Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 1 foto
  Goma. 315. 70. 17. Goodyer 90 %
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 315. 70. 17. Goodyer 90 %

  goma po thuajse te reja

  Tiranë Dje, 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 185. 60 14. Te 2018. Australiane
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 185. 60 14. Te 2018. Australiane

  Goma te reja

  Tiranë Dje, 20:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma te reja 205 60 16
  Autopjese dhe paisje

  goma te reja 205 60 16

  goma te reja te gjithe nr

  Tiranë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Te reja. 255 35 20 . & 275. 35 20.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja. 255 35 20 . & 275. 35 20.

  Goma te reja.

  Tiranë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma.  285. 35. 20. continental.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 285. 35. 20. continental.

  goma.

  Tiranë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma pirelli 235 50 19
  Autopjese dhe paisje

  Goma pirelli 235 50 19

  goma

  Tiranë Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapiceri Dyer W124
  Autopjese dhe paisje

  Tapiceri Dyer W124

  Shitet tapiceria e dyerve per Mercedes W124 . Ne gjendje shum te mir , ngjyr Bezhe !

  Tepelenë Dje, 20:46
  1 Lek
 • 1 foto
  Dise benz c clas 200€
  Autopjese dhe paisje

  Dise benz c clas 200€

  Shes disqe benzi ne gjendje shum te mir bej ndrrim

  Tiranë Dje, 20:44
  200 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA

  DISQE ALUMINI 16 TE ARDHUR NGA GJERMANIA ÇMIMI SECILET PALE NGA 300 MIJ LEK PA DISKUTUSHEM KONTAKTI

  Pogradec Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  4 DISQE E GOMA RANGER ROVER&BMW  22 INC
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE E GOMA RANGER ROVER&BMW 22 INC

  Disqet ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe goma. 19. Audi. A3. A4. A6.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma. 19. Audi. A3. A4. A6.

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  disqe e goma humer chervelet escaled 20 inch
  Autopjese dhe paisje

  disqe e goma humer chervelet escaled 20 inch

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 Disqe LORINS +GOMA. 19 INCH TE GJERE MBRAPA
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe LORINS +GOMA. 19 INCH TE GJERE MBRAPA

  Disqet ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14

  disqe e goma origjinal model 2014

  Tiranë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 2006 R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI A6 VITI 2006 A3 A4 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 225.55.16 CMIMI 300.MI

  Fier Dje, 20:32
  270 Lek
 • 2 foto
  4. Disqe . A 4 A 6. Audi. 205. 60 16. Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe . A 4 A 6. Audi. 205. 60 16. Origjinal

  Disqe e goma audi. Pasat.

  Tiranë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4. Disqe. Foristade. 4×4. 16 inch. Tojota mitsubi
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe. Foristade. 4×4. 16 inch. Tojota mitsubi

  Disqe hekuri. Tojota. Nisan. Mitsubishi. Etj ..

  Tiranë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOMA PIRELI 225.55.R17
  Autopjese dhe paisje

  GOMA PIRELI 225.55.R17

  SHITEN 4 GOMA TE MARKES PIREL P7 VITI 2017.NE NUMER 225.55.R17.JANE 85 %.45 MIJ LEKE COPA TE 4 180 M

  Fier Dje, 20:31
  45 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINALE PEUGOTE 3008 206 307 CITROENI ME 4 DADICEK NUMER 18 JANE AKULLE CMIMI 350 M

  Fier Dje, 20:31
  350 Lek
 • 6 foto
  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE
  Autopjese dhe paisje

  GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE

  TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy device 5000mAh SUPER GPS ME BATERI NE STANDB

  Elbasan Dje, 20:31
  10.000 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO MODEL 2015 NUMER 16 FIAT BRAVA.PANDA.PER TE GJITHA LLOJET

  Fier Dje, 20:31
  270 Lek
 • 2 foto
  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZI E KLASS.211 .210.NE NUMER .16.JANE NE GJENDJE TE MIRE.JAN . PA GOMA .

  Fier Dje, 20:31
  100 Lek
 • 5 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 MIDEL 2006 BENZ E KLASSE 210 211 NE NUMER 16 JANE NE GJEND

  Fier Dje, 20:31
  270 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19

  SHITEN DISQE ORGJINAL AKULLE TE RINJE BMW X5 X6 JANE DY TE NGUSHTE DHE DY TE GJERE NUMER 19 CMIMI 40

  Fier Dje, 20:30
  400 €
 • 5 foto
  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET
  Autopjese dhe paisje

  SUPER GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET

  GPS TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET TKSTAR TK905 car vehicle GPS Tracker magnet hidden spy dev

  Elbasan Dje, 20:30
  9.900 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 R16

  SHITEN DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 CLK 202 E KLASSE 210 211 NE NUMER 205 55 16 JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 20:30
  260 Lek
 • 2 foto
  DISQE LORINS BENZ E KLASSE 211 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE LORINS BENZ E KLASSE 211 R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL LORINS BENZ E KLASS 211.212.210.CLK.C KLASS 203.204.NE NUMER 205.55.16.DISQ

  Fier Dje, 20:30
  300 Lek
 • 8 foto
  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.

  SHESE 4 DISQE BENZI AMG CLS CLA S KLASSE ,E KLASS 211.212.C KLASS 204.CLK.MODEL 2012. JANE TE KATER

  Fier Dje, 20:30
  500 €
 • 3 foto
  DISQE BENZ AMG C 203 KLASSE R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ AMG C 203 KLASSE R15

  SHESE 4 DISQE BENZ AMG NUMER 15 BENZ A B KLASSE C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 CLK BENZ 124.JAN NE GJ

  Fier Dje, 20:30
  250 Lek
 • 3 foto
  DISQE TITAN PEUGEOT R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE TITAN PEUGEOT R16

  SHESE 4 DISQE TITAN PEUGEOT CITROEN NE NUMER 205.50.16.JANE ME GJITHE GOMA.NE GJE DJE TE MIRE.PA CAR

  Fier Dje, 20:30
  220 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BRABUS SMART R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BRABUS SMART MODEL. 2015...2 TE GJERE 2 TE NGUSHTE.2 JANE 7 KURSE 2 JANE 8.M

  Fier Dje, 20:30
  300 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 6 7 PASSATI AUDI A3 A4 A6 VW XETA SKODA SEATI VW TURA NE NUMER 18.JAN

  Fier Dje, 20:30
  200 Lek
 • 3 foto
  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPELI ASTRA ZAFIRA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA VEKTRA ZAFIRA MERIVA NE NUMER 205 55 16 .DISQET JANE NE GJENDE TE

  Fier Dje, 20:30
  280 Lek
 • 5 foto
  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18

  SHESE 4 DISQE FORDI KUGA NE NUMER 18 ,PA CARJE PA SALDIM,ORGJINAL.PERSHTATET PER CDO LLOJ MAKINE FO

  Fier Dje, 20:30
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET BENZ ORGJINAL N17

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI BENZ JAN NE GJENDJE TE MIRE ME DORDIRE INOKS NUMER 17

  Fier Dje, 20:29
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5 R18

  SHESE 4 DISQE ME GOMA ORGJINAL BMW X5.X6 NE NUMER 255.55 18.MODEL I RI. GJENDJE TE MIRE PA CARJE

  Fier Dje, 20:29
  350 €
 • 5 foto
  DISQE AUDI R8 , N19.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI R8 , N19.

  SHESE 4 DISQE AUDI R8 S8 S7 S5 S6 NE NUMER.19. JAN NE GJNDJE TE MIRE SI TE RINJE MODEL VITI 2018

  Fier Dje, 20:29
  700 €
 • 2 foto
  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.

  SHESE KATER DISQE MODEL OZ ORGJINAL FORDI FOKUS FIESTA .MERIVA.FUZION.CDO LLOJ FORDI QE E ESHTE ME 4

  Fier Dje, 20:29
  200 Lek
 • 2 foto
  4. Disqe ABT. 18 INCH. GOLF 5 .6. AUDI. PASAT
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe ABT. 18 INCH. GOLF 5 .6. AUDI. PASAT

  Disqe 18. Inch. Origjinal

  Tiranë Dje, 20:28
  150 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA MODEL 2016 NUMER 16 POELI KORSA MERIVA OMEGA VEKTRA ZAFIRA MERI

  Fier Dje, 20:26
  350 Lek
 • 2 foto
  Disqe AUDI Q7 TUAREG 21 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI Q7 TUAREG 21 INCH ORIGJINAL

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqee goma benz evo 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqee goma benz evo 17 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BBS AUDI RS5 R18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BBS GJERMANI AUDI RS5.JANE NE NUMER 18.AUDI A8 A7.A5.Q3.Q5. A4 A3 PORSHI.GOLF

  Fier Dje, 20:26
  750 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A3 A4 A6 NE GJENDJE TE MIRE NE NUMER 17 TE . CMIMI 350 €.JANE P

  Fier Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5

  SHESE PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5.ME 2 GRRILAT ANESORE.GRRILA E MEZIT.DHE PUNNDOREN.PA FENTINEBJA.ESHT

  Fier Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BENZI EVO 211 N17 VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI EVO 211 N17 VITI 2008

  SHESE 4 DISQE BENZI EVO E KLASSE 211 VITI 2008 NUMER 17 JAN ORGJINAL EVO MADE IN GJERMANI.PA CARJE

  Fier Dje, 20:26
  400 €
 • 11 foto
  DISQE BORBET GOLF 4 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET GOLF 4 N16

  SHESE 4 DISQE BORBET ORGJINAL MADE IN GJERMANI GOLF 4 3 2 VW BORA VE EOSE SKODA SEAT JAN 5X100 DY

  Fier Dje, 20:26
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI. N17.MODEL 2016.AUDI A4.A3.A5.A6.A7.A8.JANE NE GJENDJE TE M

  Fier Dje, 20:26
  300 Lek
 • 4 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 .NE NUMER 205 55 16 DISQET JANE NE GJEND

  Fier Dje, 20:26
  140 Lek
 • 4 foto
  DISQE GOLF 4 ALFA N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 4 ALFA N17

  SHESE 4 DISQE ORGJONAL NE NUMER 225 45 17 GOLFI 4 POLO.ALFA ROMEO.SEAT LEON.AUDI A3.VW BORA.VW XHET

  Fier Dje, 20:26
  240 Lek