Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 8 foto
  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje
  Autopjese dhe paisje

  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje

  Korskot Audi Q7 krah anglez i nderruar ne gjendje Ok bashke me paisjet e tjera

  Tiranë Dje, 18:45
  100 €
 • 2 foto
  Frena w211
  Autopjese dhe paisje

  Frena w211

  Shiten 2 disqe frenash para TRW orgjinal per w211 270 cdi ne super gjendje mbi 70% i ndrova per ars

  Berat Dje, 18:39
  45 Lek
 • 3 foto
  Amortizator w211
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator w211

  Amortizatore w211 ne super gjendje 4 cope bashk me 2 suporte lemforder 2 para jan sachc me stemen e

  Berat Dje, 18:39
  120 Lek
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,JEEP,,,MADE IN USA,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,JEEP,,,MADE IN USA,,,

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tapet w218
  Autopjese dhe paisje

  Tapet w218

  Tapete i zi origjinal mercedes per w218 & w212 . Jane te rinje . Tags : MERCEDES BENZ S320 S350

  Tiranë Dje, 18:25
  100 €
 • 4 foto
  PARAKOLP BENZI C KLASS 2007-2011 (W204)
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP BENZI C KLASS 2007-2011 (W204)

  PARAKOLP C KLASI W204 2007-2011 AVANTGARDE MODEL ME SENSORE PARKIMI GJENDJA: E RE I BLERE NE BELG

  Vlorë Dje, 18:22
  250 €
 • 2 foto
  PJES PER RENAULT LAGUNA 1.9 NAFTE VITI 2000 -05
  Autopjese dhe paisje

  PJES PER RENAULT LAGUNA 1.9 NAFTE VITI 2000 -05

  Disponojme te gjitha pjeset per renault laguna 1.9 nafte ose shitet e gjitha 1 milion lek i ka te gj

  Elbasan Dje, 18:19
  1 Lek
 • 2 foto
  goma me disqe 205/16/55
  Autopjese dhe paisje

  goma me disqe 205/16/55

  goma te reja, disqe me gjendje te mire te sapoardhur nga GJERMANIA. ( shiten dhe te ndara )..!

  Tiranë Dje, 18:08
  200 €
 • 2 foto
  Disqe alumini R16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini R16

  shiten OKAZION disqe alumini 16 inch te drejt pa saldime, te balancuar, opel, sabb, volswagen,skoda

  Tiranë Dje, 18:07
  1 €
 • 1 foto
  Disqe LAND ROVER VELAR EVOQUE 20 MODEL 2019
  Autopjese dhe paisje

  Disqe LAND ROVER VELAR EVOQUE 20 MODEL 2019

  Disqe e goma te reja

  Tiranë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Disqr EVO org.R16 me goma 2019 dimri
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqr EVO org.R16 me goma 2019 dimri

  Disqe EVO origjinale R16 bashke me goma dimri Barun viti 2019. 205 60 R16 disqe te pastra 450€ 0694

  Elbasan Dje, 18:04
  480 €
 • 7 foto
  Shiten Disqe Golf 4 R15 pothuajse te paperdorur
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe Golf 4 R15 pothuajse te paperdorur

  Disqe Golf 4 R15 shume te rregullt dhe te paster si te rinj. 350€ cel.0694280880

  Elbasan Dje, 18:04
  350 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. Renault Laguna 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Renault Laguna 17 inch

  Gima dhe disqe

  Tiranë Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma Audi A5 A6 A7  19 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Audi A5 A6 A7 19 inch origjinal

  Disqe e goma continental

  Tiranë Dje, 18:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 DISQE BENZ ML 19 iNCH viti. 2012 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE BENZ ML 19 iNCH viti. 2012 origjinal

  Goma mishelin. Te 2015. ....80% disqet. Te 2012 Ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe e goma DEUTSCH 18 BENZ AUDI GOLF
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma DEUTSCH 18 BENZ AUDI GOLF

  Disqe e Goma

  Tiranë Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BMW S5 ORIGJINAL 19

  disqe e goma te gjere mbrapa

  Tiranë Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 PORCHE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 PORCHE

  Shiten disqe Porsche 17. Ne gjendje shum the mir me goma 215-60-17

  Tiranë Dje, 17:59
  330 €
 • 0 foto
  Vollant per E-class 211
  Autopjese dhe paisje

  Vollant per E-class 211

  Shitet vollant per mercedes-benz E-class 211.

  Vlorë Dje, 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e Goma Jaguari Ford 18 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e Goma Jaguari Ford 18 inch

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma pasati golf 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma pasati golf 17 inch

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Benz S clas 222 origjinal 19 te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benz S clas 222 origjinal 19 te gjere mbrapa

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma 18 Benz Audi golf origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 18 Benz Audi golf origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma Bmw X5. 255 50 19 Brigjiston
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Bmw X5. 255 50 19 Brigjiston

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DISQE 19 + GOMA Continental 235 45 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 + GOMA Continental 235 45 19

  Shiten 4 disqe R19 bashke me goma Continental si te reja te vitit 2019 per Ford ose Volvo. Gomat te

  Tiranë Dje, 17:55
  600 €
 • 0 foto
  OKAZION   4. Disqe. CRAJSER.  15 inch.
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION 4. Disqe. CRAJSER. 15 inch.

  disqe

  Tiranë Dje, 17:55
  120 €
 • 2 foto
  Disqe e goma 18 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 18 inch origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi Sline.A7. A8. Q5. Origjinal 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi Sline.A7. A8. Q5. Origjinal 20 inch

  Disqe

  Tiranë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Bmw. 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw. 17 inch

  Disqe

  Tiranë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes May bach 20 Te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes May bach 20 Te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma te reja

  Tiranë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma te reja. bmw. X5 x6. 19 inc 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma te reja. bmw. X5 x6. 19 inc 2015

  disqe bmw x5 x6. origjinal. 19 inch te gjere mbrapa

  Tiranë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Audi A8 origjinal 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi A8 origjinal 20 inch

  disqe e goma pirelli

  Tiranë Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AMG 20 Benz Sclas 222 origjinal 100 %
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 20 Benz Sclas 222 origjinal 100 %

  disqe amg

  Tiranë Dje, 17:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma Ford C maxs 17 model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Ford C maxs 17 model 2015

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Benz Audi Golf 18 inch te gjere mbrapa VOSEN
  Autopjese dhe paisje

  Benz Audi Golf 18 inch te gjere mbrapa VOSEN

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA SPASI

  Disqe goma spasi vetem origjinale Gomisteria ndodhet ne kombinat perball komisariatit te ri numer 6

  Tiranë Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 disqe e goma 16 inc jeep cherooke ✔
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe e goma 16 inc jeep cherooke ✔

  Disqe e goma. 235 70 17 ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.312

  Tiranë Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 17 inch origjinal model 2017
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 17 inch origjinal model 2017

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE E KLASI 2015
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E KLASI 2015

  SHITEN DISQE 17 PER E KLAS VITI 2015 TE SAPO ARDHURA NGA ITALIA POTHUAJSE TE REJA TE PA GERVISHURA G

  Durrës Dje, 17:45
  420 €
 • 2 foto
  5 disqe Kia Nr 16 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  5 disqe Kia Nr 16 origjinal

  Disqe

  Tiranë Dje, 17:45
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Disqe Nr 20 Benzi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 20 Benzi

  Disqe Nr 20 Benz etj

  Tiranë Dje, 17:45
  200 €
 • 2 foto
  Disqe Nr 18 Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 18 Benz

  Disqe Benzi

  Tiranë Dje, 17:45
  28.000 Lek
 • 2 foto
  Disqe e goma 18 inch origjinal Benz Audi golf
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma 18 inch origjinal Benz Audi golf

  Golf audi pasat benz

  Tiranë Dje, 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per mercedes benz e clas w212 250 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per mercedes benz e clas w212 250 diesel

  Disponojme te gjitha pjeset per e clas w212

  Durrës Dje, 17:44
  1 Lek
 • 1 foto
  Hyundai getz per pjese
  Autopjese dhe paisje

  Hyundai getz per pjese

  Disponojme te gjitha pheset per hyundai getz benzine 2005 . Per cdo informacion kontaktoni ne 069382

  Durrës Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  20inc X5/X6 ?Original Keskin Te Gjere Mbrapa 2016
  Autopjese dhe paisje

  20inc X5/X6 ?Original Keskin Te Gjere Mbrapa 2016

  Disqe t te reja origjinal. Made in gjermani.

  Tiranë Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 5

  Disponojme te gjitha pjeset per volkswagen golf

  Durrës Dje, 17:43
  1 Lek
 • 1 foto
  Pjese per toyota yaris
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per toyota yaris

  Disponojme te gjitha pjeset per toyota yaris1.3 benzine

  Durrës Dje, 17:43
  1 Lek
 • 2 foto
  DISQE TOMASON 19 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE TOMASON 19 INCH ORIGJINAL

  Disqe e goma 19 inch tomason origjinal si te ri

  Tiranë Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per peugeot 207
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per peugeot 207

  Disponojme te gjitha pjeset per peugeot 207 1.4 nafte

  Durrës Dje, 17:42
  1 Lek