Pejë

Autopjese dhe paisje në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shiten 4 Gomat M+S Numer 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Gomat M+S Numer 16

  Shiten 4 Goma dimer ver M+S ne gjendje te Mire NR. 205. 50.16. Tel. 044774637 Komplet 40 Euro 4

  Pejë Sot, 10:19
  10 €
 • 3 foto
  Shiten 4 Goma meBandasha M+S 95.65.15 për Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma meBandasha M+S 95.65.15 për Mercedes

  Shiten 4 Gomat me Bandasha dhe me RRotkapne NR.195.65.15 janë për Mercedesa C klas të vitit 2001 de

  Pejë Sot, 10:16
  95 €
 • 1 foto
  Shiten 4 Goma me Bandasha komplet M+S 195.65.15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma me Bandasha komplet M+S 195.65.15

  Shiten 4 Goma me 4 Bandasha dhe me RRotkapne komplet NR. 195.65.15 M+S komplet çmimi vetem 90

  Pejë Sot, 10:15
  1 €
 • 3 foto
  Shiten Gomat meBandasha per Golf 6 komplet te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat meBandasha per Golf 6 komplet te Reja

  Çmimi 250 Euro Shiten Bandashat me 4 Goma per Golf 6 dhe me 4 Rrotkapne janë të Reja komplet nuk ja

  Pejë Sot, 10:14
  1 €
 • 4 foto
  Shiten 2 Gomat 205.55.16 Të Veres
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Gomat 205.55.16 Të Veres

  Shiten Gomat 205.55.16 Të Veres jan 90% te Reja çmimi 25 Euro një 1 Gomë Telefon 044774637 Gomat

  Pejë Sot, 10:14
  25 €
 • 3 foto
  felne 15 per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  felne 15 per golf 6

  shes fellnet 15 shum t rujtne 2 goma t reja e 2 ma t vjetra jan per golf 5 ,6 passt

  Pejë Sot, 10:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Fellne me Goma të Reja Numer 17 per Pasat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne me Goma të Reja Numer 17 per Pasat

  Çmimi 240 Euro Shiten Fellne me Goma te Reja NumeR 225. 45. 17 , fellnet janë për Pasat Modelit 200

  Pejë Sot, 10:12
  1 €
 • 1 foto
  Fellne nr 18 per audi q3 me goma t reja 235/50/18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr 18 per audi q3 me goma t reja 235/50/18

  Fellne nr 18 per audi q3 me goma t reja 235/50/18 DUNLLOP☎️+38349438438

  Pejë Sot, 10:09
  950 €
 • 1 foto
  Shes Farat per A2
  Autopjese dhe paisje

  Shes Farat per A2

  Shes farat per Audi A2 viber +38345927850

  Pejë Sot, 10:07
  70 €
 • 4 foto
  shes kosen e barit me benxin ne gjendje te rregull
  Autopjese dhe paisje

  shes kosen e barit me benxin ne gjendje te rregull

  shes kosen e barit me benxin ne gjendje te rregull firm italiane fuqi te mjaftushum viber +383049250

  Pejë Sot, 09:56
  140 €
 • 11 foto
  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma

  Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem

  Pejë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per motorr Mazda Bt 50 dhe Ford Ranger 2009
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per motorr Mazda Bt 50 dhe Ford Ranger 2009

  Shiten pjeset e motorrit per pikup Mazda BT-50 dhe Ford Ranger 2.5 TDCI viti 2009, Cilinder,Testat

  Pejë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rimokio deri 1 ton
  Autopjese dhe paisje

  Rimokio deri 1 ton

  ☎️045-616-787☎️ ✅Rimokio ne gjendje te shkelqyer ✅3 metra me 1.40 ✅Pesha ngarkuese 1000kg ✅Gomat e

  Pejë Sot, 09:10
  450 €
 • 4 foto
  Shes shpricin KATRCHER
  Autopjese dhe paisje

  Shes shpricin KATRCHER

  045-570-955☎️Viber // +383-45-570-955☎️ Shiitet shprici “KATRCHER” 1200 bar ✅1200 bar ✅Ceva 4 metra

  Pejë Sot, 03:03
  1 €
 • 2 foto
  Mbulojse gepeku per Mercedes A clas
  Autopjese dhe paisje

  Mbulojse gepeku per Mercedes A clas

  📲045-570-955📲Viber-// +383-45-570-955📲 ✅Mbulojse gepeku per Mercedes A clas ✅Nuk osht e qkyme ✅Nuk k

  Pejë Sot, 03:02
  35 €
 • 3 foto
  Fellne per audi 225/50/R17 me goma treja t’dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi 225/50/R17 me goma treja t’dimrit

  ☎️045-570-955☎️Viber // +383-45-570-955☎️ Shiten fellnet me goma per Audi ✅225 / 50 /

  Pejë Sot, 02:53
  550 €
 • 2 foto
  Fellne per mercedes 195/55/R16 me goma t’veres
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per mercedes 195/55/R16 me goma t’veres

  045-570-955☎️Viber // +383-45-570-955☎️ Shiten fellnet me goma per Mercedes ✅195 / 55/ R16

  Pejë Sot, 02:53
  220 €
 • 6 foto
  Fellne origjinale per audi 80
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinale per audi 80

  ☎️045-616-787☎️ ✅Fellne origjinale per audi 80 ✅Nuk dridhin por kan nevoj me u ly ✅Fellne te Alumin

  Pejë Sot, 02:18
  60 €
 • 11 foto
  Fellne Classik me guma te rreja per golf 2 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Classik me guma te rreja per golf 2 3

  ☎️045-616-787☎️ ✅Fellne 13 me guma pothuajse te rreja M+S ✅Fellnet jan Origjinale ✅Bojn per Golf 2

  Pejë Sot, 02:18
  150 €
 • 4 foto
  2 Guma me profil 275/ 30 / 19
  Autopjese dhe paisje

  2 Guma me profil 275/ 30 / 19

  ☎️045-616-787☎️ ✅Gomat jan si te rreja ✅Jan 2 cope ✅275-30-19 nr i gomave --------EURO-------HYUND

  Pejë Sot, 02:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 17 per audi a6 a8 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per audi a6 a8 etj

  ☎️045-616-787☎️ Fellne per Audi me 5 shrafa Fellnet jan origjinale Bojn per Audi a6 , a8 a4 . Passa

  Pejë Sot, 02:18
  250 €
 • 4 foto
  Fellne origjinale per vw audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinale per vw audi

  ☎️045-616-787☎️ ✅I shes fellnet me nr 15 per audi a6 a4 tauran caddy golf 5 golf 6 etj.. ✅Jan me gum

  Pejë Sot, 02:17
  100 €
 • 10 foto
  Fellne origjinale per Mercedes ML
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinale per Mercedes ML

  ☎️045-616-787☎️ ✅Fellne origjinale per Mercedes ML ✅235/65/R17 ✅Gumat jan te mira M+S ✅Shiten me ga

  Pejë Sot, 02:17
  350 €
 • 7 foto
  Fellne origjinale per vw dhe audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinale per vw dhe audi

  ☎️045-616-787☎️ Fellne per passat 3bg Jan origjinale Me Garancion Nr : 205/45/R17 --------EURO-----

  Pejë Sot, 02:17
  150 €
 • 10 foto
  Fellne origjinale per Taureg
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinale per Taureg

  ☎️045-616-787☎️ Fellne originale per Taureg Made In Germany Fellnet kan nr 17 , gumat vijn gratis--

  Pejë Sot, 02:17
  250 €
 • 1 foto
  Fellne 175-65-14 golf 2-3 pasat polo vento
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 175-65-14 golf 2-3 pasat polo vento

  Fellne me goma te reja

  Pejë Sot, 01:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BANDASHA 14SH PER KOMBI MERCEDES-BENZ 207 208 310
  Autopjese dhe paisje

  BANDASHA 14SH PER KOMBI MERCEDES-BENZ 207 208 310

  BANDASHA 14SH PER KOMBI MERCEDES-BENZ 207 208 310

  Pejë Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BANDASHA 14SH PER KOMBI T2
  Autopjese dhe paisje

  BANDASHA 14SH PER KOMBI T2

  BANDASHA 14SH PER KOMBI T2

  Pejë Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUSPUH PER MERCEDES-BENZ 200D-240D-300D
  Autopjese dhe paisje

  AUSPUH PER MERCEDES-BENZ 200D-240D-300D

  AUSPUH PER MERCEDES-BENZ 200D-240D-300D

  Pejë Sot, 00:03
  100 €
 • 2 foto
  PJES FARA SHTOPA AUDI BMW FORD MERCEDES JETA OPEL
  Autopjese dhe paisje

  PJES FARA SHTOPA AUDI BMW FORD MERCEDES JETA OPEL

  FARA PER AUDI 100 VITI 1982 FARA SHTOPA PER OPEL KADET FAR SHMIGAVCA PER JETA 1 FAR PER JETA 2 ETJ..

  Pejë Sot, 00:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PJES MOTORRA PER BRISAQ PER GOLF 1 PARA MAS
  Autopjese dhe paisje

  PJES MOTORRA PER BRISAQ PER GOLF 1 PARA MAS

  PJES MOTORRA PER BRISAQ PER GOLF 1 PARA MAS

  Pejë Sot, 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ANGLLASERA GURTNE PUMP E UJIT
  Autopjese dhe paisje

  ANGLLASERA GURTNE PUMP E UJIT

  ANGLLASER PER KOMBI T2 PER GOLF 3 TDI PER FORD FOCUS GURTNE PER GOLF 3 TDI PER BMW PER OPEL PUMP E

  Pejë Sot, 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sajlla Per Kamjona Per Pesha Trona
  Autopjese dhe paisje

  Sajlla Per Kamjona Per Pesha Trona

  Sajlla Per Kamjona Per Pesha Trona

  Pejë Sot, 00:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FELLNE PER AUDI A4 A6 A7 A8 NR 235 40 19
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER AUDI A4 A6 A7 A8 NR 235 40 19

  FELLNE PER AUDI A4 A6 A7 A8 NR 235 40 19

  Pejë Sot, 00:01
  650 €
 • 0 foto
  Gepek Per Audi A4 Viti 99 Pak I Damtum E Ka Xhomin
  Autopjese dhe paisje

  Gepek Per Audi A4 Viti 99 Pak I Damtum E Ka Xhomin

  Gepek Per Audi A4 Viti 99 Pak I Damtum E Ka Xhomin Motorrin E Brisaqit

  Pejë Sot, 00:00
  50 €
 • 2 foto
  Per Golf 1 Original Likur
  Autopjese dhe paisje

  Per Golf 1 Original Likur

  Per Golf 1 Original Likur

  Pejë Sot, 00:00
  10 €
 • 0 foto
  Braniki Mram Per Golf1
  Autopjese dhe paisje

  Braniki Mram Per Golf1

  Braniki Mram Per Golf1

  Pejë Dje, 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pumpa Te Benzinit
  Autopjese dhe paisje

  Pumpa Te Benzinit

  Pumpa Te Benzinit

  Pejë Dje, 23:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190
  Autopjese dhe paisje

  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190

  Braniki Mram Per Mercedes Benz 190

  Pejë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maska Per Audi Opel Zastava
  Autopjese dhe paisje

  Maska Per Audi Opel Zastava

  Maska Per Audi Opel Zastava

  Pejë Dje, 23:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 Kuka Montuse Per Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  2 Kuka Montuse Per Mercedes-Benz

  2 Kuka Montuse Per Mercedes-Benz

  Pejë Dje, 23:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kuk Per Kerre
  Autopjese dhe paisje

  Kuk Per Kerre

  Kuk Per Kerre

  Pejë Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shmigafca Per Kerre Kapaka Per T4
  Autopjese dhe paisje

  Shmigafca Per Kerre Kapaka Per T4

  Shmigafca Per Kerre Kapaka Per T4

  Pejë Dje, 23:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr Per Mercedes-Benz Viti 1982 240 Dizel
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Per Mercedes-Benz Viti 1982 240 Dizel

  Motorr Per Mercedes-Benz Viti 1982 240 Dizel

  Pejë Dje, 23:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shrafa Per Bandasha Te Hekrit Per Golf 4-20 Copa
  Autopjese dhe paisje

  Shrafa Per Bandasha Te Hekrit Per Golf 4-20 Copa

  Shrafa Per Bandasha Te Hekrit Per Golf 4-20 Copa

  Pejë Dje, 23:55
  2 €
 • 0 foto
  Terheqse per ford focus osht 1 per golf 3 jon 2
  Autopjese dhe paisje

  Terheqse per ford focus osht 1 per golf 3 jon 2

  Terheqse per ford focus osht 1 per golf 3 jon 2

  Pejë Dje, 23:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes Te Deres Se Djath Mrapa Per Ford Focus Karava
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Te Deres Se Djath Mrapa Per Ford Focus Karava

  Pjes Te Deres Se Djath Mrapa Per Ford Focus Karava>Jan keto pjes xhomi brava tepaciri llajsne Etj

  Pejë Dje, 23:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dritat E Para Per Ford Focus
  Autopjese dhe paisje

  Dritat E Para Per Ford Focus

  Dritat E Para Per Ford Focus

  Pejë Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes Per Golf 1
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Per Golf 1

  Pjes Per Golf 1

  Pejë Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nxemsa Origjinal Per Ford Focus Viti 2000 2004
  Autopjese dhe paisje

  Nxemsa Origjinal Per Ford Focus Viti 2000 2004

  Nxemsa Origjinal Per Ford Focus Viti 2000 2004

  Pejë Dje, 23:40
  20 €