Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Lushnjë

 • 8 foto
  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614
  Autopjese dhe paisje

  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614

  KEMI STOPA TE GJITHA MODELEVE ME TE FUNDIT TE MAKINAVE TE TE GJITHA LLOJEVE NGA 2012 DERI NE 2019 ,

  Lushnjë Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhamat mbrapa per w203 me nuance blu
  Autopjese dhe paisje

  Xhamat mbrapa per w203 me nuance blu

  Xhama me nuanc blu per w203 c klas 2001-2007

  Lushnjë Dje, 21:56
  150 €
 • 2 foto
  Shiten pjese Evo  viti 2008 motor 2.8 nafte
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese Evo viti 2008 motor 2.8 nafte

  Shiten pjese Evo viti 2008 motor 2.8 nafte

  Lushnjë Dje, 15:58
  10 €
 • 2 foto
  S-CLASS 320 VITI 2008 , NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  S-CLASS 320 VITI 2008 , NAFTE

  SHITET PJESE-PJESE S-CLASS 320 VITI 2008, NAFTE, AUTOMATIKE

  Lushnjë Dje, 15:58
  10 €
 • 4 foto
  C -Class 2012 ,nafte ,c250 Blue Efficiency AMG
  Autopjese dhe paisje

  C -Class 2012 ,nafte ,c250 Blue Efficiency AMG

  Shitet pjese-pjese Mercedes C-Class viti 2012,nafte,motor 250 Blue Efficiency,kamio automatike, AM

  Lushnjë Dje, 15:57
  10 €
 • 7 foto
  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012

  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012 KAMIO AUTOMATIKE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. MAKINA SHITET PJESE

  Lushnjë Dje, 15:57
  10 €
 • 7 foto
  Audi A8 3000 4×4 nafte 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi A8 3000 4×4 nafte 2013

  Shitet pjese pjese Audi A8 3000 4×4 nafte viti 2013

  Lushnjë Dje, 15:55
  10 €
 • 5 foto
  E CLASS VITI 2015 NAFTE  KAMIO AUTOMATIKE
  Autopjese dhe paisje

  E CLASS VITI 2015 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE

  E CLASS VITI 2015 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE SHITET PJES-PJES

  Lushnjë Dje, 15:55
  10 €
 • 4 foto
  AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015

  SHITET PJESE -PJESE AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015 NAFTE

  Lushnjë Dje, 15:55
  10 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005

  Shitet pjese -pjese Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005 nafte ,manuale

  Lushnjë Dje, 15:54
  10 €
 • 3 foto
  Parakolp dhe Mbrapakopl 222  s class 2016
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp dhe Mbrapakopl 222 s class 2016

  shitet Parakolp dhe Mbrapakopl 222 s class 2016

  Lushnjë Dje, 15:54
  10 €
 • 4 foto
  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007
  Autopjese dhe paisje

  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007

  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007 SHITET PJES PJES.

  Lushnjë Dje, 15:53
  10 €
 • 6 foto
  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE

  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE SHITET PJESE -PJESE

  Lushnjë Dje, 15:53
  10 €
 • 5 foto
  BENZ 203 MOTOR 3.2 NAFTE EVO VITI 2006
  Autopjese dhe paisje

  BENZ 203 MOTOR 3.2 NAFTE EVO VITI 2006

  SHITET PJESE -PJESE BENZ 203 VITI 2006 MOTOR 3.2 NAFTE EVO KAMIO ATOMATIKE NE GJENDJE SHUME TE M

  Lushnjë Dje, 15:52
  10 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000

  Shitet pjese-pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 automatike me nafte Makina eshte ne gjendje shu

  Lushnjë Dje, 15:52
  10 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 Nafte
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 Nafte

  Shitet pjese -pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 kamio manuale . Nafte. Ne gjendje shume te mi

  Lushnjë Dje, 15:52
  10 €
 • 4 foto
  MERCEDES 220 2002 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 220 2002 NAFTE

  SHITET PJESE-PJESE MERCEDES 220 VITI 2002 NAFTE

  Lushnjë Dje, 15:51
  10 €
 • 11 foto
  MERCEDES -BENZ 203
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES -BENZ 203

  Shitet pjese -pjese MERCEDES BENZ 203 220 nafte viti 2002 kambio manuale Me tek dere

  Lushnjë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES 203 VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 203 VITI 2005

  SHITET PJESE PJESE MERCEDES 203 VITI 2005 ME NAFTE

  Lushnjë Dje, 15:50
  10 €
 • 5 foto
   MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005

  SHITET PJESE PJESE MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Lushnjë Dje, 15:50
  10 €
 • 3 foto
  AUDI A7 PER PJESE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A7 PER PJESE

  Shes Audi A7 per pjes viti 2011 nafte motorr 3000 nafte automat me krah anglez.

  Lushnjë Dje, 15:49
  10 €
 • 4 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE .2008
  Autopjese dhe paisje

  VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE .2008

  SHITET PJESE PJESE VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE VITI 2008 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Lushnjë Dje, 15:49
  10 €
 • 6 foto
  BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008

  SHITET PJESE PJESE BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE VITI 2008

  Lushnjë Dje, 15:48
  10 €
 • 7 foto
  MERCEDES 211 270
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 211 270

  SHITET PJESE 211 270

  Lushnjë Dje, 15:48
  10 €
 • 1 foto
  Audi a6 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 per pjes

  Shes pjes audi A6 benzin 2.4 i vitit 2006 te gjitha pjeset jan ne gjendje te mire.

  Lushnjë Dje, 15:47
  10 €
 • 8 foto
  mercedes 212 amg per pjes
  Autopjese dhe paisje

  mercedes 212 amg per pjes

  shes pjes per mercedes 212 amg e clas motorr 350 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë Dje, 15:47
  10 €
 • 2 foto
  Mercedes per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes per pjes

  Mercedes 203 per pjes me motorr 270 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë Dje, 15:46
  10 €
 • 2 foto
  ML per pjes
  Autopjese dhe paisje

  ML per pjes

  Shiten pjes per ml 164 motorr 280 nafte.

  Lushnjë Dje, 15:45
  10 €
 • 0 foto
  Pjes per 211
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per 211

  Kemi pjes per 211 motorr 320 evo 280 evo dhe per motorra 320 270 dhe 220

  Lushnjë Dje, 15:45
  10 €
 • 0 foto
  Mercedes 211 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 211 per pjes

  Shiten pjes per 211 me motorr 270 kamio automat.

  Lushnjë Dje, 15:44
  10 €
 • 2 foto
  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw
  Autopjese dhe paisje

  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw

  Shitet motorr ne gjendje pune gati per montim. Sherbime te kryera Spianim testate, Guarnicion testa

  Lushnjë Dje, 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Navigator DVD Bmw seria5
  Autopjese dhe paisje

  Navigator DVD Bmw seria5

  Navi dvd per bmw seria 5 me erkan te madh

  Lushnjë Dje, 13:14
  350 Lek
 • 1 foto
  Disqe Sportiv+Goma 95% Michelin 185/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Sportiv+Goma 95% Michelin 185/65/15

  Ne gjendje super,nga Zvicra.Cmimi 270 mij lek

  Lushnjë 23 gusht 22:24
  270 Lek
 • 3 foto
  Fenere Golf IV origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Golf IV origjinale

  Okazion...shiten fenere Golf IV 1998-2003 origjinale

  Lushnjë 23 gusht 13:37
  99 €
 • 2 foto
  Fener per Q7
  Autopjese dhe paisje

  Fener per Q7

  Fener+stopa+ sinjalet te kompletuara me ksena + paket 95% te rinje s_line viti fundi 2008

  Lushnjë 23 gusht 10:28
  1.000.000 Lek
 • 7 foto
  Kasetofona
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona

  Kasetofona te ndryshem ne gjendddje te peerkkryer I

  Lushnjë 22 gusht 16:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamera makine per parkim..
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kamera makine per parkim..

  Eshte e re ne kuti e bler ne itali montohet ne cdo lloj makine..me ekran qe vendoset ne kroskot.cmim

  Lushnjë 20 gusht 08:43
  50 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi sprinter

  Shiten pjes sprinteri Ford transit Mercedes benz 208 308 410

  Lushnjë 14 gusht 23:33
  1 €
 • 1 foto
  Pakete kambio Mercedes S320 CDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pakete kambio Mercedes S320 CDI 2002

  Shitet pakete (centraline) kambio w220 S320 CDI 2002 Siemens , paketa eshte e rregullt e cmontuar ng

  Lushnjë 12 gusht 01:37
  50 €
 • 2 foto
  Shiten goma te reja me gjysem çmimi !
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma te reja me gjysem çmimi !

  Shes goma te sapoblera me nje cmim shume te arsyeshem. Arsyeja , ngaterrimi i numrit & mosmbajtj

  Lushnjë 9 gusht 00:32
  269.000 Lek
 • 1 foto
  Goma 255 35 19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255 35 19

  Gomat jan te ardhura na italia me dat 3 gusht Shiten per blerje te gabua

  Lushnjë 8 gusht 10:33
  100 €
 • 1 foto
  Disqe c klas
  Autopjese dhe paisje

  Disqe c klas

  Shiten disqe alumini bashk me gomat per 200mi lek

  Lushnjë 4 gusht 20:15
  200 Lek
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Benz Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Benz Golf Passat

  Pjese per w203 nafte 220cdi viti 2001 Pjese per clk 200 benzine kompressor viti 2000 Pjese per 20

  Lushnjë 3 gusht 08:12
  1.000 €
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006

  Pjese te ndryshme për Mercedes-Benz Sprinter viti 2005-2006 origjinale te ardhur nga Gjermania 🇩🇪 📍

  Lushnjë 1 gusht 14:50
  100 €
 • 2 foto
  Navi Mercedes W210 E-Class 2001
  Autopjese dhe paisje

  Navi Mercedes W210 E-Class 2001

  Shitet Kasetofon Origjinal Mercedes W210 Comand 2.0 Navi eshte ne super gjendje pune dhe i sakte es

  Lushnjë 26 korrik 14:43
  100 €
 • 1 foto
  disje m benz r17
  Autopjese dhe paisje

  disje m benz r17

  shiten disje mercedes benz r17 , disjet jan me gjith goma aktualisht 2 goma jan te demtuara , disjet

  Lushnjë 26 korrik 12:51
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Okazjon disce me goma per aud a4 nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Okazjon disce me goma per aud a4 nr 16

  Jan origjinal te audit a4

  Lushnjë 22 korrik 11:16
  200 €
 • 0 foto
  Bobin Reno modus 2007
  Autopjese dhe paisje

  Bobin Reno modus 2007

  Bobin modus

  Lushnjë 22 korrik 10:24
  40 Lek
 • 10 foto
  pjesë këmbimi ford galaxy 2003
  Autopjese dhe paisje

  pjesë këmbimi ford galaxy 2003

  Pjesë për ford galaxy viti 2003

  Lushnjë 20 korrik 13:23
  1.200 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi dhe tapiceri per range rover
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi dhe tapiceri per range rover

  Shiten pjese kembimi dhe tapiceri si ne foto. Cmim okazion

  Lushnjë 19 korrik 18:59
  570 €