Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Tapiceri te ndryshme BMW
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri te ndryshme BMW

  Shiten sindile BMW 320 ne gjendje te mire.

  Kavajë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Freskuese radiatori
  Autopjese dhe paisje

  Freskuese radiatori

  Freskuese radiatorit ujit per ; Benz , wv , opeli , fordi seati etj. Cmimi me marrveshje

  Kavajë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Valice e skafanda motocikleti
  Autopjese dhe paisje

  Valice e skafanda motocikleti

  Valice e skafanda per motociklet te ardhura nga it.te perdorura.cmimi me marrveshje.

  Kavajë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorra Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Benzi

  Shiten motorra Benzi 200 benzine. 220 cdi. 250 TD. cklasi. 300 (210), A class 1.6 benzine. ne gjendj

  Kavajë Dje, 19:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614
  Autopjese dhe paisje

  STOPA TE MAKINAVE MË TË FUNDIT 0692236614

  KEMI STOPA TE GJITHA MODELEVE ME TE FUNDIT TE MAKINAVE TE TE GJITHA LLOJEVE NGA 2012 DERI NE 2019 ,

  Lushnjë Dje, 19:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjese Jcb & Kamiona
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Jcb & Kamiona

  Reduktore ,Pompa,Disqe frenash, Kite Permistopash, Bokulla ,Spinota ,Motorrino ,Dinamo, Etj

  Elbasan Dje, 19:45
  1 €
 • 3 foto
  Disqe dhe Goma per Toyota Rav4 nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe Goma per Toyota Rav4 nga Gjermania

  Disqe dhe goma per Toyota Rav4 model i ri te sapoardhura. Nga Gjermania Cmimi (550.000) Leke te

  Tiranë Dje, 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wolzvagen Audi
  Autopjese dhe paisje

  Wolzvagen Audi

  Kerkoj makina wolzvagen dhe audi per pjes kembimi

  Elbasan Dje, 19:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë Dje, 19:35
  450 €
 • 3 foto
  fiat 500 fener
  Autopjese dhe paisje

  fiat 500 fener

  Feren fiat 500 Viti 2008 2010 160 milek te dyja

  Tiranë Dje, 19:33
  160 Lek
 • 4 foto
  r 16 55 205
  Autopjese dhe paisje

  r 16 55 205

  4 goma 4 disqe hekuri pa asnje lloj demtimi. verore . viti 2017 . cmimi 100€ . 0693928660

  Tiranë Dje, 19:33
  100 €
 • 2 foto
  Disqe orgjinal AUDI NR 19 s line
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal AUDI NR 19 s line

  Disqe orgjinal Audi nr 19,s line pa saldime super drejte

  Kavajë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal BBS NR 17 per BENZ AUDI SKODA
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal BBS NR 17 per BENZ AUDI SKODA

  Disqe orgjinal nr 17,BENZ AUDI GOLF 5/6/7-SKODA Gjendje super pa saldura

  Kavajë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Shiten 2 Amortizator Te Par Per ML W166 2014

  Durrës Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17

  Disqe orgjinal nr 17 super pa saldura

  Kavajë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 20 dy me dy
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 20 dy me dy

  Disqe orgjinal nr 20.dy ngushte dy gjere

  Kavajë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disce land Roveri 22 me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disce land Roveri 22 me Goma

  Disce land Roveri 22 me goma sic jan ne foto te arthur nga Anglija

  Tiranë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal Nr 17 me goma shum te mira
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal Nr 17 me goma shum te mira

  Disqet jan pa saldura jan orgjinal super te drejte

  Kavajë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe nr 18 super
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 18 super

  Disqe nr 18 super

  Kavajë Dje, 19:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 17 BMV
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17 BMV

  Disqe orgjinal nr 17 BMV

  Kavajë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMV NR 17 orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMV NR 17 orgjinal

  Disqe orgjinal BMV nr 17

  Kavajë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe nr 17 orgjinal 204 , dy me dy
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 17 orgjinal 204 , dy me dy

  Disqe orgjinal nr 17,dy me dy 204

  Kavajë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 17 per benz 204
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17 per benz 204

  Super gjendje

  Kavajë Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe orgjinal fort nr 17 super paster
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal fort nr 17 super paster

  Disqe orgjinal forti nr 17 super paster me goma 80 %gome

  Kavajë Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 17 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 17 Audi

  Disqe orgjinal nr 17 Audi golf seat super paster

  Kavajë Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE GOMA OKAZION
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA OKAZION

  NE KEMI TE GJITHA MODELET E DISQEVE PER MAKINA. TE REJA DHE TE PERDORURA. GJITHASHTU GOMA TE REJA &

  Kavajë Dje, 19:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 15 golf 5 pa saldura super
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 15 golf 5 pa saldura super

  Disqe orgjinal nr 15 Golfit 5 pa saldura super paster

  Kavajë Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe GOLF 5/6/7.super paster orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe GOLF 5/6/7.super paster orgjinal

  Disqe orgjinal GOLF 5/6/7.PASTER PA SALDURA

  Kavajë Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TIMON MERCEDES BENZ W204 07-10
  Autopjese dhe paisje

  TIMON MERCEDES BENZ W204 07-10

  Timon mercedes benz origjinal me veshje lekure i modelit avantgard, ne gjendje shume te mire, bashke

  Tiranë Dje, 19:26
  100 €
 • 10 foto
  4 DISQE + GOMA NR. 17 ORIGJINALE PER C CLASS W204
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE + GOMA NR. 17 ORIGJINALE PER C CLASS W204

  4 Disqe alumini bashke me goma per mercedes benz model c class w204 origjinale nr. 225/45/ZR17, gjer

  Tiranë Dje, 19:25
  495 €
 • 3 foto
  Shitet kofano,body kit,xhama C class w204 07 - 10
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kofano,body kit,xhama C class w204 07 - 10

  -Kofano per c class w204 viti 07 - 10, prodhim 2010, origjinale, ngjyre e zeze metalixato e pa gervi

  Tiranë Dje, 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class W212 2015

  Shiten 2 Fener Origjinal E-class w212 2015

  Durrës Dje, 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten disqe 17 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe 17 mercedes

  Shiten disqe r 17 mercedes me gjith goma

  Tiranë Dje, 19:23
  200 €
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 16 madein gjermania.benz golf.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 16 madein gjermania.benz golf.

  Disqe orgjinal nr 16 madein gjermania per BENZ AUDI GOLF

  Kavajë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe nr 16 orgjinal per benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe nr 16 orgjinal per benz

  Disqe nr 16 orgjinal per benz

  Kavajë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17

  Disqe benzi orgjinal 204 dy me dy nr 17

  Kavajë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMV ORGJINAL NR 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMV ORGJINAL NR 17

  Disqe orgjinal BMV NR 17

  Kavajë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal

  Disqe orgjinal nr 17 super paster pa saldura madein gjermania, benz audi Golf seat

  Kavajë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe orgjinal nr 19 Renxh Rover
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 19 Renxh Rover

  Disqe orgjinal nr 19 Renxh Rover, super paster

  Kavajë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19

  disqe e goma te gjere mbrapa

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 per BMV okazio

  Okazio

  Kavajë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 18inc C204 ?Original AMG ?model2015?
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18inc C204 ?Original AMG ?model2015?

  Disqe e goma 90%

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma Ford. 16 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Ford. 16 inch origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 Disqe Bmw. X5. Origjinal. 19 inch gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Bmw. X5. Origjinal. 19 inch gjere mbrapa

  Disqe e goma. Bmw x5.

  Tiranë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe Ronal 18 original model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Ronal 18 original model 2015

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe orgjinal nr 18 BMV J-ader
  Autopjese dhe paisje

  Disqe orgjinal nr 18 BMV J-ader

  Disqe orgjinal nr 18 BMV JADER

  Kavajë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI nr 19 A6 A8 S8 etj

  Disqe audi nr 19 te pa salduara super

  Kavajë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe opeli nr 16 orgjinal per me shum infomacin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe opeli nr 16 orgjinal per me shum infomacin

  Disqe orgjinal

  Kavajë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PER BENZ NR. 16 OKAZIO
  Autopjese dhe paisje

  PER BENZ NR. 16 OKAZIO

  Disqe

  Kavajë Dje, 19:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma te reja. bmw. X5 x6. 19 inc 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma te reja. bmw. X5 x6. 19 inc 2015

  disqe bmw x5 x6. origjinal. 19 inch te gjere mbrapa

  Tiranë Dje, 19:18
  Me Marrveshje