Autopjese dhe paisje në shitje në Podujevë

 • 0 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira OPC

  Shes Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt Origjnale fellnet jan model OPC per Opel

  Podujevë Sot, 17:36
  420 €
 • 1 foto
  Shitet dizalicaper golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet dizalicaper golf 4

  Shitet dizalica per golf 4 eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Sot, 16:44
  20 €
 • 3 foto
  Shitet dizalica per VW t5 komplet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet dizalica per VW t5 komplet

  Shitet dizalica per vw t5 komplet eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Sot, 16:42
  50 €
 • 5 foto
  Shiten fellnet 17 me 8 vrima per vetura japan
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 17 me 8 vrima per vetura japan

  Shiten fellnet 17 me 8 vrima univerzal per 4 vrima per vetura japan gomat nuk jan te mira fellnet ja

  Podujevë Sot, 16:42
  150 €
 • 5 foto
  shiten unazat per fellne 15 dhe 17
  Autopjese dhe paisje

  shiten unazat per fellne 15 dhe 17

  shiten unazat e plastikes per ballansimin e fellneve per 15 dhe 17 jan kto ne foto pef info nr te

  Podujevë Sot, 16:41
  20 €
 • 6 foto
  Shitet gepeku +krilla e majt per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shitet gepeku +krilla e majt per golf 4

  shitet gepeku +krilla e par e majt per gollf 4 jan kto ne foto shiq shifen per info nr tel 0446635

  Podujevë Sot, 16:40
  40 €
 • 4 foto
  Shitet koka e timonit citroen c3 peugeot 207
  Autopjese dhe paisje

  Shitet koka e timonit citroen c3 peugeot 207

  Shitet koka e timonit per citroen c3 peugeot 207 elektronika ne defekt sponat ne gjendje te mir per

  Podujevë Sot, 16:38
  90 €
 • 4 foto
   FELLNE (18 zoll ) R LINE _ GTD ,,, GOLF 6 , 7 ,
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE (18 zoll ) R LINE _ GTD ,,, GOLF 6 , 7 ,

  Shiten Fellget me Goma te veres ,, te sjellura tash nga Gjermania ▪︎ Jan numer ,, 18 zoll ▪ï¸

  Podujevë Sot, 16:30
  490 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 16:30
  380 €
 • 5 foto
  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi A3 S-Line 17 coll

  Shes Fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma te mira Origjinale 205/40/17 per me shum Viber +

  Podujevë Sot, 16:28
  380 €
 • 9 foto
  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Golf 5.6.7,Passat Tauran Audi

  Shess fellnett me goma ne super gjendje Fellnet jan orgjinale Per me shumë ne wiber +383 49 707 79

  Podujevë Sot, 16:15
  370 €
 • 4 foto
  Fellne per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes

  Shiten Fellnet per Mercedes ne gjendje shum t mir 17 coll per me shum Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 16:15
  360 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.2.3.Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.2.3.Opel

  Shiten Fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per Golf.2.3.Opel

  Podujevë Sot, 16:15
  340 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.B7.Touran

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma per me shum Viber

  Podujevë Sot, 16:13
  370 €
 • 5 foto
  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel Astra.Vectra.Zafira

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma te mira Viber +383 49 70 77 97

  Podujevë Sot, 16:13
  330 €
 • 3 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma shum t mira per me Golf.5.6.7.

  Podujevë Sot, 16:12
  280 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4 16 coll

  Shes fellnet 16 coll ne gjendje shum te mir me goma shum te mira Jan per audi.A3.A4 per me shum Vibe

  Podujevë Sot, 16:08
  300 €
 • 3 foto
  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll m+s Audi a3 Golf 5 Tauran Passat

  Shes fellnet me goma 225 45 17 per me shum ne viber +383 49707797

  Podujevë Sot, 16:07
  250 €
 • 4 foto
  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi.A3.A4.Golf.5.Passat.Touran

  Shes fellnet 17 coll ne gjendje shum te mir me goma Fellnet jan per Audi.Golf.5.6.Passat.Touran per

  Podujevë Sot, 16:05
  270 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.Passat.Touran

  Shes Fellnet 16 coll ne gjendje shum t mir me goma te mira per Golf.5.6.Passat.Touran per me shum Vi

  Podujevë Sot, 16:05
  270 €
 • 4 foto
  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 coll Per Audi a3 Golf 5 Tauroan

  Shes Fellnet 17 Per me shumm viber +38349707797

  Podujevë Sot, 16:04
  230 €
 • 4 foto
  Fellne per Golf4.WV.Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf4.WV.Bora

  Shiten fellnet 16 coll BBS per Golf4.WV.Bora ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t veres

  Podujevë Sot, 16:04
  220 €
 • 6 foto
  Goma 245/45/R18 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245/45/R18 2017

  Shiten Gomat 245/45/R18 ne gjendje shum t mir pa as nje defekt viti 2017 per me shum Viber +383 49 7

  Podujevë Sot, 15:55
  120 €
 • 5 foto
  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..
  Autopjese dhe paisje

  Adapatera distancera per Golf 4 5 6 audi opel B..

  Distancera Adaptera Pllaka wv audi opel Bmw mercedes golf etj BEJM EDHE ME POROSI p

  Podujevë Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat 225 50 17 TIGA Viti 2017

  Shess 4 goma 225 50 17 Veres Tigar 2017 Gomat jan shume te Rujtne per me shum ne viber +38349 7077

  Podujevë Sot, 15:53
  150 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat

  Shes Fellne 18 coll shum te mira pa as ni grrith jan per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy J

  Podujevë Sot, 15:43
  430 €
 • 3 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4 Bora Polo Audi A3

  Shes Fellnet thujse te reja me goma shum te mira Jan per Golf 4 Bora Polo a Buba Audi a3 Per me sh

  Podujevë Sot, 15:41
  350 €
 • 2 foto
  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 GT per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll GT me goma M+S shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi Pe

  Podujevë Sot, 15:39
  280 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 15 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi etj Jan me goma te veres 195/65/15 te mira Per

  Podujevë Sot, 15:38
  190 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 16 coll sikur te reja Jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Etj Per me shu

  Podujevë Sot, 15:37
  270 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi Golf Passat Touran Caddy

  Shes Fellnet 16 coll shum te mira me goma viti 2018 Jan per Audi A3 A4 Golf 5/6/7 Passat Touran Ca

  Podujevë Sot, 15:36
  220 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Touran Golf Passat caddy Audi

  Shes Fellnet 16 coll me goma te mira te veres per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me s

  Podujevë Sot, 15:33
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll SportLine per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr t

  Podujevë Sot, 15:33
  210 €
 • 1 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Jetta audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat Touran Jetta audi

  Shes fellne 15 coll me goma shum te mira pa as nje grrith per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Audi et

  Podujevë Sot, 15:28
  190 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Passat Touran Caddy Jetta Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Passat Touran Caddy Jetta Audi

  Shes Fellne 16 coll shum te mira me goma per Passat Golf 5/6/7 Touran Caddy Jetta Audi Per me shum

  Podujevë Sot, 15:16
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 14 coll shum te mira per Polo Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14 coll shum te mira per Polo Skoda etj

  Shes Fellnet 14 coll me goma shum te mira jan per Polo Skoda Etj Per me shum info ne nr tel viber

  Podujevë Sot, 15:15
  165 €
 • 2 foto
  Fellne 16 coll Per Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll Per Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:14
  230 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Audi

  Shes Fellnet 15 coll per Golf 5-6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:14
  165 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll per Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll shum te mira per Golf 5/6 Passat touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr

  Podujevë Sot, 15:13
  230 €
 • 4 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat touran audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat touran audi

  Shes Fellne 15 coll te mira jan per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info ne nr t

  Podujevë Sot, 15:12
  165 €
 • 1 foto
  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Ford Galaxy Sharan etj

  Shes Fellne 16 coll shum te mira per Ford Galaxy Ford Folus Mondeo Sharan etj per me shum info ne n

  Podujevë Sot, 15:12
  150 €
 • 2 foto
   Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Caddy Jetta Audi per me shum info ne nr tel viber

  Podujevë Sot, 15:12
  250 €
 • 2 foto
  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll Golf 4 Polo Bora Audi A3 etj

  Shes fellne 17 coll shum te mira per Golf4 Bora Polo Audi A3 Per me shum info ne nr tel Viber Ndrri

  Podujevë Sot, 15:11
  220 €
 • 1 foto
   Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Passat Golf 5/6/7 Touran Audi

  Shes Fellne 17 coll me goma shum te mira viti 2017 jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy Audi

  Podujevë Sot, 15:11
  260 €
 • 1 foto
  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat

  Shes fellne 17 coll me goma shum te mira per Audi A4 A4 A6 Golf 5/6/7 Passat Touran Jetta Caddy P

  Podujevë Sot, 15:11
  220 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat B5 Audi etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5 Passat B5 Audi etj

  Shes fellne 15 coll per Passat Golf 5 Audi etj Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:10
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Mercedes

  Shes fellnet me goma shum te mira per Mercedes Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:10
  150 €
 • 1 foto
  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Buba Audi A3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 4 Bora Polo Buba Audi A3

  Shes Fellne 15 coll shum te mira per Golf 4 Bora Polo Buba Audi a3 Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:10
  150 €
 • 2 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat Caddy Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5/6 Passat Caddy Touran

  Shes Fellne 15 coll me Goma mesatare per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Verejtje: felln

  Podujevë Sot, 15:10
  170 €
 • 3 foto
  Fellne me Cop per VW Audi Shkoda
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Cop per VW Audi Shkoda

  Shes Fellne me Cop per Audi Volkswagen Skoda etj Per me shum info ne nr tel Viber

  Podujevë Sot, 15:09
  1 €