Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 2 foto
  Shitet mitsubishi per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Shitet mitsubishi per pjes

  Shitet mitsubishi per pjese esht ne gjndje shum te mir pjeset i ka krejt te mira per me shum info te

  Suharekë 9 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Gomat 18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat 18

  Shiten gomat 18 Dimer ver bajn 225.40.18 gomat jan shum tmira te ardhura prej Ch

  Suharekë 9 prill 18:04
  120 €
 • 3 foto
  Goma per ver 19 zoll
  Autopjese dhe paisje

  Goma per ver 19 zoll

  Goma per ver 19 zoll nje ver te perdorne Firma Good Year 4 Goma Marka Good Year viti 2017 2 x 285/

  Suharekë 9 prill 16:20
  370 €
 • 3 foto
  Goma te reja per ver CONTINENTAL 16 zoll
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja per ver CONTINENTAL 16 zoll

  Goma per ver 16 zoll te reja Firma Continental 4 Goma Marka Continental viti 2017 4 x 205/55/16

  Suharekë 9 prill 16:19
  240 €
 • 10 foto
  Biciklla
  Autopjese dhe paisje

  Biciklla

  ngjendje trregullt

  Suharekë 9 prill 12:32
  120 €
 • 1 foto
  Agrigat
  Autopjese dhe paisje

  Agrigat

  Agrigat prej zvicrre 2 her i dhezun pa asnje defekt 8kilovat mono faz tre faz nkonop nqels Diesel ur

  Suharekë 7 prill 22:41
  400 €
 • 2 foto
  Shiten Fellnet 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet 17

  Shiten fellnet 17 jan modelit tri me goma te reja te veres 225.45/17 Bajn per E klas C klas Clk etj

  Suharekë 7 prill 22:33
  360 €
 • 3 foto
  Gume me gjith fellne 17.tshe
  Autopjese dhe paisje

  Gume me gjith fellne 17.tshe

  Shes gumat 4 coma me gjith fellne 250€ 215/50/17

  Suharekë 7 prill 20:45
  250 €
 • 1 foto
  Shiten 2 goma 225/50R17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma 225/50R17

  Gomat jan shum te mira jan m+s +38649873233

  Suharekë 7 prill 13:48
  40 €
 • 4 foto
  pjes kok te motorrit te mini coper
  Autopjese dhe paisje

  pjes kok te motorrit te mini coper

  shek dy koka te minicoperit 1.6 benzin RS dhe R 2002-2006 dhe turbo kompresor dy

  Suharekë 6 prill 16:24
  1 €
 • 0 foto
  185/R14C
  Autopjese dhe paisje

  185/R14C

  185/R14C

  Suharekë 6 prill 16:09
  60 €
 • 2 foto
  shiten fellnet 16
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet 16

  Shiten fellnet per mercedes 205/45/16

  Suharekë 5 prill 12:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma

  Shes 4 fellnet se bashku me 4 gomat per golf 4. Fellnet jane ne gjendje shume te mire. Per me shume

  Suharekë 5 prill 12:42
  110 €
 • 2 foto
  Pajoqall
  Autopjese dhe paisje

  Pajoqall

  Pajoqall 5000watt

  Suharekë 5 prill 12:30
  150 €
 • 0 foto
  llaser
  Autopjese dhe paisje

  llaser

  shitet llaseri i ri bajm dhe nrrimm

  Suharekë 5 prill 01:03
  200 €
 • 1 foto
  ford dizell per pjes
  Autopjese dhe paisje

  ford dizell per pjes

  shes pjes per ford i ardhur nga jasht

  Suharekë 5 prill 00:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  golf 4 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  golf 4 per pjes

  shes pjes per golf

  Suharekë 5 prill 00:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Felga alumini
  Autopjese dhe paisje

  Felga alumini

  Shes fellga alumini te bmw-s1 numer 16 me gjithe goma te veres ,gjendja e shkelqyeshme.Qmimi i disku

  Suharekë 5 prill 00:03
  350 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  2 Goma 18.4-25 per skip

  Suharekë 4 prill 18:56
  425 €
 • 1 foto
  radio dhe kamer
  Autopjese dhe paisje

  radio dhe kamer

  Shitet radia ne gjendje trregullt ka edhe kamer

  Suharekë 4 prill 18:03
  80 €
 • 0 foto
  Fellne per golf 4 17” nga ch
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per golf 4 17” nga ch

  Fellne per golf 4 17” nga ch

  Suharekë 4 prill 17:34
  350 €
 • 3 foto
  shite
  Autopjese dhe paisje

  shite

  shiten fellna te mercedes benz 16sh dhe audi 17sh

  Suharekë 4 prill 16:44
  450 €
 • 4 foto
  Goma të dimrit dhe Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma të dimrit dhe Fellne

  Shes gomat e dimrit dhe fellne shum të mira të sapo ardhura nga Gjermania.Jan në gjendje shum të mir

  Suharekë 4 prill 11:44
  450 €
 • 2 foto
  Shiten Invertar per frizere
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Invertar per frizere

  Jan te ruajtura shum mir....

  Suharekë 4 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kushtrim
  Autopjese dhe paisje

  Kushtrim

  Fellne 205.65.17 Me guma te dimrit te reja! Mercedes

  Suharekë 4 prill 09:07
  600 €
 • 0 foto
  Amortizera me ajer per Audi A6 allroad
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera me ajer per Audi A6 allroad

  Shes 2 amortizer me ajer per Audi A6 allroad viti 2003. Te dy amortizerat 80 euro. Shiko foton.

  Suharekë 4 prill 09:06
  80 €
 • 1 foto
  Ndrroj fellnet me fellne per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj fellnet me fellne per mercedes

  Ndrroj fellnet 19 me fellne te mercedesit viber+38649469603

  Suharekë 4 prill 08:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 16 per golf 3-4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per golf 3-4

  shes fellnet 16 alumin me guma tdimrit 185 55 16 me 5 bulona per info +38349261134 veq viber kontakt

  Suharekë 4 prill 08:06
  250 €
 • 1 foto
  Shiten fellnet per smart
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet per smart

  Shiten fellnet me gjeth guma te veres per smart dhe me distancerka plus shtrafa ndrrim i mundshem me

  Suharekë 4 prill 06:45
  350 €
 • 1 foto
  Goma 13 me bandasha
  Autopjese dhe paisje

  Goma 13 me bandasha

  Shiten goma 13 175/70 te golfit me bandasha gati per montim.Gomat jan t perdorne vetem 2muj dimrin e

  Suharekë 4 prill 06:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellge
  Autopjese dhe paisje

  fellge

  Fellga per BMW 195/65/15

  Suharekë 4 prill 06:00
  100 €
 • 3 foto
  Goma per veture
  Autopjese dhe paisje

  Goma per veture

  Shes 4 goma dimer-vere M+S te tipit: Micheling 205/55R16 M+S 91 T, prodhim gjerman. Gomat jane te pe

  Suharekë 4 prill 01:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandash te hekurit
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit

  Bandash per pasat 3c viti 2009 205/55/R16

  Suharekë 4 prill 00:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes 4 fellnet 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 fellnet 17 coll

  Fellnet jan 17 coll me guma te veres shum te mira Bajn per audi golf etj...

  Suharekë 4 prill 00:18
  280 €
 • 2 foto
  Shiten Gomat e Dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat e Dimrit

  Shiten goma te Dimrit te perdorura nga Gjermani Firma \"Dunlop\"235/45/R17 , 4 copa .

  Suharekë 3 prill 23:36
  125 €
 • 0 foto
  Shes gomat
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat

  Shiten fellent per golf 5 me gjeth goma Qmimi sipas marrveshjes

  Suharekë 3 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellga 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 18coll

  She\'s fellgat per Audi Jan shum te Mira krom 225 40 18 per me shum kontaktoni ne nr 043553666 ose V

  Suharekë 3 prill 22:50
  199 €
 • 1 foto
  guma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  guma me bandash

  guma 16 te mercedesit dhe 18

  Suharekë 3 prill 22:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Dolmar 343
  Autopjese dhe paisje

  Shes Dolmar 343

  Eshte pak i perdorur eshte ne gjendje te rregullt mund ta perdorim ta prejm asfalltin kockat beton

  Suharekë 3 prill 21:33
  230 €
 • 1 foto
  Tjegulla !
  Autopjese dhe paisje

  Tjegulla !

  Shiten tjegullat ne gjendje te mire, afersisht 700cope shiten nga 20 cent copa

  Suharekë 3 prill 20:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes Autolarjen Karcher
  Autopjese dhe paisje

  Shes Autolarjen Karcher

  Shes maqinen qe lan kerre eshte me uj te nxeht ujij e nxen me rrym kryesisht kjo maqin perdoret per

  Suharekë 3 prill 20:15
  400 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 Automatik
  Autopjese dhe paisje

  Golf 5 1.9 Automatik

  Shitet golf 5. 1.9 Automatik 2008 full opsione regjistrimi i dyt ne ks vet e kam doganu esht i a

  Suharekë 3 prill 19:50
  7.500 €
 • 1 foto
  Michelin 195/70/15C m+s
  Autopjese dhe paisje

  Michelin 195/70/15C m+s

  Shes gomat 195/70/15 me C jan dimrit jan ardhur nga jasht jan perdorne shes me nje qmim volitshem 1

  Suharekë 3 prill 18:00
  80 €
 • 4 foto
  Goma dimrit m+s 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimrit m+s 205/55/R16

  Shes gomat e dimrit m+s 205/55/R16 me bandash yll per golf 6. etj...

  Suharekë 3 prill 16:06
  180 €
 • 1 foto
  Fellne dhe Goma per Bmw 17 Col
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe Goma per Bmw 17 Col

  Fellne dhe Goma per Bmw 17 Col Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llapto

  Suharekë 3 prill 15:48
  200 €
 • 5 foto
  Goma 16 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 per golf 4

  Shiten gomat 16 jan tveres prej zvicres kan ardh i shes se i kom ble bandasht 17 per ket arsyje mun

  Suharekë 3 prill 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 16 golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 golf 4

  Shiten gomat 16 te veres jan i shes se i kam 17 nkerr prej zvices jan ardh mund te kontaktoni nr Wh

  Suharekë 3 prill 08:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa golf 4

  Shiten shtopat per golf 4.

  Suharekë 3 prill 07:30
  40 €
 • 0 foto
  Goma 16 per gjipa 15 me c  14 17 22
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16 per gjipa 15 me c 14 17 22

  Goma 16 205/80R 16 30 ero coma 15 me ce 35 ero copa 14.5/R 20 85ero copa 235 /75R 17.5 65 e

  Suharekë 3 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes goma te sa po ardhura nga zvicrra M+S
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma te sa po ardhura nga zvicrra M+S

  Shes goma. Te sa po ardhur nga zvicrra 245 / 45/18 profili 6/7mm

  Suharekë 3 prill 07:14
  150 €