Peqin

Autopjese dhe paisje në shitje në Peqin

 • 0 foto
  Casetafon
  Autopjese dhe paisje

  Casetafon

  Kerkoj nje casetafon origjinal te fiat punto 2005

  Peqin 12 shtator 01:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 GOMA 225.65.17
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA 225.65.17

  Shiten 4 goma 4 stine m+s, marka Dunlop numer 225.65.17, te perdorura gjendje 50%, cmimi 130 euro

  Peqin 2 shtator 08:26
  130 €
 • 2 foto
  MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010

  SHITET MOTORRIN FORD FIESTA 1.4 TDCI NAFTE NE GJENDJE PUNE, CMIMI I DISKUTUSHEM 0694538639

  Peqin 2 shtator 08:26
  694.538.639 €
 • 2 foto
  VOLANT GOLF 5 1.9 NAFT
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT GOLF 5 1.9 NAFT

  shitet Volant komplet me kitin e friksionit ne gjendje pune, per golf 5 1.9 tdi nafte, cmimi 140euro

  Peqin 2 shtator 08:26
  140 €
 • 3 foto
  TURBO GOLF 5 2.0 TDI NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  TURBO GOLF 5 2.0 TDI NAFTE

  shitet Turbo per golf 5 motorr 2.0 tdi nafte, gjendje pune, cmimi 120 euro i diskutushem 0694538639

  Peqin 18 gusht 10:02
  120 €
 • 3 foto
  Kilometrezh benz klasse e 220 vit 2006
  Autopjese dhe paisje

  Kilometrezh benz klasse e 220 vit 2006

  Shitet kilometrazh benz klasse e Avangarde vit 2006 shum ne gjendie te mir

  Peqin 31 korrik 18:41
  70 €
 • 2 foto
  2 goma te reja 185.60.14
  Autopjese dhe paisje

  2 goma te reja 185.60.14

  Shiten 2 goma te reja vere numri 185.60.14 cmimi 20 euro copa, 0694538639

  Peqin 31 korrik 16:10
  20 €
 • 3 foto
  4 goma me disqe 185.60.15 te reja OPEL
  Autopjese dhe paisje

  4 goma me disqe 185.60.15 te reja OPEL

  shiten 4 goma me disqe te reja per Opel 4 stine m+s, numri 185.60.15, gjendje perfekte, cmimi 150 eu

  Peqin 12 korrik 09:13
  150 €
 • 2 foto
  xhama te bardh bmv x5 2000-2006
  Autopjese dhe paisje

  xhama te bardh bmv x5 2000-2006

  shiten xhamat mrapa dy dyert dy trekendeshat dhe bagazhi xhamat Jam origjinal bmv x5

  Peqin 15 maj 21:10
  150 €
 • 3 foto
  cklas 2006 per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  cklas 2006 per pjes kembimi

  c klas 2006 per pjes kembimi

  Peqin 15 maj 21:10
  20 €
 • 0 foto
  Shes motorr furgoni peugeot boxer 2500cc
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr furgoni peugeot boxer 2500cc

  Motorri shitet me gjith kamjo ose pa kamjo eshte ne gjendje te mir 4500000 km

  Peqin 12 maj 17:02
  500 €
 • 0 foto
  Shes motorr furgoni 2500 cc 1999
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr furgoni 2500 cc 1999

  Eshte ne gjendje te mir punon ne rregull ka 400.000 km ...eshte me gjith kamjo i kompletuar

  Peqin 12 maj 11:33
  500 €
 • 2 foto
  disqe
  Autopjese dhe paisje

  disqe

  shes disqe 16 shum te paster te djrejt pak te perdorur

  Peqin 4 prill 03:19
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Goma okazion
  Autopjese dhe paisje

  Goma okazion

  Shiten Goma 235/60 R 17 Continental Made in Germany Goma te reja

  Peqin 4 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 235/85R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/85R16

  Shiten goma GENERAL MADE IN U.S.A 235/85R16

  Peqin 4 prill 00:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 255/50ZR19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255/50ZR19

  Shiten goma 255/50ZR19 KUMHO 4cope MADE IN KOREA

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 235/60R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/60R17

  Shiten goma 235/60R17 PIRELLI PZERO MADE IN GERMANY

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 245/60R18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/60R18

  2 cope 245/60R 18 MADE IN U.S.A

  Peqin 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 225/50R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/50R17

  Shiten 4 goma PIRELLI 225/50R17 98Y Vitprodhimi 2018 , MADE IN ROMANIA Cmimi okazion 300.000 lek

  Peqin 2 prill 04:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  255/40R20
  Autopjese dhe paisje

  255/40R20

  Shiten 2 goma 255/40R20 Continental , vitprodhimi 2018, te reja cmimi okazion 200€ copa

  Peqin 2 prill 04:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet motorr
  Autopjese dhe paisje

  shitet motorr

  shitet motorr bmw 320 viti 99 2000 ne gjendje te mir

  Peqin 1 prill 19:02
  350 €
 • 2 foto
  Goma 315/35R20
  Autopjese dhe paisje

  Goma 315/35R20

  Shiten goma DUNLOP 315/35R20 MADE IN GERMANY

  Peqin 1 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbules karrocerie
  Autopjese dhe paisje

  Mbules karrocerie

  Mbules karrocerie per nisan foristrade ne gjendje shum te mir cmimi 390 euro i diskutushem

  Peqin 1 prill 08:48
  390 €
 • 0 foto
  Targa
  Autopjese dhe paisje

  Targa

  Ju lutem me ka humbur kjo targe nese e gjeni me kontaktoni ne nr:0682714279

  Peqin 1 prill 06:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbules korrocerie
  Autopjese dhe paisje

  Mbules korrocerie

  Mbules per karroceri nisani foristrade ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushem

  Peqin 13 mars 09:56
  400 €
 • 1 foto
  Tube Inoksi
  Autopjese dhe paisje

  Tube Inoksi

  Shitet tube inoksi per Nissan navara

  Peqin 11 shkurt 12:49
  200 €