Autopjese dhe paisje në shitje në Lushnjë

 • 2 foto
  Fener per Q7
  Autopjese dhe paisje

  Fener per Q7

  Fener+stopa+ sinjalet te kompletuara me ksena + paket 95% te rinje s_line viti fundi 2008

  Lushnjë Sot, 09:28
  1.000.000 Lek
 • 7 foto
  Kasetofona
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona

  Kasetofona te ndryshem ne gjendddje te peerkkryer I

  Lushnjë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fenere Golf IV origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Golf IV origjinale

  Okazion...shiten fenere Golf IV 1998-2003 origjinale

  Lushnjë Dje, 13:35
  99 €
 • 2 foto
  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw
  Autopjese dhe paisje

  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw

  Shitet motorr ne gjendje pune gati per montim. Sherbime te kryera Spianim testate, Guarnicion testa

  Lushnjë 24 janar 21:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes kembimi a klas
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi a klas

  Per a klas

  Lushnjë 22 janar 19:21
  10 €
 • 2 foto
  Radiator vai per te gjith lloit e makinave
  Autopjese dhe paisje

  Radiator vai per te gjith lloit e makinave

  me kamjo automatike eleminon uin ne kamjo

  Lushnjë 22 janar 19:21
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Bobin Reno modus 2007
  Autopjese dhe paisje

  Bobin Reno modus 2007

  Bobin modus

  Lushnjë 22 janar 19:21
  40 Lek
 • 1 foto
  GRUP LEVE AUTOMAT AUDI A 4 2004 CVT
  Autopjese dhe paisje

  GRUP LEVE AUTOMAT AUDI A 4 2004 CVT

  Grup leve 6 marrshe

  Lushnjë 22 janar 19:20
  150 €
 • 1 foto
  Shiten grupe levash mercedezi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten grupe levash mercedezi

  Grupe levash

  Lushnjë 22 janar 19:20
  150 Lek
 • 0 foto
  Grup leve a klas 2004
  Autopjese dhe paisje

  Grup leve a klas 2004

  Shes grup leve a klasi automat

  Lushnjë 22 janar 19:19
  230 Lek
 • 1 foto
  Zham reno modus 2007
  Autopjese dhe paisje

  Zham reno modus 2007

  2005 2007

  Lushnjë 22 janar 19:19
  130 €
 • 2 foto
  Disqe 17 e class te 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 e class te 2017

  Disqe 17 e class te 2017 ne gjendje te re

  Lushnjë 13 janar 08:09
  400 €
 • 0 foto
  Fenera fokus 2004
  Autopjese dhe paisje

  Fenera fokus 2004

  Fenera fokusi

  Lushnjë 19 dhjetor 16:16
  80 Lek
 • 2 foto
  DISQE R17 ORIGJINAL MERCEDESI.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE R17 ORIGJINAL MERCEDESI.

  Disqet janë shumë pak të përdorur janë si të rinj.origjinal të benzit prodhim usa.Cmimi 150 mijë lek

  Lushnjë 14 dhjetor 11:46
  150 Lek
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006

  Pjese te ndryshme për Mercedes-Benz Sprinter viti 2005-2006 origjinale te ardhur nga Gjermania 🇩🇪 📍

  Lushnjë 14 dhjetor 08:56
  100 €
 • 1 foto
  Pakete kambio Mercedes S320 CDI 2002
  Autopjese dhe paisje

  Pakete kambio Mercedes S320 CDI 2002

  Shitet pakete (centraline) kambio w220 S320 CDI 2002 Siemens , paketa eshte e rregullt e cmontuar ng

  Lushnjë 1 dhjetor 02:07
  50 €
 • 8 foto
  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614
  Autopjese dhe paisje

  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614

  KEMI STOPA TE GJITHA MODELEVE ME TE FUNDIT TE MAKINAVE TE TE GJITHA LLOJEVE NGA 2012 DERI NE 2019 ,

  Lushnjë 12 nëntor 18:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr a klas
  Autopjese dhe paisje

  Motorr a klas

  Motorr a klasit

  Lushnjë 7 nëntor 14:13
  10 €
 • 14 foto
  TAPETE per MAKINA Me LOGO..
  Autopjese dhe paisje

  TAPETE per MAKINA Me LOGO..

  Prodhojme TAPETE per MAKINA . Jane CILSORE ..Me LOGO . Per me shume presim MESAZHET tuaja ne faqen

  Lushnjë 31 tetor 22:06
  1 €
 • 1 foto
  Pjes kembimi per kamio automatike DSG
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per kamio automatike DSG

  Pjes kembimi per kamio automatike DSG volswagen audi

  Lushnjë 20 tetor 17:37
  1 €
 • 1 foto
  Kamera parkimi me ekran.
  Autopjese dhe paisje

  Kamera parkimi me ekran.

  E bler ne itali esht ne kuti e pa perdorur fare..

  Lushnjë 18 tetor 16:56
  40 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi sprinter

  Shiten pjes sprinteri Ford transit Mercedes benz 208 308 410

  Lushnjë 8 tetor 08:08
  1 €
 • 1 foto
  SHITEN DISQE AUDI 19
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE AUDI 19

  Shes disqet e Audit 19, me cmim te arsyeshem 300€ dhe te diskutueshem.

  Lushnjë 6 tetor 15:25
  300 €
 • 0 foto
  Kambjo ford galaxy 1998 naft
  Autopjese dhe paisje

  Kambjo ford galaxy 1998 naft

  Kerkoj nje kambjo per ford galaxy manual 1.9 naft. Makina esht e vitit 1998.

  Lushnjë 25 shtator 18:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 225/45 R17 me gjith disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/45 R17 me gjith disqe

  Shiten goma me gjith disqe 225/45 R17 gomat jan pothuajse te reja pak te perdorura

  Lushnjë 23 shtator 19:16
  300 €
 • 0 foto
  Freksion per VOLVO FL7 /FL10
  Autopjese dhe paisje

  Freksion per VOLVO FL7 /FL10

  Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e celularit 0692158285...

  Lushnjë 18 shtator 23:57
  200 €
 • 1 foto
  Kadaja per sera
  Autopjese dhe paisje

  Kadaja per sera

  Kaldaja per sera

  Lushnjë 18 shtator 17:29
  3.000 €
 • 1 foto
  Kldaja per sera
  Autopjese dhe paisje

  Kldaja per sera

  Kaldaj ajri per sera

  Lushnjë 18 shtator 17:15
  3.000 €
 • 0 foto
  Pjes per 211
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per 211

  Kemi pjes per 211 motorr 320 evo 280 evo dhe per motorra 320 270 dhe 220

  Lushnjë 18 shtator 15:27
  10 €
 • 3 foto
  Parakolp dhe Mbrapakopl 222  s class 2016
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp dhe Mbrapakopl 222 s class 2016

  shitet Parakolp dhe Mbrapakopl 222 s class 2016

  Lushnjë 18 shtator 15:26
  10 €
 • 4 foto
  C -Class 2012 ,nafte ,c250 Blue Efficiency AMG
  Autopjese dhe paisje

  C -Class 2012 ,nafte ,c250 Blue Efficiency AMG

  Shitet pjese-pjese Mercedes C-Class viti 2012,nafte,motor 250 Blue Efficiency,kamio automatike, AM

  Lushnjë 18 shtator 15:26
  10 €
 • 2 foto
  Shiten pjese Evo  viti 2008 motor 2.8 nafte
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese Evo viti 2008 motor 2.8 nafte

  Shiten pjese Evo viti 2008 motor 2.8 nafte

  Lushnjë 18 shtator 15:25
  10 €
 • 2 foto
  S-CLASS 320 VITI 2008 , NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  S-CLASS 320 VITI 2008 , NAFTE

  SHITET PJESE-PJESE S-CLASS 320 VITI 2008, NAFTE, AUTOMATIKE

  Lushnjë 18 shtator 15:25
  10 €
 • 4 foto
  AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015

  SHITET PJESE -PJESE AUDI A6 S-LINE MOTOR 2000 VITI 2015 NAFTE

  Lushnjë 18 shtator 15:24
  10 €
 • 7 foto
  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012

  AUDI A6 S-LINE 3.0 NAFTE VITI 2012 KAMIO AUTOMATIKE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. MAKINA SHITET PJESE

  Lushnjë 18 shtator 15:24
  10 €
 • 6 foto
  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE

  AUDI A4 VITI 2014 MOTOR 2000 NAFT FULL S LINE SHITET PJESE -PJESE

  Lushnjë 18 shtator 15:23
  10 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005

  Shitet pjese -pjese Mercedes-Benz 203 motorr 220 viti 2005 nafte ,manuale

  Lushnjë 18 shtator 15:23
  10 €
 • 7 foto
  Audi A8 3000 4×4 nafte 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi A8 3000 4×4 nafte 2013

  Shitet pjese pjese Audi A8 3000 4×4 nafte viti 2013

  Lushnjë 18 shtator 15:23
  10 €
 • 5 foto
  E CLASS VITI 2015 NAFTE  KAMIO AUTOMATIKE
  Autopjese dhe paisje

  E CLASS VITI 2015 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE

  E CLASS VITI 2015 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE SHITET PJES-PJES

  Lushnjë 18 shtator 15:23
  10 €
 • 5 foto
  BENZ 203 MOTOR 3.2 NAFTE EVO VITI 2006
  Autopjese dhe paisje

  BENZ 203 MOTOR 3.2 NAFTE EVO VITI 2006

  SHITET PJESE -PJESE BENZ 203 VITI 2006 MOTOR 3.2 NAFTE EVO KAMIO ATOMATIKE NE GJENDJE SHUME TE M

  Lushnjë 18 shtator 15:22
  10 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000

  Shitet pjese-pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 automatike me nafte Makina eshte ne gjendje shu

  Lushnjë 18 shtator 15:22
  10 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 Nafte
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 Nafte

  Shitet pjese -pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 kamio manuale . Nafte. Ne gjendje shume te mi

  Lushnjë 18 shtator 15:22
  10 €
 • 4 foto
  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007
  Autopjese dhe paisje

  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007

  ML 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2007 SHITET PJES PJES.

  Lushnjë 18 shtator 15:22
  10 €
 • 4 foto
  MERCEDES 220 2002 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 220 2002 NAFTE

  SHITET PJESE-PJESE MERCEDES 220 VITI 2002 NAFTE

  Lushnjë 18 shtator 15:21
  10 €
 • 11 foto
  MERCEDES -BENZ 203
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES -BENZ 203

  Shitet pjese -pjese MERCEDES BENZ 203 220 nafte viti 2002 kambio manuale Me tek dere

  Lushnjë 18 shtator 15:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005

  SHITET PJESE PJESE MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005 MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Lushnjë 18 shtator 15:21
  10 €
 • 3 foto
  AUDI A7 PER PJESE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A7 PER PJESE

  Shes Audi A7 per pjes viti 2011 nafte motorr 3000 nafte automat me krah anglez.

  Lushnjë 18 shtator 15:20
  10 €
 • 4 foto
  VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE .2008
  Autopjese dhe paisje

  VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE .2008

  SHITET PJESE PJESE VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE VITI 2008 NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Lushnjë 18 shtator 15:20
  10 €
 • 6 foto
  BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008

  SHITET PJESE PJESE BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE VITI 2008

  Lushnjë 18 shtator 15:20
  10 €
 • 2 foto
  MERCEDES 203 VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 203 VITI 2005

  SHITET PJESE PJESE MERCEDES 203 VITI 2005 ME NAFTE

  Lushnjë 18 shtator 15:20
  10 €