Kukës

Autopjese dhe paisje në shitje në Kukës

 • 2 foto
  RIMORKIO
  Autopjese dhe paisje

  RIMORKIO

  Shitet rimorkio I ardhur nga Gjermania,me letra Ne funksion te mire Me goma te reja,me koshnica

  Kukës Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 195/65 / R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65 / R15

  Goma per golf IV,pasat e tej e tej...Nr 15,shum te reja ,te perdora 1 muaj ,gomat shoqerohen me disq

  Kukës Dje, 15:52
  150 €
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës 26 janar 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe me goma 18 per Golf 4 audi a 3
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma 18 per Golf 4 audi a 3

  Disqet jan shume te pastra edhe gomat te mira siq shihen ne fotoper info nr e tel 0685040555 viber w

  Kukës 26 janar 08:49
  400 €
 • 2 foto
  Turbo per ford mondeo 2.0 TDCI NATE
  Autopjese dhe paisje

  Turbo per ford mondeo 2.0 TDCI NATE

  Turboja eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga austria per me shume info ne tel

  Kukës 26 janar 08:49
  150 €
 • 3 foto
  Shes 2Fener +maskarino per polo 2013
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2Fener +maskarino per polo 2013

  Feneret jan ne gjendje shume te mire megjith maskarino te ardhura nga zvicrra,jan origjinal jo te dy

  Kukës 26 janar 08:49
  200 €
 • 7 foto
  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010-
  Autopjese dhe paisje

  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010-

  4x dyer dhe gepeku për AUDI A8 D4 2010- Tel : 044 100 141 Viber : +38344100141 #Audi #A8 #D4

  Kukës 24 janar 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr për Hyundai Tucson 1.7 CRDI 2016-2019
  Autopjese dhe paisje

  Motorr për Hyundai Tucson 1.7 CRDI 2016-2019

  Motorr për Hyundai Tucson 1.7 CRDI 2016-2019 2000KM Kemi edhe pjesë tjera për Hyundai Tucson 2016-2

  Kukës 24 janar 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019
  Autopjese dhe paisje

  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019

  Motorr për Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019 2000KM Kemi edhe pjesë tjera për Kia Sportage 2016-2019

  Kukës 24 janar 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR PER KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR PER KIA SORENTO 2.5 CRDI 2009

  MOTORR PER KIA SORENTO 2.5 CRDI 2002-2009 AUTO PJESE FATIJONI GJENDEMI NE KOSOVE.PRISHTINE VIBER

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PJES KEMBIMI PER FORISTRADA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI PER FORISTRADA TE NDRYSHEM

  AUTO PJES & SERVIS \" FATIJONI \" • BEJM SERVISIMIN E GJIPAVE TE NDRYSHEM • BEJM DIAGNOSIFI

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PJES KEMBIMI & SERVIS PER GJIPA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI & SERVIS PER GJIPA TE NDRYSHEM

  AUTO PJES & SERVIS \" FATIJONI \" • BEJM SERVISIMIN E GJIPAVE TE NDRYSHEM • BEJM DIAGNOSIFI

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJES KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD

  PJES KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 CRD GJENDEMI NE KOSOV - PRISHTINE tel. +38344100141 vibe

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 D

  PJESE KEMBIMI PER JEEP GRAND CHEROKEE 3.1D GJENDEMI NE KOSOVE.PRISHTINE tel. +38344100141 viber :

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PJESE KEMBIMI PER KIA SORENTO 2.5 CRDI
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER KIA SORENTO 2.5 CRDI

  PJESE KEMBIMI PER KIA SORENTO 2.5 CRDI VITI 2002-2009 GJENDEMI NE KOSOVE,PRISHTINE tel. +383441001

  Kukës 24 janar 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  4X4 • PJES KEMBIMI PER FORISTRADA • 4X4
  Autopjese dhe paisje

  4X4 • PJES KEMBIMI PER FORISTRADA • 4X4

  AUTO PJES & SERVIS \" FATIJONI \" • BEJM SERVISIMIN E GJIPAVE TE NDRYSHEM • BEJM DIAGNOSIFI

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fara R-LINE për VW Golf VII
  Autopjese dhe paisje

  Fara R-LINE për VW Golf VII

  Fara R-LINE për VW Golf VII Origjinal Tel 044 100 141 #mk7 #Rline #Headlights

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Braniku i parë për Škoda Kodiaq 2016-2019
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Škoda Kodiaq 2016-2019

  Braniku i parë për Å koda Kodiaq 2016-2019 Origjinal Tel 044 100 141 #Å koda #Kodiaq #oem

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015

  Braniku i parë për VW CROSS TOURAN 2010-2015 Origjinal Tel 044 100 141 #VW #Cross #Touran

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7

  Braniku i parë me chrome për VW GOLF 7 Origjinal Tel 044 100 141 #VW #GOLF #MK7

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MOTORRA ME PAK KM, VW, AUDI, NISSAN, KIA, PEUGEOT
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA ME PAK KM, VW, AUDI, NISSAN, KIA, PEUGEOT

  • Motorra për : Kia Sportage 1.7 CRDI 2016-2019 Vw golf 7 1.6 TDI, 2.0 TDI Hyundai Tucson 1.7 CRD

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOKE TIMONI VW GOLF 7, A3,SKODA OCTAVIA, SEAT LEON
  Autopjese dhe paisje

  KOKE TIMONI VW GOLF 7, A3,SKODA OCTAVIA, SEAT LEON

  Koke timoni elektronik për : VW Golf VII 2013- Audi A3 2012- Seat Leon 2012- Skoda Octavia III 2013

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xeno
  Autopjese dhe paisje

  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xeno

  Fari i djatht për BMW X5 F15, X6 F16 adaptive xenon Origjinal Tel 044 100 141 #BMW #X5 #X6 #F15 #F

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fari i majt për Audi A6 C7
  Autopjese dhe paisje

  Fari i majt për Audi A6 C7

  Fari i majt për Audi A6 C7 Origjinal Tel 044 100 141 #Audi #A6 #C7 #Headlight

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205

  Braniku i parë për Mercedes C-Class W205 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #W205 #Cclass

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes S-class w222
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes S-class w222

  Braniku i parë për Mercedes S-class w222 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #Sclass #OEM #w222

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes SL-Class R231
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes SL-Class R231

  Braniku i parë për Mercedes SL-Class R231 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #SL #R231 #OEM

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Të gjitha pjesët e trapit për : Kia Sportage 2016-
  Autopjese dhe paisje

  Të gjitha pjesët e trapit për : Kia Sportage 2016-

  Të gjitha pjesët e trapit për : Kia Sportage 2016-2019 Hyundai Tucson 2016-2019 Origjinale Tel 044

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Të gjitha pjesët e trapit për Hyundai Tucson 2016-
  Autopjese dhe paisje

  Të gjitha pjesët e trapit për Hyundai Tucson 2016-

  Të gjitha pjesët e trapit për : Kia Sportage 2016-2019 Hyundai Tucson 2016-2019 Origjinale Tel 044

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KOKE TIMONI KIA SPORTAGE, HYUNDAI TUCSON 2016-
  Autopjese dhe paisje

  KOKE TIMONI KIA SPORTAGE, HYUNDAI TUCSON 2016-

  Kokë timoni për : • KIA SPORTAGE 2016-2019 • HYUNDAI TUCSON 2016-2019 Tel 044 100 141 #Steerin

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për PORSCHE Cayenne Facelift
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për PORSCHE Cayenne Facelift

  Braniku i parë për PORSCHE Cayenne Facelift Origjinal Tel 044 100 141 #Porsche #Cayenne #Facelift

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes GLA-Class
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes GLA-Class

  Braniku i parë për Mercedes GLA-Class Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #GLA #X156 #OEM

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes A-Class AMG W176
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes A-Class AMG W176

  Braniku i parë për Mercedes A-Class AMG W176 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #Aclass #AMG #w17

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Braniku i parë për Mercedes B-Class Facelift w246
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për Mercedes B-Class Facelift w246

  Braniku i parë për Mercedes B-Class Facelift w246 Origjinal Tel 044 100 141 #Mercedes #Bclass #Fac

  Kukës 24 janar 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Parakolpi dhe mbrapakolpi E-Class Avantgarde W212
  Autopjese dhe paisje

  Parakolpi dhe mbrapakolpi E-Class Avantgarde W212

  Shitet parakolpi,mbrapakolpi, dhe anesoret. Pjeset jane ne gjendje shume te mire jane origjinale te

  Kukës 28 dhjetor 09:45
  1.500 €
 • 3 foto
  Kasetofon Android per mercedez benz 211 model i ri
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon Android per mercedez benz 211 model i ri

  shitet kasetofon android per mercedez benz 211 qe jan model i ri, kasetofoni ka ardhur nga anglia es

  Kukës 22 nëntor 14:51
  200 €
 • 0 foto
  Kemi motorr për HYUNDAI SANTA FE 2.2 crdi 2006-
  Autopjese dhe paisje

  Kemi motorr për HYUNDAI SANTA FE 2.2 crdi 2006-

  Kemi motorr për HYUNDAI SANTA FE 2.2 crdi 2006-2009 Manual Tel : 044 100 141 Viber : +38344100141

  Kukës 5 nëntor 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma Toyo R888R 315/30/20
  Autopjese dhe paisje

  Goma Toyo R888R 315/30/20

  Shiten dy goma te reja Toyo R888R 315/30/20 made in japan Gomat gjinden ne Kosove.

  Kukës 11 shtator 01:08
  9.999.999.999 €
 • 6 foto
  Shitet karroc per transporte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet karroc per transporte

  Ne gjendje shum te mire per me shum informacion kontaktoni ne nr tel +355685187362

  Kukës 28 gusht 14:18
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet motorri komplet per bmw x5 e39 e46 etj 3.0d
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motorri komplet per bmw x5 e39 e46 etj 3.0d

  Shitet motorri komplet me gjith kambjo automatik/tiptronik per ma shum +38349488564

  Kukës 27 gusht 12:52
  1 €
 • 0 foto
  Opel per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Opel per pjes

  Shitet per pjes

  Kukës 26 gusht 07:12
  1 €
 • 0 foto
  Per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Per pjes

  Shiten pjes motorrin e ka te bllokum te gjitha pjest tjera ika ne rregull pugo 106

  Kukës 25 gusht 20:38
  1 €
 • 3 foto
  Disqe 16.60.205
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16.60.205

  Shiten disqe me goma sh pak te perdorura per Mercedes Benz E class.c class.s class nr 16 / 60/ 205

  Kukës 22 gusht 21:43
  350 €
 • 4 foto
  Disqe + goma 16 dy te pasmet me te gjera sport
  Autopjese dhe paisje

  Disqe + goma 16 dy te pasmet me te gjera sport

  Gomat e para 205.50.16 te pasmet 225.50.16 disqent nuk kan asnje gervishtje jan ne gjendje super gom

  Kukës 12 gusht 07:24
  250 €
 • 0 foto
  Kerkoj pjese per honda
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj pjese per honda

  Kerkoj te Blej pjese per honda Si ky ne foto

  Kukës 8 gusht 10:28
  100 €
 • 2 foto
  Timon per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Timon per Bmw

  Shitet Timoni per Bmw F10 ne gjendje shume te mire thuja i Ri Viber +38344709421

  Kukës 16 korrik 13:30
  150 €
 • 2 foto
  Braniku i parë për VW TIGUAN Facelift 2011-2015
  Autopjese dhe paisje

  Braniku i parë për VW TIGUAN Facelift 2011-2015

  Braniku i parë për VW TIGUAN Facelift 2011-2015 Origjinal Tel 044 100 141 #VW #TIGUAN #Facelift

  Kukës 12 korrik 14:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  gomina auto lifti
  Autopjese dhe paisje

  gomina auto lifti

  gomina auto lifti reparojme mbajtsa te makinav te gjitha prej gome metal

  Kukës 26 qershor 09:33
  17 €
 • 5 foto
  Prokolica per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Prokolica per vetur

  shitet prokolica per vetur gjatsia 2.10 cm nalsia 101 cm 1.32 cm gjonsia prokolica osht pa Dogan osh

  Kukës 23 qershor 20:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  STOPA LED PER BMW SERIA 5
  Autopjese dhe paisje

  STOPA LED PER BMW SERIA 5

  Shesh stopa me leda per bmw seria 5 vit 97-2003 jan te ri te pa perdorur

  Kukës 13 qershor 08:39
  Me Marrveshje