Autopjese dhe paisje në shitje në Mitrovicë

 • 1 foto
  2 goma 225/45/17 m+s pothunse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/45/17 m+s pothunse te reja. Viber

  Shiten 2 goma te firmes tigar viti i prodh 2018 jne pothunse te reja numri i njojt firma e njojt ve

  Mitrovicë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 185/65/15 m+s fulda.viber

  Shiten 4 goma 185 65 15 m+s te firmes gjermane fulta jane shum te rujtne qe te katertat.viber

  Mitrovicë Sot, 07:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 195/55/15 shum te rujtne viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/55/15 shum te rujtne viber

  Shiten 4 goma 195 55 15 m+s jane shum te rujtne shum te katertat e kan dhe rrethin e fellges.viber.

  Mitrovicë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225 45 17 m+s Continental shum te rujtne.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 17 m+s Continental shum te rujtne.

  Shiten dy gomat e cekura me lart. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 195/65/15 te veres.viber
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/15 te veres.viber

  Shiten 4 goma 195/65/15 te veres jan shum te rujtne.viber ,whatsap

  Mitrovicë Sot, 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 185/70/14 M+S pothujse te reja. Viber

  Shiten 2 goma 185 70 14 jan shum te rujtne siq shihen ne foto . viber +38349132244 kemi edhe goma t

  Mitrovicë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 195/70/15 C brigstone. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/70/15 C brigstone. Viber

  Shuten 2 goma 195 70 15 C te rujt e shum dyjat . Viber

  Mitrovicë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 235/75/15 te dimrit per xhip. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/75/15 te dimrit per xhip. Viber

  Shiten 2 goma shum te rujtne 235 75 15 per xhipa jane pwr dimer kan shara te fella .viber .

  Mitrovicë Sot, 07:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 goma 195/65/15 te veres vetem 30 euro.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/65/15 te veres vetem 30 euro.

  Shiten 4 goma 195 65 15 te veres te katertat vetem 30 euro ne ket qmim edhe i montojme. Te firmes br

  Mitrovicë Sot, 07:41
  30 €
 • 0 foto
  2 goma 205/55/16 te veres viber.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 205/55/16 te veres viber.

  Shiten 2 goma te veres 205 55 16 te rujtne. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 goma 195 65 15 te veres trujtne.viber
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma 195 65 15 te veres trujtne.viber

  Shiten 2 goma 195 65 15 te veres te rujtne nuk kan naj vrejtje 30 euro dyjat

  Mitrovicë Sot, 07:40
  30 €
 • 0 foto
  2 goma 165/80/14 m+s barum.30 euro dyjat Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 165/80/14 m+s barum.30 euro dyjat Viber

  Shiten 2 goma 165 80 14 m+ s te firmes gjermane barum.viber +38349132244 te dyjat 30 euro

  Mitrovicë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellge 16 coll me goma per mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 16 coll me goma per mercedes A Clas

  Shiten fellget komplet me goma oer mercedes a clas gomat jane shum pak te perdirne.as nje sezon vet

  Mitrovicë Sot, 07:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Federa per opel zafira "A"
  Autopjese dhe paisje

  Federa per opel zafira "A"

  Shiten federat e amortizerit t ri n paket pa perdor jan dy copa qmimi 40 euro. Per opel zafira "A".

  Mitrovicë Sot, 07:39
  40 €
 • 0 foto
   2 Goma 185/55/15 pos mekan treja.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 Goma 185/55/15 pos mekan treja.viber

  2 Goma 185/55/15 M+S pos mekan treja.

  Mitrovicë Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 175/65/14 te vered pothujse te reja. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 175/65/14 te vered pothujse te reja. Viber

  Shiten 4 goma 175 65 14 te veres te katertat njesoj jane shum te rujtne viber

  Mitrovicë Sot, 07:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/60/16 vetem 15 euro viber

  Shiten gomat te firmes jaoane toyo. 235 60 16 nuk e lshojn ajrin nuk gjujn nug dridhin nuk jan te gu

  Mitrovicë Sot, 07:39
  15 €
 • 1 foto
  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 205/55/16 m+s vetem 55 euro te katertat

  Shiten 4 goma 205 55 16 m+s te firmes gjermane cleber ne ket qmim dhe i montojme.. Viber.+3834913224

  Mitrovicë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 185/65/14 te veres.viber
  Autopjese dhe paisje

  Goma 185/65/14 te veres.viber

  Shiten dy goma 185/65/14 te veres te firmes gjermane kleber.

  Mitrovicë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 goma 195/75/16 C pothujse treja viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma 195/75/16 C pothujse treja viti 2017

  Shiten 2 goma te veres 195 75 16 C jane shum te rujtne te peodhume ne fund te vitit 2017 jane te a

  Mitrovicë Sot, 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima
  Autopjese dhe paisje

  4 bandasha 16 coll per pezho dhe citrien me 4vrima

  Shiten bandashat 16 coll per citroen dhe pezho 16 coll me 4 vrima jane te rujtun .viber

  Mitrovicë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 15 coll per mercedes te rujtne. Viber

  Shiten fellget 15 coll jane per mercedes . Mduket qe bajne dhe oer kombi w t2 . Viber 105 euro te k

  Mitrovicë Sot, 07:37
  105 €
 • 0 foto
  2 goma 235/55/18 m+s Continental. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 235/55/18 m+s Continental. Viber

  Shiten 2 goma 235 55 18 m+s te firmes gjermane continental. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 195/65/15:te veres . 65 euro te katertat
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 195/65/15:te veres . 65 euro te katertat

  Shiiiten 4 goma te veres 195 65 15 te katertat vetem 65 euro. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 215/55/17 te veres viber.
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 215/55/17 te veres viber.

  Shiten gomat e cekura me lart 2 jane barum dhe 2 continental. Te veres te katertat te rujtne.

  Mitrovicë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 Goma 225/40/18 M+S Barum ne fund te 2018. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 Goma 225/40/18 M+S Barum ne fund te 2018. Viber

  Shiten gomat e cekura me lart jan vetem 3 muaj te perdirne nuk kane ndonje vrejtje 90% te reja te

  Mitrovicë Sot, 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 205/45/17 pothujse te reja . Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 205/45/17 pothujse te reja . Viber

  Shiten 2 goma 205 45 17 m+s te firmes hankok janepothuhse te reja siq shihen ne foto

  Mitrovicë Sot, 07:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 205 55 16 te katertar vetem 60 euro.

  Shiten 4 goma 205 55 16 te rujtne te katertat njesoj

  Mitrovicë Sot, 07:34
  60 €
 • 0 foto
  Bandash 14 coll per reno .viber
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 14 coll per reno .viber

  Shiten bandasha 14 coll ne 4 vrima per reno te rujtun viber

  Mitrovicë Sot, 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 255/50/19 Michelin te veres . Viber

  Shiten 4 goma 255 50 19 te veres jane te firmes michelin jan te katertat te rujtne. 120 euro te k

  Mitrovicë Sot, 07:33
  120 €
 • 3 foto
  Fellge 16 per mercedes mw goma 2018 vetem 190 Eu
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 16 per mercedes mw goma 2018 vetem 190 Eu

  Shiten fellget 16 coll me goma 205 55 16 jane me 4 4 goma m+s w 2 te prodhuara ne vitin 2018 dhe

  Mitrovicë Sot, 07:32
  190 €
 • 1 foto
  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 165/65/14 m+s shum trujtne viber

  4 goma 165 65 14 m+s te katertat shum te rujtne viber.

  Mitrovicë Sot, 07:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 goma 235/35/19 te veres
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 235/35/19 te veres

  Shiten 4 goma 235 35 19 te veres dy jane barum dhe dy continental 159 euro te katertat

  Mitrovicë Sot, 07:31
  150 €
 • 0 foto
  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 195/60/15 m+s 2016 shum te rujtne. Viber

  Shiten 2 goma 195 60 15 m+s jan ppthujse te reja nuk kan naj vrejtje vitin e prodhimit 2016. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 255/45/19 te veres good year.viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres good year run and flat. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225/70/15 M+S per gjipa made in USA

  Shiten 2 goma shum te rujtne. 225 70 15 m+s jan prodhim i Amerikes. Nuk kane ndonje vrejtje

  Mitrovicë Sot, 07:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 225/45/18 te veres Continental. Viber
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 225/45/18 te veres Continental. Viber

  Shiten 4 goma 225 45 18 te firmes gjermane continental. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas
  Autopjese dhe paisje

  Goma me vandasha +rrotkane per mercedes A Clas

  Shiten bandashat me goma per mercedes A CLas jane per dimer shute komplet goma+bandasha+rrotkapne j

  Mitrovicë Sot, 07:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 225 45 18 te veres shum te rujtne viber.
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 225 45 18 te veres shum te rujtne viber.

  Shiten 2 goma 225 45 18 te veres jan shum te rujtne te firmes pirelli. Viber.

  Mitrovicë Sot, 07:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 215/40/18 continental te veres sh trujtne
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 215/40/18 continental te veres sh trujtne

  Shiten 2 goma 215/40/18 te veres te firmes gjermane continental. Viber

  Mitrovicë Sot, 07:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellge 15 me goma per mercedes C-klas.200,250,300
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 15 me goma per mercedes C-klas.200,250,300

  Shiten fellget 15 coll jane me goma michelin fellnet jane te rujtne nuk jane te dredhta. Gomat jane

  Mitrovicë Sot, 07:11
  130 €
 • 2 foto
  kastfon me ekran 155
  Autopjese dhe paisje

  kastfon me ekran 155

  kastfoni ne gjendje prefkte i rujt i ardhun pej suedije

  Mitrovicë Sot, 00:25
  155 €
 • 1 foto
  Fellne per gjip 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per gjip 18

  Fellne 18 jan te rujtne as nuk gjujn as nuk dridhin

  Mitrovicë Sot, 00:23
  300 €
 • 1 foto
  Shtopa per Bmw e70
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per Bmw e70

  Shtopat jan te rujtun veq i kam ngjit mat ri

  Mitrovicë Sot, 00:22
  165 €
 • 1 foto
  2 goma 20 coll per gjipa
  Autopjese dhe paisje

  2 goma 20 coll per gjipa

  2 goma gjipit 275. 45. 20. Jan per x5 te vers

  Mitrovicë Sot, 00:22
  55 €
 • 1 foto
  Goma 225.55.18 2 copa 30
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225.55.18 2 copa 30

  Goma 255.55.18 jan te dimrit jan veq dy jan 35 ero

  Mitrovicë Sot, 00:22
  30 €
 • 9 foto
  Mercedes E211 pjes -05
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E211 pjes -05

  dygme te vollanit Krilla. Ftohsi i ujit dhe ftohsi i interkullerit (Turbos) lasni braniku kantica e

  Mitrovicë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Branika per golf passat
  Autopjese dhe paisje

  Branika per golf passat

  branika per keto vetu 1.golf 6 braniku i mram 2.golf plus braniku i mram 3.passat braniku i par vi

  Mitrovicë Sot, 00:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopi per passat b7
  Autopjese dhe paisje

  Shtopi per passat b7

  Shitet shtopi per passat b7 eshte pak i krist po shum pak hetohet

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa per astra 2010
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa per astra 2010

  Shtopa per Opel astra J 2010 e nalt

  Mitrovicë Sot, 00:20
  Me Marrveshje