  Shitet motorrino per Opel Corsa C Motorrina eshte ne gjendje shume te mire.

  Korçë 19 janar 02:22
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Shitet disk freksioni per Opel Corsa C 1.0 Liter
  Autopjese dhe paisje

  Shitet disk freksioni per Opel Corsa C 1.0 Liter

  Shitet disk freksioni per Opel Corsa C 1.0 Liter. Disku eshte ne gjendje te mire dhe ka bere vetem 1

  Korçë 19 janar 02:07
  35 €
 • 3 foto
  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma me disqe alumin Nr 225_ 45_ R_ 17

  Shiten goma me gjithe disqe alumini per Mercedes Benz ne gjendje te mire.Cmimi i diskutueshem.

  Korçë 18 janar 20:21
  400 €
 • 2 foto
  Pakete Kandelesh mercedes me 6 pistona
  Autopjese dhe paisje

  Pakete Kandelesh mercedes me 6 pistona

  Shitet pakete kandelesh me 6 pistona, Per makina mercedes E classe , Cls,

  Korçë 17 janar 09:19
  70 €
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten parakolp prapakolp dhe strece per mercedes benz E class 2013-2014-2015

  Korçë 15 janar 18:16
  800 €
 • 0 foto
  E Class Xhama
  Autopjese dhe paisje

  E Class Xhama

  Shiten xhama per E class 2015 komplet mbrapa dhe xhami i madh i cili nuk ndodhet ne foto..

  Korçë 15 janar 18:16
  250 Lek
 • 1 foto
  Goma Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli

  Shiten 90% goma pirelli scorpion 20 45 275

  Korçë 15 janar 18:16
  400 €
 • 1 foto
  Disqe + goma OKAZION
  Autopjese dhe paisje

  Disqe + goma OKAZION

  Shiten goma + disqe 225/50 R17 dimerore Jane ne shitje urgjente

  Korçë 12 janar 16:23
  250 €
 • 0 foto
  shes pjes per golf 3/4 seat polo passat vento
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per golf 3/4 seat polo passat vento

  pjeset jane ne gjendje te shkelqyera

  Korçë 9 janar 09:23
  1 €
 • 0 foto
  shes pjes per fiat punto fiat brava hunadi accent
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per fiat punto fiat brava hunadi accent

  ljeset jan te shkelqyera

  Korçë 9 janar 09:23
  1 €
 • 7 foto
  Mercedes ML W164 pedana
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes ML W164 pedana

  Pedana te reja per Mercedes ML W164. Dhe pedana per c\'do lloj xhipi tjeter.

  Korçë 2 janar 10:19
  220 €
 • 4 foto
  Pedana per GLK X204
  Autopjese dhe paisje

  Pedana per GLK X204

  Shkalle te reja shume cilesore per GLK x204. Si dhe pedana per te gjitha llojet e xhipave. Dhe cdo p

  Korçë 2 janar 10:15
  220 €
 • 5 foto
  MARMITA KATRORE AMG
  Autopjese dhe paisje

  MARMITA KATRORE AMG

  Set marmita KATRORE AMG per modele te ndryshme Mercedes, E Class, S Class, ML etj.

  Korçë 29 dhjetor 21:36
  150 €
 • 6 foto
  Mercedes G class Pasqyra
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes G class Pasqyra

  Pasqyra me led per Mercedes G class w463, si dhe cdo pjese tjeter AMG styling per Mercedes G class.

  Korçë 29 dhjetor 21:23
  380 €
 • 4 foto
  Mercedes S Class w221 AMG 6.3 look
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S Class w221 AMG 6.3 look

  Set i ri PLASTIK per Mercedes S Class w221 AMG 6.3 look.

  Korçë 29 dhjetor 21:20
  750 €
 • 11 foto
  Mercedes E Class W213
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E Class W213

  Body kitt per Mercedes E Class W212 AMG 6.3

  Korçë 28 dhjetor 08:24
  1.400 €
 • 6 foto
  Mercedes GLC SHKALLE PEDANA
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes GLC SHKALLE PEDANA

  Shkalle te reja per Mercedes GLC dhe cdo lloj tjeter Mercedesi.

  Korçë 23 dhjetor 21:53
  240 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf 7 fenere.
  Autopjese dhe paisje

  Volkswagen Golf 7 fenere.

  Fenere te rinj per volkswagen Golf 7, GOLF 7.5 LOOK.

  Korçë 23 dhjetor 21:51
  400 €
 • 0 foto
  shes pjes per mercedes 200
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per mercedes 200

  makina disponon gjith pjeset

  Korçë 22 dhjetor 12:07
  1 €
 • 1 foto
  Mercedes S w221 led amg
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S w221 led amg

  Drita parakolpi led per S w221 amg 6.5

  Korçë 21 dhjetor 21:35
  150 €
 • 2 foto
  Mercedes S w221
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes S w221

  Mbrapakolp per s 221 amg 6.5

  Korçë 21 dhjetor 21:34
  250 €
 • 0 foto
  Bmw 740 97
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 740 97

  Alumini mbrapakolpi bmw seri 7

  Korçë 21 dhjetor 21:33
  50 €
 • 0 foto
  Bmw seria 7
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 7

  Xham ports mbrapa majtas viti 97

  Korçë 21 dhjetor 21:32
  30 €