Pukë

Autopjese dhe paisje në shitje në Pukë

 • 1 foto
  Pasqyr volsvagen t5
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyr volsvagen t5

  Shitet

  Pukë 1 gusht 23:25
  150 Lek
 • 0 foto
  Disce
  Autopjese dhe paisje

  Disce

  Disce 15 MERCEDEZ BENZ

  Pukë 4 prill 03:37
  180 €
 • 0 foto
  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4

  Kerkohet 1 disk 16-sh per golf 4.disku te jete i modelit te paraqitur ne foto.

  Pukë 1 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 Disqe Alumini per LandRover Discovery
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Alumini per LandRover Discovery

  Shes 4 disqe alumini per LandRover Discovery. Ne gjendje shum te mire pa demtime. Mashesia 16\" . Cm

  Pukë 1 prill 20:25
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Motorrino per LandRover Discovery 98
  Autopjese dhe paisje

  Motorrino per LandRover Discovery 98

  Shes motorrino per LandRover Discovery te vitit 98. Motorrinoja eshete ne gjendje shum te mire. Cmim

  Pukë 1 prill 20:25
  10.000 Lek