Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV.4 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV.4 N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV 4.VITI 2006.NUMER 16.JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDIM CM

  Fier Dje, 20:26
  200 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A5 A6 A4 A3 .NUMER 235 40 18 DY JAN 245 40 18 VITI 2016 MODEL 20

  Fier Dje, 20:26
  450 €
 • 0 foto
  Disqe AMG 18 E clasi te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG 18 E clasi te gjere mbrapa origjinal

  Disqe goma. Benz e clas. 212 te gjere mbrapa made in gjermani goma 85 %

  Tiranë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE ORGJINA BENZ E KLASSE 211.N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINA BENZ E KLASSE 211.N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL ME GOMA BENZ S KLASSE E KLASSE 211 C KLASSE 203 NUMER 18. JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 20:26
  170 Lek
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MODEL I 2017.GOLF 7. GTI NE NUMER 18.JANE PER GOLF 5.6.7.PASSAT VW XHETA.XW S

  Fier Dje, 20:25
  350 €
 • 3 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 NE NUMER 225 45 17 DY JAN 235 45 17 NE

  Fier Dje, 20:25
  300 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL ANTIK BENZ W 124 E 500 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL ANTIK BENZ W 124 E 500 N18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI ANTIK.ME.PERCINA.2 TE GJER 2 TE NGUSHTE. 2 JANE 8.J. 2 JA

  Fier Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 4 R17

  SHESE 4,DISQE ORGJINAL GOLF 4 POLO VW XETA VW BORA NUMER 17 JAN NE GJENDJE TE MIRE NUMER 15. JAN PA

  Fier Dje, 20:25
  200 Lek
 • 3 foto
  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OZ MADE IN GJERMANI PER BENZ C KLAS 204.203.E KLASS.NE NUMER 211.212.CLK.CLS.

  Fier Dje, 20:25
  350 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL KESKIN R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL KESKIN R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI KESKIN NUMER 18 ME 10 VRYMA PER CDO MAKINE ME 5 DADICEK KAN NE GJEND

  Fier Dje, 20:25
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GOLF 5 NUMER 17 GOLF 6 7 VW XETA TURAN KADI AUDIA3 A4 A6 PASSATI JAN NE GJND

  Fier Dje, 20:25
  300 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL XHIPI GRAND XHEROKER JEEP NE NUMER 215 55 18.ME GOMA TE MIRA KONTINTAL 70%.J

  Fier Dje, 20:25
  250 €
 • 5 foto
  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLA GLE GLK NUMER 19.. S CLASS.R CLASS.GL GLK ML NE GJENDJE TE MIRE.AKU

  Fier Dje, 20:25
  350 €
 • 5 foto
  DISQE NISAN NAVARA.R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NISAN NAVARA.R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL NISANI NUMER 17.PER CDO LLOJ XHIP NISAN ME 6 DADICEK.NISAN NAVARA.ETJ.JANE AK

  Fier Dje, 20:25
  350 Lek
 • 4 foto
  DISQE BME SERIA 3 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BME SERIA 3 R18.

  SHESE 4 DISQE . BMW SERIA 3 ORGJINAL TE MARKES MK-MOTOR.SPORT BMW SERIA 1 3 5 NE NUMER 18 .

  Fier Dje, 20:25
  150 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI DY TE GJERE DGE DY TE NGUSHTE. BENZ CKLASSE 203 SPORT EDITI

  Fier Dje, 20:25
  450 €
 • 0 foto
  4 disqe Benzi. 16. Inch. Origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe Benzi. 16. Inch. Origjinal.

  Disqe e goma. Guud jer. Viti. 2016.

  Tiranë Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLF 5 PASSAT NR 17

  SHESE 4 DISQE PA GOMA PASSAT ORGJINAL..NE NUMER 17.JANE DHE PER AUDI.GOLF 5.6.SEAT.SKODA VW TURAN

  Fier Dje, 20:25
  180 Lek
 • 1 foto
  4. Goma. Pirelli. 255. 55 18. Viti. 2015
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Pirelli. 255. 55 18. Viti. 2015

  Disqe e goma. Pirelli. 90 %

  Tiranë Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA KORMORAN VITI 2017 R16

  SHESE 2 GOMA TE MARJES KORMORAN MADE IN SERBI.JANE 75 %.VITI 2017.NE NUMER 225.55.16. 80 MIJ LEKE

  Fier Dje, 20:25
  80 Lek
 • 0 foto
  Disqe Bmw seria 5 nr 18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw seria 5 nr 18

  Ndrrohen disjet nr 18 me 17

  Tiranë Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOMA NORDEX 225.55.R16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA NORDEX 225.55.R16

  SHESE 4 GOMA TE MARKES NORGEX 225.55.R16TE VITIT 2016 JANE 85 %.CMIMI 45 MIJ LEKE COPA TE KATRA 180

  Fier Dje, 20:24
  45 Lek
 • 0 foto
  DISQE E GOMA BENZ 15 INCH origjinal
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA BENZ 15 INCH origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma benz 16 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma benz 16 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe goma Ml Amg style
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma Ml Amg style

  Disqe goma per Ml Amg style,disqet pothuajse te rinj,

  Durrës Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.
  Autopjese dhe paisje

  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.

  SHESE NJE GOME REZERVE ALUMIN ORGJINALE BENZI E KLASS 212.211.CLS.CLK.S KLASS.ESHTE NE GJENDJE TE MI

  Fier Dje, 20:24
  100 Lek
 • 5 foto
  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK BENZ AMG 124 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI MODEL ANTIK BENZ 124 AMG 95 BENZ 190 CE KUPE KABRIO C KLASSE 202 E

  Fier Dje, 20:24
  260 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 N18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL BENZ AMG W 124 E 500 SL E KLASSE 210 202 NE NUMER JANE NE GJENDJE TE MIRE

  Fier Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BENZ ORGJINAL 212 R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ORGJINAL 212 R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ E KLASSE 212 VITI 2015 DY JAN 225.45 17 DY JAN 245.45 17 JANE NE GJEN

  Fier Dje, 20:24
  300 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.

  SHESE 4 DISQE .BMW SERIJA 5. M5.NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE.NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALD

  Fier Dje, 20:24
  250 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A6 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A6 N18

  SHES 4 DISQE ORGJINAL .NUMRI.18 JAN AUDI A3. A4 A6 A8 DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE CMIM

  Fier Dje, 20:24
  170 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FORDI FOKUS FJESTA N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TNUMER 16. FORDI FOKUSE FJESTA KUZION JANE NE GJENDJE TE MIRE ,PA CARJE PA SA

  Fier Dje, 20:24
  220 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.

  SHESE DISQE AUDI Q7 MODEL 2010. NE NUMER 19 ORGJINAL MADE IN GJERMANI.AKULL TE RINJ PA CARJE PA SAL

  Fier Dje, 20:24
  250 €
 • 4 foto
  DISQE OZ ORGJINAL.VW GOLF 4 POLO N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ ORGJINAL.VW GOLF 4 POLO N17

  SHESE 4 DISQE OZ ORGJINAL VW POLO GOLF 4 SEAT SKODA VW XETA BORA JANE NE GJENDJE TE MIRE CMIMI 25

  Fier Dje, 20:24
  230 Lek
 • 0 foto
  Disqe golf 4 origjinal 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golf 4 origjinal 16 inch

  4 disqe e goma golf 4

  Tiranë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA E DISQE ME PAKIC SHUMIC 13 DERI 22
  Autopjese dhe paisje

  GOMA E DISQE ME PAKIC SHUMIC 13 DERI 22

  Goma me shumic. Te gjithe numrat. .....Disqe te te gjitha tipeve te makinave

  Tiranë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe BMW. X5. X6. ORIGJINAL 20 TE GJERE MBRAPA
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW. X5. X6. ORIGJINAL 20 TE GJERE MBRAPA

  Disqe e goma mishelin 2017.

  Tiranë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe 18 te gjere mbrapa origjinal benz model 13
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 te gjere mbrapa origjinal benz model 13

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 S CLASS TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 S CLASS TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe amg origjinal benz model 2016

  Tiranë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi 17 inch origjinal model 2013
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi 17 inch origjinal model 2013

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE BENC. GL. GLE. ML. 21 INCH ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENC. GL. GLE. ML. 21 INCH ORIGJINAL

  disqe goma. benz. 21 inch origjinal.

  Tiranë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe e goma smart 15 te gjere mbrapa origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma smart 15 te gjere mbrapa origjinal

  Disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Disqe alumini 14 per wv. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE E GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA SPASI

  Goma dhe disqe te markave te ndryshme . Te numrave te ndyshem ....MUND TE NA GJENI EDHE NE I

  Tiranë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe AMG. 18. inch origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG. 18. inch origjinal.

  disqe e goma

  Tiranë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese kembimi benzi te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi benzi te ndryshme

  Pjese kembimi benzi te ndryshme,fenere,stopa, kofona, parakolbe, xhenerike, elektrike. Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe Benci AMG dy te gjer dy te ngusht NR 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benci AMG dy te gjer dy te ngusht NR 17

  n disqe bashk me gomat Benci AMG madein gjermani dy te gjer dy te ngusht shum te paster dhe te pa sa

  Berat Dje, 20:19
  220 €
 • 0 foto
  Disqe AEZ 18 inc Audi A3/4/6///Golf/Benz?Original
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AEZ 18 inc Audi A3/4/6///Golf/Benz?Original

  Disqe e goma ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Tuareg Audi. Q7. origjinal. 20. model 14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Tuareg Audi. Q7. origjinal. 20. model 14

  disqe e goma. audi q7. tuareg. model 2014

  Tiranë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 DISQE BENZ ML 19 iNCH viti. 2012 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 DISQE BENZ ML 19 iNCH viti. 2012 origjinal

  Goma mishelin. Te 2015. ....80% disqet. Te 2012 Ne gjendje shume te mire

  Tiranë Dje, 20:19
  Me Marrveshje