Autopjese dhe paisje në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Goma pirelli 245 40 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma pirelli 245 40 20

  goma

  Tiranë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja 205 60 16 viti 2019
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja 205 60 16 viti 2019

  goma te reja

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 205. 50. 17. Good year
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 205. 50. 17. Good year

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 205. 65. 16. C.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 205. 65. 16. C.

  Goma. 80 %

  Tiranë Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fluda 205/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fluda 205/65/15

  Shitet nje cift gomash Fluda prodhim Gjerman me nr 205/65/15. Gomat kan ardhur nga gjermania e jan n

  Durrës Dje, 21:16
  8.000 Lek
 • 1 foto
  4 goma. 215 . 55 17.  viti 2016  90 %
  Autopjese dhe paisje

  4 goma. 215 . 55 17. viti 2016 90 %

  Goma

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 185. 55 15. Continental.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 185. 55 15. Continental.

  Goma continental

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 goma 215  75. 16 C . 95% goma
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 215 75. 16 C . 95% goma

  Gomat po thuajse te reja

  Tiranë Dje, 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  8Goma. Te reja. 315. 35. 20 ALTENZ. 2018
  Autopjese dhe paisje

  8Goma. Te reja. 315. 35. 20 ALTENZ. 2018

  Goma te reja

  Tiranë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 245 75. 16. Te reja
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 245 75. 16. Te reja

  Goma te reja. 2018

  Tiranë Dje, 21:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 Goma 215-60-17  Continental
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma 215-60-17 Continental

  Gomat te katra ne nje lule te pa perdorura ne shqipri KEMI EDHE 225/60/ 17

  Tiranë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 215 65 16 viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215 65 16 viti 2018

  goma 90 % te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 195 55 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195 55 16

  goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4. GOMA 245 -50 - 18 DUNLOP SPORT
  Autopjese dhe paisje

  4. GOMA 245 -50 - 18 DUNLOP SPORT

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pompe nafte w203 w202 dhe radiator interkuleri
  Autopjese dhe paisje

  pompe nafte w203 w202 dhe radiator interkuleri

  pompe nafte w203 w202 dhe radiator interkuleri ne gjendje shum te mir 60€ te dyja

  Tiranë Dje, 21:12
  60 €
 • 0 foto
  Goma. Pirelli. 285. 30 21
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Pirelli. 285. 30 21

  Goma

  Tiranë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma te reja. Dimri. 195. 65. 15.
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja. Dimri. 195. 65. 15.

  Goma 2017

  Tiranë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET
  Autopjese dhe paisje

  4 goma. 245. 45. 19. Te reja 4 STINET

  Gomat Forcium

  Tiranë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma continental 245 35 21
  Autopjese dhe paisje

  Goma continental 245 35 21

  goma

  Tiranë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. 195. 45 16. Pirelli. Viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 195. 45 16. Pirelli. Viti 2014

  Goma. Sport 195. 45 16. Dimri. Dhe vere

  Tiranë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 185. 65. 15. Brgjiston. Mishelin continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 185. 65. 15. Brgjiston. Mishelin continental

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 245. 45. 20. Mishelin. Viti 2016.
  Autopjese dhe paisje

  Goma 245. 45. 20. Mishelin. Viti 2016.

  Goma 90 %

  Tiranë Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma pirelli 255 50 20
  Autopjese dhe paisje

  Goma pirelli 255 50 20

  goma

  Tiranë Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. DIMRI. 235. 55 17.

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 275 45 21. Australiane viti 2017. 90 %
  Autopjese dhe paisje

  Goma 275 45 21. Australiane viti 2017. 90 %

  Goma t 275. 45. 21 te katra ne nje lule. 90% Audi q7. Rengje porche etj

  Tiranë Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 goma 235. 45 19. Continental
  Autopjese dhe paisje

  4 goma 235. 45 19. Continental

  Goma t

  Tiranë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 235. 35. 19. Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 235. 35. 19. Continental

  Goma.

  Tiranë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma 215. 55. 17. Te KATER STINET
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma 215. 55. 17. Te KATER STINET

  Goma te reja

  Tiranë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. goma. dimri. 205. 55. 16.
  Autopjese dhe paisje

  4. goma. dimri. 205. 55. 16.

  goma

  Tiranë Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kasetofon me prekje
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofon me prekje

  Kasetofona me touch screen ..jan te rinj ..bejn per te gjitha makinat vetm se duet te masni vendin

  Kuçovë Dje, 21:08
  55 €
 • 6 foto
  Riparojme makina benzin gas kemi dhe bombla itali.
  Autopjese dhe paisje

  Riparojme makina benzin gas kemi dhe bombla itali.

  valva xhiro gazi bexin 1.6 1.8 benxin pjeset kane cmime te ndryshme... cabrator fiat punto 1.

  Tiranë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTORR BMW 650 CC VETEM PER PJES
  Autopjese dhe paisje

  MOTORR BMW 650 CC VETEM PER PJES

  VITI 2002.......VETEM PER PJES......PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE CEL 0694664900

  Shkodër Dje, 21:01
  1 €
 • 1 foto
  2 ose 4 Goma 205-55-17
  Autopjese dhe paisje

  2 ose 4 Goma 205-55-17

  Gomat te katra ne nje lule

  Tiranë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA 235 55 17  95 %
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 235 55 17 95 %

  goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. Te reja 195. 65. 15. Viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma. Te reja 195. 65. 15. Viti 2018

  Goma te reja.

  Tiranë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 255 45 17  Kumho 90 %
  Autopjese dhe paisje

  Goma 255 45 17 Kumho 90 %

  goma te 4 ne nje lule

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 195 70 15 C viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195 70 15 C viti 2016

  Goma

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. 205. 16. C.
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 205. 16. C.

  Goma

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 GOMA SPINTER. 205. 70. 15. J ..CONTINENTAL
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA SPINTER. 205. 70. 15. J ..CONTINENTAL

  Gomat jane te reja. Per pesha. Te larta. .marka continental .

  Tiranë Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. 265. 35 22. Werdeshten
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 265. 35 22. Werdeshten

  Goma. Te 4 ne nje lule.

  Tiranë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 255. 50. 19  GOMA. TE REJA. 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 255. 50. 19 GOMA. TE REJA. 2018

  Goma. Te reja. 255. 50. 19. Altenzo. Australine

  Tiranë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma. 185. 14. C.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 185. 14. C.

  Goma

  Tiranë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 GOMA. 295 35. 20. MISHELIN..
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA. 295 35. 20. MISHELIN..

  Gomat te ardhura nga gjermania

  Tiranë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 285 70  -19.5 brigjiston
  Autopjese dhe paisje

  Goma 285 70 -19.5 brigjiston

  Goma lule e pare dhe lule mbrapa

  Tiranë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA 255 55 19 GUDJER .

  Gomat 85%

  Tiranë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Goma. Mishelin. 255. 50. 20. Viti. 2016. 90 %
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. Mishelin. 255. 50. 20. Viti. 2016. 90 %

  Gomat te katra ne nje lule. Mishelin. Latituti. Sport 5

  Tiranë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma. 235. 60 17. Brigjiston. Viti. 2015
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 235. 60 17. Brigjiston. Viti. 2015

  Goma t. 90 %

  Tiranë Dje, 20:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOMA 225 35 19 PARA 255 30 19 MRAPA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 225 35 19 PARA 255 30 19 MRAPA

  goma 90 %

  Tiranë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma. 285 35 21 & 325. 30. 21. Dunlop Viti. 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 285 35 21 & 325. 30. 21. Dunlop Viti. 2016

  Goma. Te 4. Ne nje lule. RSC.

  Tiranë Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma. 245 35 20 dhe 275 35 20. Te 2017.
  Autopjese dhe paisje

  Goma. 245 35 20 dhe 275 35 20. Te 2017.

  Goma. 245. 35 20. Para. Australiane 2017. 275. 35 20. Mishelin.

  Tiranë Dje, 20:52
  Me Marrveshje