Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 0 foto
  Shiten goma disqe 15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma disqe 15

  Shiten disqe 15 alumini me gjith goma 195 50 15 Ne gjendje shum t mir disqet dhe gomat hankok Per re

  Vlorë Sot, 00:25
  150 Lek
 • 2 foto
  Pjes per reno megane 1.5 naft
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per reno megane 1.5 naft

  Disponoj t gjitha pjeset per renault megane 2004 1.5 naft dci injator turbo egr pjes mekanike xhene

  Vlorë Sot, 00:25
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjes per renault clio reno klio
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per renault clio reno klio

  Pjes kembimi per renault klio 1.2 benzin dhe 1.5 naft Viti 2003 me 3 porta. Disponoj t gjitha pjeset

  Vlorë Sot, 00:24
  2 Lek
 • 1 foto
  Shiten pjes kembimi bmw 528 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes kembimi bmw 528 benzin

  Shiten pjes kembimi per bmw seria 5 520 525 523 528 530 Benzin kambio automat tiptronik Ura e parme

  Vlorë Sot, 00:24
  2 Lek
 • 0 foto
  Disqe 16 Audi golf seat skoda
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 Audi golf seat skoda

  Shiten disqet me gjith goma 16 për Pasat Audi a4 a6 Turan golf 5 seat skoda Oktavia etj Disqet i bej

  Vlorë Sot, 00:24
  100 Lek
 • 1 foto
  Pjes për Pasat Audi a4 a6 1.9 naft
  Autopjese dhe paisje

  Pjes për Pasat Audi a4 a6 1.9 naft

  Shiten pjes për Pasat Audi a4 a6 viti 1999 1.9 naft DI e kuqe, 130 kuaj fuqi Motor kamjo volland tur

  Vlorë Sot, 00:23
  2 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj paket esp
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj paket esp

  W203 2001 me duhet paketa ne bagazh

  Sarandë Dje, 23:03
  50 €
 • 0 foto
  Impjant Gazi \"LAVAN\" 2.5
  Autopjese dhe paisje

  Impjant Gazi \"LAVAN\" 2.5

  Shes impjantin e gazit \"LAVAN\" per makine Gaz-Benzine 2.5 Bombel e madhe 60 litra... Ne super gj

  Vlorë Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16

  Disqe Benzi rexhina 16 bashke me goma nr 225-60R16.Disqet jane ne gjendje shume te mire vetem njeri

  Sarandë Dje, 08:40
  250 Lek
 • 0 foto
  shiten tasa citroen
  Autopjese dhe paisje

  shiten tasa citroen

  Shiten 4 tasa citroen per goma 15

  Vlorë Dje, 07:44
  20 €
 • 0 foto
  Shiten goma mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma mercedes benz

  Shiten 4 goma 17 per mercedes benz 212 te vitit 2014

  Vlorë Dje, 07:44
  300 €
 • 1 foto
  Shitet pompe vaji
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pompe vaji

  Shitet pompe vaji per volkswagen , golf V ,golf IV . 0682204733

  Vlorë 16 shtator 15:17
  30 €
 • 1 foto
  Shitet sadokarte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet sadokarte

  Shitet sadokarte per volkswagen, golf V , golf IV

  Vlorë 16 shtator 15:16
  60 €
 • 0 foto
  Shitet testat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet testat

  Shitet testat me 8 valvula . Per volkswagen , golf 4, golf 5

  Vlorë 16 shtator 15:16
  100 €
 • 0 foto
  Shitet grup timoni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet grup timoni

  Shitet grup timoni per peugeot 307,308,citroën C4.Grupi eshte ne gjendje pune . Te intersuart te ko

  Vlorë 16 shtator 15:16
  120 €
 • 1 foto
   Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect
  Autopjese dhe paisje

  Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect

  shiten fenera te ndryshem per makina fiat benz citroen opel etj cmimi duke filluar nga 2000 lek

  Vlorë 16 shtator 15:15
  15 €
 • 2 foto
  Shitet tastat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet tastat

  Shitet testat fiat 1.9 nafte, punto, stilo, doblo. Tastata eshte ne gjendje te mire . Cmimi eshte i

  Vlorë 16 shtator 15:15
  120 €
 • 0 foto
  Shitet testat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet testat

  Shitet testat per makin audi 2.0tdi 16valvula kjo testa shkon per golf mk5 2.0tdi nga viti 2003-2007

  Vlorë 16 shtator 12:32
  300 €
 • 0 foto
  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV

  Shes pjese motorri per golf IV,testaten pompe vaji,pompe uji, Jane motorr i thjeshte TDDI,te gjitha

  Vlorë 16 shtator 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VAJ ORIGJINAL LUBRIFIKANTE SPANJOLL
  Autopjese dhe paisje

  VAJ ORIGJINAL LUBRIFIKANTE SPANJOLL

  Disponojme vajra te ndryshem motori, hidraulik etj. Vaji eshte shume cilesor dhe i garantuar. Marka

  Vlorë 16 shtator 09:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE

  Pjese Kembimi AutoRunaj ne Vlore ju afron gamen me te gjere te pjeseve te reja te markave me te njoh

  Vlorë 15 shtator 10:50
  1 Lek
 • 1 foto
  Disqe Mercedes 19-ce
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Mercedes 19-ce

  Shiten ose nderohen nje pale disqe Origjinale Mercedesi, 19-ce (+goma) me permasa 235/50/19. Cmimi

  Vlorë 14 shtator 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004

  Pjese te ndryshme kembimi x Volswagen Lt 46 2800 tdi Viti 2004.Pompe nafte,injectors,dynamo,motorin

  Vlorë 14 shtator 12:07
  1 Lek
 • 0 foto
  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000

  Kambio,diferencial,pompe nafte,testate,dynamo,motorino,etj etj

  Vlorë 14 shtator 12:07
  1 Lek
 • 1 foto
  Amortizatore w211
  Autopjese dhe paisje

  Amortizatore w211

  Amortizatore te pare te perdorur te bencit klase e w211

  Vlorë 14 shtator 09:27
  100 €
 • 4 foto
  KASETOFON NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ

  shitet navigator per mercedes benz w211 e class, eshte per sistemin e ri te muzikes logic 7.

  Vlorë 14 shtator 00:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ
  Autopjese dhe paisje

  NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ

  shitet navigator per mercedes benz w211 e class, eshte per sistemin e ri te muzikes logic 7.

  Vlorë 14 shtator 00:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MOTORRA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA TE NDRYSHEM

  DISPONOJME MOTORRA TE NDRYSHEM NGA VITI 2009 DERI 2015

  Vlorë 12 shtator 13:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  KAMIO TE NDRYSHME
  Autopjese dhe paisje

  KAMIO TE NDRYSHME

  DISPONOJME KAMIO TE NDRYSHME NGA VITI 2009 DERI NE 2015

  Vlorë 12 shtator 13:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SEDILE TE NDRYSHME
  Autopjese dhe paisje

  SEDILE TE NDRYSHME

  DISPONOJME SEDILE TE NDRYSHME

  Vlorë 12 shtator 12:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  AUDI A4 VITI 2012
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4 VITI 2012

  PJESWE PER AUDI A4 VITI 2012

  Vlorë 12 shtator 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitje
  Autopjese dhe paisje

  Shitje

  Shiten disqe smarti bashk me goma 90% te reja 145/ 65 R 15. tel 0696876955

  Sarandë 12 shtator 10:42
  260 Lek
 • 5 foto
  GOLF 7 VITI 2012
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7 VITI 2012

  PJESE PER GOLF 7 VITI 2012

  Vlorë 12 shtator 10:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES B CLASSE W245 VITI 2009
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W245 VITI 2009

  PJESE PER BENC B CLASSE W245 VITI 2009

  Vlorë 12 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES GLK X204 VITI 2012
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES GLK X204 VITI 2012

  PJESE PER GLK X204 VITI 2012

  Vlorë 12 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES A W176 VITI 2015
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A W176 VITI 2015

  PJESE PER A CLASSE W176 VITI 2015

  Vlorë 12 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SPRINTER W906 2009
  Autopjese dhe paisje

  SPRINTER W906 2009

  PJESE PER SPRINTER W906 2009

  Vlorë 12 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BENC VITO VIANO 2012
  Autopjese dhe paisje

  BENC VITO VIANO 2012

  PJESE PER VITO VIANO 2012

  Vlorë 12 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES B CLASSE W246
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W246

  PJESE PER B CLASSE W246 VITI 2015

  Vlorë 12 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW X5 2010
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 2010

  PJESE PER BMW X5 2010

  Vlorë 12 shtator 09:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  POLO 6R 2014
  Autopjese dhe paisje

  POLO 6R 2014

  PJESE PER POLO 6R 2014

  Vlorë 12 shtator 09:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FORD FIESTE 6 2014
  Autopjese dhe paisje

  FORD FIESTE 6 2014

  PJESE PER FORD FIESTA 6/ 2014

  Vlorë 12 shtator 09:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LAND ROVER FRILANDER 2 2010
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER FRILANDER 2 2010

  PJESE PER LAND ROVER FRILANDER 2 2010

  Vlorë 12 shtator 09:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma me disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disqe

  Per toyota rav4 235 55 18r

  Sarandë 11 shtator 12:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Sarandë 11 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES VITO VIANO PJESE KEMBIMI 2012
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES VITO VIANO PJESE KEMBIMI 2012

  DISPONOJME PJESE PER VITO VIANO 2012 TE GJITHA PJESET

  Vlorë 11 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES ML W164 RYSTALING 2010
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES ML W164 RYSTALING 2010

  DISPONOJME PJESE KEMBIMI PER MERCEDES ML W164 RYSTALING 2010 TE GJITHA PJESET

  Vlorë 11 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF 7 PJESE KEMBIMI 2013
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7 PJESE KEMBIMI 2013

  DISPONOJME PJESE KEMBIMI GOLF 7 TE GJITHA PJESET 2013

  Vlorë 11 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES GLK X204 PJESE KEMBIMI 2012
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES GLK X204 PJESE KEMBIMI 2012

  DISPONOJME PJESE GLK X204 TE GJITHA PJESET 2012

  Vlorë 11 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES A CLASSE W176 PJESE KEMBIMI 2015
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A CLASSE W176 PJESE KEMBIMI 2015

  DISPONOJME PJESE BENCI A CLASSE W176 TE GJITHA PJESET 2015

  Vlorë 11 shtator 08:39
  Me Marrveshje