Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Skënderaj

 • 2 foto
  Rrotkapse orgjinale te vw dhe opelit
  Autopjese dhe paisje

  Rrotkapse orgjinale te vw dhe opelit

  vw nr 14. 25euro Opelit nr 14 3 copa jane te njejta nja teke kushtojn 15euro Per me shume info +38

  Skënderaj Sot, 13:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 20 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 per Audi

  Shes 4 fellne per audi a4 a5 a6 a8 jan orgjinale MADEIN ITALI Me gjith Goma te veres

  Skënderaj Sot, 09:05
  1.200 €
 • 1 foto
  Spojler Audi A5
  Autopjese dhe paisje

  Spojler Audi A5

  Shes Spojler per audi a5 sline Orgjinal

  Skënderaj Sot, 09:05
  110 €
 • 1 foto
  Shiten traktorat massey 133 165 IMT 539
  Autopjese dhe paisje

  Shiten traktorat massey 133 165 IMT 539

  Kontakti:044934938

  Skënderaj Dje, 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll

  245.45.18 goma te reja 2019 044897528 Gtn

  Skënderaj 18 gusht 21:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellnet per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per Audi

  Shiten fellnet per Audi jan ne gjendje te mire Per info 044 160 275

  Skënderaj 18 gusht 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet goma
  Autopjese dhe paisje

  Shitet goma

  Shitet goma 195/70R 15C ne gjendje tmire e posaardhur. Per info ne viber 0038349347784

  Skënderaj 17 gusht 11:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne me goma r17 nderrim me r18!
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma r17 nderrim me r18!

  Fellne me Goma 225 / 235 45 r17 ne gjendje te mire (goma te mira stabile ne vozitje, mund te i testo

  Skënderaj 17 gusht 10:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 4 goma per xhip
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma per xhip

  Shiten 4 goma per vere dhe dimer. 2 goma jane Continental dhe 2 Lassa. Profilin e kane te njejte: 23

  Skënderaj 14 gusht 17:26
  95 €
 • 4 foto
  Shiten gomat e dimrit per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat e dimrit per Opel

  Shiten gomat e montuara ne bandasha origjinal per Opel. Gomat jane per dimer. Jane te markes Tigar.

  Skënderaj 14 gusht 17:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Distancera
  Autopjese dhe paisje

  Distancera

  She\'s distancera per BMW 1series 3 series 5 series 2.5cm 100% nuk dridhin

  Skënderaj 13 gusht 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  golf 2 kryt e motorrit 1.6 dizell i thjesht
  Autopjese dhe paisje

  golf 2 kryt e motorrit 1.6 dizell i thjesht

  shes kryt e motorrit ne gjendje te rregullt me garancion me dizne me grijaq qmimi 40 ero boshpumpa 1

  Skënderaj 12 gusht 08:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne nr 17
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 17

  shes fellnet nr 17 bojn golf opel bmw pasat etj info nr +38344853538

  Skënderaj 12 gusht 08:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne me goma nr 14
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma nr 14

  shiten fellnet me goma nr 14 bojn golf pasat jetta etj per info +38344853538 ose +38346132886

  Skënderaj 12 gusht 08:57
  150 €
 • 4 foto
  fellne me goma nr 13
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma nr 13

  shes fellnet me goma nr 13 bojn golf opel passat jetta bmw reno fiat etj per info shtes nr +38344853

  Skënderaj 12 gusht 08:56
  150 €
 • 2 foto
  shiten stopat bmw 320
  Autopjese dhe paisje

  shiten stopat bmw 320

  shiten stopat per bmw 320 e46 viti 2001

  Skënderaj 8 gusht 18:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Distancera
  Autopjese dhe paisje

  Distancera

  Shes distancera per bmw e46 me shrafa komplet bajm ndrrim edhe me distancera te vw touran

  Skënderaj 8 gusht 16:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne Orgjinal Mercedes 16 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinal Mercedes 16 Coll

  Shiten fellne Per Mercedes 205/60 R 16 Viti Prodhimit gumav 2018 per ma shuum info nr 049390118 vi

  Skënderaj 8 gusht 14:34
  230 €
 • 2 foto
  Shiten&Nderrohen;
  Autopjese dhe paisje

  Shiten&Nderrohen;

  Fellne me Goma 235 45 r17 ne gjendje te mire (goma te mira stabile ne vozitje, mund te i testoni), n

  Skënderaj 7 gusht 21:45
  1 €
 • 2 foto
  Fellne 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll

  Shes fellne 18 coll be gjendje shum te mir Me mundesi ndrrimi

  Skënderaj 5 gusht 12:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per passat 2-3 edhe golit 2

  pjes per passat 2-3 kom edhe golfit 2 viber info +38344853538

  Skënderaj 5 gusht 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes gomat e 190 me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat e 190 me fellne

  Gomat jane te mira me fellne gomat jane te veres baj ndrrim me iphone 6

  Skënderaj 2 gusht 21:45
  100 €
 • 1 foto
  Timon
  Autopjese dhe paisje

  Timon

  Shitet per touran golf 5 etj me airbag.... bmw mercedes renault opel

  Skënderaj 1 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten&Nderrim me fellne 16 17 18 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten&Nderrim me fellne 16 17 18 per Audi

  Fellne me goma 205 55 16 ne gjendje te mire te punuara ne cnc, goma mesatare. Nderrim bej me fellne

  Skënderaj 29 korrik 19:22
  250 €
 • 2 foto
  fellne nr 15 passat golf opel bmw rno etj
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 15 passat golf opel bmw rno etj

  Shes fellnet me goma per info shtes nr viber +38344853538 Viber +38346132886

  Skënderaj 29 korrik 15:42
  120 €
 • 2 foto
  Goma M+S SAVA 225/45/17 Viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S SAVA 225/45/17 Viti 2018

  Shes goma m+s Sava viti 2018 numer 225-45-17 pak te perdorura viber +38345495969

  Skënderaj 27 korrik 16:03
  170 €
 • 0 foto
  Fellne Per golf 4   Gumat e veres   Gumat 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Per golf 4 Gumat e veres Gumat 17

  Fellnet jan te mira dhe nuk kqn grritha

  Skënderaj 27 korrik 13:14
  200 €
 • 2 foto
  Fellne per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw

  Shten fellent 15 me gjithe goma 195/65/15 te dimrit per vetura Bmw. Per Info. Tel: 044-124-969

  Skënderaj 26 korrik 14:46
  250 €
 • 1 foto
  shes amortizer per audi a6 2009
  Autopjese dhe paisje

  shes amortizer per audi a6 2009

  shes amortizer per audi 2005 - 2010

  Skënderaj 25 korrik 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes shtopa te golf 7 original
  Autopjese dhe paisje

  shes shtopa te golf 7 original

  shes shtopa te golf 7

  Skënderaj 25 korrik 19:33
  230 €
 • 0 foto
  shes shtopa per ford fokus 2005 -2011 te ri
  Autopjese dhe paisje

  shes shtopa per ford fokus 2005 -2011 te ri

  shes shtopa te ti n paket per fokus

  Skënderaj 25 korrik 19:33
  80 €
 • 2 foto
  shes goma te veres
  Autopjese dhe paisje

  shes goma te veres

  shes goma te vres shum te mira 245/40R19 te parat 275/35/R19 te pasmet

  Skënderaj 25 korrik 19:32
  150 €
 • 3 foto
  Fellga te reja per w audi golf et Nr 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellga te reja per w audi golf et Nr 16 coll

  Fellga te reja te ardhura nga gjermania

  Skënderaj 22 korrik 13:37
  150 €
 • 0 foto
  fellne nr 17 me goma veres
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 17 me goma veres

  Shes fellne nr 17 me goma veres per info shtes viber +38344853538 Viber +38346132886

  Skënderaj 21 korrik 10:02
  280 €
 • 6 foto
  Fellne dhe goma per Passat dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma per Passat dhe Audi

  Shiten fellnet 16 dhe gumat 18

  Skënderaj 20 korrik 23:23
  250 €
 • 2 foto
  Felgat nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Felgat nr 15

  Shiten felget shum te mira me goma nr 15 qmimi 90 euro

  Skënderaj 20 korrik 09:45
  90 €
 • 2 foto
  Pjes per Mercedes 190 bej ndrrim
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedes 190 bej ndrrim

  She\'s bandash per Mercedes 190tsh ni far dhe dy treguest,zgllob i mramt dhe vollan gjitha per Merc

  Skënderaj 18 korrik 21:30
  30 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma r16 Nderrim me r17 per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma r16 Nderrim me r17 per Audi

  shiten fellne me goma 205 55 16 te gdhendura ne brisk stabile ne vozitje pa dridhje nderrim me fel

  Skënderaj 14 korrik 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet cisterna për ujë
  Autopjese dhe paisje

  Shitet cisterna për ujë

  Shitet cisterna per uje, 3 mije litra.

  Skënderaj 12 korrik 18:53
  550 €
 • 1 foto
  Fellne me Goma per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma per Audi

  Shiten Fellne me Goma te posa punara ne CNC (brisk), ne gjendje te mire dhe stabile ne vozitje. Mund

  Skënderaj 12 korrik 11:16
  330 €
 • 0 foto
  shes fellga per mini coper
  Autopjese dhe paisje

  shes fellga per mini coper

  shes fellga per mini koper

  Skënderaj 10 korrik 21:32
  150 €
 • 2 foto
  shes urgjent Fellne 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  shes urgjent Fellne 16 coll

  Fellnet janë ne gjendje te mirë,jan origjilane per mercedes dhe kan qmim te volitshem

  Skënderaj 10 korrik 11:39
  100 €
 • 0 foto
  unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir
  Autopjese dhe paisje

  unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir

  unikonzum-petrol Shampona per auto larje me polir

  Skënderaj 10 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne nr 15 me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne nr 15 me goma

  shiten fellne nr 15 me goma bojn golf 2-3 passat 2-3 opell bmw etj per info shtes viber +383448535

  Skënderaj 9 korrik 20:41
  130 €
 • 2 foto
  Guma
  Autopjese dhe paisje

  Guma

  Gumaa

  Skënderaj 8 korrik 19:11
  1 €
 • 4 foto
  Fellne 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll

  Shes fellnet 17coll ngjendje shum tmir me goma pothuja se treja gomat jan 225:45:17 bojn per golf5.6

  Skënderaj 8 korrik 17:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gyp per nivelizim
  Autopjese dhe paisje

  Gyp per nivelizim

  Shes 40mm gyp per nivelizim f-50 12 bar gypi eshte i pa perdorur Qmini sipas marrveshjes

  Skënderaj 6 korrik 12:21
  1 €
 • 1 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne 205 55 r16.... bej ndrrim me 17 per touran +38349431073viber

  Skënderaj 4 korrik 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  205 55 R16 ndrrim me 17 vw touran golf bmw mercedes

  Skënderaj 3 korrik 12:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Korp llamell komplet
  Autopjese dhe paisje

  Korp llamell komplet

  Shes korp llamell komplet firma LUK Qmimi sipas marrveshjes.

  Skënderaj 1 korrik 19:49
  Me Marrveshje