Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL OPELI ASTRA MODEL 2016 NUMER 16 POELI KORSA MERIVA OMEGA VEKTRA ZAFIRA MERI

  Fier Dje, 18:32
  350 Lek
 • 3 foto
  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ BENZ C KLASSE 204 R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL OZ MADE IN GJERMANI PER BENZ C KLAS 204.203.E KLASS.NE NUMER 211.212.CLK.CLS.

  Fier Dje, 18:32
  350 Lek
 • 4 foto
  DISQE BMW SERIJA M3 N18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW SERIJA M3 N18

  SHESE GOLDE 4 DISQE BMW SERIJA M5 SERIA 3 SERIJA 5 NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE SI TE RINJE JA

  Fier Dje, 18:32
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV.4 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV.4 N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOJOTA RAV 4.VITI 2006.NUMER 16.JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDIM CM

  Fier Dje, 18:32
  200 Lek
 • 5 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 2006 R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 MIDEL 2006 BENZ E KLASSE 210 211 NE NUMER 16 JANE NE GJEND

  Fier Dje, 18:32
  270 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW X5 X6 NUMER 19

  SHITEN DISQE ORGJINAL AKULLE TE RINJE BMW X5 X6 JANE DY TE NGUSHTE DHE DY TE GJERE NUMER 19 CMIMI 40

  Fier Dje, 18:31
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A7 R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A7 R 18

  SHITEN ORGJINAL DISQE AUDI A7 MODEL 2015 NUMER 18 AUDI A8 A6 A5 A4 A3 JANE NE GJNDJE TE MIRE SI TE

  Fier Dje, 18:31
  550 €
 • 2 foto
  DISQE LORINS BENZ E KLASSE 211 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE LORINS BENZ E KLASSE 211 R16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL LORINS BENZ E KLASS 211.212.210.CLK.C KLASS 203.204.NE NUMER 205.55.16.DISQ

  Fier Dje, 18:31
  300 Lek
 • 8 foto
  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ AMG CLS MODEL 2012 R18.

  SHESE 4 DISQE BENZI AMG CLS CLA S KLASSE ,E KLASS 211.212.C KLASS 204.CLK.MODEL 2012. JANE TE KATER

  Fier Dje, 18:31
  500 €
 • 3 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 N17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 NE NUMER 225 45 17 DY JAN 235 45 17 NE

  Fier Dje, 18:31
  300 Lek
 • 3 foto
  DISQE BENZ AMG C 203 KLASSE R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ AMG C 203 KLASSE R15

  SHESE 4 DISQE BENZ AMG NUMER 15 BENZ A B KLASSE C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 CLK BENZ 124.JAN NE GJ

  Fier Dje, 18:31
  250 Lek
 • 3 foto
  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5

  SHESE PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5.ME 2 GRRILAT ANESORE.GRRILA E MEZIT.DHE PUNNDOREN.PA FENTINEBJA.ESHT

  Fier Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ ML 6.3 AMG N21
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ ML 6.3 AMG N21

  DISQE ORGJINAL BENZI R 6.3 AMG ML GL GLK ML GLE NE MUMER 21 JAN TE 4 NJESOJE .MODEL 2015.ORGJINA. A

  Fier Dje, 18:31
  630 €
 • 4 foto
  DISQE BME SERIA 3 R18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BME SERIA 3 R18.

  SHESE 4 DISQE . BMW SERIA 3 ORGJINAL TE MARKES MK-MOTOR.SPORT BMW SERIA 1 3 5 NE NUMER 18 .

  Fier Dje, 18:31
  150 Lek
 • 5 foto
  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NR 19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLK GLE GLS NE NUMER .19 .JANE PER BENZ JANE ORGJINAL NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Dje, 18:31
  350 €
 • 5 foto
  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI KUGA 2008 NR 18

  SHESE 4 DISQE FORDI KUGA NE NUMER 18 ,PA CARJE PA SALDIM,ORGJINAL.PERSHTATET PER CDO LLOJ MAKINE FO

  Fier Dje, 18:31
  250 Lek
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL GOLFI GTI 7 R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MODEL I 2017.GOLF 7. GTI NE NUMER 18.JANE PER GOLF 5.6.7.PASSAT VW XHETA.XW S

  Fier Dje, 18:30
  350 €
 • 3 foto
  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.
  Autopjese dhe paisje

  GOME REZERVE ORGJINALE BENZI E KLASS 212.R17.

  SHESE NJE GOME REZERVE ALUMIN ORGJINALE BENZI E KLASS 212.211.CLS.CLK.S KLASS.ESHTE NE GJENDJE TE MI

  Fier Dje, 18:30
  100 Lek
 • 4 foto
  DISQE. ANTIK BENZ AMG 124 R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE. ANTIK BENZ AMG 124 R16.

  SHITEN 4 DISQE ANTIK ME PERCINA ORGJIGAL BENZ AMG 124 BENZ SL 129 BENZ 123 NENZ 190 BENZ 140 .TE

  Fier Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE BBS. BMW SERIJA M 5 .NUMRE 17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BBS. BMW SERIJA M 5 .NUMRE 17.

  SHESE 4 DISQE BBS ORGJINAL .BMW SERIJA M 5.NE NUMER .17.DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE.SI TE RINJ.P

  Fier Dje, 18:30
  250 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO R16.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL FIATI GRANTE PUNTO MODEL 2015 NUMER 16 FIAT BRAVA.PANDA.PER TE GJITHA LLOJET

  Fier Dje, 18:30
  270 Lek
 • 5 foto
  DISQE BENZI EVO 211 N17 VITI 2008
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI EVO 211 N17 VITI 2008

  SHESE 4 DISQE BENZI EVO E KLASSE 211 VITI 2008 NUMER 17 JAN ORGJINAL EVO MADE IN GJERMANI.PA CARJE

  Fier Dje, 18:30
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA REZERVE BENZ GOLF BMW

  SHESE DISQE BASHKE.ME GJITHE GIMA REZERVE, TE GJITJE NUMRAT.PER CDO LLOJ.MAKINE.BENZ.C KLASS 203.204

  Fier Dje, 18:30
  1 €
 • 5 foto
  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AMG ORGJINAL BENZ ML GL N19

  SHESE 4 DISQE BENZ ML GL GLA GLE GLK NUMER 19.. S CLASS.R CLASS.GL GLK ML NE GJENDJE TE MIRE.AKU

  Fier Dje, 18:30
  350 €
 • 2 foto
  GOME REZERV VW TURAN.R16
  Autopjese dhe paisje

  GOME REZERV VW TURAN.R16

  SHESE 1 GOME REZERVE AKULL TE RE.ORGJINALE FABRIKE.VW TURAN.NE NUMER 16.GOLF 5.6.7.ESHTE NE GJENDJE

  Fier Dje, 18:30
  100 €
 • 5 foto
  DISQE NISAN NAVARA.R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE NISAN NAVARA.R17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL NISANI NUMER 17.PER CDO LLOJ XHIP NISAN ME 6 DADICEK.NISAN NAVARA.ETJ.JANE AK

  Fier Dje, 18:30
  350 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL TOYOTA AVENSIS NUMER 16.PA CARJE PA SALDIM.JANE NE GJENDJE TE MIRE.BEJNE PE

  Fier Dje, 18:30
  250 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUD I Q7 N19.

  SHESE DISQE AUDI Q7 MODEL 2010. NE NUMER 19 ORGJINAL MADE IN GJERMANI.AKULL TE RINJ PA CARJE PA SAL

  Fier Dje, 18:30
  250 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A5 S LINE R18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A5 A6 A4 A3 .NUMER 235 40 18 DY JAN 245 40 18 VITI 2016 MODEL 20

  Fier Dje, 18:30
  450 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 1.3.NR 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 1.3.NR 16

  SHESE 4 DISQE PER BMV SERIJA 1.3..NE NUMER.16.JANE ORGJINAL,NE GJENDJE TE MIRE SI TE RINJ. JAN PA

  Fier Dje, 18:30
  170 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A3 S LINE N17

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL AUDI S LINE A3 A4 A6 NE GJENDJE TE MIRE NE NUMER 17 TE . CMIMI 350 €.JANE P

  Fier Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE TITAN PEUGEOT R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE TITAN PEUGEOT R16

  SHESE 4 DISQE TITAN PEUGEOT CITROEN NE NUMER 205.50.16.JANE ME GJITHE GOMA.NE GJE DJE TE MIRE.PA CAR

  Fier Dje, 18:29
  220 Lek
 • 3 foto
  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  PARAKOLP ORGJINAL GOLF 5

  SHESE PARAKOLP OGJINAL PER GOLF 5 NGA VITI 2004 DERI 2008.I KOMPLETUAR.ME SPOLERIN POSHTE.ME 2 A

  Fier Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE BENZ ORGJINAL 212 R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ ORGJINAL 212 R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ E KLASSE 212 VITI 2015 DY JAN 225.45 17 DY JAN 245.45 17 JANE NE GJEN

  Fier Dje, 18:29
  300 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP N18.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL XHIPI GRAND XHEROKER JEEP NE NUMER 215 55 18.ME GOMA TE MIRA KONTINTAL 70%.J

  Fier Dje, 18:29
  250 €
 • 2 foto
  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI .E KLASS 211 .R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZI E KLASS.211 .210.NE NUMER .16.JANE NE GJENDJE TE MIRE.JAN . PA GOMA .

  Fier Dje, 18:29
  100 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA M5. N18.

  SHESE 4 DISQE .BMW SERIJA 5. M5.NUMER 18.JAN NE GJENDJE TE MIRE.NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALD

  Fier Dje, 18:29
  250 €
 • 2 foto
  DISQE BBS ORGJINAL GOLF AUDI PASSATI R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BBS ORGJINAL GOLF AUDI PASSATI R17

  SHESE 4 DISQE TE RINJ NE KUTI BBS ORGJI AL MADE IN GJERMANI.JANE NIKEL.JANE PER GOLF 5.6.7.AUDI A3 A

  Fier Dje, 18:29
  400 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL,BENZ 203 SPORT EDITINO R17.

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI DY TE GJERE DGE DY TE NGUSHTE. BENZ CKLASSE 203 SPORT EDITI

  Fier Dje, 18:29
  450 €
 • 2 foto
  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ FORDI FOKUS FIESTA R16.

  SHESE KATER DISQE MODEL OZ ORGJINAL FORDI FOKUS FIESTA .MERIVA.FUZION.CDO LLOJ FORDI QE E ESHTE ME 4

  Fier Dje, 18:29
  200 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI S8 R20
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI S8 R20

  SHITEN DISQE AUDI S8 .A8 S7 S6 S5 A8 A7 A6 A5 A4 A3. NE NUMER 245.30.20. ME GOMA JAN NE GJE

  Fier Dje, 18:29
  500 €
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL CLS S KLASSE R19

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL GJERMANI BENZ CLS S KLASSE E KLASSE 211 211 221 CLA C KLASSE 204 JANE NE GJE

  Fier Dje, 18:28
  600 €
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL VW POLO R14
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL VW POLO R14

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL MADE IN GJERMANI VW POLO VITI 2008.NE NUMER 185.60.14. JANE PER GOLF 4.SKOD

  Fier Dje, 18:28
  350 Lek
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL ME PERCINA AMG.R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL ME PERCINA AMG.R17

  SGESE 4 DISQE AMG BENZI ORGJINAL MADE IN GJERMANI.ME PERCINA.INOKS.TE FUTUR BRENDA.JANE NE GJENDJE

  Fier Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ CLK E KLASSE. N.16

  SHESE 4 DISQE .ORGJINAL BENZI C KLASSE 203 AMG CLK E KLASSE 210 211.CLK 203 . JANE NE GJENDJE RE

  Fier Dje, 18:28
  200 Lek
 • 5 foto
  DISQE AUDI R8 , N19.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE AUDI R8 , N19.

  SHESE 4 DISQE AUDI R8 S8 S7 S5 S6 NE NUMER.19. JAN NE GJNDJE TE MIRE SI TE RINJE MODEL VITI 2018

  Fier Dje, 18:28
  700 €
 • 4 foto
  DISQE BENZ C KLASSE 203 N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZ C KLASSE 203 N16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BENZ C KLASSE 203 E KLASSE 210 211 .NE NUMER 205 55 16 DISQET JANE NE GJEND

  Fier Dje, 18:28
  140 Lek
 • 2 foto
  DISQE OPELI ASTRA 2009. NR 17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPELI ASTRA 2009. NR 17

  SHESE 4 DISQE OPEKI ASTRA.KORSA.MERICA.VEJTRA.PER ZAFIRA KORSA ASTRA MODEL I RI 2009.NE NUMER 17.M

  Fier Dje, 18:28
  250 Lek
 • 4 foto
  DISQE GOLF 4 ALFA N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOLF 4 ALFA N17

  SHESE 4 DISQE ORGJONAL NE NUMER 225 45 17 GOLFI 4 POLO.ALFA ROMEO.SEAT LEON.AUDI A3.VW BORA.VW XHET

  Fier Dje, 18:28
  240 Lek
 • 4 foto
  DISQE OZ ORGJINAL GOLF 6.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OZ ORGJINAL GOLF 6.

  SHESE 4 DISQE OZ ORGJINAL GOLF 5 6 7 .AUDI A3.A4 A6.PASSATE SEAT LENE SKODA VW XJETA .JANE NE GJE

  Fier Dje, 18:28
  300 €