Autopjese dhe paisje në shitje në Librazhd

 • 2 foto
  ganxhe per terheqje per Benz Viano Vito nga 2003
  Autopjese dhe paisje

  ganxhe per terheqje per Benz Viano Vito nga 2003

  Ganxhe per terheqje per Mercedes Viano Vito nga Viti 2003 -2010 .Pesha terheqse deri ne 2500 kg .Gan

  Librazhd 20 janar 10:07
  220 €
 • 1 foto
  prrenjas shitet per pjes
  Autopjese dhe paisje

  prrenjas shitet per pjes

  prrenjas shitet fiat punto 1.2 benzin 16v e 2002 per pjes ka difekt motorri shitet komplet sic eshte

  Librazhd 14 gusht 13:08
  500 €
 • 0 foto
  Shiten disqe+goma 17 alfa romeo,te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe+goma 17 alfa romeo,te reja

  Te reja ne gjendje shum te mire

  Librazhd 11 gusht 17:20
  400 Lek
 • 0 foto
  Disqe 4x4
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 4x4

  Shiten disqe alumini 15” per foristrada Japoneze Mitsubishi -Nissan ose per te tjera me 6 dadicek

  Librazhd 26 qershor 09:45
  150 Lek
 • 2 foto
  goma-17
  Autopjese dhe paisje

  goma-17

  goma per alfa jane shume te mira me gjithe disje cmimi i diskutushem

  Librazhd 6 maj 10:24
  500 Lek
 • 1 foto
  Per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Per pjese

  Shitet Nissan Primera per pjese Cmimi: I disketush

  Librazhd 19 prill 20:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4disje alumini14
  Autopjese dhe paisje

  4disje alumini14

  Shiten4 disje alumini 14

  Librazhd 4 prill 06:43
  90 Lek
 • 1 foto
  Ford galaxy vw sharan
  Autopjese dhe paisje

  Ford galaxy vw sharan

  Shitet disk specidisk ford galaxy 2002 tdi vw sharan ne gjendje te mire 110euro

  Librazhd 4 prill 05:51
  100 €
 • 3 foto
  Gabine kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Gabine kamioni

  Shitet gabine kamioni

  Librazhd 3 prill 03:42
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Shes pjes kembimi per Reno Kango
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes kembimi per Reno Kango

  Shes pjes kembimi per Reno . Fener ,parakolp, maskarine . Goma per makina tip Benz : R 16 dhe R 18 m

  Librazhd 3 prill 03:39
  50.200 €
 • 1 foto
  Eskavator
  Autopjese dhe paisje

  Eskavator

  Radiator dhe ftohes me vaj ne gjendje shum te mire

  Librazhd 2 prill 03:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes makine
  Autopjese dhe paisje

  Pjes makine

  Shes Dyer nisan Venetia

  Librazhd 2 prill 00:10
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Ford Mondeo
  Autopjese dhe paisje

  Ford Mondeo

  Shitet per pjese kembemi .

  Librazhd 1 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ford Mondeo
  Autopjese dhe paisje

  Ford Mondeo

  shitet per pjese kembemi

  Librazhd 1 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi

  Shes pjese kembimi per mercedes c class vendodhja perrenjas ne kontakti 0684796866

  Librazhd 1 prill 16:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  G CLASS
  Autopjese dhe paisje

  G CLASS

  Mercedes Benz G class .per me teper kontaktoni me nr 0697941090.Gjithashtu kemi dhe pjese per kte ll

  Librazhd 10 mars 07:34
  6.500 €
 • 1 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten

  Librazhd 8 mars 18:35
  1 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi mistubish pajero
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi mistubish pajero

  Kamje ridoto testat motrrino dinamo turbin difernicial para mbrapa per mistubish pajero viti 1993

  Librazhd 14 shkurt 18:55
  1.000 €