Kurbin

Autopjese dhe paisje në shitje në Kurbin

 • 6 foto
  pjes kembimi te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi te perdorura

  disponojm pjes per makina te perdorua frelander,aklas 140/170 renault clio,megane,coupe,peugeot,citr

  Kurbin Sot, 12:19
  1 Lek
 • 8 foto
  pjes per makina te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  pjes per makina te perdorura

  disponojm pjes per makina te vjetra

  Kurbin Sot, 12:18
  1 Lek
 • 3 foto
  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!
  Autopjese dhe paisje

  GPS me bluetooth Super Oferte !!!!

  GPS me Bluetooth Lidhet me programin e tij Mundesh me alarmu nga telefoni GPS por mundesh dhe me laj

  Kurbin Dje, 13:12
  10 Lek
 • 7 foto
  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me Touch 7 inch + Kamer parkimi etj

  Shitet kasetofon me touch ( me prekje ) dixhital . Madhesia 7 inch . Te perfshira ne pako jane : pul

  Kurbin Dje, 13:12
  120 €
 • 7 foto
  pjes kembimi per keto makina
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per keto makina

  disponoj pjes kembimi per keto makina alfa 147 .1.9jtd fiesta 1.8tddi punto 1.1, alfa166 3.0v6 audi

  Kurbin 15 janar 21:07
  1 Lek
 • 4 foto
  renault clio 1.5naft manual per pjes
  Autopjese dhe paisje

  renault clio 1.5naft manual per pjes

  disponoj pjes kembimi per reno clio laguna megane sckenik per pjes motorra 1.2-.1.4 1.5 1.9 tel/wp 0

  Kurbin 7 janar 09:50
  1 Lek
 • 2 foto
  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Riparoj komanden e bordit te mercedes benz

  W212 w204 w207 etj etj

  Kurbin 12 dhjetor 13:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma

  Shiten disqe mercedesi c klas avantgarde. Disqet jan ne gjendje shum te mire me goma 60 perqind. Te

  Kurbin 23 shtator 08:50
  250 €
 • 0 foto
  injektor per wv fox1.4 benz
  Autopjese dhe paisje

  injektor per wv fox1.4 benz

  Kerkoj te blej injektor te perdorur per wv fox 1.4 benz Kush posedon mund te me kontaktoj ne numrin

  Kurbin 17 shtator 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per Pjese Toyota HIACE
  Autopjese dhe paisje

  Shitet per Pjese Toyota HIACE

  Shitet per pjese kembimi

  Kurbin 14 shtator 19:15
  1 Lek
 • 2 foto
  goma piruni 15she 4cop
  Autopjese dhe paisje

  goma piruni 15she 4cop

  shiten 4goma te reja piruni nr 15 cmimi 300 mijlek

  Kurbin 9 shtator 12:39
  300 Lek
 • 2 foto
  Disqe e goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma

  Shiten disqe mecedesi c 204 avantgarde. Gomat pothuajse te reja 90 perqind te blera para 6 muajsh me

  Kurbin 29 gusht 09:45
  350 €
 • 3 foto
  7goma 215/65/16C 200 mijlek
  Autopjese dhe paisje

  7goma 215/65/16C 200 mijlek

  shiten 7 goma peshe per furgona apo kamioncina jan ne gjendje te shkelqyer cmimi per tgjitha 200 mij

  Kurbin 28 gusht 15:42
  200 Lek
 • 2 foto
   4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe BMW \'16\' Bashke me Goma gati te reja

  Jan ne gjendje shum te mir te pa plasur apo tgervishtun edhe gomat pothuajse te reja.Dua ti heq seps

  Kurbin 11 gusht 00:30
  200 Lek
 • 6 foto
  Stopa audi a6 2012-2015
  Autopjese dhe paisje

  Stopa audi a6 2012-2015

  Shiten stopa origjinal Valeo per audi a6 2012-2015 Matrix. Ne gjendje pune te perdorur

  Kurbin 8 gusht 09:21
  400 €
 • 0 foto
  Rimeso
  Autopjese dhe paisje

  Rimeso

  Rimeso

  Kurbin 27 korrik 11:45
  50 €
 • 2 foto
  goma 195/75/16c 6copa
  Autopjese dhe paisje

  goma 195/75/16c 6copa

  shes 6goma mishelin ne gjendje te shkeqlyer te ardhura nga italia cmimi 320 mijlek

  Kurbin 19 korrik 12:47
  320 Lek
 • 0 foto
  Shes vaj te djegur
  Autopjese dhe paisje

  Shes vaj te djegur

  Shesim 30 fucia vaj te djegur makinash 220 litroshe

  Kurbin 12 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe alumin 15 4copa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumin 15 4copa

  Gjendja e disqeve 80% - 90% ne forme. Gjendja e gomave 40% ne forme. 4dadiceke Shiten per arsye mosp

  Kurbin 3 korrik 10:43
  140 €
 • 2 foto
  goma e disqe benzi ML R20
  Autopjese dhe paisje

  goma e disqe benzi ML R20

  shiten goma e disqe ne gjendje te mire rreze 20 cmimi 450€

  Kurbin 22 qershor 13:15
  450 €
 • 5 foto
  motorra makinash nga 100mijlek te vjetra
  Autopjese dhe paisje

  motorra makinash nga 100mijlek te vjetra

  disponojm motorra per makina nafte dhe benzine me cmime nga 100mijlek te vjetra e siper, per benc 1.

  Kurbin 22 qershor 13:13
  100 Lek
 • 0 foto
  Pjes fordi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes fordi

  Ford ranger

  Kurbin 7 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Ranger
  Autopjese dhe paisje

  Ford Ranger

  Pjes fordi

  Kurbin 7 qershor 16:27
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Pjes ford Ranger
  Autopjese dhe paisje

  Pjes ford Ranger

  Pjes ford

  Kurbin 7 qershor 16:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.
  Autopjese dhe paisje

  Goma te perdorura 205/65R15C ne shitje.

  Shesim 4 goma te perdorura HIFLY ne gjendje shume te mire per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte 150,00

  Kurbin 3 qershor 05:57
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Mercedes-Benz

  Shiten disqe 225.45.17...goma 50% .....cmimi pak i diskutueshem

  Kurbin 29 maj 13:42
  220 €
 • 1 foto
  Goma të perdorura 255/45 R 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma të perdorura 255/45 R 20

  Goma të perdorura 255/45 R 20

  Kurbin 20 maj 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet arganello hidraulike
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello hidraulike

  shitet arganello (Çmimi i diskutueshem)

  Kurbin 29 prill 11:47
  350 €
 • 0 foto
  Shitet arganello
  Autopjese dhe paisje

  Shitet arganello

  Arganello hidraulike

  Kurbin 28 prill 13:04
  350 €
 • 2 foto
  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per Golf 5 1.6 benzine fsi

  Shitet motorr per golf 5 1.6 benzine fsi ka difekt njeri piston ( punojne 3 ) cmimi i disk

  Kurbin 26 prill 14:56
  200 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Kemi pjes per Tayota .Hiace. viti 1997 .te gjitha

  Kurbin 19 prill 20:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjes per shum lloje makinash
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per shum lloje makinash

  Shesim pjes te perdorura per shum lloj makinash, motorra nafte dhe benzine me super cmime qe vazhdoj

  Kurbin 4 prill 09:21
  1 Lek
 • 2 foto
  pjes te perdorura per shum lloj makinash
  Autopjese dhe paisje

  pjes te perdorura per shum lloj makinash

  shesim pjes kembimi motorra benc 180, 200kompresor, 200d 250d 300d 220plastik 250 plastik, pjes fiat

  Kurbin 4 prill 08:45
  1 Lek
 • 5 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Shes disqe alumini ne gjendje perfekte 17 AMG me gjith goma (Gomat jan te perdorura) disqet j

  Kurbin 4 prill 07:47
  300 Lek
 • 5 foto
  Per arsye mos perdorimi
  Autopjese dhe paisje

  Per arsye mos perdorimi

  Se kap taksa e lluksit

  Kurbin 4 prill 07:26
  5.300 €
 • 0 foto
  stopa per s klas 00-06
  Autopjese dhe paisje

  stopa per s klas 00-06

  shiten stopa per benc s clas cmimi 100€

  Kurbin 4 prill 06:45
  100 €
 • 10 foto
  Okazion mbyllje aktiviteti shiten te gjitha
  Autopjese dhe paisje

  Okazion mbyllje aktiviteti shiten te gjitha

  pershendetje! per arsye te mbylljes se aktivitetit shes komplet pjeset, 27 motorra nafte e benzine,

  Kurbin 4 prill 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100%
  Autopjese dhe paisje

  HESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100%

  HESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100% SINTETIKE PER MOTORRE NAFTE DHE BENZINE 17 EURO

  Kurbin 4 prill 05:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100
  Autopjese dhe paisje

  SHESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100

  SHESIM VAJ MAKINASH ME CILESI TE LARTE FULGOIL 100% SINTETIKE PER MOTORRE NAFTE DHE BENZINE 17 EURO

  Kurbin 4 prill 04:47
  17 €
 • 0 foto
  shiten disqe me gjith goma 14 ford fiesta
  Autopjese dhe paisje

  shiten disqe me gjith goma 14 ford fiesta

  shiten 4 disqe alumini me gjith goma ne gjendje te mir 14

  Kurbin 4 prill 04:09
  150 Lek
 • 2 foto
  Parault s
  Autopjese dhe paisje

  Parault s

  Shes ose nderroj parault Mercedes s me disce me goma 19 per Benz falimderit

  Kurbin 4 prill 02:42
  800 €
 • 4 foto
  Pjes te perdororura per shum lloj makinash
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te perdororura per shum lloj makinash

  disponoj pjes kembimi te perdorura per benc bmw vw opel nisan alfa fiat motorra per benc, 200d,250d,

  Kurbin 3 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te ndryshme

  disponojm pjes per alfa 166 3.0V6 ford fiesta 1.8td viti 01 opel corsa 1.4 96 benc 200d portobagazh

  Kurbin 3 prill 17:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe dhe goma per a class
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma per a class

  Disqe dhe goma 16 per aclass Cmimi me marreveshje

  Kurbin 3 prill 17:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  diqe me gjith goma 244/45/zr18
  Autopjese dhe paisje

  diqe me gjith goma 244/45/zr18

  disqe audi a8 18 me gjith goma te mira 200 i padiskutushem

  Kurbin 3 prill 16:38
  200 Lek
 • 10 foto
  shes pjes kembimi per makina nafte e benzine
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes kembimi per makina nafte e benzine

  disponoj pjes kembimi per makina deri ne vitin 2002, benc 200,220,250d, benc 180,200 benzine, opel k

  Kurbin 3 prill 14:18
  1 €
 • 1 foto
  Kerkoj xham anesor per Caddy 2002
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj xham anesor per Caddy 2002

  Kerkoj xham anesor me pak hapje

  Kurbin 3 prill 05:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Crafter
  Autopjese dhe paisje

  Crafter

  Makina shtet per pjes kembimi per me shum info kontakt 0699647677

  Kurbin 3 prill 04:05
  11.111 Lek
 • 3 foto
  W211
  Autopjese dhe paisje

  W211

  Kasetofon w211

  Kurbin 3 prill 03:38
  60 €
 • 3 foto
  U shiten flm MerrJep.Al Disqe + goma 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  U shiten flm MerrJep.Al Disqe + goma 16 inch

  Shes disqe + goma 16 inch per C Class 2013-2014 Ne gjendje shume te mire te pa lyer asnjehere jane m

  Kurbin 2 prill 15:14
  220 €