Autopjese dhe paisje në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Tapacir per caddy mbules bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Tapacir per caddy mbules bagazhi

  Tapacir gjegjesissht mbules per gepek te caddy 2004-2016 te sjellur nga gjermania nnnnmercedes bmw f

  Prishtinë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karrike per caddy
  Autopjese dhe paisje

  Karrike per caddy

  Shesim.karrike per rendin e tret per caddy me 7 ulese... nnnn Kemi karrike edhe per rend te dyte me

  Prishtinë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Angllasera & alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & alternatora

  Shes Alternator dhe angllasera te gjitha llojeve BMW // MERCEDES // FORD // AUDI // GOLF // OPEL /

  Prishtinë Dje, 22:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 195 65 15 Golf 4 bora shkoda seat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 195 65 15 Golf 4 bora shkoda seat

  Shiten fellnet 15 coll me goma vere te reja pasojn ne Golf 4 bora shkoda seat

  Prishtinë Dje, 22:20
  230 €
 • 7 foto
  Fellne 16 coll Golf 5 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll Golf 5 Touran

  Shiten Fellne 16 coll me Goma vere 215 55 16 viti 2016 bojn per Golf 5 Touran fellnet jon super te

  Prishtinë Dje, 22:20
  280 €
 • 4 foto
  SHKREBZ E RE MERCEDES -BENZ ZIPPO
  Autopjese dhe paisje

  SHKREBZ E RE MERCEDES -BENZ ZIPPO

  SHES SHKREBZEN ZIPPO MERCEDES BENZ ORIGJINAL MADE IN USA ZIPPO MERCEDES- BENZ E RE PA PERDOR ME K

  Prishtinë Dje, 21:45
  45 €
 • 4 foto
  Gti
  Autopjese dhe paisje

  Gti

  Shes llajsnet e Gti llajsnet e dyrve gjysym hanat dhe pregjt

  Prishtinë Dje, 21:38
  250 €
 • 3 foto
  Fellne me goma te veres 205/55/16 ndrrim me 17she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma te veres 205/55/16 ndrrim me 17she

  Fellne me goma te veres 205/55/16 Nexen per audi ndrrim me 17she

  Prishtinë Dje, 21:37
  220 €
 • 1 foto
  Timon per audi a2 a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Timon per audi a2 a3 a4 a6

  Shitet timoni me airbeg dhe komanda per audi a2 a3 a4 a6 2000-2004

  Prishtinë Dje, 21:37
  40 €
 • 0 foto
  Kapak te motorrit per 206 dhe 307 1.4 hdi
  Autopjese dhe paisje

  Kapak te motorrit per 206 dhe 307 1.4 hdi

  shes kapak te motorrit per 206 dhe 307 1.4 hdi per me shume info 044182474 049182474 045380481..

  Prishtinë Dje, 21:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501
  Autopjese dhe paisje

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501

  T10 W5W LED car interior light 2SMD 5050 194 501 Side Wedge parking bulb canbus auto car styling BJ

  Prishtinë Dje, 21:22
  2 €
 • 4 foto
  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights
  Autopjese dhe paisje

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights

  H4 LED Car Bulbs Auto Headlights 12V Fog Lights Model:Universal Wattage: 60W/1Pair 8000LM Voltage:

  Prishtinë Dje, 21:22
  20 €
 • 3 foto
  Bravë e ndezjes Hyundai
  Autopjese dhe paisje

  Bravë e ndezjes Hyundai

  Brave e ndezjes origjinale per Hyundai Gjendja e re .

  Prishtinë Dje, 21:14
  50 €
 • 2 foto
  Pjese elektronike per karburator Vw
  Autopjese dhe paisje

  Pjese elektronike per karburator Vw

  Pjese elektronike per VW me karburator si dhe per volvo 440 Gjendja e vjeter, funksionale.

  Prishtinë Dje, 21:13
  20 €
 • 3 foto
   Turbo charger
  Autopjese dhe paisje

  Turbo charger

  Turbin e re ,shitet me ose pa katalizator për nissan almera N16 2.0 DI... viti 2002#2005

  Prishtinë Dje, 21:13
  220 €
 • 9 foto
  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE ORGJINAL ME GOMA

  Shes fellne me goma orgjinal VW,AUDI,BMW,MERCEDES etj etj Tel 049472215 Bujari

  Prishtinë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cilindër frenimi Toyota
  Autopjese dhe paisje

  Cilindër frenimi Toyota

  Cilindër frenimi djathtas para. Gjendja e re. Për disa lloje te Toyota

  Prishtinë Dje, 21:12
  80 €
 • 5 foto
  japan servis nissan makolli
  Autopjese dhe paisje

  japan servis nissan makolli

  Auto pjese & autoservis Makina Japoneze. Pjesë këmbimi Të Reja si dhe Të vjetra.

  Prishtinë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mercedes B clase
  Autopjese dhe paisje

  mercedes B clase

  Amortizer i majtë, ( Para) gjendja i vjeter. Për Mercedes B clase.

  Prishtinë Dje, 21:11
  50 €
 • 2 foto
  Fyt për Audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fyt për Audi a3

  Pjesë e sistemit te ajrit(FYTI) Për audi a3 . Pjese e vjeter ,foto numer 3 e tregon Ku e ka nje pin

  Prishtinë Dje, 21:10
  30 €
 • 1 foto
  Bandasha metali pa goma
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha metali pa goma

  4cope Bandash metalik pa goma : Jan original per Honda Crv. Ne.foton.2jan.dimensionet e Bandashit

  Prishtinë Dje, 21:10
  50 €
 • 2 foto
  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010
  Autopjese dhe paisje

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

  Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010 Turbina osht sikur e re E ka sistemin e ftofjes me uj t i

  Prishtinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjithçka për mazda 6 / 2.0 disel ,viti 2005.
  Autopjese dhe paisje

  Gjithçka për mazda 6 / 2.0 disel ,viti 2005.

  Pjese te ndryshe per mazda 6. 2.0 disel , viti 2005 Ne Foto ; Volanti [Zamajaci ] set Friksioni

  Prishtinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo
  Autopjese dhe paisje

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo

  Shtop per peugeot bipper dhe citroen nemo Tel 044182474 Viber +38344182474

  Prishtinë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  fellne 17 inch bmv
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 inch bmv

  shes fellnet 225 50 17 bmv llasa vp 2015 044656060

  Prishtinë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auto servis Auto France Centre TE GEZIMI
  Autopjese dhe paisje

  Auto servis Auto France Centre TE GEZIMI

  Auto servis Auto France Centre TE GEZIMI per peugeot renault citroen ju mirepresimm 044182474 04538

  Prishtinë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  goma 215 55 17 pirelli
  Autopjese dhe paisje

  goma 215 55 17 pirelli

  shes 2 goma pirelli vp 2015 044656060 qmimi fiks 55e

  Prishtinë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma 215 65 16 dunlop vp 2015
  Autopjese dhe paisje

  goma 215 65 16 dunlop vp 2015

  shes goma 215 65 16 dunlop vp 2015 shum tmira 044656060

  Prishtinë Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pjese per Renault llaguna 1.9 dci
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjese per Renault llaguna 1.9 dci

  Pjese per reno

  Prishtinë Dje, 20:37
  9 €
 • 6 foto
  fellne 16 inch BMV
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch BMV

  shes fellnet 195 55 16 bmv 1 me goma viti 2017 2015 gomat veq mu kan treja 383 044656060

  Prishtinë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes plastikat per branik golf 4
  Autopjese dhe paisje

  shes plastikat per branik golf 4

  shes plastikat e branikut te par per golf 4. Viber +38344821687

  Prishtinë Dje, 20:28
  12 €
 • 5 foto
  Pjese per mercedes 123
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per mercedes 123

  Shes pjese te mercedesit si , korpe ,llamell, ,anllaser, amortizerat e par dhe mram , farat e para

  Prishtinë Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHTRAFA SIGURIE ALU FELLGA PER SHUM LLOJE VETURASH
  Autopjese dhe paisje

  SHTRAFA SIGURIE ALU FELLGA PER SHUM LLOJE VETURASH

  SHITEN 4 SHTRAFA SIGURIE PER ALU FELLGA E KAN SIGURUESIN E VET SHTRAFAT JAN ORIGJINAL TE WOLKSVAGE

  Prishtinë Dje, 20:15
  20 €
 • 5 foto
  bagazh per veture i ri
  Autopjese dhe paisje

  bagazh per veture i ri

  shes bagazhin per veture tel *whatsApp* 044 170 898 dhe *viber\" 0038349 170 898

  Prishtinë Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne 16 inch golf 6 5 toran pasat
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 inch golf 6 5 toran pasat

  shes fellnet 205 55 16 goma kontinetal ms 044656060

  Prishtinë Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 per bmw 1 3 5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per bmw 1 3 5

  Shes fellne per bmw 1 3 5 te ruajtura te ardhura nga zvicra 044656060

  Prishtinë Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2019 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Dje, 18:50
  790 €
 • 3 foto
  4 Goma Vere te Reja 225/45-17
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Vere te Reja 225/45-17

  Shes 4 Guma për Ver 225/45-17 viti 2018 jon thujse te reja pa perdor! Tel dhe Viber 049258891 +38349

  Prishtinë Dje, 18:49
  195 €
 • 8 foto
  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne

  Shiten ose Ndrrohen Fellne posa kan ardh nga Gjermania pos me kan te Reja pa Asnjë grrith me Goma Ve

  Prishtinë Dje, 18:49
  450 €
 • 6 foto
  Goma të Verës Michelin 205/55-16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Verës Michelin 205/55-16

  Shes 4 Guma për Ver 205/55-16 Michelin gomat jan shum te mira ni profil ni dat. Tel dhe Viber 049258

  Prishtinë Dje, 18:49
  125 €
 • 6 foto
  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës 225-60-16 coll SHITEN EDHE NDAMAS. Fellnet bajn ne Audi A4,A

  Prishtinë Dje, 18:48
  340 €
 • 5 foto
  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

  Shes 4 Guma me C per Krafter Sprinter etj 235/65-16 të Verës Continental shum te mira . Tel dhe Vibe

  Prishtinë Dje, 18:48
  250 €
 • 2 foto
  Fellne të Reja 18 coll Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 18 coll Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll Rrotor, Felnet

  Prishtinë Dje, 18:43
  540 €
 • 2 foto
  Fellne të Reja per Audi 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja per Audi 17 coll

  Shes fellnet 17 coll jon te Reja pa përdor bajn per Audi A3,a4,a6 etj . Tel dhe Viber 049258891 +383

  Prishtinë Dje, 18:43
  470 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll te Reja Per Audi ose VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll te Reja Per Audi ose VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8J coll te Reja në

  Prishtinë Dje, 18:43
  495 €
 • 3 foto
  Fellne të Reja 17 Coll Audi a3,a4,a5,a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 Coll Audi a3,a4,a5,a6

  Shes fellnet 17 coll jon te Reja pa përdor bajn per Audi A3,a4,a6, a8 VW Passat Mercedes C,E,S class

  Prishtinë Dje, 18:42
  470 €
 • 4 foto
  Fellne te Reja Audi&VW 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja Audi&VW 17 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll jon te Reja me

  Prishtinë Dje, 18:42
  405 €
 • 1 foto
  Fellne te Reja Audi 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja Audi 16 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet e Reja per Audi a3,

  Prishtinë Dje, 18:42
  324 €
 • 2 foto
  Fellne për Audi 18 Coll te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi 18 Coll te Reja

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll jon te Reja

  Prishtinë Dje, 18:42
  495 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja 18,19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 18,19 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne ngjyr te Zez dhe Hiri

  Prishtinë Dje, 18:41
  495 €