Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94
  Autopjese dhe paisje

  Shesim pjese per mercedes benz 124 91.92.93.94

  Benzat kane pjese te shkelqyera dhe pa probleme

  Korçë Dje, 17:06
  1 €
 • 2 foto
  shes pjes per audi a 4 1.9 naft viti 1998
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per audi a 4 1.9 naft viti 1998

  makina disponin gjith pjeset

  Korçë Dje, 17:06
  1 €
 • 1 foto
  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra
  Autopjese dhe paisje

  shes parakolpe per audi a 4 pasat golf opel astra

  shes parakolp audi a4 pasat golf 3 dhe 4 opel astra vektra tigra corsa fiat punto hyndai benc 124 dh

  Korçë Dje, 17:06
  1 €
 • 0 foto
  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash
  Autopjese dhe paisje

  shes fenere dhe stopa per shum lloj makinash

  Mercedes 124 golf 4 fiat punto fiat bravo Ford fiesta Ford eskort Opel vektra viti 98 Opel astra v

  Korçë Dje, 17:06
  1 €
 • 0 foto
  shesim motorra per shum lloje makinash
  Autopjese dhe paisje

  shesim motorra per shum lloje makinash

  kemi motorra per : audi a4 1.9 tdi naft audi a4 1.9 tdi benzin passat 1.9 tdi passat vento polo benz

  Korçë Dje, 17:05
  1 €
 • 0 foto
  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat
  Autopjese dhe paisje

  shesim pjese per audi a4 naft benzin dhe pasat

  pjeset jane shume te mira dhe me cmim te arsyeshem

  Korçë Dje, 17:05
  1 €
 • 0 foto
  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per w203 270 w210 cdi dhe i thjesht

  makinat kane pjese te shkelqyera

  Korçë Dje, 17:05
  1 €
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI -MERCEDES BENZ 240D
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI -MERCEDES BENZ 240D

  Shesim pjes per mercedes 1-MOTORR I KOMPLETUAR 2-PLUS PJESE TE TJERA TE NDRYSHME

  Fier Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAGUAR NAVIGATOR SYSTEM DVD ROM
  Autopjese dhe paisje

  JAGUAR NAVIGATOR SYSTEM DVD ROM

  SHITET SISTEM PER NAVIGATOR JAGUARIT NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër Dje, 16:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 CLIMA
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 CLIMA

  SHES KLIMA PER GOLF 5

  Shkodër Dje, 16:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TIMU A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  TIMU A CLASI W169

  SHES TIMON A CLASI NE GJENDJE TE MIRE PA AJERBEG

  Shkodër Dje, 16:48
  50 Lek
 • 0 foto
  GOLF 5 STERIO
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 STERIO

  SHES STERIO PER GOLF 5

  Shkodër Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MERCEDES BENZ QELES DRITASH
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ QELES DRITASH

  SHES QELES DRITASH PËR A CLAS W169 MODELIN E RI 2006

  Shkodër Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ABS ML W166 2012
  Autopjese dhe paisje

  ABS ML W166 2012

  SHES ABS ML W166 2012

  Shkodër Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QELESA TE NDRYSHEM MAKINASH
  Autopjese dhe paisje

  QELESA TE NDRYSHEM MAKINASH

  Shes qelesa makinash audi benz golf fiat

  Shkodër Dje, 16:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ LEV MARSHI C CLAS 203

  SHES LEV MARSHI C CLASI 203

  Shkodër Dje, 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDEZ BENZ NAVI PER W 211
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDEZ BENZ NAVI PER W 211

  SHES NAVI NE GJENDJE PERFEKTE PUNE PER MERCDEZ BENS W211

  Shkodër Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ MASAKARIN A CLASI W169

  SHES MASKARIN A CLASI SHUM E PASTER I MUNGON VETEM I RREMES INOXI

  Shkodër Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  SHES TURBO LANCIA DELTA 2009 1.6 NAFTE

  SHES TURBO LANCIA DELTA W 2009 1.6 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  Shkodër Dje, 16:42
  200 €
 • 2 foto
  ML W166 2012 abs
  Autopjese dhe paisje

  ML W166 2012 abs

  ABS MERCEDEZ BENZ ML W 166 VITI 2012 2500 BLUTEC E ARDHUR NGA ITALIA

  Shkodër Dje, 16:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW GOLF 5 STOPA
  Autopjese dhe paisje

  VW GOLF 5 STOPA

  SHES STOPA GOLFI PES TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE

  Shkodër Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 5 SHES RRIMESO
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 5 SHES RRIMESO

  SHES RRIMESO PER GOLF 5

  Shkodër Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TIMU GOLFI 5
  Autopjese dhe paisje

  TIMU GOLFI 5

  TIMU GOLFI 5 ME GJITH AIRBAG

  Shkodër Dje, 16:40
  30 Lek
 • 6 foto
  rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  rimorkio

  Shitet rimorkio eshte ne gjendje teper te mir me gjdo sen ne fuksion e srvisume me goma te treja

  Kukës Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUSTA GOLFI 5 GTI ORIGJINALE
  Autopjese dhe paisje

  SUSTA GOLFI 5 GTI ORIGJINALE

  SHES SUSTA GOLFI 5 GTI ORIGJINALE

  Shkodër Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz kapak motorri dhe grabolin w203

  Shes kapak dhe grabolin motorri per benc c clas w203

  Shkodër Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ ML W164 STERIO

  SHES STERIO PER ML W164

  Shkodër Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY
  Autopjese dhe paisje

  AUDI BAGAZHJER 10 CD SONY

  SHES BAGAZHJER PER AUDI A4 SONY 10 CD

  Shkodër Dje, 16:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj

  4 Disqe Nr 15 Benz Audi Golf 5 Pasat etj

  Tiranë Dje, 16:38
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 17 ,Mercedes E211 ,Mundesi Ndrrimi

  Disqet jan te pa Demtuar ,jan marka KAB Origjinal ,jan me Goma 345,45,17,viti 2017 ,te 4 nje lule .m

  Fier Dje, 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion

  Shiten disqe 16 benci me goma 205,55,16, gjendje perfekte .

  Fier Dje, 16:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal

  Shiten xhama origjinal caddy maxi viti 2008

  Fier Dje, 16:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten susta per benec portobagazh E 210
  Autopjese dhe paisje

  Shiten susta per benec portobagazh E 210

  Shiten susta per mercedes E 210 portobagazh .jan perfekte .shiten dhe sustat origjinale per peshe .B

  Fier Dje, 16:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe Lorinser 18\" Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Lorinser 18\" Origjinal

  Shiten Disqe Lorinser 18\" origjinal te paster, made in Germany, me goma ne gjendje te mire 225/40/1

  Tiranë Dje, 16:03
  500 €
 • 3 foto
  Disqe 18 origjinal Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 origjinal Mercedes Benz

  Shiten disqe 18 origjinal per Mercedes Benz ne gjendje shum te mire. jam me sensore presioni origjin

  Tiranë Dje, 16:03
  350 €
 • 0 foto
  AUTOLOK
  Autopjese dhe paisje

  AUTOLOK

  Shitet bllokues i leves se marsheve dhe frenave te dores ne gjendje te mire

  Tiranë Dje, 16:02
  30 €
 • 0 foto
  Benz
  Autopjese dhe paisje

  Benz

  Sallon w210 blu

  Korçë Dje, 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pompe hidraulike vaji
  Autopjese dhe paisje

  Pompe hidraulike vaji

  Pompe hidraulike vaji per skllavator dyshe

  Pogradec Dje, 16:00
  200 €
 • 0 foto
  4. Goma. 265. 35 22. Werdeshten
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 265. 35 22. Werdeshten

  Goma. Te 4 ne nje lule.

  Tiranë Dje, 15:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe 20inc Porsche Cayenne/Panamera?Original ✔?
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 20inc Porsche Cayenne/Panamera?Original ✔?

  Disqe e goma.

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Autopjese dhe paisje

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhama te transparent A6 2007
  Autopjese dhe paisje

  Xhama te transparent A6 2007

  xhama Transparent audi a6 2007 berlina pa trekendshat te veshur me plasmas.

  Durrës Dje, 15:52
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe AMG. ML. 166 ORIGJINAL. 20 MODEL 2014
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG. ML. 166 ORIGJINAL. 20 MODEL 2014

  disqe goma po thuajse te reja

  Tiranë Dje, 15:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 Disqe e goma te reja 195 50 16. inch. Fordi
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe e goma te reja 195 50 16. inch. Fordi

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma. 205. 55 16. Audi.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. 205. 55 16. Audi.

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE E GOMA TE REJA AUDI 17 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA TE REJA AUDI 17 INCH ORIGJINAL

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AMG 18 inch te gjere mbrapa origjinal W212 W
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 18 inch te gjere mbrapa origjinal W212 W

  disqe 18 inch origjinal te gjere mbrapa Benz 212 204 205 Instagram : disqe goma spasi

  Tiranë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kasetofona
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona

  Kasetofona te ndryshem ne gjendddje te peerkkryer I

  Lushnjë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe KAHN 22 INCH. S7 RENGER ROVER ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe KAHN 22 INCH. S7 RENGER ROVER ORIGJINAL

  Disqe e goma Bmw. S7. X5. Renge rover. Sport origjinal. Made italy. Kahn

  Tiranë Dje, 15:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma Bmw 19 te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Bmw 19 te gjere mbrapa

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 15:49
  Me Marrveshje