Mat

Autopjese dhe paisje në shitje në Mat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  motorr opel astra 1.4 16 valvula
  Autopjese dhe paisje

  motorr opel astra 1.4 16 valvula

  gjithashtu shes ede katalitin chentraline dhe pjese te tjera

  Mat 14 janar 13:44
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Peugeot

  pjese kembimi

  Mat 20 korrik 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TRAILER
  Autopjese dhe paisje

  TRAILER

  Shitet Trailer viti 2005 Me letra te paguara Me TVSH Ne gjendje shum te mire Shitet per arsye mospë

  Mat 24 qershor 09:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Goma per Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma per Traktor

  Shiten goma 60016 per traktor 2 te reja e 2 te perdorura

  Mat 22 prill 14:50
  180.000 Lek
 • 4 foto
  Disqe 14she alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 14she alumini

  shiten disqe Alumini ne gjendje shmmm te mire 185\\65\\14 . Cmimi vetem 100mije leke te vjetra

  Mat 4 prill 07:48
  10.000 Lek
 • 7 foto
  Shiten disqe +goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe +goma

  Shiten disqe + goma {Mercedes benz Original} Nr.18 Jan 3goma 80%

  Mat 3 prill 19:41
  45.000 Lek
 • 2 foto
  Disje per benz
  Autopjese dhe paisje

  Disje per benz

  Disje per benz me 3 Goma te mir 300 milek 0682238477

  Mat 2 prill 01:30
  300 Lek
 • 0 foto
  Furgon 208 D
  Autopjese dhe paisje

  Furgon 208 D

  kerkoj motorr furgoni 208 D flm

  Mat 2 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eskavator Fiat-Hitach 150
  Autopjese dhe paisje

  Eskavator Fiat-Hitach 150

  Eskavatori ka motorrin dhe turbon ne gjendje shume te rregullt. (4 pistona turbo , i pershtatshem ed

  Mat 1 prill 19:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Shitet makina per pjes kembimi fiat punto motorr1.4 benzine me te gjitha pjeset

  Mat 1 prill 13:08
  450 €
 • 2 foto
  fiat hitach 150 dhe fadrome komatsu
  Autopjese dhe paisje

  fiat hitach 150 dhe fadrome komatsu

  Motorri i eskavatorit Fiat Hitachit eshte ne gjendje perfekte vetem turbo i eshte shitur. Motori i

  Mat 1 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ✅Cekic-Matrapik ✅Hammer 1100 Nderrohet
  Autopjese dhe paisje

  ✅Cekic-Matrapik ✅Hammer 1100 Nderrohet

  Matrapik per eskavator ne gjendje perfekte. Dalta 110. Lloji hammer 1100 . Cmimi i diskutueshem. Sh

  Mat 24 shkurt 20:45
  6.499 €
 • 5 foto
  Burrel
  Autopjese dhe paisje

  Burrel

  Shitet fiat punto per pjes motorr 1.4benzin i ka te gjitha pjeset

  Mat 17 shkurt 19:54
  500 €