Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 1 foto
  ?bandash seat golf 4 bora polo 15?
  Autopjese dhe paisje

  ?bandash seat golf 4 bora polo 15?

  Vw bora golf 4 a3 pa goma seat

  Suharekë Dje, 08:30
  50 €
 • 1 foto
  Fellne nr19 mercedes bmw audi vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr19 mercedes bmw audi vw

  nr19 bmw audi mercedes vw 5x112 5x120

  Suharekë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me goma 18 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 18 coll

  Shiten fellne universale me gjithe goma 18 coll!

  Suharekë 2 qershor 20:32
  400 €
 • 2 foto
  225 40 18 te veres
  Autopjese dhe paisje

  225 40 18 te veres

  shiten 2 guma te veres ne gjendje tmir +38349351992 viber ose whats app

  Suharekë 2 qershor 19:24
  30 €
 • 3 foto
  Fellne 205-55-16 per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205-55-16 per mercedes

  Shiten fellnet bashk me guma ose edhe i ndajm Qmimi lir +38349351992 viber ose whats app

  Suharekë 2 qershor 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch me goma

  Shiten fellnet 20 inch me goma mesatare Audi A5-A6-A7-A8

  Suharekë 2 qershor 14:42
  750 €
 • 0 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Fellne me gjeth goma 20

  Suharekë 2 qershor 13:39
  750 €
 • 2 foto
  Bandash 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 15

  shes bandash 15

  Suharekë 2 qershor 09:18
  60 €
 • 4 foto
  muzik
  Autopjese dhe paisje

  muzik

  shitet boksi per muzik me gjith zmadhues per zerim kutia shum epershtatshme shun ehjeshme

  Suharekë 31 maj 20:12
  70 €
 • 6 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shiten fellgat me goma komplet jon 225 45 17 me gom shum te mira jon per touran original kros

  Suharekë 31 maj 20:11
  470 €
 • 1 foto
  Vilushkat per GOLF 1
  Autopjese dhe paisje

  Vilushkat per GOLF 1

  vilushkat per golf 1 komplet me jaboqica me gumica

  Suharekë 31 maj 18:48
  35 €
 • 1 foto
  zgllob per GOLF 1
  Autopjese dhe paisje

  zgllob per GOLF 1

  zgllob i jashtem dhe i mrenshmi komplet per golf 1

  Suharekë 31 maj 18:48
  35 €
 • 4 foto
  Auspu Remus per golf 1 - 2 - 3
  Autopjese dhe paisje

  Auspu Remus per golf 1 - 2 - 3

  Auspu remus per golf 1 -2-3 i marum asht vet asht teper i fort e ka ushtimen jasht zakunisht te for

  Suharekë 31 maj 18:15
  20 €
 • 3 foto
  Makare per terheqjen e makinav per shlep
  Autopjese dhe paisje

  Makare per terheqjen e makinav per shlep

  Makare per terheqjen e Makinav per Shlep asht thuajse e re e ardhur nga Gjermania per ma shum na kon

  Suharekë 31 maj 18:14
  70 €
 • 0 foto
  BOKS Muzik- BASS per Mercedes A CLAS
  Autopjese dhe paisje

  BOKS Muzik- BASS per Mercedes A CLAS

  Boks muzik BASSS Per A CLAS Mercedes Montohet te goma Rezerv ne Gypek

  Suharekë 31 maj 18:12
  25 €
 • 4 foto
  Kuk Per OPELL OMEGA A
  Autopjese dhe paisje

  Kuk Per OPELL OMEGA A

  Kuk per opell omega A komplet me shtek me kablla

  Suharekë 31 maj 18:11
  25 €
 • 4 foto
  MICHELIN 205\\55 R 16 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  MICHELIN 205\\55 R 16 4 copa

  michelin 4 copa jan 205\\55 R 16 jan shum te mira jan te ardhura prej zvicrres thuajse te reja. shi

  Suharekë 31 maj 18:11
  140 €
 • 1 foto
  Auspuh per opell omega A komplet
  Autopjese dhe paisje

  Auspuh per opell omega A komplet

  auspuh per omega A

  Suharekë 31 maj 18:10
  25 €
 • 1 foto
   2 gumat 175\\60R15 Michelin 25euro te dyat
  Autopjese dhe paisje

  2 gumat 175\\60R15 Michelin 25euro te dyat

  2 gumat michelin 175\\60R15 jan shum te mira shihen edhe ne foto per 25 ero te dyat 12.50 ero copa

  Suharekë 31 maj 18:10
  20 €
 • 7 foto
  Goma MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Goma MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedes

  Goma Me Badash MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedesa te ardhura nga zvicrra thuja se te reja jan per

  Suharekë 31 maj 18:09
  550 €
 • 4 foto
  Kabell per Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Kabell per Rimorkio

  Kabell per Rimorkio

  Suharekë 31 maj 18:09
  35 €
 • 1 foto
  Mrezh per branik Corsa C
  Autopjese dhe paisje

  Mrezh per branik Corsa C

  Mrezh per branik corsa C Shihet edhe ne foto

  Suharekë 31 maj 18:07
  35 €
 • 0 foto
  Gepek per Golf 1
  Autopjese dhe paisje

  Gepek per Golf 1

  Gepek per golf 1 35ero copa

  Suharekë 31 maj 18:06
  35 €
 • 1 foto
  bandash per Golf 1-2-3
  Autopjese dhe paisje

  bandash per Golf 1-2-3

  bandash per golf 1-2-3 sh bandasht jan 14 she per ma shum na kontakto ne tel

  Suharekë 31 maj 18:05
  60 €
 • 0 foto
  Dyr per Golf 1
  Autopjese dhe paisje

  Dyr per Golf 1

  dyr per golf 1 jan te mira shihen edhe ne foto copa 25 euro

  Suharekë 31 maj 18:04
  25 €
 • 0 foto
  Llamella komlet per Opel Omega A vitit 88 -90
  Autopjese dhe paisje

  Llamella komlet per Opel Omega A vitit 88 -90

  llamella komplet per opell omega asht tuajse e re ju mir presim

  Suharekë 31 maj 18:03
  20 €
 • 1 foto
  pjes per Golf 1 edhe per opel omega
  Autopjese dhe paisje

  pjes per Golf 1 edhe per opel omega

  pjes per Golf 1 edhe per Opel Omega gypek dyr aub branik per golf 1 aub dyr auspu kuk per opel o

  Suharekë 31 maj 18:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Fellne 18\'\' me goma 265/60R18, per Mercedes GL, GLK dhe ML. Gomat jane te viti 2018 dhe jane perdo

  Suharekë 29 maj 13:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Friz
  Autopjese dhe paisje

  Friz

  Qmimi sipas marrveshjes 049381386

  Suharekë 28 maj 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes gomat 295/80/R22.5
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 295/80/R22.5

  Shes gomat per Auto bus , Kamion Për me shum info nr: 049266130

  Suharekë 27 maj 20:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fshis per xham Bosch
  Autopjese dhe paisje

  Fshis per xham Bosch

  Shih fotot

  Suharekë 27 maj 10:49
  15 €
 • 2 foto
  Ndrroj gomen komplet gomen e re me bass
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj gomen komplet gomen e re me bass

  Goma asht cintinental e re me gjith bandash vjen per golf 4 dhe kerre tjera ban ndrrim me bass ose p

  Suharekë 27 maj 09:46
  50 €
 • 1 foto
  Ndrroj amortizerat sport te golf 4 me muzik
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj amortizerat sport te golf 4 me muzik

  I ndrroj me naj bas tmir

  Suharekë 27 maj 09:36
  60 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shes rimorkion per terheqje tBagerit 3.5, 4T ngjendje perfekte e perdorun shum pak. Viber/Whatsapp

  Suharekë 26 maj 22:11
  1.500 €
 • 2 foto
  Shiten 4 goma toyo 16 C
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma toyo 16 C

  Shiten 4 goma toyo 175 75 16 C

  Suharekë 25 maj 19:26
  120 €
 • 4 foto
  Fellne 16-tshe per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16-tshe per golf 4

  Shes fellet 16-tshe per golf 4 , me goma te veres , fellnet jan origjinal te golf 4 .

  Suharekë 25 maj 15:26
  250 €
 • 1 foto
  Bandash te mercedesit me goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te mercedesit me goma te reja

  Bandash te mercedesit(me goma te reja)

  Suharekë 22 maj 14:08
  200 €
 • 2 foto
  Shes gomat me gjeth bandash numer 17
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat me gjeth bandash numer 17

  Shes gomat thujse te rea viti prodhimit 49 jav 2017 fellnet jan shum te rujtne nuk kan gritha as nu

  Suharekë 22 maj 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne per golf 6/7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 6/7

  Jane fellne per golf 6/7 te ardhura nga italia gomat jan Firreli.

  Suharekë 21 maj 23:04
  400 €
 • 1 foto
  Bandash te mercedesit(me goma te reja)
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te mercedesit(me goma te reja)

  Bandash te mercedesit(me goma te reja)

  Suharekë 21 maj 19:04
  200 €
 • 2 foto
   FARA DRITA VW T 5
  Autopjese dhe paisje

  FARA DRITA VW T 5

  Dritat jan origjinale 80€ 2 copa

  Suharekë 19 maj 19:25
  50 €
 • 2 foto
  Fellne për Golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Golf

  Fellnet jan 16 me goma të veres

  Suharekë 18 maj 20:33
  230 €
 • 4 foto
  Saldues (Shfajs) Profesional Industrial
  Autopjese dhe paisje

  Saldues (Shfajs) Profesional Industrial

  Shitet shfajsi i ardhun nga Gjermania i pa perdorun marka Lorch, shfajsi posedon komplet setin per s

  Suharekë 15 maj 12:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma 17 veres per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17 veres per mercedes

  Shes 4 goma 225-45-17 ne gjendje shum tmir 1 vit te perdorura jan kan te montune ne mercedes c clas

  Suharekë 14 maj 11:00
  80 €
 • 3 foto
  Fellne me Goma te reja shum te mira 195/65R15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma te reja shum te mira 195/65R15

  Shes fellnet me goma te reja per arsyje se i kom marr fellne tjera 18 kontakt viber +38349848033 Be

  Suharekë 14 maj 08:43
  250 €
 • 7 foto
  Goma 225 45 R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225 45 R17

  Shes gomat sava 225 45 r17 viti 2019

  Suharekë 12 maj 08:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Audi

  Shes fellnet 17 per Audi Ndrrim me fellne per BMW Per ma shum wiber +38345562378

  Suharekë 10 maj 15:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat

  Shes 4 gomat e veres Pirelli madhesia 215/65/17.

  Suharekë 9 maj 00:57
  60 €
 • 5 foto
  Shes gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat

  Shiten 4 gomat e veres Pirelli te madhesise 215/65/17,viti 2017.

  Suharekë 9 maj 00:57
  80 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten fellnet me gjith goma te reja gomat 2019 fellnet gti original te ardhun nga ch shum te pastra

  Suharekë 8 maj 20:50
  570 €