Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI
  Autopjese dhe paisje

  TURBO PER w204-2012 C220-C250 CDI -E220-e250 CDI

  SET TURBINASH PER MERCEDES-BENZ ( Bi-TURBO ) VERSIONI ME 2 TURBO W204 c-CLASS - 220 CDI 250 CDI

  Fier Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ E220 W212 viti 2015 18.000km!

  Motorr i kompletuar Mercedes benz E 220 w 212 viti 2015 vetem 18.000 km shum i paster

  Fier Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

  Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte Motorr B-klass + kambio

  Fier Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010

  Kambio Automatik Toyota Yaris 1.0 vvt-i 2005-2010 1.0 vvt-i benzine E kompletuar me robotat CEL

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015

  KAMBIO AUTOMAT JEEP RENEGADE 4x4 2015 gjendja perfekte !! 55.000 km 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO ROBOTIKE TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2008

  KAMBIO AUTOMATIKE ( ROBOTIKE) PER TOYOTA YARIS ME NAFTE 1.4 D4D VITI PRODHIMI 2005-2010 80.000 KM

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT 2005-2009 2.0TDI

  NE GJENDJE PERFEKTE ! KAMBIO AUTOMATIKE VW PASSAT VITI 2008 140.000KM 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Mercedes BENZ 3.5 CGI BENZIN 2011

  shitet motorr i kompletuar Mercedes-Benz 3.5 CGI benzine i pershtatshem per : E klass 211 EVO E klas

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 118i  1.8 BENZIN VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 118i 1.8 BENZIN VITI 2008

  SHES MOTORR BMW 1.8 BENZIN SERIA 1 I KOMPLETUAR VITI 2008 VETEM 110.000 KM CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010  35.000 KM !!!
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR GOLF POLO 1.4 TDI 2010 35.000 KM !!!

  SHITET MOTORR VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI NAFTE SUPER GJENDJE SHITET PJES PJESE OSE I KOMPLETUAR 069

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jastek ajri w221 s-klassi
  Autopjese dhe paisje

  Jastek ajri w221 s-klassi

  Jastek ajri w221 s-klassi para +mbrapa 4matic dhe te thjeshte

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorra Mercedes benz ML w164  S w221  320& 350
  Autopjese dhe paisje

  Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

  w164 ML 320 CDI 2006-2009 w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011 w 221 S 320 CDI 2006 -

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kroskot per cla+ gla 2015 & Benz w204 viti 2014

  Kroskot per mercedes benz CLA + GLA viti 2015- 2017 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz
  Autopjese dhe paisje

  RADIATORA INTERCOOLER Mercedes-Benz

  radiatora intercooleri per Mercedes-Benz w203 viti 2001-2005 w204 viti 2007- 2012 w205 viti 2014

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenera Sklass w221 Maskarino w221
  Autopjese dhe paisje

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221

  Fenera Sklass w221 Maskarino w221 Parakolp -Mbrapakolp kofano ml w164 kofano s klas w221 kofano

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE

  SHITET PER PJESE : MOTORRI MERCEDES BENZ 2.4 BENZINE V6 I KOMPLETUAR OSE I ZHVESHUR MOTORRI KA 150

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM
  Autopjese dhe paisje

  Motorr M Benz B180 CDI viti 2015 50.000 KM

  Motorr M-benz B180 CDI VIti 2015 per pjese ka vetem 50.000 km !! i kompletuar ose i zhveshur

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NAVI w164 w211 w219 w245 w169
  Autopjese dhe paisje

  NAVI w164 w211 w219 w245 w169

  navi ml w164 2006-2011 + modeli ri me kart memorje navi e klass w211 2002-2009 navi cls w2

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NAVI ML W164
  Autopjese dhe paisje

  NAVI ML W164

  NAVIGATOR DVD PER ML W164 2005-2008 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR VOLKSWAGEN AUDI 2.0 TDI 2009- 2013

  MOTORR AUDI OSE VOLKSWAGEN 2.0 TDI I KOMPLETUAR GJENDJE PERFEKT VETEM 80.000 KM !!! SHITET I KOM

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  Dyer+ bagazh per ML w164 nga viti 2005-2011

  Dyer per ML w164 & bagazh nga viti 2005-2011 cel :069 20 61 517

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012
  Autopjese dhe paisje

  Jastek Ajri BMW X5 & Seria 5 2006-2012

  Jastek Ajri Para & Mbrapa BMW seia 5 & x5 2006-2012 origjinal BMW cel: 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMBIO W212 E220 CDI
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO W212 E220 CDI

  KAMBIO TE KOPLETUARA TE PAHAPURA E KLASSI W212 VITI 2009-2012 TE RREGULLTA DHE TE PROVUARA CEL:

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RIDOTO 4X4 PER ML W164 2005-2011
  Autopjese dhe paisje

  RIDOTO 4X4 PER ML W164 2005-2011

  RIDOTO 4X4 PER ML W164 2005-2011 CEL: 069 20 61 517

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PARAKOLP Cklass W204 2010
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP Cklass W204 2010

  PARAKOLP Mbrapakop Cklass W204 2010 te kompletuar parakolp mbrapakolp gla 2015 t kompletuar k

  Fier Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe cls 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe cls 17

  Shes disqe oregjinale cls nr 17

  Lezhë Sot, 14:29
  1 €
 • 3 foto
  Fener stopa
  Autopjese dhe paisje

  Fener stopa

  Fener citroeni stop i mbrapem golfi 5 stopa te mbrapem skode

  Tiranë Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës Sot, 14:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion Fener C class 2016
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Fener C class 2016

  Shes 2 Fener C class 2016 pothuajse te reja Feneret jan te pershtatshme per c class 2014 deri 2016 C

  Tiranë Sot, 14:22
  350 €
 • 5 foto
  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper

  Shiten 4 cope disqe alumini origjinale Racing Mania 18” bashke me gomat verore 2 nga 2 me 90% gjen

  Durrës Sot, 14:15
  350 €
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Sot, 14:15
  350 €
 • 0 foto
  4 disqe evo me 2 goma
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe evo me 2 goma

  4 disqe evo 2 me goma 2 pa goma cmimi 300 euro nr cel 0692288141

  Tiranë Sot, 14:10
  300 €
 • 0 foto
  Disqe GTI per golf 7,6,5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe GTI per golf 7,6,5

  Shitet Disqe GTI per golf 7,6,5 cmimi 500 euro nr cel 0692288141

  Tiranë Sot, 14:10
  500 €
 • 4 foto
  pasqyra per e klas dhe c klas
  Autopjese dhe paisje

  pasqyra per e klas dhe c klas

  shitet pasqyra origjinale per e klas dhe c klas 2013 , funksiojne nga viti 2008-2013 cmimi 380 euro

  Tiranë Sot, 14:10
  380 €
 • 1 foto
  disqe per e klas dhe c klas
  Autopjese dhe paisje

  disqe per e klas dhe c klas

  Disqe E klas 2012 origjinale. I bajn gjdo E klasit dhe C klasit.212.211.204.203 cmimi 300 euro , n

  Tiranë Sot, 14:09
  300 €
 • 0 foto
  Range Rover Vogue
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover Vogue

  Set i ri Autobiografi supercharger per Range Rover Vogue

  Korçë Sot, 14:08
  2.600 €
 • 0 foto
  4 disqe me goma te reja per C klas dhe E klas
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe me goma te reja per C klas dhe E klas

  4 disqe me goma te reja per C klas dhe E klas cmimi 250 euro , nr cel :0692288141

  Tiranë Sot, 14:08
  250 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi per golf 4 1.6 16v pacifik\n\n

  Grupi i Climas. Katalikt. Pompe frenash. Grushte (Semiakse) Uren para. Mbrapakolp. Dinamo. Centralin

  Tiranë Sot, 14:01
  1 Lek
 • 11 foto
  Opel Astra Nafte vit 2006
  Autopjese dhe paisje

  Opel Astra Nafte vit 2006

  shitet opel astra nafte vit 12 2005 ne gjendje perfekte me sherbime te kryera me dogan te paguar i s

  Tiranë Sot, 13:59
  2.900 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benc Evo Avangard 220 Nafte full opsion
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benc Evo Avangard 220 Nafte full opsion

  makina e ardhur nga gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu edhe

  Tiranë Sot, 13:58
  7.400 €
 • 2 foto
  Timon per VW shum te paster
  Autopjese dhe paisje

  Timon per VW shum te paster

  Te ardhur nga gjemania

  Tiranë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fenere wv Turani
  Autopjese dhe paisje

  Fenere wv Turani

  Fenerert jan shum te paster si te rinj te sapo ardhur nga germania . Per WV Turan 2006 - 2010 me l

  Tiranë Sot, 13:58
  150 €
 • 2 foto
  Fenere Audi A 4
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Audi A 4

  Shum te paster si te rinj me ksenon origjinal

  Tiranë Sot, 13:58
  250 €
 • 1 foto
  Timon Audi S line
  Autopjese dhe paisje

  Timon Audi S line

  Timoni eshte shum i paster ben per Audi A /3/4/6

  Tiranë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fenere Audi A4 Ksenon
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Audi A4 Ksenon

  Feneret jan shum te paster si te rinj me ksenon orinjinal

  Tiranë Sot, 13:57
  200 €
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 17 inc,,GOLF,,,2018,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 17 inc,,GOLF,,,2018,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 17 inc,,GOLF,,2018,,,

  Durrës Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FERROTA PER FIAT PUNTO 2000 DER NE 2003
  Autopjese dhe paisje

  FERROTA PER FIAT PUNTO 2000 DER NE 2003

  Shiten ferrota italiane matec per gomat e mbrapme per fiat punto nga viti 2000 DERI ne 2003 Jan Te

  Tiranë Sot, 13:52
  35 Lek
 • 2 foto
  SENDILJE + KAPAK DYERSH ELEGANCE W203
  Autopjese dhe paisje

  SENDILJE + KAPAK DYERSH ELEGANCE W203

  SENDILJE + KAPAK DYERSH ELEGANCE COPE W203 VITI 2004 ME PALOSJE . MONTOHEN NE W203 VITI 2000-2007 .

  Tiranë Sot, 13:46
  150 Lek
 • 4 foto
  DISQE 15 BENZ ME GOMA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 BENZ ME GOMA

  DISQE 15 ME GOMA PER MERCEDES BENZ . ME GOMA 195/65/15 . CMIMI 200EURO OSE NDERROHEN . VENDODHJA PER

  Tiranë Sot, 13:46
  200 €
 • 0 foto
  Ferrota per Frena Dore Toyota,Nissan,Renault
  Autopjese dhe paisje

  Ferrota per Frena Dore Toyota,Nissan,Renault

  4 ferrota origjinale te reja te pahapura per frenat e dores per makina: 46540-42020 Toyota Rav4 2005

  Tiranë Sot, 13:42
  10.000 Lek