Prizren

Autopjese dhe paisje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Karrika tapacira per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Karrika tapacira per bmw

  Karrika sport paket me tapacira komplet +38345301000

  Prizren Sot, 07:25
  170 €
 • 0 foto
  Shtopa bmw 5 e60
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa bmw 5 e60

  Shtopa per bmw

  Prizren Sot, 07:25
  40 €
 • 0 foto
  ACTIVE SOUND SYSTEM 8 ZHURMA ME BLUETOTH
  Autopjese dhe paisje

  ACTIVE SOUND SYSTEM 8 ZHURMA ME BLUETOTH

  Per gjdo veture universale , viber

  Prizren Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opel Zafira B 2.2 automatik për pjes
  Autopjese dhe paisje

  Opel Zafira B 2.2 automatik për pjes

  Opel Zafira B 2.2 Automatik Për pjes 044-614-887

  Prizren Sot, 01:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MENABO bagazh per vetura
  Autopjese dhe paisje

  MENABO bagazh per vetura

  menabo bagazh univerzal per vetura e re me 2 qels komplet me pajisjet

  Prizren Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   BMW RADIO - BMW E46 URGJENT
  Autopjese dhe paisje

  BMW RADIO - BMW E46 URGJENT

  SITET RADIO PER BMW

  Prizren Dje, 21:33
  46 €
 • 0 foto
   VW GAMMA Radio me Kaseta urgjent !!!
  Autopjese dhe paisje

  VW GAMMA Radio me Kaseta urgjent !!!

  Shitet urgjent, perr golf 1.2.3 ,apo Jetta ;)

  Prizren Dje, 21:33
  55 €
 • 10 foto
  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt
  Autopjese dhe paisje

  Paisje testimi dhe mbushje te baterive 12-24 Volt

  Shiten keto paisje origjinale Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 v

  Prizren Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Suboffer Shark bashk me zmadhus Magnat
  Autopjese dhe paisje

  Suboffer Shark bashk me zmadhus Magnat

  Prsh muzika asht ne gjendje perfekte subuferi bas edhe za ban firma shark zmadhusi magnat 4 3 2 lid

  Prizren Dje, 19:51
  7 €
 • 1 foto
  Radio Jvc 4×50 wat Origjenal ndrrim i mundshem
  Autopjese dhe paisje

  Radio Jvc 4×50 wat Origjenal ndrrim i mundshem

  Prsh radio asht ne gjendje te rregullt ka 2 usb blututh aux cd komplet i punojn te gjitha ndrrim i

  Prizren Dje, 19:51
  50 €
 • 1 foto
  KUK PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  KUK PER AUDI A3

  Shitet kuka per audi a3 shum pak i perdorur Per ma shum info 045519666

  Prizren Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bandasha 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha 15

  Shes bandashat e hekurit 15 me 4 shtrafa jan te mira

  Prizren Dje, 13:35
  35 €
 • 0 foto
  Sajlla per bmw3
  Autopjese dhe paisje

  Sajlla per bmw3

  Sajlla ne xhendje te regullt per xham me motor ka hana djatht

  Prizren Dje, 12:32
  25 €
 • 2 foto
  Radion
  Autopjese dhe paisje

  Radion

  Dvd.cd.aux.km.tv

  Prizren 20 tetor 23:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  2 par fellga me goma nr 15 per wolsvagen 4 vrima
  Autopjese dhe paisje

  2 par fellga me goma nr 15 per wolsvagen 4 vrima

  Fellgat nr 1 fabrikisht te wolsvagenit Gti te punume ekstra crom jan me gjeth goma tmira 205 50 15

  Prizren 20 tetor 20:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes goma me bandash Golf 4 , nr 205,65,15
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma me bandash Golf 4 , nr 205,65,15

  Shes gomat per dimer me bandash,te firmes Fulda, jan shum te mira as nuk dridhin as sen, jan 4 cop t

  Prizren 20 tetor 10:52
  120 €
 • 0 foto
  Ecufast Chiptuning fuqi dhe zbritje te harxhimeve
  Autopjese dhe paisje

  Ecufast Chiptuning fuqi dhe zbritje te harxhimeve

  Ecufast chiptuning , kompani boterore tani me Pike dyqani ne Kosove.. Me aplikim te ecufast ju perf

  Prizren 19 tetor 23:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellgat 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellgat 15

  Shes fellgat me goma 15

  Prizren 19 tetor 22:03
  220 €
 • 2 foto
  Fellga per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellga per mercedes

  Fellga 17 per mercedes

  Prizren 19 tetor 12:03
  160 €
 • 0 foto
  Cabrio Cerad për MAZDA MX5 / shfrytëzo rastin!
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio Cerad për MAZDA MX5 / shfrytëzo rastin!

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për MAZDA MX5 Cabrio Materiali: Shtoff i Gumizuar komplet

  Prizren 19 tetor 08:31
  170 €
 • 0 foto
  Cabrio Cerad PEUGEOT 306 / shfrytëzo Rastin!
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio Cerad PEUGEOT 306 / shfrytëzo Rastin!

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për PEUGEOT 306 Cabrio Materiali: Shtoff i Gumizuar kompl

  Prizren 19 tetor 01:30
  160 €
 • 5 foto
  Kupplung (SET) për Ford Focus 1.6i, prej vit. 2000
  Autopjese dhe paisje

  Kupplung (SET) për Ford Focus 1.6i, prej vit. 2000

  KURR MA LIRË!! Shes Komplet Setin e Kupplungut me pjesë tjera (komplet), për Ford Focus 1.6i, prej

  Prizren 18 tetor 23:48
  75 €
 • 1 foto
  Cerada e RE për Golf 3 4 / shfrytëzo rastin!
  Autopjese dhe paisje

  Cerada e RE për Golf 3 4 / shfrytëzo rastin!

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për VW GOLF 3 dhe 4 Materiali: Shtoff i Gumizuar Origji

  Prizren 18 tetor 23:40
  170 €
 • 1 foto
  Cabrio cerad PEUGEOT 306 ▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 350€
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad PEUGEOT 306 ▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 350€

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për PEUGEOT 306 Cabrio Materiali: Shtoff i Gumizuar ko

  Prizren 18 tetor 23:35
  190 €
 • 1 foto
  Cabrio cerad FIAT BARCHETTA▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 350€
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad FIAT BARCHETTA▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 350€

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për VW GOLF 3 dhe 4 Materiali: Shtoff i Gumizuar kom

  Prizren 18 tetor 23:34
  190 €
 • 1 foto
  Cabrio cerad Porsche BOXSTER▪E RE▪made in 🇩🇪 shum lirë!
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad Porsche BOXSTER▪E RE▪made in 🇩🇪 shum lirë!

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për PORSCHE BOXSTER Cabrio Materiali: Shtoff i Gumizua

  Prizren 18 tetor 23:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cabrio cerad VW GOLF 3+4▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 370€
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad VW GOLF 3+4▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 370€

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për VW GOLF 3 dhe 4 Materiali: Shtoff i Gumizuar Or

  Prizren 18 tetor 23:33
  190 €
 • 1 foto
  Cabrio cerad MAZDA MX5▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 480€
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad MAZDA MX5▪E RE▪made in 🇩🇪 normalisht 480€

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për MAZDA MX5 Cabrio Materiali: Shtoff i Gumizuar komp

  Prizren 18 tetor 23:31
  190 €
 • 0 foto
  Cabrio cerad Porsche BOXSTER / shfrytëzo rastin!
  Autopjese dhe paisje

  Cabrio cerad Porsche BOXSTER / shfrytëzo rastin!

  Shes Ceraden origjinale fabrikisht të RE për PORSCHE BOXSTER Materiali: Shtoff i Gumizuar komplet

  Prizren 18 tetor 23:28
  270 €
 • 0 foto
  Kokë e timonit - BMW- 318 Dizel 2000 ccm3/ 2010/12
  Autopjese dhe paisje

  Kokë e timonit - BMW- 318 Dizel 2000 ccm3/ 2010/12

  Kokë e timonit- vollanit elektrike ( komplet ) për BMW 318/320 Dizel, viti 2010/12. Origjinale Gjerm

  Prizren 18 tetor 21:40
  190 €
 • 8 foto
  Pjesë për BMW- 318
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për BMW- 318

  Shiten pjesë për BMW- 318 / 2010-2012. - Radio kasetofon origjinal - 15 Eu - Ventilator komplet - 1

  Prizren 18 tetor 21:39
  100 €
 • 2 foto
  Fellne/ Bandash/ Alumini për Opel - 15 col.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne/ Bandash/ Alumini për Opel - 15 col.

  Shiten fellnet e aluminit për Opel, me madhësi 15 col. Janë në gjendje të mirë mekanike dhe funksion

  Prizren 18 tetor 21:38
  100 €
 • 2 foto
  Drita LED Universal per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Drita LED Universal per vetura

  Ne shitje drita LED per vetura - universal. Info: +38344560099. Çmimi: 35 euro.

  Prizren 18 tetor 17:47
  35 €
 • 4 foto
  Drita LED per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Drita LED per AUDI

  Ne shitje drita LED per AUDI ose universal. Jan te reja dhe jan me ngjyra bardhe dhe verdhe. Komplet

  Prizren 18 tetor 17:47
  50 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes

  Pjes Per Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, ndrruesi i shpejtsis esht automatik dhe esht defekt, pjese

  Prizren 18 tetor 12:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007
  Autopjese dhe paisje

  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007

  Shes disa pjes per Ford Fiesta 1.4 diesel TDCI, viti 2007

  Prizren 18 tetor 12:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Radio Ford Fiesta 40 Euro
  Autopjese dhe paisje

  Radio Ford Fiesta 40 Euro

  Shes Radion per Ford Fiesta, ne gjendje te rregullt, qmimi 40 euro

  Prizren 18 tetor 12:09
  40 €
 • 3 foto
  Radio per Ford 35 euro
  Autopjese dhe paisje

  Radio per Ford 35 euro

  Shes radio per ford fiesta, esht me CD dhe punon shum mir

  Prizren 18 tetor 12:08
  35 €
 • 2 foto
  shtop per peugeot 206
  Autopjese dhe paisje

  shtop per peugeot 206

  shes shtop per peugeot 206 me led gjendjet regull per ma shum info kontaktoni nr ose viber 38345631

  Prizren 17 tetor 18:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtopa
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa

  Shes shtopa per pasad karavan.viti 97.98

  Prizren 17 tetor 11:11
  75 €
 • 2 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shes fellga 15.per mercdes

  Prizren 17 tetor 11:03
  150 €
 • 3 foto
  Radio per veturë Alpine iDA - X200 pothuaj i ri
  Autopjese dhe paisje

  Radio per veturë Alpine iDA - X200 pothuaj i ri

  Radio per veturë Alpine iDA - X200 pothuaj i ri i ardhun nga zvicrra Tel : +38349332244

  Prizren 17 tetor 09:31
  170 €
 • 7 foto
  Gomat me fellge
  Autopjese dhe paisje

  Gomat me fellge

  SIten goma me fellga175/65R14 Goma jane te dimrit dy jane NEXEN dhe dy OVATION ne gjendje te mire F

  Prizren 16 tetor 18:27
  120 €
 • 1 foto
  Shiten fellne 16oll me goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 16oll me goma

  Shiten fellne orgjinal me goma 225/60/R16

  Prizren 16 tetor 10:07
  350 €
 • 7 foto
  Fellne, Fellga me goma225/40R18 GOOD YEAR Original
  Autopjese dhe paisje

  Fellne, Fellga me goma225/40R18 GOOD YEAR Original

  Shes Gomat me Fellne, Fellga 225/40R18 modeli GOOD YEAR Original, per Golf, Audi, Passat etj. Gomat

  Prizren 15 tetor 21:59
  450 €
 • 5 foto
  Navi=Dvd=Radio
  Autopjese dhe paisje

  Navi=Dvd=Radio

  Shes 2 radio,origjinal per vv. E thjeshta asht ne gjendje te mire pune. Tjetra qa eshte me Navi,Dvd

  Prizren 15 tetor 14:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 Goma nr 225/40/18 \"15 euro 2 copa\"
  Autopjese dhe paisje

  2 Goma nr 225/40/18 \"15 euro 2 copa\"

  Shiten 2 gomat nr 225/40/18 qmimi shum i lir per me shum info tel +38344975744

  Prizren 15 tetor 11:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ventilla me drit per Fellne ose per Bicikleta
  Autopjese dhe paisje

  Ventilla me drit per Fellne ose per Bicikleta

  Shes ventillat me drit per fellne te kerrit ban edhe per bicikleta per me shum info +38344975744

  Prizren 15 tetor 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma te Veres 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres 205/55R16

  Shiten Gomat e veres 205/55R16 Qmimi sipas Marrveshjes per me shum nr tel ose viber +38344975744

  Prizren 15 tetor 11:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasqyre per Audi 2008-2015
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyre per Audi 2008-2015

  shitet pasqyrja e anes se majt e pa perdorur per audi per me shum info tel ose viber +38344975744

  Prizren 15 tetor 11:24
  Me Marrveshje