Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Disqe Nr 17 Benz Audi Volkswagen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Benz Audi Volkswagen

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:45
  18.000 Lek
 • 3 foto
  Stopa w123 ORIGJONAL
  Autopjese dhe paisje

  Stopa w123 ORIGJONAL

  Shiten stopa L+R origjinal made in germany shum te rregullt Tel 0695752529

  Tiranë Dje, 16:44
  1 €
 • 6 foto
   W201 190 mercedes
  Autopjese dhe paisje

  W201 190 mercedes

  travers lidhese e amortizatoreve per mercedes w201, 190 stabilizon amortizimin, dhe qendrueshmerin n

  Tiranë Dje, 16:43
  50 €
 • 2 foto
  //Marmit PM Sport exhaust
  Autopjese dhe paisje

  //Marmit PM Sport exhaust

  Shitet marmit PM sport sexhaust, origjinale, material inoks, nxjerr zhurem fantastike Cmimi i arsyes

  Tiranë Dje, 16:43
  1 €
 • 3 foto
  Okazion disqe +goma
  Autopjese dhe paisje

  Okazion disqe +goma

  Shiten disqe alumini origjinal, seat audi volsvagen me 5 dadicek, bashk me goma nr 205,55R16, goma d

  Tiranë Dje, 16:43
  250 Lek
 • 4 foto
  // DISQE OLDTIMER R15
  Autopjese dhe paisje

  // DISQE OLDTIMER R15

  Shiten disqe alumini origjinal, r15, me 5 dadicek, shum te paster ,te drejt dhe pa saldime, model o

  Tiranë Dje, 16:42
  1 €
 • 1 foto
  Radio CD mp3 Golf Passat Polo Touran etj
  Autopjese dhe paisje

  Radio CD mp3 Golf Passat Polo Touran etj

  Shitet radio cd Mp3 gjendje si e re origjinale. Per golf 5 ose 6, golf + ,passat ose cc, caddy, tou

  Tiranë Dje, 16:36
  40 €
 • 12 foto
  Goma disqe OKAZIONE!!
  Autopjese dhe paisje

  Goma disqe OKAZIONE!!

  Gomisteri Shabani ofrojme goma te reja me cmime konkuruese marka primare,dytesore dhe te lira,ofrojm

  Tiranë Dje, 16:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Nr 17 Audi Volkswagen Golf
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Audi Volkswagen Golf

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:33
  18.000 Lek
 • 12 foto
  Pjese per W211
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per W211

  Shiten pjese W211 avangarde. Pjeset shum te pastra Feneret mbrapa me pika. Okazion. Cmim i diskutues

  Elbasan Dje, 16:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  245/50/R20 yokama dimri
  Autopjese dhe paisje

  245/50/R20 yokama dimri

  Shiten 4 goma dimri yokama japoneze. Per fuoristrada disk 20 70% cemimi idiskutuesh pas parjes

  Tiranë Dje, 16:26
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten goma te pa perdorura te hardhur nga gjermania

  Tiranë Dje, 16:26
  2.300 Lek
 • 3 foto
  235/50/19 4goma toyo japoneze dimerore ore 60%
  Autopjese dhe paisje

  235/50/19 4goma toyo japoneze dimerore ore 60%

  Shiten 4 goma toyo 235 /50/ 19 Dimerore. 60%

  Tiranë Dje, 16:25
  16.000 Lek
 • 9 foto
  Ganxh per treqje
  Autopjese dhe paisje

  Ganxh per treqje

  Ganxha per treqje Ml gl x5. Tuareg Q5. Q7 Nga 100 euro deri 200euro origjinale te mercedes Dhe aft

  Tiranë Dje, 16:25
  100 €
 • 0 foto
  Tapete gome origjinale. Vw. Cc 2010. Ml 164
  Autopjese dhe paisje

  Tapete gome origjinale. Vw. Cc 2010. Ml 164

  Shiten tapete gome te silesises vw origjinal teper cilsore te ardhura nga Canda. Dhe ml 164. Dhe ml

  Tiranë Dje, 16:25
  50 €
 • 2 foto
  Dadicek sekret. Toyota rav. Mitsubishi outlander e
  Autopjese dhe paisje

  Dadicek sekret. Toyota rav. Mitsubishi outlander e

  Shiten origjinal dadicek sekret per disqe Toyota. Mitsubishi. Etj Te kromuar dhe origjinal.. T

  Tiranë Dje, 16:25
  50 €
 • 2 foto
   AudiQ5 Ganxhe treqje + zgara siperme origjinal
  Autopjese dhe paisje

  AudiQ5 Ganxhe treqje + zgara siperme origjinal

  Shiten. Ganxhe komplet qe montohet ne shasi per treqje rimorkio. Dhe porta pako. Zgare e siperme or

  Tiranë Dje, 16:22
  100 €
 • 9 foto
  Disqe r19 per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Disqe r19 per bmw

  Shiten 4 disqe ssw. S038 pa asnje demtim. PA saldime. 5x120. 4cop pa goma 400 euro per bmw seria 3.

  Tiranë Dje, 16:22
  400 €
 • 3 foto
  Disqe Mercedezi R15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Mercedezi R15

  Shiten disqe Mercedezi R 15 180 lek ose 150 euro pa goma ⛽️☎️0696800242

  Tiranë Dje, 16:17
  150 €
 • 4 foto
  Disqe me goma 205.60.R 16 Evo shira
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma 205.60.R 16 Evo shira

  Shiten Disqe bashke me gomat gjendje 80% cmimi 120 euro

  Tiranë Dje, 16:16
  120 €
 • 1 foto
  Disqe BMW Nr 16 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW Nr 16 origjinal

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:13
  150 €
 • 1 foto
  Disqe BMW Nr 17 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW Nr 17 origjinal

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:13
  200 €
 • 2 foto
  Disqe Nr 18 BMW
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 18 BMW

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:13
  370 €
 • 2 foto
  G class Susta
  Autopjese dhe paisje

  G class Susta

  Susta sachs te reja ne kuti te blera ne gjermani per G class 60 € copa

  Librazhd Dje, 16:11
  60 €
 • 1 foto
  Disqe per G class 463
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per G class 463

  4 disqe 18 me goma origjinale G clasi

  Librazhd Dje, 16:11
  700 €
 • 1 foto
  Viano susta te reja
  Autopjese dhe paisje

  Viano susta te reja

  Susta te reja per Viano te blera ne gjermani 60 €copa

  Librazhd Dje, 16:10
  60 €
 • 2 foto
  Pjes kembimi ford fokus c max
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi ford fokus c max

  Shes pjese si te reja per c max 4 injator ne gjendje perfekte shiten vetem set 4. Fener stopa , pasq

  Shkodër Dje, 16:09
  1 Lek
 • 1 foto
  Ganxhe Vito Viano nga 2003 2011
  Autopjese dhe paisje

  Ganxhe Vito Viano nga 2003 2011

  shitet gaxhe per terheqje per fugon Viano Ose Vito nga viti 2003 deri ne 2011

  Librazhd Dje, 16:08
  220 €
 • 2 foto
  Disqe dhe goma audi te paperdorura !!!!
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma audi te paperdorura !!!!

  Disqe nr 17 dhe goma te reja Continental , per audi 2018/2019 , te paperdorura . Gomat jan dimerore

  Tiranë Dje, 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ventilator dhe iriqi per c clas
  Autopjese dhe paisje

  ventilator dhe iriqi per c clas

  ventilator i brendshem kondicioneri dhe iriqi per c clas 202 viti 94-99

  Tiranë Dje, 16:05
  11.111 €
 • 2 foto
  Disqe Nr 17 Audi Golf5 Volkswagen etj origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Audi Golf5 Volkswagen etj origjinal

  Disqe

  Tiranë Dje, 16:05
  370 €
 • 0 foto
  Pjese per motora elektrik
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per motora elektrik

  Shesim pjese kembimi per motora elektrik...Doreza gazi,frena,goma,elektromotor,bateri. Per me shume

  Durrës Dje, 15:53
  1 €
 • 4 foto
  Disqe 15 shiten nderohen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 15 shiten nderohen

  Shes ose nderoj disqet nr 15 per golf 4 audi a3 skoda seat polo

  Korçë Dje, 15:53
  100 €
 • 2 foto
  Disqe
  Autopjese dhe paisje

  Disqe

  Orgjinal nr 18

  Kavajë Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj impiant gazi me 8 pistona
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj impiant gazi me 8 pistona

  kerkoj impiant gazi me 8 pistona ,impianti te jete i perdorur dhe ne gjendje te mire.Preferohet prin

  Lushnjë Dje, 15:35
  15 €
 • 5 foto
  Range Rover Vogue L322 pjes origjinale 2012
  Autopjese dhe paisje

  Range Rover Vogue L322 pjes origjinale 2012

  Shiten pjese origjinale per Range Rover Vogue viti prodhimit 2012. 1.Parakolp. 2.Mbrapakolp. 3.Llask

  Tiranë Dje, 15:33
  900 €
 • 1 foto
  Parakolp
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp

  Parakolp golf 5

  Tiranë Dje, 15:33
  8.000 Lek
 • 0 foto
  shiten tasa citroen
  Autopjese dhe paisje

  shiten tasa citroen

  Shiten 4 tasa citroen per goma 15

  Vlorë Dje, 15:27
  20 €
 • 2 foto
  Tubin Toyota Corolla-Yaris-1.4 D4D
  Autopjese dhe paisje

  Tubin Toyota Corolla-Yaris-1.4 D4D

  Shitet Turbin Toyota Corolla 1.4 D4D ose Yaris 1.4 D4D viti 2006->2009 esapo ardhur ne gjendje pe

  Durrës Dje, 15:27
  100 €
 • 2 foto
  Sensor timoni Mercedez viti 2005 2010
  Autopjese dhe paisje

  Sensor timoni Mercedez viti 2005 2010

  Sensor timoni për ato që kan probleme me ESP ✔ për A class B class nga 2005 deri 2010 dhe për w203

  Durrës Dje, 15:26
  100 €
 • 0 foto
  Shitet grup timoni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet grup timoni

  Shitet grup timoni per peugeot 307,308,citroën C4.Grupi eshte ne gjendje pune . Te intersuart te ko

  Vlorë Dje, 15:26
  120 €
 • 0 foto
  Shitet testat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet testat

  Shitet testat me 8 valvula . Per volkswagen , golf 4, golf 5

  Vlorë Dje, 15:26
  100 €
 • 1 foto
   Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect
  Autopjese dhe paisje

  Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect

  shiten fenera te ndryshem per makina fiat benz citroen opel etj cmimi duke filluar nga 2000 lek

  Vlorë Dje, 15:26
  15 €
 • 4 foto
  Shitet balester
  Autopjese dhe paisje

  Shitet balester

  Shitet balester grup . Permasat 110cm x 4,5 cm

  Vlorë Dje, 15:25
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet pompe vaji
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pompe vaji

  Shitet pompe vaji per volkswagen , golf V ,golf IV . 0682204733

  Vlorë Dje, 15:25
  30 €
 • 5 foto
  Goma 205/55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55 R16

  Goma 2 cope. Viti 2018 ne gjendje te mire. 60 mije lek te vjetra te dyja.

  Tiranë Dje, 15:25
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet tastat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet tastat

  Shitet testat fiat 1.9 nafte, punto, stilo, doblo. Tastata eshte ne gjendje te mire . Cmimi eshte i

  Vlorë Dje, 15:24
  120 €
 • 1 foto
  Shitet EGR
  Autopjese dhe paisje

  Shitet EGR

  Shitet EGR per ford focus ,connect, courier. Ne gjendje te mire pune.

  Vlorë Dje, 15:24
  85.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet sadokarte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet sadokarte

  Shitet sadokarte per volkswagen, golf V , golf IV

  Vlorë Dje, 15:24
  60 €
 • 0 foto
  AUDI MASKARINO Q5 2016
  Autopjese dhe paisje

  AUDI MASKARINO Q5 2016

  Maskarino Q5 Origjinale Audi

  Tiranë Dje, 15:13
  360 €