Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Pejës

 • 2 foto
  Guma M+S 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Guma M+S 205/55/16

  ☎️045-616-787☎️ Guma te ardhura nga jasht 4 cope shum te mira -------------------EURO------

  Pejë Sot, 09:30
  65 €
 • 3 foto
  distanca 4x100
  Autopjese dhe paisje

  distanca 4x100

  2 copa orginal te alominit 4x100 info viber ose tel

  Pejë Sot, 09:00
  65 €
 • 6 foto
  BORBET X8
  Autopjese dhe paisje

  BORBET X8

  shiten borbet x8 Made in Germany te perdorne veq 3 muj me Goma te reja veres 195.50.15 fellnet i.kan

  Pejë Sot, 09:00
  365 €
 • 3 foto
  Goma michelin 215.60.16
  Autopjese dhe paisje

  Goma michelin 215.60.16

  shiten gomat ose ndrroj me fellne 5x100

  Pejë Sot, 09:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuka per Kombi
  Autopjese dhe paisje

  Kuka per Kombi

  Shes kuken per Kombi T2 ne gjendje te mire.

  Pejë Sot, 08:56
  50 €
 • 2 foto
  Kuka per rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Kuka per rimorkio

  Shes kuken per Rimorkio

  Pejë Sot, 08:55
  30 €
 • 2 foto
  Mbrojtsja e gomes rezervë për Land Rover
  Autopjese dhe paisje

  Mbrojtsja e gomes rezervë për Land Rover

  Shes mbrojtsen e gomes rezervë për Land Rover Freelander 2.0. Çmimi 15 €

  Pejë Sot, 08:55
  15 €
 • 3 foto
  Mbeshtjellese e qelesave për Land Rover
  Autopjese dhe paisje

  Mbeshtjellese e qelesave për Land Rover

  Shes mbeshtjellesen e qelesave për Land Rover të pa përdorur. Çmimi: 15 € Për me shumë informata: T

  Pejë Sot, 08:52
  15 €
 • 3 foto
  Fellne per BMW dhe Mercedes-Benz ( R16 )÷
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW dhe Mercedes-Benz ( R16 )÷

  Fellnet shiten pa guma mund te na shkruani ne whatsapp ose viber ,

  Pejë Sot, 03:26
  200 €
 • 3 foto
  Fellne per BMW 19zoll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW 19zoll

  Shiten Fellne per BMW 19zoll me goma shume te mira permashum info kontaktoni nViber +38649319320

  Klinë Sot, 00:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)
  Autopjese dhe paisje

  Ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi)

  Shitet ndëruesi i shpejtësive (Menjaqi-Manual) i Opel Zafires viti 2008 Menjaqi ka 6+1 shpejtsi ne

  Pejë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe fellne

  Goma dhe fellnet 225/50/17 shiten me qmim te arsyeshem dhe jan ne gjendje te rregullt , gomat jan te

  Istog Dje, 22:48
  300 €
 • 6 foto
  Shes dritat pasat 2004
  Autopjese dhe paisje

  Shes dritat pasat 2004

  Shes 2 dritat e para per pasat 2004 viti per info nr kontakti 049361970.............................

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes fellne pasat nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne pasat nr 16

  Shes fellnet per pasat audi nr 16 jan me 5 shrafa per info nr kontakti 049361970....................

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA 215 .60 r 17
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 215 .60 r 17

  Shes 2 goma 215.60r 17 per info nr kontakti 049361970..............................................

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr te kamjonit mercedes 35
  Autopjese dhe paisje

  Motorr te kamjonit mercedes 35

  Shes motorrin 35 te mercedesit per info kontakti 049361970.........................................

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Goma me fellne mercedes gjip 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne mercedes gjip 17

  Shes fellnet me goma per gjip mercedes emell 235 / 65 / r 17 per info nr kontakti 049361970......

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dizne mercedes benz emell 400
  Autopjese dhe paisje

  Dizne mercedes benz emell 400

  Shes 8 diznet dizerpumpen ventillat e nafit krejt komplet Per info nr kontakti 049361970........

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Actros pjes
  Autopjese dhe paisje

  Actros pjes

  Shes pjes per kamjon aktros bllokin emotorrit flutren korpen klipat turbinen esene tjera kontAkto n

  Klinë Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma me bandash 175/65/14 golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Guma me bandash 175/65/14 golf 2

  ☎️045-616-787☎️ Guma me bandash per golf 2 3 , opel , reno , daewo etj..-------------------E

  Pejë Dje, 21:01
  65 €
 • 6 foto
  Kamion actros 4 aks
  Autopjese dhe paisje

  Kamion actros 4 aks

  Shes prikolines viti 2005 . 17 kubik prikolica asht me shasi tvet edhe me klip tvetin asht e komple

  Klinë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prikolic Actros Man
  Autopjese dhe paisje

  Prikolic Actros Man

  Shes prikolicen viti prodhimit 2005 prikolica asht me klip tvetin emeshasi veq mengjit nkamjon 17 k

  Pejë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER AUDI VW GOLF 6 7

  Timon per audi a3 a4 a6 - 220€ Timon per vw golf 6 - 250€ Timon per vw golf 7 - 200€ 049444420 vibe

  Pejë Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per kia sorento
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per kia sorento

  Shes pjes per kia sorento per ma shum me kontaktoni ne tel +38349300820

  Pejë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo shitet ose ndrrohet me mjete bujqesore

  Shes rimorkjon per vetura ne gjendje te mir pune dhe me instalim te dritave shum te fort me dy aksa

  Klinë Dje, 19:47
  650 €
 • 0 foto
  Shes Ventillin e Air matikut per mercedes W211
  Autopjese dhe paisje

  Shes Ventillin e Air matikut per mercedes W211

  Shes Ventillin e airmatikut per mercedes W 211 Ne Gjendje Te Mir me Garancion.per ma shum info tel :

  Pejë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Kompresorin e Air Matikut Per Mercedes W211
  Autopjese dhe paisje

  Shes Kompresorin e Air Matikut Per Mercedes W211

  Shes Kompresorin e Air matikut per mercedes W211.Kompresori esht me garancion ne gjendje te rregullt

  Pejë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Llajsne gti per golf 4 dyer
  Autopjese dhe paisje

  Llajsne gti per golf 4 dyer

  Shes llajsnet per golf 2 ose jetta 4dyer jan komplet per me shum chat +37744971212

  Klinë Dje, 19:20
  150 €
 • 2 foto
  Viberator
  Autopjese dhe paisje

  Viberator

  Shitet viberatori per Beton i sapo ardhun nga gjerm ne gjendje te rregullt

  Pejë Dje, 18:33
  1.000 €
 • 9 foto
  Shes liftin 2000KG Italian ne gjendje shum te mir
  Autopjese dhe paisje

  Shes liftin 2000KG Italian ne gjendje shum te mir

  Shitet lifti e ngrit veturen deri ne 2 ton ne gjendje shum te mir prodhim italian 2.83m gjeresi shum

  Pejë Dje, 17:57
  499 €
 • 4 foto
  Fellne 17” origjinale per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17” origjinale per VW

  Fellne 17-she per VW komplet me goma ne gjendje shum te mir. Gomat jan nga firma Bridgestone Potenz

  Istog Dje, 17:12
  380 €
 • 0 foto
  MBROJTSJA PER HAUB LEKURE PER BMW e46
  Autopjese dhe paisje

  MBROJTSJA PER HAUB LEKURE PER BMW e46

  Original per e46 E Ardhur Nga Germany

  Pejë Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bagazh THULE, Ski Bagazh, Treger
  Autopjese dhe paisje

  Bagazh THULE, Ski Bagazh, Treger

  Bagazh Thule Ocean 600, me ghite tregera Mount Blanc ne gjendje shume te mire

  Pejë Dje, 16:25
  199 €
 • 1 foto
  Shes fellnet origjinal per VW
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet origjinal per VW

  Shes fellnet per VW Touran, Golf 5.6 plus me guma te reja te verse. Tel +38649606007

  Pejë Dje, 15:58
  300 €
 • 0 foto
  Shes 4 gumate e veres 235/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 gumate e veres 235/55/17

  Shes gumat e veres 235/55/17 te ardhura nga zvicra.

  Pejë Dje, 15:58
  70 €
 • 3 foto
  Shitetn rotkapnent per olltajmera
  Autopjese dhe paisje

  Shitetn rotkapnent per olltajmera

  Urgjent shiten ose ndrrim qmimi me marveshje

  Pejë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Istog
  Autopjese dhe paisje

  Istog

  Shiten llajsnet per audi 100 viti prodhimit 90-94 te arrdhura prej gjermanis

  Istog Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi
  Autopjese dhe paisje

  LED Angel Eye BMW, Wi-Fi

  Shes led angel per bmw ngjyren mundesh me i ndrru me tel, cmimi i tyre online eshte 85 un i shes pe

  Klinë Dje, 14:42
  60 €
 • 1 foto
  Spirale per passat 4
  Autopjese dhe paisje

  Spirale per passat 4

  Spirale sport per passat 4 ngjendje shum tmir 045433815

  Pejë Dje, 13:17
  40 €
 • 3 foto
  PEUGEOT EXPERT CITOREN JUMPY 2007-
  Autopjese dhe paisje

  PEUGEOT EXPERT CITOREN JUMPY 2007-

  Gjysembosht / Pollosovin Pozicioni i \" Djathte \" Citroen Jumpy 2007 - Peugeot Expert 2007 - TRA

  Pejë Dje, 13:05
  125 €
 • 2 foto
  Fellne VW Golf 5-6-7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne VW Golf 5-6-7

  Fellne origjinale 195/65/R15 me goma te veres Dunlop. VIBER: +38349821365

  Pejë Dje, 13:02
  260 €
 • 9 foto
  FELLNE PER BMW AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER BMW AUDI VW

  FELLNE PER BMW 225/55/17 R - 400 FELLNE PER VW GOLF 5 6 15’ - 230 FELLNE PER AUDI 16’ - 20

  Pejë Dje, 10:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma 255/55/18 BMW X5
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255/55/18 BMW X5

  Shiten 4 goma nexen me disqe alumini ne gjendje te mire,gomat jane rreth 70%

  Pejë Dje, 09:39
  330 €
 • 2 foto
  Goma dhe Disqe per X5 Michelin Diamaris
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Disqe per X5 Michelin Diamaris

  Shiten 4 goma me disqe 255/55/19 dhe 285/45/19 michelin diamaris per 4 stinet,gomat jane blere te re

  Pejë Dje, 09:39
  650 €
 • 9 foto
  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Passat 16-she me goma vere

  Shiten fellnet per passat,golf5,audi A4 mercedes etj me goma vere gjysem baje,fellnet jan shum te mi

  Istog Dje, 09:32
  300 €
 • 0 foto
  Rimorkjo dy akse
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkjo dy akse

  Dy akse 6 Euro paleta kan vend 180cm e gjer 440 e gjat 220 e nalt

  Klinë Dje, 09:17
  2.000 €
 • 1 foto
  Shes jastek per bmw x5 e53
  Autopjese dhe paisje

  Shes jastek per bmw x5 e53

  Shes jastek per bmw x5 2003

  Istog Dje, 09:11
  110 €
 • 2 foto
  Fellne golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne golf 7

  Fellne me goma per golf 7 highline

  Pejë Dje, 09:03
  450 €
 • 11 foto
  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma
  Autopjese dhe paisje

  Tiplla per tapacir rrota e sajlla per mekanizma

  Me shumic dhe pakic ofrojme te gjitha llojet e tipllave per tapacira, rrota dhe sajlla per mekanizem

  Pejë Dje, 08:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Per Opel Astra G
  Autopjese dhe paisje

  Per Opel Astra G

  dras e gepekit e astra G e re ndrrohet me grril pa shej ose grill Opc te opelit ose shitet per info

  Pejë Dje, 07:53
  25 €