Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  STOPA PER SKLAS W220
  Autopjese dhe paisje

  STOPA PER SKLAS W220

  STOPA PER SKLAS W220. SHUME TE PASTER SI TE RINJ . CMIMI 70MIJE LEKE CIFTI MUNDESI NDERRIMI. MONTIMI

  Tiranë Sot, 07:24
  70 Lek
 • 0 foto
  STOPA W203 AVANGARDE
  Autopjese dhe paisje

  STOPA W203 AVANGARDE

  STOPA PER CKLAS W203 AVANGARDE. CMIMI 70MIJE LEKE CIFTI SHUME TE PASTER SI FABRIKE .MONTIMI FALAS MO

  Tiranë Sot, 07:24
  70 Lek
 • 2 foto
  DISQE 18 AMG ME GOMA .
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 AMG ME GOMA .

  DISQE 18 AMG ME GOMA . DISQE JANE TE CLS 2011 . TE SAPO ARDHURA NGA ANGLIA . CMIMI 450EURO OSE NDERR

  Tiranë Sot, 07:23
  450 €
 • 0 foto
  RIMESO W203 ELEGANCE
  Autopjese dhe paisje

  RIMESO W203 ELEGANCE

  MERCEDES BENZ CKLAS W203 . RIMESO ELEGANCE PER W203 VITI 2000-2004 . MONTIMI FALAS . CMIMI 30MIJE LE

  Tiranë Sot, 07:23
  30 Lek
 • 10 foto
  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Automat

  Tiranë Sot, 07:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 07:07
  500 €
 • 0 foto
  SHITEN DISJET & GOMAT 195/65/15
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISJET & GOMAT 195/65/15

  GOMAT JANE CONTINENTAL ME PROFILE SHUME TE MIRE , GJITHASHTU DHE DISJET PA GERVISHTJE OSE DEFORMIME

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Autopjese dhe paisje

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Sot, 06:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   DIagnoz profesionale
  Autopjese dhe paisje

  DIagnoz profesionale

  🔶Diagnoz profesionale per te gjitha llojet e veturave me Tablet profesional per diagnoz. ✔️Ekr

  Tiranë Sot, 03:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon e class w211
  Autopjese dhe paisje

  Timon e class w211

  Timon e class gjendje shum tmir kontakt vetem ne whatssap 0693676999

  Elbasan Sot, 02:53
  40 €
 • 0 foto
  blej kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  blej kompresor kondicioneri

  kerkoj kompresor kondicioneri per mercedes e klas w211 motorr 220

  Krujë Sot, 01:47
  10.000 Lek
 • 0 foto
  GOMA + DISQE 16\" per FORD
  Autopjese dhe paisje

  GOMA + DISQE 16\" per FORD

  Goma + Disqe Alumini me 4 Dadicek per FORD Cmimi 34\'000 LEK TOTAL

  Tiranë Sot, 00:44
  34.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012
  Autopjese dhe paisje

  Shitet vetem per pjes 220cdi-2012

  Mercedes Benz 212 viti 2012 -220cdi isapo ardhur shitet vetem per pjes .

  Berat Sot, 00:06
  1 €
 • 0 foto
  Shesim motorrino dinamo te te gjitha llojeve .
  Autopjese dhe paisje

  Shesim motorrino dinamo te te gjitha llojeve .

  Shesim motorrino,dinamo,bateri,kasetofona,te reja dhe te perdorura. Per te gjitha llojet e makinave.

  Tiranë Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi per toyota yaris
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per toyota yaris

  Shiten pjes kembimi per toyota yaris 1.4 naft viti 2006 deri 2009.disponojm injetor.volant.freksion

  Kavajë Dje, 23:32
  1 Lek
 • 0 foto
  disqe 18 mini cuper
  Autopjese dhe paisje

  disqe 18 mini cuper

  disqe nr 18 mini cuper dhe fiati jane me 4 dadiceke

  Tiranë Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭐️⭐️⭐️⭐️ Servis Miri pjese per smart
  Autopjese dhe paisje

  ⭐️⭐️⭐️⭐️ Servis Miri pjese per smart

  Servis Miri shitje-blerje pjese smarti. Adresa:Tirane,Rruga 5 maji Tel:0696166304

  Tiranë Dje, 23:02
  1 Lek
 • 9 foto
  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  SHITET PJESE TE ARDHURA NGA GJERMANIA

  Shitet 3 maskarino 1 per golf 4 ,nje per katerfenersh ,edhe nje maskarino pe jaguari,shitet nje egr

  Korçë Dje, 22:58
  1 €
 • 1 foto
  SHITET GOME X5 REZERVE E HOLL 19
  Autopjese dhe paisje

  SHITET GOME X5 REZERVE E HOLL 19

  Shitet diske me gome x5 te holl 19

  Korçë Dje, 22:57
  50 €
 • 1 foto
  Disqe 17 me goma dimri michelin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me goma dimri michelin

  Disqe 17 me goma dimri 235/65R17 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë Dje, 22:54
  400 €
 • 2 foto
  DISQE 17 PORCHE
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 PORCHE

  Shiten disqe Porsche 17. Ne gjendje shum the mir me goma 215-60-17

  Tiranë Dje, 22:54
  330 €
 • 0 foto
  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013
  Autopjese dhe paisje

  Audi Q5 pjes kembimi viti 2013

  Audi q5 2.0TFSI Quatro viti 2013 per pjes

  Berat Dje, 22:44
  1 €
 • 1 foto
  Goma Pirelli Verde 235 60 18 All season
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli Verde 235 60 18 All season

  Goma ne gjendje te mire dhe me cmim te mire 4 stinoreshe Vere dhe afte ne ngrica, all Season 235 60

  Tiranë Dje, 22:44
  200 €
 • 5 foto
  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri
  Autopjese dhe paisje

  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri

  Disqe ml 164 origjinal nr 20 goma pirelli dimiri Pothuajse te reja

  Shkodër Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe origjinal ml 164 nr 20
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal ml 164 nr 20

  Disqe origjinal ml 164 nr 20 goma pirelli dimri pothuajse te reja

  Shkodër Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  disqe 17 ‘ mercedes
  Autopjese dhe paisje

  disqe 17 ‘ mercedes

  disqe mercedes benz nr 17 te perdorur dhe te rregullt pa ngjitje, shoqerehen bashke me gomat te per

  Tiranë Dje, 22:12
  150 €
 • 9 foto
  CLS-AMG LINE-2016-17.. GL-S 2018-2019 AMG LINE
  Autopjese dhe paisje

  CLS-AMG LINE-2016-17.. GL-S 2018-2019 AMG LINE

  CLS Look GL-S AMG LINE, Origjinale Gjermania dhe GL-S me shkalle te kopletuara RADAR etj..viti 2018-

  Tiranë Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES BENZ DISQE DHE GOMA 17 55 235
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ DISQE DHE GOMA 17 55 235

  SHES DISQE ME GOMA 90 PERQINDE PER MERCEDES BENZ PER CLASE S 2007 E LARTE E CLASE 2008 E SIPËR

  Shkodër Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PER PJES MERCEDES AUDI VW
  Autopjese dhe paisje

  PER PJES MERCEDES AUDI VW

  VW AUDI MERCEDES vw touareg 5.0 tdi 05 touareg 2.5 tdi GOLF5. 1.9 tdiTOURAN 05 1.9 PASAT 07 2.0 tdi

  Shkodër Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC
  Autopjese dhe paisje

  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC

  DISQE & GOMA TE PA DEFERMUAR TE PA SALDUAR ME GOMA 90% TE REJA TE PERSHTATSHME PER HUMMER DHE PE

  Tiranë Dje, 21:55
  2.000 €
 • 1 foto
  Disqe RENG ROVER SPORT
  Autopjese dhe paisje

  Disqe RENG ROVER SPORT

  Shiten 2 disqe Reng rover sport origjina

  Shkodër Dje, 21:52
  300 €
 • 2 foto
  16 .per mercedes dhe vw .
  Autopjese dhe paisje

  16 .per mercedes dhe vw .

  Goma 80 % dimri

  Tiranë Dje, 21:50
  160 €
 • 1 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Rrimorkio eshte e ardhur nga zvicra Sherben per transport te ndryshem varinska rula dhe mjete

  Tiranë Dje, 21:50
  1.999 €
 • 11 foto
  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  BMW Seria 318 2.0 Benzine Automat Viti 2004

  BMW Seria 3 318 2.0 Benzine Kamjo automatike Makina eshte per pjese eshte shume e paster ne cdo dre

  Elbasan Dje, 21:40
  1 €
 • 10 foto
  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.
  Autopjese dhe paisje

  Pjese JAGUAR S-TYPE motorr 2.7 Nafte Automat.

  Pjese per Jaguar S-TYPE 2.7 Nafte Makina sa po ka ardhur nga anglia ka cdo gje funksionale shume e m

  Elbasan Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Golf 5-6 , Audi A4,Audi A6,Polo Touran

  AutoBruka ju ofron pjese per Golf 6 Bixeno, Audi A4 Bixeno, Touran Bixeno dhe Polo Cel: 0686850367

  Tiranë Dje, 21:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 17\" + Goma 95%
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17\" + Goma 95%

  Disqe Alumini per Golf 5 ose 6 GT 17\" plus Goma verore ne gjendie 95% Cmimi 300 mije leke

  Elbasan Dje, 21:35
  300 Lek
 • 0 foto
  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5

  Sinjalet Stil Amerikan per te gjithe Golfat 5. Modifikimi behet me kompjuter pa nderhyrje fizike

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112

  Shiten disqe bashke me goma (2 Goodyear, 2 Firestone) 195/65R15. Disqen jane origjinale te Audi A4 B

  Tiranë Dje, 21:33
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights
  Autopjese dhe paisje

  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights

  Aktivizim me kompjuter per Passat 3C/B6, stopat mbrapa stil GTR. Ndricon(kur ndez dritat) vetem unaz

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet timon Audi A4 B6
  Autopjese dhe paisje

  Shitet timon Audi A4 B6

  Shitet timon Audi A4 B6 bashke me Airbag Lekura ne gjendje perfekte 50 Mije lek

  Tiranë Dje, 21:33
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS

  Instagram : vcds.coding.albania. Audi A3 8P : Mbylle/hapje automatike dyersh kur kalon 15 kmh, dhe

  Tiranë Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 165. 70. 14. Mishelin
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 165. 70. 14. Mishelin

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 275 40 20 pirelli te 4 ne nje lule
  Autopjese dhe paisje

  Goma 275 40 20 pirelli te 4 ne nje lule

  Goma pirelli

  Tiranë Dje, 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma te reja marka te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  goma te reja marka te ndryshme

  goma

  Tiranë Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës Dje, 21:27
  120 €
 • 1 foto
  4. Goma. Dimri. 245. 40. 18. Brigjiston 90 %
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Dimri. 245. 40. 18. Brigjiston 90 %

  goma te njejten lule

  Tiranë Dje, 21:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI
  Autopjese dhe paisje

  FENERE RENAULT MEGAN PASAGJERI

  Eshte ne gjendje shume te mire,i paster,funksional,nuk ka plasaritje.Cmimi pak i diskutueshem. 20eur

  Durrës Dje, 21:27
  20 €
 • 2 foto
  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5  50EURO
  Autopjese dhe paisje

  MBRAPAKOLB BMW SERIA 5 50EURO

  Eshte per bmw seria 5 nga viti 1996-2003.Sic eshte ne foto se bashku me shiritat.Cmim i diskutueshem

  Durrës Dje, 21:27
  50 €