Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 4 foto
  Shiten gumat 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat 16

  Shiten gumat 16 per golf 4 audi tveres jan shum tmira i shes qe i kam 17 fellnet mund te kentakto

  Suharekë 3 prill 06:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma te ardhura nga zvicra
  Autopjese dhe paisje

  Goma te ardhura nga zvicra

  Goma te ardhura nga Zvicra ne gjendje shume te mire nr e gomave : 385/55/22.5 ballanka Per cdo info

  Suharekë 3 prill 06:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Alu-Felge 17Zoll me goma të Dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Alu-Felge 17Zoll me goma të Dimrit

  Të blera në Gjermani

  Suharekë 3 prill 06:30
  250 €
 • 2 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten 4 goma 14-she SAVA M+S 185 / 65 R 14 , pak te perdorura e shum te ruajtura.

  Suharekë 3 prill 06:30
  90 €
 • 3 foto
  Larja e tjegullave 2 euro 1 m2
  Autopjese dhe paisje

  Larja e tjegullave 2 euro 1 m2

  Larja dhe pastrimi i tjegullave qmimi; 2 euro 1 m2

  Suharekë 3 prill 05:57
  2 €
 • 4 foto
  BOKS Muzik- BASS per Mercedes A CLAS
  Autopjese dhe paisje

  BOKS Muzik- BASS per Mercedes A CLAS

  Boks muzik BASSS Per A CLAS Mercedes Montohet te goma Rezerv ne Gypek

  Suharekë 3 prill 05:36
  50 €
 • 7 foto
  Goma MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Goma MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedes

  Goma Me Badash MICHELIN 195/50 R 16 Per Mercedesa te ardhura nga zvicrra thuja se te reja jan per

  Suharekë 3 prill 05:36
  430 €
 • 1 foto
  Auspuh per opell omega A komplet
  Autopjese dhe paisje

  Auspuh per opell omega A komplet

  auspuh per omega A

  Suharekë 3 prill 05:36
  25 €
 • 1 foto
  Timon per MAZDA 626 viti 1999 SRS AIRBAG
  Autopjese dhe paisje

  Timon per MAZDA 626 viti 1999 SRS AIRBAG

  timon - SRS AIRBAG - per mazda 626 2.0 viti 1999 Asht ne gjendje te mir

  Suharekë 3 prill 05:36
  20 €
 • 3 foto
  Auspu Remus per golf 1 - 2 - 3
  Autopjese dhe paisje

  Auspu Remus per golf 1 - 2 - 3

  Auspu remus per golf 1 -2-3 i marum asht vet asht teper i fort e ka ushtimen jasht zakunisht te for

  Suharekë 3 prill 05:36
  25 €
 • 2 foto
  Pjes per Opel Omega A Edhe Golf 1
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Opel Omega A Edhe Golf 1

  pjes per opel omega A te gjitha pjest i kam i shini edhe ne foto kemi pjes edhe per golf 1 flm per

  Suharekë 3 prill 05:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Llamella komlet per Opel Omega A vitit 88 -90
  Autopjese dhe paisje

  Llamella komlet per Opel Omega A vitit 88 -90

  llamella komplet per opell omega asht tuajse e re ju mir presim

  Suharekë 3 prill 05:35
  20 €
 • 4 foto
  Goma per Kolic Golldonit ( 5.00-15 she)TR
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Kolic Golldonit ( 5.00-15 she)TR

  goma asht per kolic golldonit vetem qeto ekam njo , asht e gatshme veq me montu ne kolic asht shum

  Suharekë 3 prill 05:35
  40 €
 • 4 foto
  MICHELIN 205\\55 R 16 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  MICHELIN 205\\55 R 16 4 copa

  michelin 4 copa jan 205\\55 R 16 jan shum te mira jan te ardhura prej zvicrres thuajse te reja. shi

  Suharekë 3 prill 05:35
  160 €
 • 4 foto
  Kuk Per OPELL OMEGA A
  Autopjese dhe paisje

  Kuk Per OPELL OMEGA A

  Kuk per opell omega A komplet me shtek me kablla

  Suharekë 3 prill 05:35
  30 €
 • 1 foto
  Pompa e idraulikit komplet Opel Omega A 2.0
  Autopjese dhe paisje

  Pompa e idraulikit komplet Opel Omega A 2.0

  pompa idraulikit komplet per opel omega A 2.0 shihet edhe ne foto

  Suharekë 3 prill 05:35
  35 €
 • 1 foto
   2 gumat 175\\60R15 Michelin 25euro te dyat
  Autopjese dhe paisje

  2 gumat 175\\60R15 Michelin 25euro te dyat

  2 gumat michelin 175\\60R15 jan shum te mira shihen edhe ne foto per 25 ero te dyat 12.50 ero copa

  Suharekë 3 prill 05:35
  25 €
 • 2 foto
  Tepia per A Clas per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Tepia per A Clas per Mercedes

  tepia per a clas per Mercedes jan te ardhura prej zvicrres jan shum te mira shihen edhe ne foto

  Suharekë 3 prill 05:34
  30 €
 • 0 foto
  Dyr per Golf 1
  Autopjese dhe paisje

  Dyr per Golf 1

  dyr per golf 1 jan te mira shihen edhe ne foto copa 25 euro

  Suharekë 3 prill 05:34
  25 €
 • 3 foto
  Goma 205/65 R 16 C Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/65 R 16 C Pirelli

  Gomat Jan Pirelli 205/65 R 16 C viti prodhimit 2016 Vetem 2 copa ikam flm per mirkuptim +383 44 143

  Suharekë 3 prill 05:24
  22 €
 • 5 foto
  felga 22coll
  Autopjese dhe paisje

  felga 22coll

  22 coll gomat e reja 90% 650€ +38349118096

  Suharekë 3 prill 05:11
  650 €
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Fellne 22 coll per audi Q7 dhe Porshe me goma te mira

  Suharekë 3 prill 04:21
  700 €
 • 3 foto
  Goma me fellne 265/65/R16 per Land Rover
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne 265/65/R16 per Land Rover

  Gomat jan te paperdorura te importuara nga Zvicrra , jan 5 cope me fellne te gjitha. Ne qmim perfshi

  Suharekë 3 prill 01:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma BFGoodrich - AllTerrain T265/65/R18 Jeep
  Autopjese dhe paisje

  Goma BFGoodrich - AllTerrain T265/65/R18 Jeep

  Shum pak te perdoruara , te importuara nga Zvicrra , fellnet per Jeep numer 265/65/R18 Per kontakt v

  Suharekë 3 prill 01:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?u shit flm?
  Autopjese dhe paisje

  ?u shit flm?

  Golf 2 gti 1.8 16v dohc shitet kerri ka motorr menjaq instalim shasi nuk ka karrika maska e dritav

  Suharekë 3 prill 01:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Guma 175-70-13 M+S Tigar viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Guma 175-70-13 M+S Tigar viti 2016

  Shiten 2 guma 13..bajn per opel..golf..renault...Jan shum tmira..komplet me bandash ... firma tigar.

  Suharekë 3 prill 01:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes fellmet me guma
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellmet me guma

  Shes fellme me guma per bjeshk 15 per gjyp

  Suharekë 3 prill 00:37
  600 €
 • 1 foto
  shes goma
  Autopjese dhe paisje

  shes goma

  shes fellne me gjeth guma te veres per mercedes 205/55/16

  Suharekë 2 prill 23:51
  280 €
 • 4 foto
  Shiten Tv per makina
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Tv per makina

  Shiten dy televizora scoot ne gjendje shum te mir televizorat kane disa funksione per nderrimin e ng

  Suharekë 2 prill 23:48
  80 €
 • 2 foto
  SHITEN OSE NDRROHEN
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN OSE NDRROHEN

  Shiten ose Ndrroheh fellnet 18 bëj ndrrim me fellne 17 fellnet jan ne gjendje te mir dhe goma shum

  Suharekë 2 prill 23:44
  380 €
 • 3 foto
  Felne Amg!
  Autopjese dhe paisje

  Felne Amg!

  Shes felnet me gjith goma cmimi sipas marrveshjes!

  Suharekë 2 prill 22:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  zingjir për gjip
  Autopjese dhe paisje

  zingjir për gjip

  Shes zingjir për gjip , për goma 16 . zingjirt jan të ri,prodhim italian.

  Suharekë 2 prill 22:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 18 me goma ms ver dimer te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 me goma ms ver dimer te reja

  Shiten fellne 18 me goma te reja ms

  Suharekë 2 prill 22:17
  500 €
 • 2 foto
  Goma dhe bandash 13 per golf 1, 2
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandash 13 per golf 1, 2

  Shiten 4 bandasht 13sh me 4 vrima jan origjinal te gollf 2shit jan me goma te dimrit, 2 goma jan ma

  Suharekë 2 prill 21:26
  120 €
 • 2 foto
  Fara Xenon komplet, Renault Megane 2003
  Autopjese dhe paisje

  Fara Xenon komplet, Renault Megane 2003

  Fara Xenon komplet me trafo dhe syna per Renault Megane 2003, ne gjendje te rregullt

  Suharekë 2 prill 21:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet goma
  Autopjese dhe paisje

  Shitet goma

  Shitet goma rezerv numer 14 esht e pa perdorur kontakt ne viber 044 107 598

  Suharekë 2 prill 18:49
  50 €
 • 3 foto
  Shes gomat 235 60 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 235 60 16

  Shes gomat 235 60 16. 50 euro

  Suharekë 2 prill 18:47
  50 €
 • 1 foto
  Shes gomat 215 70 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 215 70 16

  Shes gomat 215 70 16 jan shum t mira qmimi 50 euro

  Suharekë 2 prill 18:47
  50 €
 • 2 foto
  Goma per gjipa 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma per gjipa 16

  205/80R16

  Suharekë 2 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 15 me c
  Autopjese dhe paisje

  Goma 15 me c

  225/70/15c

  Suharekë 2 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 14.5/R20
  Autopjese dhe paisje

  Goma 14.5/R20

  Jan 4copa shum t mira 14.5/R20 edhe 2 copa 22 njana e re njana pak e perdorur

  Suharekë 2 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Matorra per kerre te reja te ardhur nga jasht
  Autopjese dhe paisje

  Matorra per kerre te reja te ardhur nga jasht

  Shesum matorra dhe pjes per kerre matorr 2.0 per golf 5 edhe per pasat 3.C , 1.9 per golf 5 po as

  Suharekë 2 prill 18:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Monterk per goma Te kamionit deri 26coll
  Autopjese dhe paisje

  Monterk per goma Te kamionit deri 26coll

  Shes Monterk per goma kamionit deri ne 26coll ne gjedje te rregullt e ardhur prej zvicrres , e firme

  Suharekë 2 prill 17:59
  3.200 €
 • 5 foto
  Shes fellne me goma te dimrit nr225/45/17
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne me goma te dimrit nr225/45/17

  Jan te ardhura nga ch

  Suharekë 2 prill 17:32
  300 €
 • 2 foto
  turbin Passat audi  Angllaser T5
  Autopjese dhe paisje

  turbin Passat audi Angllaser T5

  Turbin e passatit 2.0 viti 2011 turbin e audis 2.0 viti 2007 Angllaser i T5

  Suharekë 2 prill 17:15
  200 €
 • 5 foto
  Shes 2 Goma 17she te perdorura/ HANKOOK
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 Goma 17she te perdorura/ HANKOOK

  Gomat jan te vjetra te perdorura. 215/45/R17

  Suharekë 2 prill 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 goma 15she
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma 15she

  Gomat jan te perdorura, te markes Bridgestone. 195/50/R15

  Suharekë 2 prill 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  drita
  Autopjese dhe paisje

  drita

  shiten dritat ardhur nga seudia me rele te vet per gjip per me shum in 044 26 28 29

  Suharekë 2 prill 14:53
  120 €
 • 1 foto
  Fështerk 5000watt
  Autopjese dhe paisje

  Fështerk 5000watt

  Pajoqall Zmadhues per muzik 5000 watt

  Suharekë 2 prill 10:18
  170 €
 • 3 foto
  Fellne per audi a7 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi a7 me goma

  7.5JX17h2

  Suharekë 2 prill 09:39
  1.200 €