Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI BENZ JAN NE GJENDJE TE MIRE ME DORDIRE INOKS NUMER 17

  Fier Dje, 18:27
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI A6 VITI 2006 A3 A4 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 225.55.16 CMIMI 300.MI

  Fier Dje, 18:27
  270 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI. N17.MODEL 2016.AUDI A4.A3.A5.A6.A7.A8.JANE NE GJENDJE TE M

  Fier Dje, 18:27
  300 Lek
 • 3 foto
  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA VEKTRA ZAFIRA MERIVA NE NUMER 205 55 16 .DISQET JANE NE GJENDE TE

  Fier Dje, 18:27
  280 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 N18

  SHES 4 DISQE ORGJINAL .NUMRI.18 JAN AUDI A3. A4 A6 A8 DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE CMIM

  Fier Dje, 18:27
  170 Lek
 • 3 foto
  Shiten flaw metra
  Autopjese dhe paisje

  Shiten flaw metra

  Shiten flaw meter per makina si bmw audi seat golf lande rover etj

  Tiranë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE PEUGEOT CITROEN.NR 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE PEUGEOT CITROEN.NR 18

  SHESE 5 DISQE ORGJINAL CITROEN .PEUGEOT 3008 408.307.PER CDO LLOJ PEZHOJE DHE CITROENI QE JAME ME 4

  Fier Dje, 18:27
  300 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TNUMER 16. FORDI FOKUSE FJESTA KUZION JANE NE GJENDJE TE MIRE ,PA CARJE PA SA

  Fier Dje, 18:27
  220 Lek
 • 4 foto
  DISQE OZ ORGJINAL.VW GOLF 4 POLO N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ ORGJINAL.VW GOLF 4 POLO N17

  SHESE 4 DISQE OZ ORGJINAL VW POLO GOLF 4 SEAT SKODA VW XETA BORA JANE NE GJENDJE TE MIRE CMIMI 25

  Fier Dje, 18:27
  230 Lek
 • 3 foto
  GOMA PIRELI 225.55.R17
  Autopjese dhe paisje

  GOMA PIRELI 225.55.R17

  SHITEN 4 GOMA TE MARKES PIREL P7 VITI 2017.NE NUMER 225.55.R17.JANE 85 %.45 MIJ LEKE COPA TE 4 180 M

  Fier Dje, 18:26
  45 Lek
 • 0 foto
  DISQE AUDI A5 S LINE N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI A5 S LINE N18.

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE A3 A4 A6 A7 A8 JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI TE RINJE CMI

  Fier Dje, 18:26
  550 €
 • 2 foto
  Sprucator nisani
  Autopjese dhe paisje

  Sprucator nisani

  Shiten sprucator per Nisan xtrail benzine

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jeep wrangler pomp uji
  Autopjese dhe paisje

  Jeep wrangler pomp uji

  Shitet pomp uji per jeep wrangler 3.8 benzine e perdorur

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17

  SHESE 4,DISQE ORGJINAL GOLF 4 POLO VW XETA VW BORA NUMER 17 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 15. JAN PA

  Fier Dje, 18:26
  200 Lek
 • 0 foto
  Audi
  Autopjese dhe paisje

  Audi

  Shitet lev marshi automat per audi

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL KESKIN R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL KESKIN R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI KESKIN NUMER 18 ME 10 VRYMA PER CDO MAKINE ME 5 DADICEK KAN NE GJEND

  Fier Dje, 18:26
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI MODEL ANTIK BENZ 124 AMG 95 BENZ 190 CE KUPE KABRIO C KLASSE 202 E

  Fier Dje, 18:26
  260 Lek
 • 5 foto
  DISQE AUDI RS4 NR 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI RS4 NR 18

  SHESE 4 DISQE JAN PA GOMA AUDI A6.ORGJINAL PA CARJE PA SALDIM.NE NUMER 18. TE MIRE SI TE RINJE.VENE

  Fier Dje, 18:26
  270 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 SL E KLASSE 210 202 NE NUMER JANE NE GJENDJE TE MIRE

  Fier Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOME REZERVE BENZI KUPE C KLASS 204.R15
  Autopjese dhe paisje

  GOME REZERVE BENZI KUPE C KLASS 204.R15

  SHESE 1 GOME REZERVE ORGJINALE ALUMINI BENZI C KLASS KUPE 204.C KLASS KUPE 203.ESHTE NE GJENDJE TE M

  Fier Dje, 18:26
  100 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 7 PASSATI AUDI A3 A4 A6 VW XETA SKODA SEATI VW TURA NE NUMER 18.JAN

  Fier Dje, 18:26
  200 Lek
 • 3 foto
  Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Bmw

  Shiten bobina per bmw benzine seria 1 3 5

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4. S LINE.N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4. S LINE.N17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE.JANE NE GJENDJE TE MIRE AKULL TE RINJ.PA. CARJE PA SALDIM. A3 A4

  Fier Dje, 18:26
  300 Lek
 • 7 foto
  Pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi

  Shiten pjes kembimi te ndryshme turbo audi a4 1.9 2002 2004 turbo per mercedes C class E class A cla

  Tiranë Dje, 18:26
  1 Lek
 • 4 foto
  Katalit audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Katalit audi passat

  Shitet katalit per audi a4 passat te vitit 2002 2005

  Tiranë Dje, 18:26
  120 Lek
 • 5 foto
  Pjes kembimi audi wolksvagen
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi audi wolksvagen

  Shiten pjes kembimi audi a4 passat golf kemi pjes xhenerike elektrike e motorra motorr 1.4 nafte pe

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes audi a4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes audi a4

  Shiten pjes per audi a4 vitit 2002 2004 1.9 nafte

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes Audi a4 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Audi a4 2003

  Shiten pjes per audi a4 2003 1.9 nafte automat me portobagazh .

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjes audi a4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes audi a4

  Shiten pjes per audi a4 2001 2004 kemi cdo pjes te makines xhenerike elektrike motorrike

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bmw 120d
  Autopjese dhe paisje

  Bmw 120d

  Shitet farfall per bmw seria 1 3 5 motorr 2.0 nafte viti 2007 2012

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbo bmw
  Autopjese dhe paisje

  Turbo bmw

  Shitet turbo per bmw 2000 nafte 2008 2012

  Tiranë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Farfall nisan xtrail
  Autopjese dhe paisje

  Farfall nisan xtrail

  Shitet farfalle per nisan xtrail benzine 2002 2007

  Tiranë Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Dinamo wv golf 4 1.6 benzin

  Shitet dinamo per golf 4 1.6 benzine 60 lek

  Tiranë Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi a4
  Autopjese dhe paisje

  Audi a4

  Shiten sebertin kaloriferi sebertin kondicjoneri dhe paket kondicjoneri per audi A4 2002 2004

  Tiranë Dje, 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe alumini orgjinal per Mercedes Benz nr 16.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini orgjinal per Mercedes Benz nr 16.

  Disqe Benci te sapo ardhur nga gjermania orgjinal te Mercedes Benz c class Evo. Por I bejn cdo benc

  Tiranë Dje, 18:09
  180 €
 • 2 foto
  Disqe origjinal Audi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal Audi

  Disqe audi 2014 r 18 bashke me goma

  Tiranë Dje, 18:03
  600 €
 • 4 foto
  DISQE ME GOMA MICHELIN RANGE ROVER
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA MICHELIN RANGE ROVER

  SHITEN DISQE RANGE ROVER BASHKE ME GOMA MICHELIN 4 STINET,MADHESIA 235/60 R18 VITI 2015 TE SAPO ARDH

  Tiranë Dje, 18:03
  205 €
 • 0 foto
  TIMON AUDI S4
  Autopjese dhe paisje

  TIMON AUDI S4

  TIMON AUDI S4

  Tiranë Dje, 18:03
  11.000 Lek
 • 5 foto
  Pompe fryrese per goma
  Autopjese dhe paisje

  Pompe fryrese per goma

  Shitet pompe fryrese per gomat e makinave bashke me ngjitesin.perdoret per te gjitha llojet e makine

  Durrës Dje, 18:01
  50 Lek
 • 1 foto
  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre

  pjese kemimi per mercedes benz duke nisur nga viti 2005 e lart makina te importuara nga zvicra Model

  Durrës Dje, 17:49
  1 Lek
 • 0 foto
  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per C.class w203 2.4 benzin look amg

  Ojeset ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per volvo s80 2.5 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per volvo s80 2.5 diesel

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 17:47
  1 €
 • 1 foto
  pjes kembimi per ml
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per ml

  pjeset ne gjendje te mir me garanci

  Tiranë Dje, 17:47
  1 €
 • 2 foto
  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per golf 4 1.6 sr +1.6 16v

  pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 17:46
  1 €
 • 0 foto
  pjes kembimi per smart forfour
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per smart forfour

  pjeset ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Dje, 17:46
  1 €
 • 1 foto
  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per A class 2002 170 cdi 1.6 benzin

  Pjeser ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 17:46
  1 €
 • 2 foto
  Organello per karrotrec tuaj
  Autopjese dhe paisje

  Organello per karrotrec tuaj

  Organello per karrotrecin tuaj dhe 12 volt dhe 24 volt me dy telekomanda kavo dhe te gjitha gati me

  Durrës Dje, 17:46
  1 €
 • 0 foto
  Pjes per hyundai I10 viti 2011
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per hyundai I10 viti 2011

  Pjeset ne gjendje perfekte

  Tiranë Dje, 17:44
  1 €
 • 1 foto
  pjes per nissan x tral
  Autopjese dhe paisje

  pjes per nissan x tral

  pjeset ne gjendje te mir pune

  Tiranë Dje, 17:44
  1 €
 • 0 foto
  Pjes per seat arosa
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per seat arosa

  Pjeset ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 17:43
  1 €