Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 9 foto
  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran

  AutoBruka ju ofron pjese per Golf 6 Bixeno, Audi A4 Bixeno, Touran Bixeno dhe Polo Cel: 0686850367

  Tiranë Dje, 21:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 17\" + Goma 95%
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17\" + Goma 95%

  Disqe Alumini per Golf 5 ose 6 GT 17\" plus Goma verore ne gjendie 95% Cmimi 300 mije leke

  Elbasan Dje, 21:35
  300 Lek
 • 0 foto
  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5

  Sinjalet Stil Amerikan per te gjithe Golfat 5. Modifikimi behet me kompjuter pa nderhyrje fizike

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112

  Shiten disqe bashke me goma (2 Goodyear, 2 Firestone) 195/65R15. Disqen jane origjinale te Audi A4 B

  Tiranë Dje, 21:33
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights
  Autopjese dhe paisje

  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights

  Aktivizim me kompjuter per Passat 3C/B6, stopat mbrapa stil GTR. Ndricon(kur ndez dritat) vetem unaz

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet timon Audi A4 B6
  Autopjese dhe paisje

  Shitet timon Audi A4 B6

  Shitet timon Audi A4 B6 bashke me Airbag Lekura ne gjendje perfekte 50 Mije lek

  Tiranë Dje, 21:33
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS

  Instagram : vcds.coding.albania. Audi A3 8P : Mbylle/hapje automatike dyersh kur kalon 15 kmh, dhe

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 165. 70. 14. Mishelin
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 165. 70. 14. Mishelin

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 275 40 20 pirelli te 4 ne nje lule
  Autopjese dhe paisje

  Goma 275 40 20 pirelli te 4 ne nje lule

  Goma pirelli

  Tiranë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma te reja marka te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  goma te reja marka te ndryshme

  goma

  Tiranë Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  goma. dimri 245. 65. 17. viti. 2016.
  Autopjese dhe paisje

  goma. dimri 245. 65. 17. viti. 2016.

  goma dimri

  Tiranë Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 235 45 18 brigjiston
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 45 18 brigjiston

  Goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës Dje, 21:27
  120 €
 • 1 foto
  4. Goma. Dimri. 245. 40. 18. Brigjiston 90 %
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Dimri. 245. 40. 18. Brigjiston 90 %

  goma te njejten lule

  Tiranë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI
  Autopjese dhe paisje

  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI

  Eshte ne gjendje shume te mire,i paster,funksional,nuk ka plasaritje.Cmimi pak i diskutueshem. 20eur

  Durrës Dje, 21:27
  20 €
 • 2 foto
  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5  50EURO
  Autopjese dhe paisje

  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5 50EURO

  Eshte per bmw seria 5 nga viti 1996-2003.Sic eshte ne foto se bashku me shiritat.Cmim i diskutueshem

  Durrës Dje, 21:27
  50 €
 • 3 foto
  STOP MBRAPA BMW E46
  Autopjese dhe paisje

  STOP MBRAPA BMW E46

  Eshte shume i rregullt,i paster,komplet stopi bashke me skatllen mbrapa.I shkon seria 3 nga 1998-200

  Durrës Dje, 21:27
  30 €
 • 2 foto
  STOPA BMW E39
  Autopjese dhe paisje

  STOPA BMW E39

  jane per bmw e39 shume te rregullt,cmimi i diskutueshem te dy 25euro

  Durrës Dje, 21:27
  25 €
 • 0 foto
  Goma 235 40 18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 40 18

  Goma

  Tiranë Dje, 21:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 215 65 16 C continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215 65 16 C continental

  Goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 255 55 18 pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255 55 18 pirelli

  Goma

  Tiranë Dje, 21:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompe nafte w203 w202 ne gjendje te shkelqyer pune
  Autopjese dhe paisje

  Pompe nafte w203 w202 ne gjendje te shkelqyer pune

  Pompe nafte w203 w202 ne gjendje te shkelqyer pune

  Tiranë Dje, 21:24
  40 €
 • 0 foto
  Goma 235 50 19
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 50 19

  goma

  Tiranë Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma Pirelli 255 50 20 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli 255 50 20 viti 2017

  2 goma

  Tiranë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 235 55 18 brigjisto
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 55 18 brigjisto

  4 goma brigjiston

  Tiranë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 215. 65. 16. Te 4 ne nje lule

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Mishelin. 245. 45 19. Viti 16. 90 %
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Mishelin. 245. 45 19. Viti 16. 90 %

  Goma t. 90 %

  Tiranë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 215. 55 16. Mishelin.
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215. 55 16. Mishelin.

  Goma mishelin

  Tiranë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 315. 25. 23. Dunlop viti. 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 315. 25. 23. Dunlop viti. 2017

  Goma. Te ardhura nga zvicrra

  Tiranë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4. Goma 245 45 19 & 275 40 19. Pirell
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma 245 45 19 & 275 40 19. Pirell

  Goma pirelli. Viti 2016. Te katra ne nje lule 245 45 19 para. 275 40 19 mbrapa. Bmw S7. Benz S cla

  Tiranë Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 285. 30. 20. Dunlop.
  Autopjese dhe paisje

  Goma 285. 30. 20. Dunlop.

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 275. 40. 20. Altenzo. Australiane
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 275. 40. 20. Altenzo. Australiane

  Goma te reja. 2017

  Tiranë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Te Reja. 235. 75. 15. Altenzo
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te Reja. 235. 75. 15. Altenzo

  Goma te reja

  Tiranë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 175 65 14
  Autopjese dhe paisje

  Goma 175 65 14

  goma

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 235 45 18 Nokja
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235 45 18 Nokja

  goma

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 275 60 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma 275 60 20

  4 goma

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. 275. 50. 20. Mishelin.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 275. 50. 20. Mishelin.

  Gomat te katra ne nje lule

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 245 45 19 dhe 275 40 19 pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245 45 19 dhe 275 40 19 pirelli

  goma

  Tiranë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma 275 45 20 altenzo australiane
  Autopjese dhe paisje

  goma 275 45 20 altenzo australiane

  4 goma ne te njeten lule 90%

  Tiranë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma pirelli 245 40 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma pirelli 245 40 20

  goma

  Tiranë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja 205 60 16 viti 2019
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja 205 60 16 viti 2019

  goma te reja

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 205. 50. 17. Good year
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 205. 50. 17. Good year

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 205. 65. 16. C.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 205. 65. 16. C.

  Goma. 80 %

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fluda 205/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fluda 205/65/15

  Shitet nje cift gomash Fluda prodhim Gjerman me nr 205/65/15. Gomat kan ardhur nga gjermania e jan n

  Durrës Dje, 21:16
  8.000 Lek
 • 1 foto
  4 goma. 215 . 55 17.  viti 2016  90 %
  Autopjese dhe paisje

  4 goma. 215 . 55 17. viti 2016 90 %

  Goma

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 185. 55 15. Continental.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 185. 55 15. Continental.

  Goma continental

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 goma 215  75. 16 C . 95% goma
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 215 75. 16 C . 95% goma

  Gomat po thuajse te reja

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  8Goma. Te reja. 315. 35. 20 ALTENZ. 2018
  Autopjese dhe paisje

  8Goma. Te reja. 315. 35. 20 ALTENZ. 2018

  Goma te reja

  Tiranë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 245 75. 16. Te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 245 75. 16. Te reja

  Goma te reja. 2018

  Tiranë Dje, 21:15
  Me Marrveshje