Krujë

Autopjese dhe paisje në shitje në Krujë

 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë 21 janar 18:35
  450 €
 • 1 foto
  Goma 16, 4 cope ne te njejten lule 195/60/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16, 4 cope ne te njejten lule 195/60/16

  4 goma ne te njejten lule 60-70% te reja 30milek copa (195/60/16 continental)

  Krujë 16 janar 14:45
  30 Lek
 • 0 foto
  blej kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  blej kompresor kondicioneri

  kerkoj kompresor kondicioneri per mercedes e klas w211 motorr 220

  Krujë 5 nëntor 00:47
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten Disqe 18 2016 S class
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 18 2016 S class

  Shiten Disqet dhe gomat 18 te 2016 per S class Goma michelin te sapo blera 98% te reja dhe disqet n

  Krujë 10 tetor 17:53
  1.200 €
 • 5 foto
  DISQE AUDI 17 INCH 225/50/17 ME GOMMA TE REJA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI 17 INCH 225/50/17 ME GOMMA TE REJA

  SHITEN DISQE AUDI 17 INCH ME GOMA TE REJA. AUDI A3 A4 A5 A6 DISQET JANE TE KATERT SH TE PASTER . GJE

  Krujë 28 shtator 11:30
  379 €
 • 2 foto
  Disje + goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Disje + goma 16

  205-45-16

  Krujë 21 shtator 12:58
  300 €
 • 0 foto
  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008
  Autopjese dhe paisje

  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008

  Shitet maskarin origjinale per Mercedes Benz W204 modeli ELEGANCE 2007-2010

  Krujë 20 shtator 15:32
  60 Lek
 • 1 foto
  i diskutueshem
  Autopjese dhe paisje

  i diskutueshem

  kompresor ajri 100 litersh pak i perdorur i ardhur nga italia cmimi pak i diskutushem fusue kruj

  Krujë 20 shtator 12:12
  120 Lek
 • 5 foto
  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000

  Testat golf 4 1.4 16v bobine kompresor kondicioneri ventilatore te madh te vogel krika xhami nga me

  Krujë 20 shtator 10:44
  1 €
 • 4 foto
  Bmw 2.5 nafte kemi te gjitha pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 2.5 nafte kemi te gjitha pjeset

  shes pjese per bmw motorr 2.5 disponoj te gjitha pjeset e nevojshme. cmim te arsyeshem

  Krujë 7 shtator 10:43
  100 €
 • 0 foto
  PAKETE XENON PER VOLVO CX90
  Autopjese dhe paisje

  PAKETE XENON PER VOLVO CX90

  PAKETE XENON PER VOLVO CX90

  Krujë 26 gusht 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Radar Sensoresh S CLAS
  Autopjese dhe paisje

  Radar Sensoresh S CLAS

  Radar Sensoresh S CLAS

  Krujë 26 gusht 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Distronic per ML 164
  Autopjese dhe paisje

  Distronic per ML 164

  Distronic per ML 164

  Krujë 26 gusht 20:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi a8 v8
  Autopjese dhe paisje

  Audi a8 v8

  Per pjes

  Krujë 26 gusht 16:10
  1 €
 • 2 foto
  Shes pjes mercedes 124 e cllas
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes mercedes 124 e cllas

  Makina dispo gjith pjeset

  Krujë 25 gusht 22:32
  1 €
 • 0 foto
  Disje e class Evo
  Autopjese dhe paisje

  Disje e class Evo

  Shume te paster bashke me goma Pirreli

  Krujë 19 gusht 19:31
  300 €
 • 4 foto
  disje+goma
  Autopjese dhe paisje

  disje+goma

  shiten 4 disje+goma

  Krujë 18 gusht 22:23
  100 €
 • 0 foto
  Per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Per pjes kembimi

  Renault scenic i vitit 2002 shitet per pjes adresa fush kruj

  Krujë 17 gusht 13:10
  1 Lek
 • 3 foto
  Shes Gom Rezerv per Audi A8  255.45.19
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gom Rezerv per Audi A8 255.45.19

  Shitet Goma Akull ere me gjith disk 19 goma e markes pirelli epa perdorur fare Ben per shum lloj aud

  Krujë 12 gusht 18:57
  250 €
 • 1 foto
  Disqe Alumini 15inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Alumini 15inch

  Shiten 4 disqe alumini numer 15 pa goma ne gjendje perfekte per Ford, Fiat etj. Cmimi okazion 100 mi

  Krujë 9 gusht 20:37
  100 €
 • 0 foto
  4 goma dimrore, 205/55/16 90% te reja
  Autopjese dhe paisje

  4 goma dimrore, 205/55/16 90% te reja

  4 goma dimri 205/55/16 te reja 90% cmimi 100€

  Krujë 2 gusht 17:47
  100 €
 • 0 foto
  sprinter 312
  Autopjese dhe paisje

  sprinter 312

  Shitet disk specidisk sprinteri 312..cmimi 150 lek...

  Krujë 30 korrik 11:41
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Fenere BMW E36 1992-1998
  Autopjese dhe paisje

  Fenere BMW E36 1992-1998

  Shiten fenere origjinale per BMW E36 1992-98, feneret jan shum te paster sic shihet ne foto dhe nuk

  Krujë 22 korrik 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17

  Goma 90%

  Krujë 19 korrik 11:27
  70 Lek
 • 1 foto
  shitet disku me gjith gom esht tek
  Autopjese dhe paisje

  shitet disku me gjith gom esht tek

  shes disk Audinme gjith gom esht tek disk goma esht e re e pa perdorur Mishelin 225-55-R16

  Krujë 17 korrik 16:57
  50 €
 • 3 foto
  Shiten disce
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disce

  Shiten 4 disce me goma te reja 275/40/20 te markes Pirelli jan te paperdorura te ardhur nga gjermani

  Krujë 13 korrik 12:42
  1.000 €
 • 4 foto
  DISQ ORIGJINALE AMG 18 INCH BASHK ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  DISQ ORIGJINALE AMG 18 INCH BASHK ME GOMA

  SHITEN DISQE 18 INCH PER BENZ AMG ORIGJINALE BASHKE ME GOMA 90% PER BENZ EVO ECLASS W212 CLS E280 E3

  Krujë 15 qershor 06:36
  429 €
 • 1 foto
  DISQE AUDI 225/55/16 ME GOMA TE REJA GJERMANE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI 225/55/16 ME GOMA TE REJA GJERMANE

  SHITEN DISQE AUDI ME GOMA TE REJA TE ARDHURA NGA GJERMANIA. 225/55/16 TE PAPUNUARA NE SHQIPERI.

  Krujë 13 qershor 15:24
  329 €
 • 1 foto
  2 goma 100% te reja me disqe hekuri 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 100% te reja me disqe hekuri 175/65/14

  2 goma ne te njejten lule te reja akull me gjith disqe hekuri, cmimi 100€, 📞0693517858

  Krujë 5 qershor 09:58
  100 €
 • 0 foto
  1 Diske Range Rover R22
  Autopjese dhe paisje

  1 Diske Range Rover R22

  Shitet 1 Disk tek Range Rover 9.1/2 J R22 Disku nuk eshte ne gjendje perfekte. Per cmimin flasim ne

  Krujë 5 qershor 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  a4 quatro 3.0 viti 2007 per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  a4 quatro 3.0 viti 2007 per pjes kembimi

  a4 quatro 3.0 viti 2007 per pjes kembimi

  Krujë 30 maj 07:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 7 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Golf 7 GTD

  Per pjes

  Krujë 27 maj 18:17
  1 €
 • 4 foto
  Passat cc viti 2010 hapet per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Passat cc viti 2010 hapet per pjes

  Passat cc viti 2010 kamie automat

  Krujë 21 maj 17:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parakolp bmw e36 M3
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp bmw e36 M3

  Shitet parakolp bmw e36 model M origjinal ne gjendje shume te mire

  Krujë 18 maj 19:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes goma me gjith disje 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma me gjith disje 16

  Shes goma pothuajse te reja 90% me gjith disje shm te pastra 205/55/16

  Krujë 14 maj 10:29
  270 €
 • 1 foto
  shiten Disqe 17 super te bukur
  Autopjese dhe paisje

  shiten Disqe 17 super te bukur

  disqet jan ne gjendje te mire per bmw seria 3,5,7 dy goma jan te mira nr 235 - 45 - 17 dy tjerat duh

  Krujë 13 maj 12:43
  200 Lek
 • 0 foto
  PANEL CONTROLLI KLIIMA DHE RADIO CD BMW SERIA 5
  Autopjese dhe paisje

  PANEL CONTROLLI KLIIMA DHE RADIO CD BMW SERIA 5

  Shitet panel kontrollI I radio CD dhe climes per BMV SERIA 5 F10 F11

  Krujë 13 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PANEL I KONTROLLIT TE KLIMES BMW seria 3 e91
  Autopjese dhe paisje

  PANEL I KONTROLLIT TE KLIMES BMW seria 3 e91

  Shitet Panel I controllit te KLIMES per BMW SERIA 3 (E91) (E92)

  Krujë 13 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SENSOR PARKIMI PER CLS W218 DHE DiSTRINIC
  Autopjese dhe paisje

  SENSOR PARKIMI PER CLS W218 DHE DiSTRINIC

  SENSOR PARKIMI CLS W218 DHE DISTRONIC

  Krujë 13 maj 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pakete dritash per fenere te makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pakete dritash per fenere te makina te ndryshme

  Shitet Paket makinash te ndryshme Paket per Mercedes Benz Cls w212 .. ...E Class 212 S Class w221

  Krujë 13 maj 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten disqe 245/45/17 per benc dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe 245/45/17 per benc dhe Audi

  Shiten 2 pale disqe me gjith Goma 4 cop Mercedes origjinal dhe 4 cope oz origjinal made in Italia

  Krujë 6 maj 14:44
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Disqe 15 per Opel 15 inch bashke me gomat
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15 per Opel 15 inch bashke me gomat

  Disqe klasike per Opel bashke me goma 50%. Te perdorura me pare ne Opel zafira. Makina ka punuar vet

  Krujë 25 prill 15:47
  250 Lek
 • 1 foto
  drifencjal mitsubishi cater
  Autopjese dhe paisje

  drifencjal mitsubishi cater

  drifencjal mitsubishi canter

  Krujë 19 prill 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi nuja
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi nuja

  Hapet per pjes passat 2009 matorr 1.6 kamio manual

  Krujë 19 prill 19:34
  1 €
 • 2 foto
  Disqe plus goma bashke
  Autopjese dhe paisje

  Disqe plus goma bashke

  Shes 3 disqe nr 18 per vw golf. Ne te kundert jam i interesuar te blej nje si ky ne foto deri ne 150

  Krujë 19 prill 19:33
  150 €
 • 1 foto
  Pjes kembimi nuja
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi nuja

  Ketu mund te gjeni gjithcka

  Krujë 19 prill 19:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi nuja
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi nuja

  Mercedez benz viti 2006 motorr 220 kamio automat plus minus ne timon Esht hap per pjes

  Krujë 19 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Disje Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shes Disje Audi

  Shes Disje Audi A6 ose pasat golf disjet jan ne gjendje te mir pa diformim pa plasje .jan 5 disje te

  Krujë 12 prill 12:49
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18

  Disqe 18 Universal

  Krujë 7 prill 12:41
  250 Lek
 • 1 foto
  Disqe w203 sport edition
  Autopjese dhe paisje

  Disqe w203 sport edition

  Shes disqe 17 inch c class 245 mrapa 225 para

  Krujë 4 prill 11:50
  350 Lek