Autopjese dhe paisje në shitje në Mirditë

 • 4 foto
  Rrimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rrimorkio

  Shitet rimorkio per makina.. E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar siguracion te sapo prer

  Mirditë 21 shtator 17:44
  3.400 €
 • 6 foto
  4 disqe + goma te teja audi
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe + goma te teja audi

  Shiten 4 disqe + goma te te reja r17 per audi ne gjedje shum te mir pa asni gervishje.cmimi 550 euro

  Mirditë 7 shtator 19:20
  550 €
 • 4 foto
  Rimorkio per makina
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio per makina

  Shitet rimorkio per makina.. E sapo ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar siguracion te sapo prer

  Mirditë 18 korrik 21:47
  3.400 €
 • 3 foto
  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Fener te perdorur per ml 270 viti 2005

  2 fener te perdorur ,4 disqe sportiv ,ganncio traino

  Mirditë 9 korrik 19:08
  300 €
 • 1 foto
  Disqe 15\" . gjendje shum te mire
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15\" . gjendje shum te mire

  Nderrohen

  Mirditë 26 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet sillos cimento
  Autopjese dhe paisje

  shitet sillos cimento

  shitet sillos cimento kapaciteti 90ton

  Mirditë 19 prill 19:23
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet Pompe hidrauliku
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Pompe hidrauliku

  Pompe hidrauliku e presionit te larte per mjete te renda . Jane 2 cope

  Mirditë 3 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  s7 edge
  Autopjese dhe paisje

  s7 edge

  Shitet s7 edge te gjitha gjeret ne rregull 1 ram 16 memorje

  Mirditë 3 prill 09:57
  70 Lek
 • 0 foto
  Pompa per ekspres me caldi fshesa me thithje hekur
  Autopjese dhe paisje

  Pompa per ekspres me caldi fshesa me thithje hekur

  Pompa per ekspres me caldi fshesa me thithje hekur me kaldaj

  Mirditë 3 prill 08:10
  1 €
 • 2 foto
  Disje frenash per Kubota Mx5000
  Autopjese dhe paisje

  Disje frenash per Kubota Mx5000

  Disje frenash per Kubota Mx5000 Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem. Jane 4 cope . Secila

  Mirditë 1 prill 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjes te reja dhe te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te reja dhe te perdorura

  Shesim pjes te reja dhe te perdorura motora konplet per gjdo makin per info kontaktoni numrin 067202

  Mirditë 1 prill 11:27
  20 €