Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Gjirokastrës

 • 2 foto
  Goma 245-45R18 (4cope)
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245-45R18 (4cope)

  Shiten 4 goma 245-45R18 marka Kumho me pature, gjendje te mire 80%

  Gjirokastër 15 nëntor 09:08
  180 Lek
 • 3 foto
  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Benzi Sllon me goma nr 16inc

  Disqe Slloni me goma 235-60R16 ne gjendje shume te mire.Ven ne cdo Benz.

  Gjirokastër 15 nëntor 08:56
  200 Lek
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16 inc origjinal pa goma

  Disqe benzi sllon 16 inc origjinal pa goma.Vene ne cdo benz.Shiten ose nderrohen.

  Gjirokastër 15 nëntor 08:56
  150 Lek
 • 3 foto
  goma per honda
  Autopjese dhe paisje

  goma per honda

  4 goma 17 ne gjendje shum te mir bashk me disqe alumini. jepen vec ose bashk me disqe. ndrehohen me

  Gjirokastër 9 tetor 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasqyra Mercedes C class W204.
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra Mercedes C class W204.

  Pasqyra Mercedesi.Jane me mbyllje.Jane origjinale te Mercedes C class W204.Cmimi eshte 200 euro.

  Gjirokastër 28 shtator 13:54
  200 €
 • 0 foto
  Tapiceri Dyer W124
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri Dyer W124

  Shitet tapiceria e dyerve per Mercedes W124 . Ne gjendje shum te mir , ngjyr Bezhe !

  Tepelenë 20 shtator 20:46
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten disqe benci
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe benci

  Shiten 4 disqe benci nr 16

  Përmet 2 shtator 15:17
  100 €
 • 1 foto
  Gom rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Gom rezerv

  Gom rezerv n gjendje shum t mir Xhama orgjinal t zinj per audi a4 Viti 2002

  Gjirokastër 28 gusht 13:43
  100 €
 • 2 foto
  Auto pjes kembimi xeni foristrada vetura fugona
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes kembimi xeni foristrada vetura fugona

  Auto pjes kembimi xeni per te gjitha foristradat veturat fugona japoneze franceze gkermane angleze j

  Tepelenë 22 gusht 00:39
  10 €
 • 6 foto
  Shes 4 disqe 17ce Audi Passat reno opel etj.
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 disqe 17ce Audi Passat reno opel etj.

  Shes 4 disqe ye paperdorur 17ce per Audi a4 A6 a3 Passat Opel Reno etj viti 2016 te paperdorur ne gj

  Gjirokastër 20 gusht 23:33
  150 €
 • 6 foto
  Disqe17ce. audi passat opel Reno etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe17ce. audi passat opel Reno etj

  Shes 4 disqe orgjinal nr 17ce te paperdorur akull te rinj shiten per arsyje mosperdorimi sepse e kam

  Gjirokastër 18 gusht 12:53
  200 €
 • 0 foto
  Grup lidhese bari claas markant 55
  Autopjese dhe paisje

  Grup lidhese bari claas markant 55

  Shitet grup teli lidhese bari claas markant 55 ne gjendje shume te mire

  Gjirokastër 9 gusht 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KERKOJ KAMIO AUTOMATIKE OPEL TIGRA TE PERDOR
  Autopjese dhe paisje

  KERKOJ KAMIO AUTOMATIKE OPEL TIGRA TE PERDOR

  kerkoj te blej kamio automatike opel tigra 1.4 ekotech kush ka te me bej telefon te numri

  Gjirokastër 31 korrik 15:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore
  Autopjese dhe paisje

  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore

  Kredi e besueshme plus sigurinë ligjore Përshëndetni miqtë e mi të dashur Unë jam një grua që ofron

  Gjirokastër 26 korrik 09:14
  87 €
 • 2 foto
   Kazan per Toyota Hilux
  Autopjese dhe paisje

  Kazan per Toyota Hilux

  Kazani 1.000€ Gomina 400€

  Tepelenë 13 korrik 18:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 amortizator bilstein per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  4 amortizator bilstein per Golf 4

  Shiten 4 amortizator per golf 4

  Gjirokastër 26 qershor 12:54
  100 Lek
 • 1 foto
  Disqe Benzi 18inc me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 18inc me goma

  Disqe 18inc me goma 245-45R18 per cdo benz

  Gjirokastër 7 qershor 08:43
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Kompresor ajri/jasteqesh
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor ajri/jasteqesh

  Kompresora jasteqesh E212 ML164 ML166 GLE

  Gjirokastër 16 maj 11:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fener bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  Fener bmw 320

  Shes fener bmw 320 viti 2004

  Përmet 12 maj 20:29
  100 €
 • 1 foto
  Disqe Benzi 16 me goma te rexhines
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benzi 16 me goma te rexhines

  Disqe benzi me gjithe goma nr 225-60R16 Michelin ne gjendje shume te mire.Ven ne cdo benz.Shiten per

  Gjirokastër 6 maj 09:22
  30.000 Lek
 • 0 foto
  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4

  4 AMORTIZATOR PER VW GOLF 4

  Gjirokastër 3 maj 22:33
  100 Lek
 • 0 foto
  Stopa per Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Stopa per Audi A4

  Karavan 1998

  Tepelenë 9 prill 14:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese te ndryshme per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Pjese te ndryshme per Golf 4

  Shitet golf 4 per pjes shkak defekt ne motor. Parakolp dhe prapakolp golf 4 model R32 te pa aksident

  Gjirokastër 7 prill 22:01
  10 Lek
 • 0 foto
  Fort reno fiat benz golf per pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Fort reno fiat benz golf per pjes kembimi

  Shitet ford ne gjendje pune pa dokumenta dhe reno clio per pjes ,,,kemi pjes per fiat cikoekenko ,,

  Gjirokastër 4 prill 09:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NEW HOLLAND TF44
  Autopjese dhe paisje

  NEW HOLLAND TF44

  Pjese kembimi dhe goma per autokombanj New Holland TF44

  Gjirokastër 4 prill 08:44
  10 Lek
 • 0 foto
  NAVI S CLAS 2001
  Autopjese dhe paisje

  NAVI S CLAS 2001

  NAVIGATOR I MADH S CLAS 2001 2002

  Tepelenë 4 prill 08:39
  100 €
 • 0 foto
  Makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Makina te ndryshme

  Ekrane bagazhier dhe amblifikator te makinave te ndryshme me cmim te arsyeshem. Mercedes-Benz Volksw

  Gjirokastër 4 prill 01:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kasetofona per makina te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  kasetofona per makina te ndryshme

  Kasetofona dhe ekrane + amblifikator + bagazhier per makina te ndryshme. Audi Bmw Mercedes Smart Ope

  Gjirokastër 3 prill 22:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TIMON DRURI E CLASS OKAZION
  Autopjese dhe paisje

  TIMON DRURI E CLASS OKAZION

  TIMON DRURI E CLAS 2001 2002

  Tepelenë 3 prill 21:48
  150 €
 • 0 foto
  kerkoj kete pjese per dynacord 1000
  Autopjese dhe paisje

  kerkoj kete pjese per dynacord 1000

  kush e disponon kontakt tel 0696161306

  Gjirokastër 3 prill 20:14
  1 €
 • 0 foto
  Disqe per benz 15’
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per benz 15’

  Tre cop nr 15 60 mij leke copa

  Gjirokastër 3 prill 15:55
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17

  Disqe aluminum 17 per golf dhe audi

  Gjirokastër 3 prill 13:46
  150 €
 • 3 foto
  Pjese BMW serie 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjese BMW serie 5

  Shiten pjese BMW serie 5

  Gjirokastër 3 prill 12:48
  90 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi per motosharra,korrese,pompa
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per motosharra,korrese,pompa

  Pjes kembimi per Husqvarna,Stihl,Kawasaki,Mitsubishi,Honda,Hitachi,Oleo-mac,Echo Pistona,cilindra,k

  Gjirokastër 2 prill 15:05
  1 Lek
 • 1 foto
  Fenere Audi A4 2008-2010
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Audi A4 2008-2010

  Shes fenere Audi A4 modeli 2008-2010 pa asnje gervishje te rrinj fare. Cmimi 350€

  Gjirokastër 2 prill 11:01
  350 €
 • 2 foto
  shitet ose nderrohet
  Autopjese dhe paisje

  shitet ose nderrohet

  shitet ose nderrohet me Çifte automatike karroc e re ka nevoj vetem per boj me 5 vjet garanci i jan

  Gjirokastër 2 prill 09:43
  400 €
 • 0 foto
  disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  disqe 17

  ndroj disqe per golf 17 me 16 un kam disqet yll dhe i nderoj me te tjerat qe jan ne foto por te je

  Gjirokastër 2 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  disqe 17

  nderoj disqe 17 yll me disqe 16 vetem si ata ne foton tjeter

  Gjirokastër 2 prill 05:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten pjes per w124,coupe okazion
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes per w124,coupe okazion

  Shiten -kamjo automatic Goma me gjith disqe 15 Pjes per motor 200 ce injeksion Dyer Dhe cdo gje tj

  Tepelenë 2 prill 02:09
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Kabine Kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kabine Kamioni

  Shitet per arsye emigrimi

  Gjirokastër 2 prill 00:01
  1.000 €
 • 1 foto
  shiten disqe 15 + goma
  Autopjese dhe paisje

  shiten disqe 15 + goma

  shiten disqe rial 15 me gjith goma 80% numr 15

  Tepelenë 1 prill 22:03
  170 €
 • 0 foto
  Shitet tako rimorkimi
  Autopjese dhe paisje

  Shitet tako rimorkimi

  Shitet tako mercedesi original me dy celesa 50 mije I padiskutueshem

  Tepelenë 1 prill 21:35
  50 Lek
 • 2 foto
  shiten goma bashk me disqe 15
  Autopjese dhe paisje

  shiten goma bashk me disqe 15

  shiten goma 15 80% +disqe 15 ,Rial ,original okazion

  Tepelenë 1 prill 19:34
  150 €
 • 2 foto
  Injator
  Autopjese dhe paisje

  Injator

  Shiten 4 injator te toyota yaris 1.4 nafte ne gjendeje shume te mire 60 mije copa cmimi i diskutushe

  Gjirokastër 1 prill 19:00
  6.000 Lek
 • 9 foto
   pjes per Mercedes Benz w124 coupe benzin okazion
  Autopjese dhe paisje

  pjes per Mercedes Benz w124 coupe benzin okazion

  Shiten okazion Kamjo manual K automatic Impjant gazi I thjesht Salloni komplet motor 200 ce I thjesh

  Tepelenë 1 prill 18:23
  200 €
 • 5 foto
  shiten pjes per w124,,OKAZION te GJITHA
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjes per w124,,OKAZION te GJITHA

  shiten pjes per w124 coupe benzin gaz okazion

  Tepelenë 1 prill 18:23
  300 €
 • 3 foto
  Kit Freksioni toyota yaris 2007
  Autopjese dhe paisje

  Kit Freksioni toyota yaris 2007

  Kit Freksioni toyota yaris 2007

  Gjirokastër 1 prill 18:12
  140 €
 • 0 foto
  4 AMORTIZATIR PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  4 AMORTIZATIR PER GOLF 4

  Shiten 4 amortizatiret per golf 4si te jene te reja jane perdorur per 20.000 km jepen me garanci

  Gjirokastër 1 prill 17:12
  100 Lek
 • 0 foto
  Okazion - Impiant Gazi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion - Impiant Gazi

  Impianti eshte i pershtatshem per automjetet me 6 pistona (e pershtatshme dhe per ato me 4). Gjendja

  Gjirokastër 1 prill 15:47
  450 €
 • 1 foto
  Okazion...Impjant gazi bigas it 6 pistona
  Autopjese dhe paisje

  Okazion...Impjant gazi bigas it 6 pistona

  Shitet impjant gazi i markes bigas per makine me 6 pistona (pa bombul).impjanti eshte shume i mbajtu

  Gjirokastër 1 prill 14:58
  300 €