Autopjese dhe paisje në shitje në Lushnjë

 • 7 foto
  MERCEDES 211 270
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 211 270

  SHITET PJESE 211 270

  Lushnjë 18 shtator 15:19
  10 €
 • 1 foto
  Audi a6 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Audi a6 per pjes

  Shes pjes audi A6 benzin 2.4 i vitit 2006 te gjitha pjeset jan ne gjendje te mire.

  Lushnjë 17 shtator 16:35
  10 €
 • 8 foto
  mercedes 212 amg per pjes
  Autopjese dhe paisje

  mercedes 212 amg per pjes

  shes pjes per mercedes 212 amg e clas motorr 350 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë 17 shtator 16:35
  10 €
 • 2 foto
  ML per pjes
  Autopjese dhe paisje

  ML per pjes

  Shiten pjes per ml 164 motorr 280 nafte.

  Lushnjë 17 shtator 16:34
  10 €
 • 2 foto
  Mercedes per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes per pjes

  Mercedes 203 per pjes me motorr 270 nafte.shitet pjes pjes.

  Lushnjë 17 shtator 16:34
  10 €
 • 0 foto
  Mercedes 211 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes 211 per pjes

  Shiten pjes per 211 me motorr 270 kamio automat.

  Lushnjë 17 shtator 16:23
  10 €
 • 1 foto
  Disqe Sportiv+Goma 95% Michelin 185/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Sportiv+Goma 95% Michelin 185/65/15

  Ne gjendje super,nga Zvicra.Cmimi 270 mij lek

  Lushnjë 16 shtator 08:58
  270 Lek
 • 2 foto
  Timona
  Autopjese dhe paisje

  Timona

  Timon audi po thuaj te rinje pa asnje gervishje

  Lushnjë 12 shtator 23:51
  150 €
 • 4 foto
  GOLF 7 2012
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7 2012

  PJESE PER GOLF 7 2012

  Lushnjë 12 shtator 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe ,audi 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe ,audi 18

  Disqe, Audi ,A 4,A5,A6 ne gjendje shume te mire goma 50%

  Lushnjë 11 shtator 07:31
  400.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet kamera makine per parkim..
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kamera makine per parkim..

  Eshte e re ne kuti e bler ne itali montohet ne cdo lloj makine..me ekran qe vendoset ne kroskot.cmim

  Lushnjë 4 shtator 16:26
  50 €
 • 3 foto
  disje me goma 70 %
  Autopjese dhe paisje

  disje me goma 70 %

  shiten dijse me goma 225 30 r20

  Lushnjë 31 gusht 15:46
  370 €
 • 0 foto
  Xhamat mbrapa per w203 me nuance blu
  Autopjese dhe paisje

  Xhamat mbrapa per w203 me nuance blu

  Xhama me nuanc blu per w203 c klas 2001-2007

  Lushnjë 28 gusht 14:05
  150 €
 • 2 foto
  Navigator DVD Bmw seria5
  Autopjese dhe paisje

  Navigator DVD Bmw seria5

  Navi dvd per bmw seria 5 me erkan te madh

  Lushnjë 28 gusht 13:28
  350 Lek
 • 2 foto
  Shiten goma te reja me gjysem çmimi !
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma te reja me gjysem çmimi !

  Shes goma te sapoblera me nje cmim shume te arsyeshem. Arsyeja , ngaterrimi i numrit & mosmbajtj

  Lushnjë 9 gusht 00:32
  269.000 Lek
 • 1 foto
  Goma 255 35 19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255 35 19

  Gomat jan te ardhura na italia me dat 3 gusht Shiten per blerje te gabua

  Lushnjë 8 gusht 10:33
  100 €
 • 1 foto
  Disqe c klas
  Autopjese dhe paisje

  Disqe c klas

  Shiten disqe alumini bashk me gomat per 200mi lek

  Lushnjë 4 gusht 20:15
  200 Lek
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Benz Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Benz Golf Passat

  Pjese per w203 nafte 220cdi viti 2001 Pjese per clk 200 benzine kompressor viti 2000 Pjese per 20

  Lushnjë 3 gusht 08:12
  1.000 €
 • 2 foto
  Navi Mercedes W210 E-Class 2001
  Autopjese dhe paisje

  Navi Mercedes W210 E-Class 2001

  Shitet Kasetofon Origjinal Mercedes W210 Comand 2.0 Navi eshte ne super gjendje pune dhe i sakte es

  Lushnjë 26 korrik 14:43
  100 €
 • 1 foto
  disje m benz r17
  Autopjese dhe paisje

  disje m benz r17

  shiten disje mercedes benz r17 , disjet jan me gjith goma aktualisht 2 goma jan te demtuara , disjet

  Lushnjë 26 korrik 12:51
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Okazjon disce me goma per aud a4 nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Okazjon disce me goma per aud a4 nr 16

  Jan origjinal te audit a4

  Lushnjë 22 korrik 11:16
  200 €
 • 10 foto
  pjesë këmbimi ford galaxy 2003
  Autopjese dhe paisje

  pjesë këmbimi ford galaxy 2003

  Pjesë për ford galaxy viti 2003

  Lushnjë 20 korrik 13:23
  1.200 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi dhe tapiceri per range rover
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi dhe tapiceri per range rover

  Shiten pjese kembimi dhe tapiceri si ne foto. Cmim okazion

  Lushnjë 19 korrik 18:59
  570 €
 • 4 foto
  BMW Disqe Alumini
  Autopjese dhe paisje

  BMW Disqe Alumini

  Disqe alumini BMW 18" Çmimi 28.000 lek Tel. 0675395559

  Lushnjë 19 korrik 14:18
  28.000 Lek
 • 4 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Disqe alumini per volkswagen passat , seat , golf 3 Çmimi 13.000 lek Tel. 0675395559

  Lushnjë 19 korrik 14:18
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Golf 4 Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 Disqe alumini

  Shiten disqe alumini per Golf 4 Tel. 0675395559

  Lushnjë 19 korrik 14:18
  100 €
 • 1 foto
  Fener pezho 206
  Autopjese dhe paisje

  Fener pezho 206

  Fener pezho 206 jan ne gjendje shum te mir

  Lushnjë 17 korrik 07:07
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Pjese kembimi per sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per sprinter

  Pjese kembimi per sprinter 1997-2010

  Lushnjë 13 korrik 15:10
  111 Lek
 • 5 foto
  Motorr Caterpillar
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Caterpillar

  Motorr Caterpillar. 6pistona.

  Lushnjë 6 korrik 12:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kriko universale
  Autopjese dhe paisje

  Kriko universale

  shitet nje kriko e pa perdorur universale per te gjitha tipet e makinave cmimi 20 euro....te konver

  Lushnjë 6 korrik 00:39
  20 €
 • 0 foto
  DISQE R16 GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  DISQE R16 GOLF 7

  shiten 4 disqe R16 origjinale te golf 7. gjendje perfekte.

  Lushnjë 5 korrik 16:30
  250 €
 • 4 foto
   Pistona Kazani 4 aks e trailer te cdo lloj marke
  Autopjese dhe paisje

  Pistona Kazani 4 aks e trailer te cdo lloj marke

  shiten pistona kazani traileri te cdo lloj marke edhe kite revizionimi gomina permistopa te ndryshem

  Lushnjë 28 qershor 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nderrohen Diqe 16 golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Nderrohen Diqe 16 golf 4

  Disqet jan me gjith goma 205/55/16 dy para brigeston,prapa michelin i nderroj me disqe te vencant 1

  Lushnjë 25 qershor 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karburator per vespa special 50
  Autopjese dhe paisje

  karburator per vespa special 50

  karburator per vespa special ne gjendje te mir 20 ero

  Lushnjë 24 qershor 20:54
  20 €
 • 1 foto
  OKAZION SHITEN DISQE ORIGJINAL PA CARJE PA SALDIM
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION SHITEN DISQE ORIGJINAL PA CARJE PA SALDIM

  Okazionnnnnnnnn Shiten Disqe Origjinal Te Ardhur Nga Gjermania Audi A3 A4 Golf 5 Seat Skoda

  Lushnjë 21 qershor 16:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhama te zinj origjinal Mercedes Benz C w203
  Autopjese dhe paisje

  Xhama te zinj origjinal Mercedes Benz C w203

  Shes xhama te zinj per Mercedes Benz C class 203. 75% erresim. Xhamat jane te bere me bombardim qe j

  Lushnjë 18 qershor 08:52
  18.000 Lek
 • 6 foto
  Emiliano
  Autopjese dhe paisje

  Emiliano

  Shiten 4 Goma BMW 195 65 R15 gomat Jan me gjith disqe orgjinal alumini , gomat Jan 95 % ,disqet Jan

  Lushnjë 17 qershor 21:16
  280 €
 • 0 foto
  Testat per pugeot 206 1.1 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Testat per pugeot 206 1.1 benzin

  esht n gjendje shum te mir cmimi 80 mij lek

  Lushnjë 16 qershor 19:45
  80.000 Lek
 • 5 foto
  EVO SPORT PAKET MOTOR 280
  Autopjese dhe paisje

  EVO SPORT PAKET MOTOR 280

  SHITET PJESE- PJESE MERCEDES EVO SPORT PAKET MOTOR 280 EVO MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Lushnjë 15 qershor 16:06
  10 €
 • 6 foto
  EVO PER PJESE
  Autopjese dhe paisje

  EVO PER PJESE

  E CLASS 280 VITI 2009 SHITEN PJESE

  Lushnjë 15 qershor 16:03
  10 €
 • 1 foto
  Evo per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Evo per pjes

  Shiten te gjitha pjeset e evos jan ne gjendje shum te mire.

  Lushnjë 15 qershor 16:02
  10 €
 • 1 foto
  Navigator per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Navigator per Mercedes Benz

  Navigator 164 Navigator 203 viti 2005 Navigator 203 viti 2003 Navigator 210 Navigator

  Lushnjë 13 qershor 15:59
  10 €
 • 3 foto
  Okazion!!!!  Kova fadrome JCB ,,FAG
  Autopjese dhe paisje

  Okazion!!!! Kova fadrome JCB ,,FAG

  Kova fadrome JCB FAG 130/40/30 dhe form V

  Lushnjë 10 qershor 13:43
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe Benzi 16\"
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16\"

  Shiten disqe benzi 16\" Disqet nuk kan saldime dhe as deformime . Tel. 0675395559

  Lushnjë 10 qershor 13:17
  16.000 Lek
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN EOS 2007 MOTOR 2000 FSI BENZIN
  Autopjese dhe paisje

  VOLKSWAGEN EOS 2007 MOTOR 2000 FSI BENZIN

  SHITET PJESE -PJESE VOLKSWAGES EOS VITI 2007 MOTOR 2000 FSI BENZIN

  Lushnjë 8 qershor 15:48
  10 €
 • 4 foto
  tv per furgon
  Autopjese dhe paisje

  tv per furgon

  shes televizor te vogel qe montohet ne tavan per fugona.

  Lushnjë 8 qershor 15:22
  150 €
 • 5 foto
  Goma+disqe 16’ Mercedes Benz OKAZION
  Autopjese dhe paisje

  Goma+disqe 16’ Mercedes Benz OKAZION

  Shes gomat bashke me disqet per benz Gomat jan ne gjendje te mire 2 jan dimri 2 jan 4 stinet 205/55/

  Lushnjë 8 qershor 11:52
  200 €
 • 3 foto
  Testat a 4 1.9 tdi 2003
  Autopjese dhe paisje

  Testat a 4 1.9 tdi 2003

  Shes testat a 4 ne gjendje te shkelqyer e perdorur me antifriz asnje gripim

  Lushnjë 7 qershor 16:28
  180 Lek
 • 9 foto
  MERCEDES 203 C 320 BENZIN+GAZ
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES 203 C 320 BENZIN+GAZ

  SHITET PJESE MERCEDES 203 C 320 BENZIN +GAZ

  Lushnjë 29 maj 14:20
  10 €
 • 1 foto
  Frigorifer per Makine
  Autopjese dhe paisje

  Frigorifer per Makine

  Shitet Frigorifer

  Lushnjë 27 maj 13:56
  1.200 €