Autopjese dhe paisje në shitje në Mallakastër

 • 3 foto
  Shitet pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pomp nafte

  Shitet pomp nafte per kombanje fostritt me motor iffe. E ardhur nga italia ne gjendje shume te mire

  Mallakastër 17 janar 08:47
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Reduktor misri
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Reduktor misri

  Shitet reduktor misri per kombanj forstrit 514 ne gjendje shume te mire pune, e sapoardhur nga Itali

  Mallakastër 17 janar 08:36
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Parakopl per Opel Meriva 2004
  Autopjese dhe paisje

  Parakopl per Opel Meriva 2004

  Parakopl per Opel Meriva viti 2004 Ka vetem nje thyerje ne cep qe rriparohet shum kollaja nga ana e

  Mallakastër 21 tetor 19:35
  65 €
 • 4 foto
  Shiten fenere smarti
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fenere smarti

  Shiten fenere smarti te perdorur po ne gjendje shume te mire. Cmimi: 50€ Tel:0694008853

  Mallakastër 10 shtator 19:49
  50 €
 • 1 foto
  Frez
  Autopjese dhe paisje

  Frez

  Frez japoneze per pjes 1.50cm ne gjendje pune

  Mallakastër 1 gusht 23:26
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Zgara makine
  Autopjese dhe paisje

  Zgara makine

  Shiten zgara per ford s max jane perdorur vetem 2 here jane origjinale te fordit

  Mallakastër 27 korrik 18:23
  50 €
 • 0 foto
  Xhama per ML 270 CDI
  Autopjese dhe paisje

  Xhama per ML 270 CDI

  Shiten xhama per ML 270 CDI. Cmimi 80 000 leke te vjetra Kontakt 0692723181

  Mallakastër 4 prill 01:41
  80.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe Audi N16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi N16

  Shiten 4 disqe audi

  Mallakastër 3 prill 11:41
  190 Lek
 • 6 foto
  Pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi

  Bmw x5

  Mallakastër 3 prill 03:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  motor pjes kerkjojm kallcuk glx
  Autopjese dhe paisje

  motor pjes kerkjojm kallcuk glx

  Kerkojm kallcukun pr honda glx eshte nje kalcuk i vogel te piruni para kush ka te m kontaktoj n cel

  Mallakastër 2 prill 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Pjes kembimi BMW X5 2001-2005

  Mallakastër 2 prill 12:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per X5
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per X5

  Pjes per X5 2001-2005

  Mallakastër 2 prill 10:09
  10.000.000.000 Lek
 • 6 foto
  Gjenerator
  Autopjese dhe paisje

  Gjenerator

  Gjeneratori as 10 or pune nuk ka

  Mallakastër 1 prill 14:57
  150 Lek