Autopjese dhe paisje në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA

  DISQE ALUMINI 16 TE ARDHUR NGA GJERMANIA ÇMIMI SECILET PALE NGA 300 MIJ LEK PA DISKUTUSHEM KONTAKTI

  Pogradec Sot, 19:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompe hidraulike vaji
  Autopjese dhe paisje

  Pompe hidraulike vaji

  Pompe hidraulike vaji per skllavator dyshe

  Pogradec Sot, 15:59
  200 €
 • 1 foto
  Sinjal vito i ri krahu majtas
  Autopjese dhe paisje

  Sinjal vito i ri krahu majtas

  ..

  Pogradec Sot, 12:48
  15 Lek
 • 0 foto
  FENER PER MERCEDES BENZ W 210 KUPE
  Autopjese dhe paisje

  FENER PER MERCEDES BENZ W 210 KUPE

  FENERE PER MERCEDES BENZ W 210 KUPE TE PASTER SHITEN VETEM CIFT 60€ TEL:+355 69 235 0659

  Pogradec Sot, 10:12
  60 €
 • 1 foto
  VOLANT KIT GOLFI 4 ME 6 MARSHA pjes nderimi
  Autopjese dhe paisje

  VOLANT KIT GOLFI 4 ME 6 MARSHA pjes nderimi

  kit

  Pogradec 26 janar 07:06
  200 €
 • 1 foto
  DISQE GOMA AUDI A7 18ING SHITEN NDEROHEN
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA AUDI A7 18ING SHITEN NDEROHEN

  disqe

  Pogradec 23 janar 06:22
  500 €
 • 0 foto
  shes pjese per benz 124 viti 91 92 93 94
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per benz 124 viti 91 92 93 94

  benzat kane pjese te shkelqyera

  Pogradec 22 janar 09:34
  1 €
 • 0 foto
  shes pjese per w203 270 w210 cdi dhe te thjesht
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per w203 270 w210 cdi dhe te thjesht

  pjeset jane te shkelqyera

  Pogradec 22 janar 09:34
  1 €
 • 0 foto
  shes pjes per audi a4 naft benzin dhe passat
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per audi a4 naft benzin dhe passat

  pjeset jane te shkelqyera

  Pogradec 22 janar 09:34
  1 €
 • 0 foto
  shes pjese per polo golf 3/4 passat vento seat
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per polo golf 3/4 passat vento seat

  pjeset kane cmime te arsyeshme

  Pogradec 22 janar 09:33
  1 €
 • 0 foto
  shes motorra per shum lloje makinash
  Autopjese dhe paisje

  shes motorra per shum lloje makinash

  motorrat jane audi a4 1.9 benzin audi a4 1.9 naft passat polo ford fokus ford fiesta ford esscord

  Pogradec 22 janar 09:33
  1 €
 • 3 foto
  shes pjes per golf 4 bezin 1.4 16 valvidh
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per golf 4 bezin 1.4 16 valvidh

  makina dispon gjith pjes

  Pogradec 22 janar 09:33
  1 €
 • 0 foto
  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose pjes
  Autopjese dhe paisje

  shes pasat vento 1.9 tdi te gjith ose pjes

  makina esht ne gjend te.mir

  Pogradec 22 janar 09:33
  1 €
 • 0 foto
  Shesim fenere dhe stopa per shume lloje makinash
  Autopjese dhe paisje

  Shesim fenere dhe stopa per shume lloje makinash

  Makinat jane Mercedes benz 124...viti 91..92..93..94 Fiat punto jtd i 2000 Fiat brava viti 88 Golf 3

  Pogradec 22 janar 09:32
  1 €
 • 1 foto
  Parakolp per audi pasat benc fiat golf ford f
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp per audi pasat benc fiat golf ford f

  shes parakolp per shum makina

  Pogradec 22 janar 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes pjes per audi a4 1.9 turbo naft
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per audi a4 1.9 turbo naft

  makina dispon gjith pjeset

  Pogradec 22 janar 09:32
  1 €
 • 0 foto
  shesim pjese ler opel vectra astra corsa dhe tigra
  Autopjese dhe paisje

  shesim pjese ler opel vectra astra corsa dhe tigra

  makinat kane pjese te shkelqyera

  Pogradec 22 janar 09:32
  1 €
 • 0 foto
  shes pjese per fiat punto fiat bravo hundai accent
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per fiat punto fiat bravo hundai accent

  makinat kane pjese te shkelqyer

  Pogradec 22 janar 09:32
  1 €
 • 3 foto
  Kasetofon w203
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon w203

  Kafetofon me cd orgjinal mersedes c klas w203 model

  Pogradec 19 janar 10:24
  100 Lek
 • 8 foto
   amortizatore,Fenera kondisioner,motorino
  Autopjese dhe paisje

  amortizatore,Fenera kondisioner,motorino

  Amortizatore audi a3 biletein 2cop mbrapa,Fenera perpara audi a6 2001,Fener hyndai ackent krahu djat

  Pogradec 16 janar 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhama 210 dhe 124 !!!!!!
  Autopjese dhe paisje

  Xhama 210 dhe 124 !!!!!!

  1 xham per w210 krahu i pasagjerit mbrapa me nuance blu ‘avangarde’....1 xham per w124 krahu i s

  Pogradec 8 janar 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjysem maskarin per bmw e46 dhe bishti siper !!!
  Autopjese dhe paisje

  Gjysem maskarin per bmw e46 dhe bishti siper !!!

  Gjysma e maskarines per bmw e 46 dhe bishti i vogel siper..maskarina esht e lyer ezeze por mund te l

  Pogradec 8 janar 11:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenerë audi A4 2006
  Autopjese dhe paisje

  Fenerë audi A4 2006

  Shes fenerë të kompletuar dhe amortizatorët e parë bashkë me sustat sportivë për audi A4 viti 2006.

  Pogradec 6 janar 19:34
  200 €
 • 0 foto
  shes pjes mercedes 200.
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes mercedes 200.

  makina disponon gjith pjeset

  Pogradec 22 dhjetor 12:09
  1 €
 • 0 foto
  volant audi a4 1.9 automat 7 marsha pjes nderimi
  Autopjese dhe paisje

  volant audi a4 1.9 automat 7 marsha pjes nderimi

  volant

  Pogradec 15 dhjetor 23:01
  250 €
 • 2 foto
  Disqe golfi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golfi

  Disqe nr 16 te pa car te pa shtrembuar mund ti vendosni ne golf pasat audi skoda etj Cmimi i diskut

  Pogradec 15 dhjetor 15:01
  200 Lek
 • 2 foto
  Disqe pasat
  Autopjese dhe paisje

  Disqe pasat

  Disqe nr 16 jan ne gjendje te mir pa carje pa shtrembime vendosen ne golf audi pasat skoda etj Cmimi

  Pogradec 15 dhjetor 15:01
  200 Lek
 • 5 foto
  GOMA DIMRI 90% POTHUAJSE TE REJA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA DIMRI 90% POTHUAJSE TE REJA

  GOMA DIMRI PER MAKINA 4×4 90 % TE REJA 215 70 R16 PA PERDORUR NE SHQIPER SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA C

  Pogradec 5 dhjetor 08:18
  18.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten pjese mercedes katerfenershi w210
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese mercedes katerfenershi w210

  Shitet Elike radiatoru&kondicioneri model cdi=30mije Defer i ri sprinter&katerfenersh pllake

  Pogradec 21 nëntor 09:28
  1 Lek
 • 1 foto
  Pasqyra ml dhe sendilje w163 !!!!!!
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra ml dhe sendilje w163 !!!!!!

  2 pasqyra ml nga viti 2000 deri ne 2005..2 sendilje para dhe nje kasetofon ..pjeset shihen ne foto..

  Pogradec 19 nëntor 09:10
  230 €
 • 0 foto
  Grabelino (mbrojtese balte)cls..evo..w211..cls !!!
  Autopjese dhe paisje

  Grabelino (mbrojtese balte)cls..evo..w211..cls !!!

  2 grabelino ..te pershtatshme per w219..CLS 320 CDI nafte..dhe per w211..E 270 CDI..E 320 CDI..E280

  Pogradec 19 tetor 14:10
  15 €
 • 0 foto
  Xhamat e pare te zinj origjinal per w 211 !!!
  Autopjese dhe paisje

  Xhamat e pare te zinj origjinal per w 211 !!!

  Xhama te zinj origjinal per E klass w211..2002 -2009...dy xhamat e pare origjinal..

  Pogradec 18 tetor 19:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A3, Xhama te Bardhe
  Autopjese dhe paisje

  Audi A3, Xhama te Bardhe

  Shiten xhama te bardhe Audi A3 dy xhamat mbrapa dhe xhami i madh mbrapa

  Pogradec 17 tetor 23:18
  100 €
 • 6 foto
  Pjese
  Autopjese dhe paisje

  Pjese

  Pjese te ndyshme makinash si : (A 003 446 08 10) VGS..pakete kamje per mercedes benz i vitit 03.08.1

  Pogradec 17 tetor 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maskarino bmw E46 dhe bishti siper !!!!
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino bmw E46 dhe bishti siper !!!!

  Gjysma e maskarionos per bmw E 46.. dhe bishti i vogel qe siper ..origjinale te bmw e46 !!!!

  Pogradec 16 tetor 17:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  W203 disqe benzi me gjith goma 195/65R15
  Autopjese dhe paisje

  W203 disqe benzi me gjith goma 195/65R15

  Disqe W203 avantgarde (bejne per cdo lloj benzi) me gjith goma 195/65R15 Michelin viti 2019 pothuaj

  Pogradec 10 tetor 16:18
  350 €
 • 0 foto
  Stopa w164 2008 !!!!!!
  Autopjese dhe paisje

  Stopa w164 2008 !!!!!!

  Stopat jane pothuajse te rinj ..per ml 164 2005 deri 2009 !!!!!

  Pogradec 6 tetor 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pakete kamjo 7 G per motorr 320 cdi 2008 !!!!!
  Autopjese dhe paisje

  Pakete kamjo 7 G per motorr 320 cdi 2008 !!!!!

  Pakete kamjo 7 g diesel ..e pershtatshme per cls S ML..320 cdi..

  Pogradec 3 tetor 19:53
  250 €
 • 0 foto
  Navi aps 50 mercedes benz w211
  Autopjese dhe paisje

  Navi aps 50 mercedes benz w211

  Shes navi aps 50 w211 eshte ne gjendje super pa asnje gervishtje per e class w211 2003-2008

  Pogradec 28 shtator 21:33
  50 €
 • 1 foto
  Disqe dhe goma per benz nderrohen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma per benz nderrohen

  Shes disqe dhe goma ne gjendje perfect 2 goma mbrapa jane me c per peshe jane te reja 2019 95% dy p

  Pogradec 27 shtator 19:40
  150 €
 • 0 foto
  Kapak gome rezerve Toyota Rav4
  Autopjese dhe paisje

  Kapak gome rezerve Toyota Rav4

  Shitet kapak Toyota Rav4

  Pogradec 27 shtator 12:59
  150 €
 • 1 foto
  Pasqyre per Bmw seria 5,3.!
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre per Bmw seria 5,3.!

  Pasqyre origjinale ngjyre blu me rezistance per Bmw seria 5 e39 seria 3 e46.! 15 mije lek te vjetra

  Pogradec 23 shtator 11:09
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Shes disqe ne super gjendje per pasta
  Autopjese dhe paisje

  Shes disqe ne super gjendje per pasta

  Disqe 16 inc ne super gjendje pa gervishtje te drejte dhe pa saldim me gjith gomat nuk jane ne gjend

  Pogradec 18 shtator 13:06
  200 Lek
 • 1 foto
  Stopa led per audi a6 2005-2008 !!!!!
  Autopjese dhe paisje

  Stopa led per audi a6 2005-2008 !!!!!

  Stopa me pika per audi a6 2005 deri ne 2008..te dy stopat jane te rregullt ...por stopi i krahut te

  Pogradec 15 shtator 16:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 disqe me goma
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe me goma

  Shiten 4 disqe bashk me goma ne gjendje te mire ...R13

  Pogradec 14 shtator 15:14
  100 €
 • 0 foto
  DINAMO TE PERDORURA NGA GJERMANIA BENZ !!!!!
  Autopjese dhe paisje

  DINAMO TE PERDORURA NGA GJERMANIA BENZ !!!!!

  Dinamo per motorr EVO 280 CDI DHE 320 CDI...dinamot jane te ardhura nga gjermania origjinale mercede

  Pogradec 7 shtator 17:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes disqe per mercedes numer 15
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe per mercedes numer 15

  disqet jan ne gjend te mir

  Pogradec 6 shtator 16:43
  1 €
 • 0 foto
  turbine golf 4
  Autopjese dhe paisje

  turbine golf 4

  shes turbine golf 4 ne gjendje te mire

  Pogradec 5 shtator 20:04
  200 €
 • 0 foto
  Turbine golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Turbine golf 4

  Shes turbine golf 4 me 1 te kuqe

  Pogradec 4 shtator 17:47
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Tomi
  Autopjese dhe paisje

  Tomi

  Tt

  Pogradec 2 shtator 17:57
  Me Marrveshje