Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Gome
  Autopjese dhe paisje

  Gome

  Shitet gome rrezerv me 4 dadiceke per makina te vogela

  Tiranë Dje, 19:53
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shitet gome teke 235/85/16

  Tiranë Dje, 19:52
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw
  Autopjese dhe paisje

  Motorr BMW 530 D E60 2004 160 kw

  Shitet motorr ne gjendje pune gati per montim. Sherbime te kryera Spianim testate, Guarnicion testa

  Lushnjë Dje, 19:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Alumini/Goma R17/235 Merzedes
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Alumini/Goma R17/235 Merzedes

  Shiten Disqe Alumini per Merzedes Benz R 17/235 goma 95% te sapoardhur nga gjermania, Per m

  Tiranë Dje, 19:31
  225 €
 • 2 foto
  Disqe Alumini+goma 195/60 R15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Alumini+goma 195/60 R15

  Shiten komplet Disqe Alumini plus goma R15 195/60 per 4 dadiceke ndiq fotot..te sapoardhur nga Gjer

  Tiranë Dje, 19:31
  144 €
 • 3 foto
  235/50/19 4goma toyo japoneze dimerore ore 60%
  Autopjese dhe paisje

  235/50/19 4goma toyo japoneze dimerore ore 60%

  Shiten 4 goma toyo 235 /50/ 19 Dimerore. 60%

  Tiranë Dje, 19:22
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Disqe 17 e class te 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 e class te 2017

  Disqe 17 e class te 2017 ne gjendje te re

  Lushnjë Dje, 19:16
  400 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Dje, 19:15
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Dje, 19:15
  11.000 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Dje, 19:14
  25 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Dje, 19:14
  5.000 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Dje, 19:14
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Dje, 19:14
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Dje, 19:14
  1 Lek
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Dje, 19:12
  70 €
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Dje, 19:12
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Dje, 19:12
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS

  Instagram : vcds.coding.albania. Audi A3 8P : Mbylle/hapje automatike dyersh kur kalon 15 kmh, dhe

  Tiranë Dje, 19:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5

  Sinjalet Stil Amerikan per te gjithe Golfat 5. Modifikimi behet me kompjuter pa nderhyrje fizike

  Tiranë Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Dje, 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MASKARINO MERCEDES BENZ CLK VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MASKARINO MERCEDES BENZ CLK VITI 2005

  MASKARINO PER MERCEDES BENZ CLK, VITI I PRODHIMIT 2005, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, CMIMI 30 EURO, KON

  Tiranë Dje, 19:03
  30 €
 • 2 foto
  Bombull gazi 27 litershe
  Autopjese dhe paisje

  Bombull gazi 27 litershe

  Shitet nje bombul gazi e ardhur nga gjermania 27 liteshe me gjith valvulen eshte si e re pa asnje d

  Tiranë Dje, 18:54
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Mercedes-Benz Sprinter 2005-2006

  Pjese te ndryshme për Mercedes-Benz Sprinter viti 2005-2006 origjinale te ardhur nga Gjermania 🇩🇪 📍

  Lushnjë Dje, 18:36
  100 €
 • 5 foto
  PERDE ORGJINAL BENZ 210
  Autopjese dhe paisje

  PERDE ORGJINAL BENZ 210

  SHESE PERDE ORGJINALE ELETRIKE NENZ 210 KA DHE BUTONIN.CMIMI 70€

  Fier Dje, 18:35
  70 €
 • 4 foto
  Pjese Ford Fusion 13-16
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Ford Fusion 13-16

  Pjese Ford Fusion viti 2013-2016 Pjese shpatulles suspencioni mbrapa komplet e cila perfshin: 1. kr

  Tiranë Dje, 18:35
  250 €
 • 0 foto
  Depozit uji ford fokus naft.
  Autopjese dhe paisje

  Depozit uji ford fokus naft.

  Shes depozit uji ford fokus .

  Fier Dje, 18:35
  40 Lek
 • 0 foto
  Maskarino Audi A 8.
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino Audi A 8.

  Shes maskarino audi A8 . 30 euro copa.

  Fier Dje, 18:35
  30 €
 • 5 foto
  SHESE AUDI A3 S LINE VITI 2007
  Autopjese dhe paisje

  SHESE AUDI A3 S LINE VITI 2007

  SHESE 4 SEDILE ORGJINAL AUDI A3 S LINES.JANE NE GJENDJE TE MIRE AKULL TE REJA.JANE ME SENSOR RRIPI.

  Fier Dje, 18:35
  100 Lek
 • 2 foto
  INTERKULER RADJTOR GOLF TFSI 5 6 GTI.R32
  Autopjese dhe paisje

  INTERKULER RADJTOR GOLF TFSI 5 6 GTI.R32

  SHESE RADIJATORE INTERKULIER TFSI 2.0 ORGJINAL MADE IN GJERMANI NE GJENDJE TE MIRE I RI GOLF 5 6 7

  Fier Dje, 18:35
  130 €
 • 2 foto
  RIMESO NAVI BENZI AVANGARD 210
  Autopjese dhe paisje

  RIMESO NAVI BENZI AVANGARD 210

  SHESE NJE RIMESO NAVI BENZI E KLASS 210 AVANGARD MODEL 2003.ESHTE FULL ME.BUTONA PER NGROHJET E SED

  Fier Dje, 18:35
  100 Lek
 • 0 foto
  Dembel krahu audi A3 A4.
  Autopjese dhe paisje

  Dembel krahu audi A3 A4.

  Shes dembel krahu per audi A3 A4.

  Fier Dje, 18:34
  50 Lek
 • 11 foto
  KIT BADIKIT BENZ W 124 E 500
  Autopjese dhe paisje

  KIT BADIKIT BENZ W 124 E 500

  SHESE KIT BADIKIT BENZ W 124 E 500.I KOMPLETUAR.PARAKOLP.2 PARAFANGOT E PARA.2 LLASKAT E VOGLA TE PA

  Fier Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 206 307 CITROENI ME 4 DADICEK NUMER 18 JANE AKULLE CMIMI 350 M

  Fier Dje, 18:33
  350 Lek
 • 5 foto
  SHITEN DISQE BENZ E KLASSE N17
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE BENZ E KLASSE N17

  SHESE 4 DISQE BENZI ORGJINAL .E KLASS 210.211 C KLASSE 203 REXINA ME GOMA TE MIRA .NE NUMER.245 45.

  Fier Dje, 18:33
  300 Lek
 • 5 foto
  DISQE BENX C KLASSE 203 2006 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENX C KLASSE 203 2006 R16.

  SHESE 4 DISQE BENZI ORGJINAL C KLASS 203,MODEL 2006.JANE 2 TE NGUSHTE E 2 TE GJERE.2 JANE 205.55.16

  Fier Dje, 18:33
  300 €
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R15

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 .PASSAT.SEAT.VW TURAN.SHARON.VW KADI . AUDI A3 A4 JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 18:33
  180 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BRABUS SMART MODEL. 2015...2 TE GJERE 2 TE NGUSHTE.2 JANE 7 KURSE 2 JANE 8.M

  Fier Dje, 18:33
  300 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18

  SHESE 4 DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5.X6 NE NUMER 255.55 18.MODEL I RI. GJENDJE TE MIRE PA CARJE

  Fier Dje, 18:33
  350 €
 • 5 foto
  DISQE RENXH ROVER SPORT.R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE RENXH ROVER SPORT.R19

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL RENXH ROVER SPPRT MODEL 2009 ,ME GOMA BARUM VITI 2017.NE NUMER 255.55 19.GOM

  Fier Dje, 18:33
  300 €
 • 2 foto
  DISQE FIAT PUNTO N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FIAT PUNTO N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FUAT PUNTI HONDA HUNDAJE FORDI SIZUKI MODEL I 2016.NE NUMER 18 JAN PA GOMA

  Fier Dje, 18:33
  180 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI S LINES A5 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI S LINES A5 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL S LINES AUDI A5.A6 .A8.A7.A4.A3.DISQET JANE ORGJINAL PA CARJE PA SALDIM DHE

  Fier Dje, 18:33
  450 €
 • 3 foto
  DISQE PORSCHE. CAYEN.NR 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE PORSCHE. CAYEN.NR 19

  SHESE 4 DISQE PA GOMA PORSCHE CAYEN ORGJINAL NE NUMER 19.JANE NE GHENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDI

  Fier Dje, 18:33
  300 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17

  SHESE 4 DISQE PA GOMA PASSAT ORGJINAL..NE NUMER 17.JANE DHE PER AUDI.GOLF 5.6.SEAT.SKODA VW TURAN

  Fier Dje, 18:33
  180 Lek
 • 3 foto
  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16

  SHESE 2 GOMA TE MARJES KORMORAN MADE IN SERBI.JANE 75 %.VITI 2017.NE NUMER 225.55.16. 80 MIJ LEKE

  Fier Dje, 18:33
  80 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE GOLF 6 GTD R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE GOLF 6 GTD R16

  SHITEN DISQE ORGJINALE GJERMANI GOLF GTD 6 5 7 PASSATI AUDI A3 A4 SEATI SKODA VW TYRANE VW KADI SHAR

  Fier Dje, 18:32
  350 Lek
 • 2 foto
  GOMA GUDIER 205.55.R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA GUDIER 205.55.R16

  SHESE 3 GOMA GUDIER 205.55.R16.VITI 2016.JANE 85 %.JANE 3 COP.45 MIJ LEKE COPA.TE TREJA 135 MIJ LEKE

  Fier Dje, 18:32
  45 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA MODEL 2016 NUMER 16 POELI KORSA MERIVA OMEGA VEKTRA ZAFIRA MERI

  Fier Dje, 18:32
  350 Lek
 • 3 foto
  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OZ MADE IN GJERMANI PER BENZ C KLAS 204.203.E KLASS.NE NUMER 211.212.CLK.CLS.

  Fier Dje, 18:32
  350 Lek
 • 4 foto
  DISQE BMW SERIJA M3 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW SERIJA M3 N18

  SHESE GOLDE 4 DISQE BMW SERIJA M5 SERIA 3 SERIJA 5 NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE SI TE RINJE JA

  Fier Dje, 18:32
  250 Lek