Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 4 foto
  Komprosor
  Autopjese dhe paisje

  Komprosor

  Komprosorat e ri 50l te ardhur nga zvicrra

  Suharekë 12 korrik 20:23
  190 €
 • 0 foto
  ?Oz 17 benz vw 5x112 3?
  Autopjese dhe paisje

  ?Oz 17 benz vw 5x112 3?

  Oz 5x112 x17inch benz vw etj

  Suharekë 9 korrik 09:00
  800 €
 • 0 foto
  Fellne fellga coll bandash audi a3 a4 a5 a6 a7 a8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne fellga coll bandash audi a3 a4 a5 a6 a7 a8

  Jam i interesum mi ble nje pare fellne 20 coll 112x5, 9j Ne dikush i posedon ju lutem me shkruani

  Suharekë 5 korrik 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15col
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15col

  felne per gollf 5 pasat. Qmimi 155

  Suharekë 5 korrik 07:32
  155 €
 • 2 foto
  Fellne OZ MITO
  Autopjese dhe paisje

  Fellne OZ MITO

  fellnet jan te drejtune te vizllune te lyne komplet Fellnet jan 5x120 per BMW jan 9x18 dhe 10x18

  Suharekë 1 korrik 13:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Veshje me pej per vollan..Shih FOTOT
  Autopjese dhe paisje

  Veshje me pej per vollan..Shih FOTOT

  Veshje per vollan Kepje me pej komplet +38349351992 viber ose whats app Qmimi volitshem

  Suharekë 1 korrik 10:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma te michelin R14 te veres me felga
  Autopjese dhe paisje

  Goma te michelin R14 te veres me felga

  i heki se spom duen spo bajn per bmw e po du mi shit 70€ me gjeth felga edhe viber 0038349896170 ba

  Suharekë 29 qershor 16:47
  70 €
 • 0 foto
  Fellne OZ MITO
  Autopjese dhe paisje

  Fellne OZ MITO

  fellnet jan te drejtune edhe te vizllune te lyne komplet

  Suharekë 25 qershor 17:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellge per mercedes 225.45.17 goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellge per mercedes 225.45.17 goma te reja

  Shiten fellge per mercedes 225.45.17 me goma te reja

  Suharekë 22 qershor 22:18
  200 €
 • 1 foto
  Krani ne shitje
  Autopjese dhe paisje

  Krani ne shitje

  Shes kranin qmimi i volitshum

  Suharekë 18 qershor 22:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresorat ne shitje ne xhendje te mir
  Autopjese dhe paisje

  Kompresorat ne shitje ne xhendje te mir

  2 kompresora ne shitje njeri asht 5 pstona tjetri 6 pistona qmimi ne tel 049523074

  Suharekë 18 qershor 22:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresori ne shitje 2 pistonsh
  Autopjese dhe paisje

  Kompresori ne shitje 2 pistonsh

  Kompresori ne shitje 2 pistonsh ne gjendje te mir qmimi me marveshje

  Suharekë 18 qershor 22:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr 3 pistonsh deutz
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 3 pistonsh deutz

  Motorri ne shitje 3 pistonsh teutz me ajr ne gjendje shum te mir dhez mir punon mir qmimi 650€

  Suharekë 18 qershor 21:55
  650 €
 • 0 foto
  instagram
  Autopjese dhe paisje

  instagram

  Shitet instagrami me 9k followers kejt shqiptar Gjithqka real Ka aktiw shumm per me shum na kontakto

  Suharekë 15 qershor 13:36
  50 €
 • 4 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  Shiten fellnet me goma per golf4,audi a3,etj.fellnet jan te ardhura nga suedia shum te ruajtura.fell

  Suharekë 11 qershor 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  175 .70.13

  Suharekë 10 qershor 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellge 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellge 18

  Shiten fellget 18 me goma 235/45 R18 DUNLOP prodhim 2017 , 1 sezon te perdorura... nuk kan nevoj per

  Suharekë 9 qershor 22:59
  600 €
 • 3 foto
  Goma te Veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Veres

  2 goma 205 55 r16 2 goma 185 65 r15 4 goma 215 60 r16 4 goma 195 65 r15 Te gjitha te ardhura nga Zv

  Suharekë 9 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Radio per VW
  Autopjese dhe paisje

  Radio per VW

  Radio per VW jan tri radio por mundemi edhe nga nje me i shit

  Suharekë 6 qershor 17:59
  100 €
 • 2 foto
  bandash me goma te veres te opell zafira
  Autopjese dhe paisje

  bandash me goma te veres te opell zafira

  bandash jan me goma te rej 225/45/17 jan te ardhun nga zvicrra jan shum te rujtun +38349216408

  Suharekë 5 qershor 22:36
  220 €
 • 4 foto
  Fellne 18she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18she

  Shes Fellnet 18she Origjinale nga Gjermania

  Suharekë 5 qershor 22:16
  250 €
 • 0 foto
  instagram
  Autopjese dhe paisje

  instagram

  Shitet instagrami me 9K followers osht kejt real story shkon 2.8k ka aktiwa Shumm Me duhet me hek se

  Suharekë 5 qershor 10:15
  60 €
 • 4 foto
  PAJAQALL dhe disc me 6 cd per vetur
  Autopjese dhe paisje

  PAJAQALL dhe disc me 6 cd per vetur

  pajaqall 440W radioni me cd dhe aux edhe disc me 6cd viber +38349884192

  Suharekë 31 maj 13:01
  70 €
 • 3 foto
  fellne per opell me goma
  Autopjese dhe paisje

  fellne per opell me goma

  fellne me goma dimrit 225/45/17 fellnet jan shum te rujtne dhe gomat e reja 3 muj te perdorne jan te

  Suharekë 31 maj 00:08
  300 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  shiten 2 goma te mira jon numer 225 45 17 viti 2015 ose boj ndrim me 215 45 17

  Suharekë 26 maj 21:49
  55 €
 • 3 foto
  goma me fellga
  Autopjese dhe paisje

  goma me fellga

  shes fellgant per mercedes jon 16 original me goma 95% te reja veres Vitit 2015 shum te mira. VIBER

  Suharekë 25 maj 22:45
  290 €
 • 1 foto
  Fellne 19 AVERSUS
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 AVERSUS

  Shes fellne 19qe per audi Shum te ruajtura

  Suharekë 19 maj 20:22
  400 €
 • 2 foto
  Man 27 403
  Autopjese dhe paisje

  Man 27 403

  esht ne gjendje te rregull viti 97 me klim me rotard goma te mire

  Suharekë 18 maj 20:52
  22.000 €
 • 1 foto
  Fellne brabus 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne brabus 18

  Per mercedes ne gjendje shum te mir me goma te veres.

  Suharekë 16 maj 12:16
  400 €
 • 1 foto
  Makine per kuaj
  Autopjese dhe paisje

  Makine per kuaj

  Ne gjendje shume te mire

  Suharekë 15 maj 18:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten fellnet 16 inch
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 16 inch

  Shiten Fellnet 16 , mercerdes benz, Fellne16 inch , makina , bandazh ,

  Suharekë 12 maj 17:46
  65 €
 • 1 foto
  Felgen
  Autopjese dhe paisje

  Felgen

  Bandash per kerr Ngjendje te rujtshme nuk jan te demtuar Per informata na shkruani ne whatsap +417

  Suharekë 4 maj 00:16
  100 €
 • 5 foto
  Fellne 195/65 R15 M&S
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 195/65 R15 M&S

  Shes fellnet me goma te dimrit 195/65 R15 M&S (Dimer-Ver) jan shum te mira nu jan te lakuar nuk

  Suharekë 3 maj 20:17
  160 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shes 4 goma 245/40/18, M+S pothuajse te reja viti 2017 per cdo info 049 621 458

  Suharekë 27 prill 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes fellnet per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet per mercedes

  shes fellnet per mercedes jan shum te rujtne jan tr ardhura prej gjermanis

  Suharekë 26 prill 20:57
  100 €
 • 2 foto
  Klip
  Autopjese dhe paisje

  Klip

  Shitet

  Suharekë 25 prill 16:50
  120 €
 • 1 foto
  Shiten Gomat 225.55.R16 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat 225.55.R16 M+S

  Gomat jan shum mir per me shum edhe ne viber +38649873233

  Suharekë 23 prill 11:38
  40 €
 • 5 foto
  Pjes per bmw,audi,pezho etj
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per bmw,audi,pezho etj

  Shes pjes per Bmw 525 1999 dhe 2001,Pezho 407 2.0 HDI ,Opel zafira B 1.9 cdti 2005, Audi a6 2.5 tdi

  Suharekë 17 prill 12:00
  1 €
 • 1 foto
  shes goma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  shes goma me bandash

  Shes goma me gjith bandash 16 inc 205 55 sikur ne foto me cmim komplet 260 euro. Ndersa vetem bandas

  Suharekë 15 prill 21:03
  260 €
 • 1 foto
  mk 1
  Autopjese dhe paisje

  mk 1

  shes shtopa per golf 1 jon ne gjendje te mir kem edhe pjes tjera

  Suharekë 15 prill 21:03
  1 €
 • 2 foto
  Monterk dhe Ballanserk
  Autopjese dhe paisje

  Monterk dhe Ballanserk

  Monterk dhe Ballanserk ne gjendje shum te mire

  Suharekë 14 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Torno
  Autopjese dhe paisje

  Torno

  Torno

  Suharekë 14 prill 22:40
  1.300 €
 • 5 foto
  shes
  Autopjese dhe paisje

  shes

  shes pjes por matora 4rrot me qmime te lira

  Suharekë 12 prill 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mask per audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Mask per audi a3

  Mask per audi a3

  Suharekë 12 prill 21:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 15,16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15,16

  Shiten dy par fellne me guma Te ardhura prej austrie

  Suharekë 12 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellna per golf
  Autopjese dhe paisje

  Fellna per golf

  të salldume

  Suharekë 11 prill 21:22
  200 €
 • 3 foto
  fellne per Ml Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne per Ml Mercedes

  tmira

  Suharekë 11 prill 21:21
  250 €
 • 4 foto
  fellna universal
  Autopjese dhe paisje

  fellna universal

  fellna tcromit

  Suharekë 11 prill 21:21
  300 €
 • 4 foto
  shiten gomat per gjipa(nissan-mitsubishi)
  Autopjese dhe paisje

  shiten gomat per gjipa(nissan-mitsubishi)

  shiten gomat per terrene malore 35-12.5-15 vetem gomat shiten 380€ 235-70-15 gomat kumho me gjeth ba

  Suharekë 11 prill 03:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FELLNE 17 PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 17 PER GOLF 4

  Shiten Fellnet 17 inch 8jx17inch Jan me goma te veres 215 45 r17 Bajn per golf 4 passat etj Qmimi 20

  Suharekë 10 prill 19:05
  200 €