Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 2 foto
  ?fellne nr 19 bmw?
  Autopjese dhe paisje

  ?fellne nr 19 bmw?

  8.5j me 9j nr 19 bmw 5 6 7 gt Fellnet shiten me goma po edhe pa goma qtsh tju konvenon

  Suharekë 16 shtator 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nr 18 mecedes vw audi
  Autopjese dhe paisje

  Nr 18 mecedes vw audi

  Nr 18 mercedes vw audi

  Suharekë 16 shtator 09:14
  1 €
 • 2 foto
   FARA DRITA VW T 5
  Autopjese dhe paisje

  FARA DRITA VW T 5

  Dritat jan origjinale 80€ 2 copa

  Suharekë 16 shtator 08:03
  50 €
 • 3 foto
  DRITA T5 Modeit te ri
  Autopjese dhe paisje

  DRITA T5 Modeit te ri

  Dritat jan origjinale vw per T 5 T 6 qe nga viti 2011 100 eu copa kushton

  Suharekë 16 shtator 08:03
  75 €
 • 2 foto
  Fshis per xham Bosch
  Autopjese dhe paisje

  Fshis per xham Bosch

  Shih fotot

  Suharekë 15 shtator 12:51
  15 €
 • 1 foto
  225-40-18
  Autopjese dhe paisje

  225-40-18

  Shiten 2 guma te veres nr 18

  Suharekë 15 shtator 11:58
  35 €
 • 2 foto
  shiten fellnet audi/wv/
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet audi/wv/

  shiten fellnet te audis continental te sapo ardhura nga swiss kem te ndryshme

  Suharekë 10 shtator 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zamajci korpa llamella
  Autopjese dhe paisje

  Zamajci korpa llamella

  Shes. Volanin (zamajci) me korp me llamell per ford focus 1.8 tdci viti 2000. Qimimi sipas marrv

  Suharekë 9 shtator 14:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Boc per autolarje, maqin me avull
  Autopjese dhe paisje

  Boc per autolarje, maqin me avull

  Shiten

  Suharekë 6 shtator 10:34
  250 €
 • 0 foto
  Goma dhe Fellga 255/70 r16
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Fellga 255/70 r16

  Shiten gomat dhe fellgat gomat jan M S All terain te pershtatshme per dimer 16 jan perdor nje sezon

  Suharekë 6 shtator 07:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gumat me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat me fellne

  Gumat jan veres fullda 185 70. 14. Qmimi sipas marrveshjes

  Suharekë 4 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellga + goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellga + goma

  Shiten 4 fellgat per golf 4 ( original ) Fellgat jane me nr: (6 - 1/2 × 15), jane te ruajtura mir. G

  Suharekë 3 shtator 09:22
  220 €
 • 0 foto
  ?nr 16 bmw e36 5x120?
  Autopjese dhe paisje

  ?nr 16 bmw e36 5x120?

  Fellne bmw e36 nr 16 ndahen ne 3 pjes montazh

  Suharekë 29 gusht 09:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18¨ 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18¨ 5x100

  Shiten fellnet sa kan ardhur nga zvicrra bajn per: Golf 3, Golf 4, Bora, Audi A3/ A2, Corrado,Ibiza

  Suharekë 27 gusht 21:35
  299 €
 • 6 foto
  Veshje per vollan me pejë
  Autopjese dhe paisje

  Veshje per vollan me pejë

  Kepje me pej veshje per vollan +38349351992

  Suharekë 27 gusht 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nr 15 golf 1 2 3 opel
  Autopjese dhe paisje

  Nr 15 golf 1 2 3 opel

  Nr 15 golf 1 2 3 opel

  Suharekë 26 gusht 08:44
  1 €
 • 3 foto
  205 55 16 sava
  Autopjese dhe paisje

  205 55 16 sava

  Shiten gumat e saves

  Suharekë 25 gusht 20:40
  60 €
 • 1 foto
  Shes bandash me gjeth guma
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandash me gjeth guma

  Shiten bandash me goma

  Suharekë 20 gusht 16:26
  200 €
 • 5 foto
  Shiten: Fellne per opel zafir 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten: Fellne per opel zafir 205/55/R16

  Shiten: Fellne per opel zafir 205/55/R16 Nr:044496791

  Suharekë 19 gusht 10:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 5x100, 17 col per Golf 4, Bora etj.
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 5x100, 17 col per Golf 4, Bora etj.

  Fellnet shiten me gjith goma, fellnet jan ne gjendje shum te mire.

  Suharekë 18 gusht 19:11
  230 €
 • 0 foto
   fellne 245.55.17
  Autopjese dhe paisje

  fellne 245.55.17

  Shitwn fellne 245.55.17 Me shum info.049266562 wiber

  Suharekë 15 gusht 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne aluet nr 17 vw golf 5 6 7 audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne aluet nr 17 vw golf 5 6 7 audi

  Fellne aluet nr 17 vw golf audi

  Suharekë 15 gusht 09:50
  280 €
 • 3 foto
  Fellne 15 me 4 shtrafa -Peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 me 4 shtrafa -Peugeot

  Shiten fellnet me 4 shtrafa per peugeot 207 pa goma .per me shume informata kontaktoni ne nr.

  Suharekë 14 gusht 21:15
  130 €
 • 4 foto
  4 goma te veres ne gjendje te mir 205/60 R15
  Autopjese dhe paisje

  4 goma te veres ne gjendje te mir 205/60 R15

  pershendetje shes 4 goma te veres 205/60R15 ne gjendje shum te mir

  Suharekë 14 gusht 17:54
  35 €
 • 3 foto
  Shes fellnet per opel 224.45.R17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet per opel 224.45.R17

  Shes fellnet asni pothuajse te reja . Pa asni grrith

  Suharekë 13 gusht 07:53
  150 €
 • 8 foto
  g class
  Autopjese dhe paisje

  g class

  pjes per g class 049222437

  Suharekë 12 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten BBS RS2 R18 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shiten BBS RS2 R18 origjinal

  Shiten fellnet Bbs r18 ndahen origjinal

  Suharekë 12 gusht 14:32
  600 €
 • 4 foto
  Pjes per vetura
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per vetura

  Qmiimi si pas marrveshjes 049772917

  Suharekë 11 gusht 17:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne nr 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr 18

  Shiten fellnet te ardhura nga zvicrra me gjith goma te veres qmimi i volitshum me marrveshje

  Suharekë 9 gusht 14:25
  1 €
 • 0 foto
  ?Fellne 18inch vw audi benz AKSION?
  Autopjese dhe paisje

  ?Fellne 18inch vw audi benz AKSION?

  Felln 18 audi benz vw

  Suharekë 8 gusht 10:24
  350 €
 • 0 foto
  Vw golf pasat taoran tiguan nr 17
  Autopjese dhe paisje

  Vw golf pasat taoran tiguan nr 17

  Nr 17 vw pasat golf taoran caddy Viber 0038344255253

  Suharekë 5 gusht 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maqin per ibercuk, pastrim
  Autopjese dhe paisje

  Maqin per ibercuk, pastrim

  Maqin per ibercuk, pastrim

  Suharekë 31 korrik 13:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten fellnet per Vw Touareg Q7 Audi Porsche cayen 20zoll orginalfelgen Gumat 275 /45/20

  Suharekë 30 korrik 17:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten fellnet per Vw Touareg Q7 Audi Porsche cayen 20zoll orginalfelgen Gumat 275 /45/20

  Suharekë 30 korrik 17:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtihl 18
  Autopjese dhe paisje

  Shtihl 18

  Shtihl ne gjendje shum te mir

  Suharekë 30 korrik 16:52
  160 €
 • 0 foto
  ?fellne alfa romeo nr 16?
  Autopjese dhe paisje

  ?fellne alfa romeo nr 16?

  Fellne nr 16 alfa romeo

  Suharekë 29 korrik 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lift dizhalic
  Autopjese dhe paisje

  Lift dizhalic

  N gjendje t mir e ardhur nga zvicrra asht kan e muntune n ch po pa perdor si e re 3200 kg

  Suharekë 29 korrik 09:06
  1.350 €
 • 4 foto
  Shiten :Fellne me goma 205/55/16 per opel zafir
  Autopjese dhe paisje

  Shiten :Fellne me goma 205/55/16 per opel zafir

  Shiten :Fellne me goma 205/55/16 per opel zafir Tele :044496791

  Suharekë 28 korrik 12:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes nissan
  Autopjese dhe paisje

  Pjes nissan

  Shes te gjitha pjeset per nissan almera viti 2003

  Suharekë 27 korrik 20:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Komprosora te ardhura nga zvicrra autolarje te ardhura nga zvicrra komprosora 190 e autolarje 160 e

  Suharekë 26 korrik 14:28
  190 €
 • 0 foto
  Kuk per mazda 626 Limuzin 1999
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per mazda 626 Limuzin 1999

  Kuk per mazda viti 1999 limuzin

  Suharekë 20 korrik 22:55
  160 €
 • 1 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne të sa po ardhura nga gjermania, jan fellne 16 coll Për: Audi, Pasat, Golf4,5 Jan me 5 vrima P

  Suharekë 19 korrik 04:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten perdet per audi a4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten perdet per audi a4

  Perdet jan shum te mira per me shum edhe ne viber +38349873233

  Suharekë 17 korrik 20:09
  60 €
 • 2 foto
  Der per garazhd
  Autopjese dhe paisje

  Der per garazhd

  Shitet dera per garazhd

  Suharekë 17 korrik 19:09
  200 €
 • 1 foto
  Fellne+Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne+Goma

  Shes fellne se bashku me goma te dimrit per Golf 4

  Suharekë 17 korrik 15:59
  350 €
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Shes bandash te thjesht 4 cop 60 euro per golf 4 jan shum t mir nuk dridhin per qdo informat muni me

  Suharekë 17 korrik 15:33
  60 €
 • 5 foto
  Abgas
  Autopjese dhe paisje

  Abgas

  Shes paisjen e Abgasit/ emetimit te gasrave model Cartec. Paisja eshte ne gjendje te rregullt. Cmi

  Suharekë 14 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresor i klimes per golf 3 fabrikisht origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor i klimes per golf 3 fabrikisht origjinal

  Kompresor i klimes per golf3 fabrikishit funksional

  Suharekë 13 korrik 17:16
  70 €
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Autopjese dhe paisje

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra per dyer oborri

  Suharekë 13 korrik 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?
  Autopjese dhe paisje

  ?

  😉

  Suharekë 12 korrik 23:34
  600 €