Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 6 foto
  4 goma 4 Stinet 14 sapo ardhur nga Gjermania 90%
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 4 Stinet 14 sapo ardhur nga Gjermania 90%

  Goma 4 stinet sapo ardhur nga Gjermania gjendja 90%, me disqe hekuri nr 175/65 R14. Cmimi 120€

  Tiranë Sot, 10:24
  120 €
 • 7 foto
  Goma 205/55/16 175/60/15 255/50/19 265/45/20miche
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55/16 175/60/15 255/50/19 265/45/20miche

  3 goma 265/45/20 michelin. 300mije lek 4 goma 255/50/19 400mije lek 2 goma 175/60/15 50mije lek

  Tiranë Sot, 10:16
  50 €
 • 2 foto
  Pasqyra
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra

  Pasqyra E-klasi-Cklasi qmimi 35mij copa.

  Tiranë Sot, 10:14
  35 Lek
 • 4 foto
  GPS PROFESIONAL PER TE GJITHE MJETET.
  Autopjese dhe paisje

  GPS PROFESIONAL PER TE GJITHE MJETET.

  GPS TRACKER PER MAKINA, KAMIONA, MOTORRA DHE KOMPANI TRANSPORTI TE NDRYSHME. Aparati kryen keto funk

  Tiranë Sot, 10:13
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Pjes fiat punto
  Autopjese dhe paisje

  Pjes fiat punto

  Shiten 2 shpatulla 3 bobina nje elektro motorr per fshirsen e xhamit ..fije kandelesh dhe linj elekt

  Tiranë Sot, 10:09
  80 Lek
 • 2 foto
  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017
  Autopjese dhe paisje

  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017

  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017-KA VETEM XHAMIN E THYER TE GJITHA RE TJERAT SI PAKETAT-LEDET-I KA FUNK

  Tiranë Sot, 10:08
  250 €
 • 6 foto
  DISQE ALUMINI+GOMA MISHELIN 90% NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI+GOMA MISHELIN 90% NGA GJERMANIA

  SHITEN 4 DISQE BASHKE ME GOMA MISHELIN TE ARDHURA NGA GJERMANIA 205/55/R16 PER BENZ W202 W203 W210 E

  Tiranë Sot, 10:07
  260 €
 • 5 foto
  Disqe dhe goma origjinale.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma origjinale.

  Shiten disqe dhe goma origjinale per Benz, dy te gjere NUMER 20 INC disqet jane origjinal, shiten

  Tiranë Sot, 10:06
  800 €
 • 2 foto
  Fener volvo FH 500     2018
  Autopjese dhe paisje

  Fener volvo FH 500 2018

  Shitet fener volvo krahu i pasagjerit

  Tiranë Sot, 10:05
  550 €
 • 2 foto
  toyota rav4 2.2 nafte automat
  Autopjese dhe paisje

  toyota rav4 2.2 nafte automat

  MAKINA AUTO FORTUZI

  Tiranë Sot, 10:03
  700 €
 • 3 foto
  Shitet Kompresor Airmatic per Benz S221, Ml164 etj
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kompresor Airmatic per Benz S221, Ml164 etj

  Shitet Kompresor Airmatic Origjinal per Mercedez Benz S221 ,Ml 164, 211 etj...

  Tiranë Sot, 10:03
  1 Lek
 • 8 foto
  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje
  Autopjese dhe paisje

  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje

  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje Ok bashke me paisjet e tjera

  Tiranë Sot, 10:01
  100 €
 • 1 foto
  Disqe Ranger rover 21 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Ranger rover 21 inch origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma 22 te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 22 te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma benz

  Tiranë Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma Porch 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Porch 20 inch origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes May bach 20 Te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes May bach 20 Te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma te reja

  Tiranë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha
  Autopjese dhe paisje

  Krika xhami, tapa, ingranazhe, pjese per baxha

  Ofrojme me shumice dhe pakice nje game te gjere te produkteve, nga keto profile: krika xhami, tapa t

  Tiranë Sot, 09:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DISQE 19 + GOMA Continental 235 45 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 + GOMA Continental 235 45 19

  Shiten 4 disqe R19 bashke me goma Continental si te reja te vitit 2019 per Ford ose Volvo. Gomat te

  Tiranë Sot, 09:43
  600 €
 • 4 foto
  Disqe Nr 17 Audi Golf5 6 7 Passat Etj Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Audi Golf5 6 7 Passat Etj Origjinal

  Disqe 17 Audi Golf 5 6 7 Pasat Etj Origjinal pothuajse te reja ,

  Tiranë Sot, 09:42
  370 €
 • 2 foto
  Disqe Nr 18 Benzi Te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 18 Benzi Te gjere mbrapa origjinal

  Disqe 18 Benz E class S class Cls Te gjere mbrapa origjinal

  Tiranë Sot, 09:37
  550 €
 • 2 foto
  Shiten marmita sport packeti
  Autopjese dhe paisje

  Shiten marmita sport packeti

  Marmita sport packeti per evo eclass 211 me gjith kazanet

  Tiranë Sot, 09:37
  70 Lek
 • 1 foto
  Distancier 1cm nje muaj te perdorura
  Autopjese dhe paisje

  Distancier 1cm nje muaj te perdorura

  Shiten distancier 1m nje muaj te perdorur po ne gjendje prefekte cmimi okazion per me shum shkr ne m

  Tiranë Sot, 09:37
  30 Lek
 • 3 foto
  Disqe Nr 19 Audi Volkswagen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 19 Audi Volkswagen

  Disqe 19 Audi VW

  Tiranë Sot, 09:36
  320 €
 • 0 foto
  Disqe Toyota Yaris + Corolla
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Toyota Yaris + Corolla

  Disqe universal dhe Origjinal numer 17 jane hequr nga Toyota yaris dhe jane per Toyota. Suzuki. Fia

  Tiranë Sot, 09:32
  250 €
 • 1 foto
  Goma per Glk
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Glk

  Shiten 4 goma.. Per Glk.. Sapoardhur nga Italia..

  Tiranë Sot, 09:27
  300 €
 • 2 foto
  DISQE 17 PORCHE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 PORCHE

  Shiten disqe Porsche 17. Ne gjendje shum the mir me goma 215-60-17

  Tiranë Sot, 09:26
  330 €
 • 12 foto
  Goma disqe OKAZIONE!!
  Autopjese dhe paisje

  Goma disqe OKAZIONE!!

  Gomisteri Shabani ofrojme goma te reja me cmime konkuruese marka primare,dytesore dhe te lira,ofrojm

  Tiranë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE FORDI R16 model viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI R16 model viti 2016

  Disqe orgjinale Fordi model viti 2016 te sapoardhura nga Gjermania. Shume te paster dhe ne gjendje t

  Tiranë Sot, 09:24
  270 €
 • 10 foto
  4 DISQE + GOMA NR. 17 ORIGJINALE PER C CLASS W204
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE + GOMA NR. 17 ORIGJINALE PER C CLASS W204

  4 Disqe alumini bashke me goma per mercedes benz model c class w204 origjinale nr. 225/45/ZR17, gjer

  Tiranë Sot, 09:23
  495 €
 • 3 foto
  Shitet kofano,body kit,xhama C class w204 07 - 10
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kofano,body kit,xhama C class w204 07 - 10

  -Kofano per c class w204 viti 07 - 10, prodhim 2010, origjinale, ngjyre e zeze metalixato e pa gervi

  Tiranë Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe dhe goma 90% te reja
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma 90% te reja

  Disqe dhe goma 90% te reja

  Tiranë Sot, 09:10
  250 €
 • 1 foto
  DISQE 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19

  Disqe 19 300 euro

  Tiranë Sot, 09:09
  300 €
 • 0 foto
  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  Tiranë Sot, 09:08
  200 €
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  DISQE DHE GOMA 205.55.16 TE ARDHURA NGA GJERMANIA GOMAT JANE 100% TE REJA

  Tiranë Sot, 09:07
  300 €
 • 4 foto
  Pulexho kollodoku per Ford 1.8
  Autopjese dhe paisje

  Pulexho kollodoku per Ford 1.8

  Pulexho kollodoku bashke me permistop per Ford 1.8 Nafte

  Tiranë Sot, 09:06
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Fener Bi-Xenon Toyota RAV4 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Fener Bi-Xenon Toyota RAV4 2006-2012

  Feneri eshte i krahut te shoferit, Eshte i ri i paperdorur ne kuti, Bi-Xenon me lupa, Toyota RAV4 20

  Tiranë Sot, 09:06
  200 €
 • 6 foto
  butona&pjese te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  butona&pjese te ndryshme

  shitet butona dhe pjes te ndryshme.pjeset jan vetem ato ne foto

  Tiranë Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  pjes te ndryshme

  shitet pjes te ndryshme per makina .pjeset jan vetem kto ne foto

  Tiranë Sot, 08:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Goma me shumic dhe pakic
  Autopjese dhe paisje

  Goma me shumic dhe pakic

  Goma dhe disqe nr 12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22.----- 17.5 -----19.5-----22.5

  Tiranë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe KAHN RANGER ROVER 22 ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe KAHN RANGER ROVER 22 ORIGJINAL

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. Benz audi. Lorins. 19 inch te gjere mbrapa

  Disqe

  Tiranë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe BENZ AMG 19 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BENZ AMG 19 TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe e goma Disqe origjinal Model 2019 Te ri pa perdorura

  Tiranë Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma Benz 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Benz 17 inch origjinal

  Disqe e goma benz 17 inch origjinal

  Tiranë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi Golf 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi Golf 17 inch origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe 20 BMW  TE GJERE MBRAPA
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20 BMW TE GJERE MBRAPA

  Disqe e goma bmw 9 para 10.5 mbrapa

  Tiranë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Benz Glk Ml 20 Te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benz Glk Ml 20 Te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma 20 inch te gjere mbrapa origjinal model 2014

  Tiranë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Bmw X5 X6 M 20 te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw X5 X6 M 20 te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma te reja bmw

  Tiranë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe.BMW Vossen 19 inch te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe.BMW Vossen 19 inch te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma te reja. Bmw.

  Tiranë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE E GOMA TE REJA Origjinal. 17 inch. Model 15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA TE REJA Origjinal. 17 inch. Model 15

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma BMW X5 X6 ORIGJINAL 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma BMW X5 X6 ORIGJINAL 20 inch

  Disqe e goma 20 inch te gjere mbrapa origjinal

  Tiranë Sot, 08:35
  Me Marrveshje