Autopjese dhe paisje në shitje në Prishtinë

 • 5 foto
  Shitet alfaromeo 166 tabela rks
  Autopjese dhe paisje

  Shitet alfaromeo 166 tabela rks

  Shitet alfa romeo Rks motorri defekt 3.0 24 ventill motorri tjerat pjes ne gjendje te rregullt ndr

  Prishtinë Sot, 14:34
  530 €
 • 1 foto
  GURTNE per PORSCHE 911 ( per frenin e dores )
  Autopjese dhe paisje

  GURTNE per PORSCHE 911 ( per frenin e dores )

  GURTNE per PORSCHE 911 ( per diskat e mbrame, per frenin e dores ). Jane origjinal gjermane, te reja

  Prishtinë Sot, 14:23
  79 €
 • 5 foto
  2 dyer LAMBO ( qelen përpjetë )
  Autopjese dhe paisje

  2 dyer LAMBO ( qelen përpjetë )

  Shes 2 mekanizmat origjinal për dyer LAMBO ( qelen përpjetë ). Jane universale, materiali hekur, ori

  Prishtinë Sot, 14:23
  299 €
 • 0 foto
  Tapacir per caddy mbules bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Tapacir per caddy mbules bagazhi

  Tapacir gjegjesissht mbules per gepek te caddy 2004-2016 te sjellur nga gjermania nnnnmercedes bmw f

  Prishtinë Sot, 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Celles
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Celles

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 16 coll Golf 5 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll Golf 5 Touran

  Shiten Fellne 16 coll me Goma vere 215 55 16 viti 2016 bojn per Golf 5 Touran fellnet jon super te

  Prishtinë Sot, 14:16
  280 €
 • 2 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet e kan gjyren e fabrikes orginal

  Prishtinë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 225 45 17 coll Goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 225 45 17 coll Goma vere

  Shiten Fellnet 17 coll 225 45 17 me Goma vere pasojn ne golf 5 6 passat 3c touran fellnet jon ne gje

  Prishtinë Sot, 14:15
  250 €
 • 7 foto
  Fellne 195 65 15 Golf 4 bora shkoda seat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 195 65 15 Golf 4 bora shkoda seat

  Shiten fellnet 15 coll me goma vere te reja pasojn ne Golf 4 bora shkoda seat

  Prishtinë Sot, 14:15
  230 €
 • 7 foto
  Fellne GTI 225 45 17 coll Goma 2017 vere
  Autopjese dhe paisje

  Fellne GTI 225 45 17 coll Goma 2017 vere

  Shiten Fellnet GTI 225 45b17 coll me goma vere 2017 te posa ardhuna nga Gjermania pasojn ne Golf 6 7

  Prishtinë Sot, 14:15
  460 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma dhe Bandasha 205 55 16 coll Continental 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Bandasha 205 55 16 coll Continental 2017

  Shiten Gumat Continental me Bandasha 205 55 16 coll te ardhuna nga zvicra ne gjendje super te mira v

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100 % orginal

  Prishtinë Sot, 14:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes Ckllas Ekllas

  fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 bmw

  Fellne 17 per bmw Orginall , me vula Ne gjenjde shume te mir Gomat e reja 2018 ni dimen te perdorne

  Prishtinë Sot, 14:11
  330 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Es klls
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas Es klls

  fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per golf 5 6 7 paaat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golf 5 6 7 paaat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tig

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 tauran pasat orginal

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal 100%

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 pasat bora tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 4 5 6 7 pasat bora tauran

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per bmw 1 bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per bmw 1 bmw 3

  Fellnet jan shum te rujtem

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne per audi a4 a6 a7 golf 5 6 7 tiguan 18 col
  Autopjese dhe paisje

  fellne per audi a4 a6 a7 golf 5 6 7 tiguan 18 col

  Fellne orginall

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per audi a5 a6 a7 a8 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per audi a5 a6 a7 a8 audi q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 coll per mercedes ckllas e kllas ES kll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 coll per mercedes ckllas e kllas ES kll

  Fellne

  Prishtinë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes  audi a4 a5 a6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes audi a4 a5 a6 a7

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet e kan gjyren e fabrikes fellne jan orginal

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per audi a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw X3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tauran tiguan pasat

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per golf 5 6 7 pasat tauran audi a3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 14:07
  Me Marrveshje