Autopjese dhe paisje në shitje në Sarandë

 • 3 foto
  Goma me disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disqe

  Per toyota rav4 235 55 18r

  Sarandë 7 janar 22:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Rexhina 16 nderrohen me dise Slloni 18ose16

  Disqe Benzi rexhina 16 bashke me goma nr 225-60R16.Disqet jane ne gjendje shume te mire vetem njeri

  Sarandë 26 nëntor 09:06
  250 Lek
 • 5 foto
  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi Mercedes Sclase 2006-2012

  Pjes Mercedes Sclase 2007 2008 Motorr 500 V8 2007 2008 Bmw 530 X5 X6 —Ridi Kosove,Mitrovice V

  Sarandë 25 nëntor 10:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203
  Autopjese dhe paisje

  Pompe Hidrauliku Mercedes Benz C Class W203

  Shitet Pomp Hidrauliku per C class W203 220 cdi viti 2002..

  Sarandë 26 shtator 18:13
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Shenje TAXI
  Autopjese dhe paisje

  Shenje TAXI

  Shenje taksie Llamba Led 2 celsa Cmimi 220€ Nr:0697664111

  Sarandë 20 shtator 18:48
  220 €
 • 0 foto
  Kerkoj paket esp
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj paket esp

  W203 2001 me duhet paketa ne bagazh

  Sarandë 17 shtator 23:03
  50 €
 • 2 foto
  Shitje
  Autopjese dhe paisje

  Shitje

  Shiten disqe smarti bashk me goma 90% te reja 145/ 65 R 15. tel 0696876955

  Sarandë 12 shtator 10:42
  260 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj

  Kerkoj nje pjes per benc kamion

  Sarandë 28 qershor 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Navigator
  Autopjese dhe paisje

  Navigator

  Navigator c class w203 2005 -2007 android touch

  Sarandë 16 maj 06:51
  300 €
 • 3 foto
  Stop majtas per furgon/minibus Renault,Nissan,Op
  Autopjese dhe paisje

  Stop majtas per furgon/minibus Renault,Nissan,Op

  Shitet stop origjinal i 2017 i paperdorur per Renault Master III, Nissan NV400, Opel Movano te vitit

  Sarandë 9 prill 12:41
  150 €
 • 1 foto
  Audi
  Autopjese dhe paisje

  Audi

  Disqe orgjinale per audi S line no 18

  Sarandë 6 prill 14:55
  400 €
 • 8 foto
  Disqe dhe goma Mercedes Benz 16-çe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma Mercedes Benz 16-çe

  Disqe me goma. Në gjendje shumë të mirë, të ardhura nga Gjermania dhe të papunuara në Shqipëri.

  Sarandë 4 prill 04:32
  400 €
 • 5 foto
  Pjes kembimi per mb 203
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per mb 203

  Shes selektor marshash per 211&203 2006 dhe xhamat e portave mbrapa + trrekencat+ xhamin kryesor

  Sarandë 3 prill 13:38
  1 Lek
 • 0 foto
  DISQE NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NR 17

  Shes 4 disqe benzi nr 17 te vitit 2018 me 2 goma ne gjendje te mire .Disqet jane 1 jave te perdorur

  Sarandë 3 prill 09:13
  400 €
 • 3 foto
  Këmbë motori Lemforder Volkswagen passat 2003 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Këmbë motori Lemforder Volkswagen passat 2003 1.9

  Shiten këmbë motori LEMFORDER Volkswagen passat 2003 nafte 1.9 di e kuqe. Janë blerë tek Kadiu 1900

  Sarandë 3 prill 05:40
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Disqe orgjinal Mercedes benz nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal Mercedes benz nr 16

  Disqet jan nr 16 I ven cdo lloj Mercedes benz Jan pa goma Cmimi 200€ Nr 0697664111

  Sarandë 2 prill 10:08
  200 €
 • 1 foto
  Disqe dhe goma per Audi q7 Porche cayenne 22”
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma per Audi q7 Porche cayenne 22”

  Shes disqe Audiq7 dhe porche cayenne 22” bashke me goma hankook shume pak te perdorura sic e shihn

  Sarandë 2 prill 08:01
  600 €
 • 2 foto
  SHITET DVD PER MAKINE
  Autopjese dhe paisje

  SHITET DVD PER MAKINE

  SHITET DVD AKAI ca-2din2217 Dvd eshte per te gjitha llojet e makinave , disponon gjithashtu edhe kor

  Sarandë 2 prill 07:29
  130 €
 • 2 foto
  Audio LANCIA YPSILON
  Autopjese dhe paisje

  Audio LANCIA YPSILON

  SHITET AUDIO LANCIA YPSILON ORGJINALE

  Sarandë 2 prill 07:28
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Kia karnival
  Autopjese dhe paisje

  Kia karnival

  Kia karnival viti 2005 gjendje prefekt shitet vetem per pjes kembimi

  Sarandë 2 prill 00:10
  1 Lek
 • 1 foto
  L 200
  Autopjese dhe paisje

  L 200

  L 200

  Sarandë 1 prill 19:52
  300 €
 • 1 foto
  Blej disqe 16 benci
  Autopjese dhe paisje

  Blej disqe 16 benci

  Blej ose nderroj disqe 17 me 16 per Benz + - diferencen disqet 17 jane te rinj dhe te mirembajtur

  Sarandë 1 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TIMON AUDI A4 A6 A8+AIRBAG 3500 lek
  Autopjese dhe paisje

  TIMON AUDI A4 A6 A8+AIRBAG 3500 lek

  Shitet timon Audi per te gjitha modelet A4 A6 A8 ne gjendje te shkelqyer me gjithe airbag cmimi 350

  Sarandë 1 prill 16:11
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Mbules per 4×4 160cm×155cm
  Autopjese dhe paisje

  Mbules per 4×4 160cm×155cm

  shitet mbules per 4×4 pothuajse e re me shama te zi origjinal drite kabine sinjal frenash ne pjesen

  Sarandë 1 prill 15:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dron q180.3
  Autopjese dhe paisje

  Dron q180.3

  Droni punon shumë mirë.Ka një motor të djegur.Çmimi 15 euro.Nr tel 0697964436.

  Sarandë 1 prill 15:17
  15 €
 • 5 foto
  Goma me gjithe disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma me gjithe disqe

  Shesim disqe me gjithe goma ne gjendje 50% benci 17inch dhe 16 inch dhe disqe me gjith goma per Aud

  Sarandë 1 prill 14:47
  300 €
 • 1 foto
  Disqe benci 17 origjinal gjermany
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benci 17 origjinal gjermany

  Shes 4 Disqe benci 17 made in germany. Te pa salduar dhe te pa deformuar jane ne gjendje perfekte te

  Sarandë 1 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Testat micubishe paxhero
  Autopjese dhe paisje

  Testat micubishe paxhero

  Testat micubishe paxher shume e mir

  Sarandë 1 prill 14:14
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Disqe per nisan toran
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per nisan toran

  Disjet jan 4 cop shum te mir dhe te paster

  Sarandë 1 prill 13:35
  200 Lek
 • 3 foto
  Shes goma per Mitsubishi l200
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma per Mitsubishi l200

  Gomat jane ne gjendje pune.Madhesia e tyre eshte 265/70R15.

  Sarandë 1 prill 13:33
  200 €
 • 3 foto
  Shes goma per Mitsubishi l200+disqe
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma per Mitsubishi l200+disqe

  Gomat jane ne gjendje pune.madhesia e tyre eshte 265/70R15

  Sarandë 1 prill 13:33
  200 €
 • 5 foto
  shes disqe
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe

  shes disqe 18 Tomason Germany INC 100 % origjinal me gjithe gome...disqet jane me numer serie te gdh

  Sarandë 1 prill 11:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karoceri d21 ose kinkap
  Autopjese dhe paisje

  Karoceri d21 ose kinkap

  Karoceria esht e riparuar shume e mir bojen e zgjidhni ju se esht e pa lyer

  Sarandë 1 prill 08:22
  450 Lek
 • 5 foto
  SHES DISQE ME 4 GOMA PER MERCEDEZ BENZ
  Autopjese dhe paisje

  SHES DISQE ME 4 GOMA PER MERCEDEZ BENZ

  shiten disqet 18 inch..marka Tomason Germany origjinal me numer serie te gdhendur.te shoqeruara me 4

  Sarandë 6 mars 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15

  Shiten ose nderrohen disqe 15 per benz orgjinal pa goma .. KBA 42114 F190 cmimi i diskutueshem

  Sarandë 24 shkurt 19:45
  120 Lek
 • 0 foto
  Disqe 16 made in germany ??
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 made in germany ??

  Shes Disqe 16 origjinal germany ?? ne gjendje shume te mire jane 3 cope te pa salduar dhe te pa defo

  Sarandë 18 shkurt 15:55
  1 Lek