Lezhë

Autopjese dhe paisje në shitje në Lezhë

 • 0 foto
  Mercedes benz A 200 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz A 200 CDI

  Mercedes Benz A 200 CDI VITI 2007 Kofano Parafrango Badikofano Parakolp i kompletuar Radiatoret Mas

  Lezhë Dje, 19:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per BMW

  Pjese kembimi BMW X5 2001-2012. Kontakt me whatsapp: 00355695551121

  Lezhë 19 tetor 10:27
  1 Lek
 • 0 foto
  Bmw 320 per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 320 per pjese

  Shiten pjese per bmw 320 nafte, makines jane shit disa pjese, shitet edhe e gjitha por edhe pjese p

  Lezhë 17 tetor 09:27
  1 €
 • 7 foto
  Pjese BMW 2015
  Autopjese dhe paisje

  Pjese BMW 2015

  Shiten pjeset e BMW vitit 2015 kofono, parakolp, feneret, parafrangat, dyert para me pasqyre dh dyer

  Lezhë 17 tetor 09:20
  2.000 €
 • 8 foto
  Kasetofona per cdo makine
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona per cdo makine

  Kasetofoni me ekran eshte 100 euro tjeret nga 50 euro. Jane me disk usb.

  Lezhë 17 tetor 09:20
  50 €
 • 1 foto
  Stopa BMW seria 5
  Autopjese dhe paisje

  Stopa BMW seria 5

  Shes stopat e BMW sera 5 i vitit 2003-2009

  Lezhë 17 tetor 09:18
  110 €
 • 2 foto
  Disqe BENZI R16 OOOOOOOKAZION
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BENZI R16 OOOOOOOKAZION

  Shes disqet R16 per cdo lloj benzi.

  Lezhë 17 tetor 09:17
  120 €
 • 3 foto
  Disqe+goma R16 me 4 dadiceke
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+goma R16 me 4 dadiceke

  Shes 4 disqe bashke me goma jane me 4 dadiceke

  Lezhë 17 tetor 09:17
  150 €
 • 2 foto
  Sendile tourani 2 vogla te palosshme
  Autopjese dhe paisje

  Sendile tourani 2 vogla te palosshme

  Shes dy sendilet e bagazhit per touran me vida dhe pjesen e fundit te bagazhit, jane shum te mira

  Lezhë 17 tetor 09:16
  100 €
 • 2 foto
  Gome + Disk alumini per BENZ R16
  Autopjese dhe paisje

  Gome + Disk alumini per BENZ R16

  Shes gomen rezerv te rexhines asht numer 16 shitet goma e disku per 50 euro

  Lezhë 14 tetor 09:10
  50 €
 • 3 foto
  Paket turbo elektrike BMW
  Autopjese dhe paisje

  Paket turbo elektrike BMW

  Shes paketen elektrike

  Lezhë 14 tetor 09:09
  50 €
 • 4 foto
  Tako benzi me celes
  Autopjese dhe paisje

  Tako benzi me celes

  Shes takon qe shifet ne foto

  Lezhë 14 tetor 09:09
  50 €
 • 3 foto
  Tako BMW 320
  Autopjese dhe paisje

  Tako BMW 320

  Shes takon e seris 3

  Lezhë 14 tetor 09:08
  50 €
 • 5 foto
  Tako 2 cop per benz dhe peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Tako 2 cop per benz dhe peugeot

  Shes tako per benz, dhe tako peugeot 206. 50 euro copa

  Lezhë 14 tetor 09:07
  50 €
 • 3 foto
  Tako E 210 (katerfenershi) benzi
  Autopjese dhe paisje

  Tako E 210 (katerfenershi) benzi

  Shes takon per benz, E clasi

  Lezhë 14 tetor 09:07
  50 €
 • 3 foto
  Celes BMW x5
  Autopjese dhe paisje

  Celes BMW x5

  Shes celes BMW per x5 seria 5 seria 3

  Lezhë 14 tetor 09:06
  50 €
 • 1 foto
  Qelsa benzi cdi
  Autopjese dhe paisje

  Qelsa benzi cdi

  Shes celsat e benzit, 50 euro copa

  Lezhë 14 tetor 09:05
  50 €
 • 1 foto
  Celes VW volkswagen
  Autopjese dhe paisje

  Celes VW volkswagen

  Shes 2 celesa per vwolkswagen per golf 5,6 pasat, cady, touran

  Lezhë 14 tetor 09:05
  50 €
 • 0 foto
  Kompresor kondicioneri BMW dhe FORD
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor kondicioneri BMW dhe FORD

  Shes 2 kompresora ni per BMW 320 dhe tj per FORD mondeo

  Lezhë 14 tetor 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomp nafte Fordi mondeo 2.0
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte Fordi mondeo 2.0

  Shes pompe nafte per ford mondeo 2002 gjendje perfekte Cmimi 200 euro

  Lezhë 14 tetor 09:03
  200 €
 • 4 foto
  Turbo BMW seria 5
  Autopjese dhe paisje

  Turbo BMW seria 5

  Shes turbo bmw

  Lezhë 14 tetor 09:03
  120 €
 • 4 foto
  Kondicioner E 250 95 ne gjendje perfekte
  Autopjese dhe paisje

  Kondicioner E 250 95 ne gjendje perfekte

  Shitet komplet impjanti I kondicionerit per benz E250 I vitit 95. Eshte ne gjendje perfekte pune, je

  Lezhë 14 tetor 09:02
  200 €
 • 0 foto
  Kupa golfi N15
  Autopjese dhe paisje

  Kupa golfi N15

  Shes kupa golfi numer 15

  Lezhë 14 tetor 09:01
  15 €
 • 3 foto
  Gome+disk+krik+gjiro makin per FIAT
  Autopjese dhe paisje

  Gome+disk+krik+gjiro makin per FIAT

  Shes setin per fiat goma e re

  Lezhë 14 tetor 09:00
  30 €
 • 0 foto
  Gom rezerv per ford focus
  Autopjese dhe paisje

  Gom rezerv per ford focus

  Shes gomen rezerv per ford focus

  Lezhë 14 tetor 09:00
  20 €
 • 2 foto
  Goma rezerv per BMW
  Autopjese dhe paisje

  Goma rezerv per BMW

  shes 2 goma rezerv per BMW 40 euro copa

  Lezhë 14 tetor 08:59
  40 €
 • 2 foto
  Goma rezerv VOLVO
  Autopjese dhe paisje

  Goma rezerv VOLVO

  Shes gom rezerv per VOLVO

  Lezhë 14 tetor 08:58
  40 €
 • 2 foto
  Gome rezerv per FORD e re
  Autopjese dhe paisje

  Gome rezerv per FORD e re

  Shes gomen rezerv asht e re per FORD

  Lezhë 14 tetor 08:58
  40 €
 • 2 foto
  Stopa golfi 5
  Autopjese dhe paisje

  Stopa golfi 5

  Shes stopat e golf 5 komplet 50 euro i padiskutushem fare

  Lezhë 11 tetor 14:01
  50 €
 • 4 foto
  BMW 320 Coupe
  Autopjese dhe paisje

  BMW 320 Coupe

  Bmw 320 2.0 naft automat per me teper info tel 0688582760 0694427122

  Lezhë 10 tetor 15:15
  2.800 €
 • 6 foto
  Pjes kebmimi per BMW te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kebmimi per BMW te ndryshme

  Pjes kembimi per bmw te ndryshme

  Lezhë 10 tetor 15:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fener stopa pasqyra per Mini cuper
  Autopjese dhe paisje

  Fener stopa pasqyra per Mini cuper

  Fener stopa pasqyra per mini cuper

  Lezhë 10 tetor 15:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per polo2002
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per polo2002

  Pjes kembimi per polo 2002 1.0 benzine

  Lezhë 10 tetor 15:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per Infiniti FX
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Infiniti FX

  Pjes kembimi per Infiniti Fx 3.5 benzine automat

  Lezhë 10 tetor 15:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per BMW X5
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW X5

  Pjes kembimi per BMW X5 nafte 3.0 automat

  Lezhë 10 tetor 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi per mercedes benz SL 92
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per mercedes benz SL 92

  Pjes kembimi per mercedes benz SL 3.2 benzine automat 92

  Lezhë 10 tetor 15:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per Opel Corsa 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Opel Corsa 2003

  Pjes kembimi per Opel corsa 1.1 2003

  Lezhë 10 tetor 15:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per Frelander
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Frelander

  Pjes kembimi per Land Rover frelander nafte 4x4

  Lezhë 10 tetor 15:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kolektor gize te ri per BMW 2000-2010
  Autopjese dhe paisje

  Kolektor gize te ri per BMW 2000-2010

  Kolektor gize te ri per bmw 2000 2010

  Lezhë 10 tetor 15:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjes kembimi per BMW X3
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW X3

  BMW X3 per pjes kembimi

  Lezhë 10 tetor 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per BMW 320
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 320

  Pjes kembimi per bmw 320

  Lezhë 10 tetor 15:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per BMW Seria 5 2005
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW Seria 5 2005

  Pjes kembimi per bmw seria 5

  Lezhë 10 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per BMW 730
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per BMW 730

  Pjes kembimi per bmw 730 nafte 3.0 automat tapiceri lekure

  Lezhë 10 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi per Opel Astra 1.7
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Opel Astra 1.7

  Pje skembimi per opel astra 1.7 nafte

  Lezhë 10 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjes kembimi per Rover 75
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Rover 75

  Pjes kembimi per rover 75 nafte automat

  Lezhë 10 tetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMW 18 M5 M6
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW 18 M5 M6

  Disqe 18 bmw m5 m6

  Lezhë 10 tetor 15:07
  380 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi per Lincoln Navigator
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per Lincoln Navigator

  Pjes kembimi per lincoln navigator

  Lezhë 10 tetor 15:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stopa per BMW Seria 1
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per BMW Seria 1

  Stopa per bmw seria 1

  Lezhë 10 tetor 15:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Doreza dyersh te reja per BMw X5
  Autopjese dhe paisje

  Doreza dyersh te reja per BMw X5

  Doreza dyersh te reja per bmw x5

  Lezhë 10 tetor 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes kembimi per fiat punto
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per fiat punto

  Pjes kembimi per fist punto 2002

  Lezhë 10 tetor 15:05
  Me Marrveshje