Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 2 foto
   Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio shum e rujtme Viti i prodhimit -2017

  Suharekë 30 mars 19:40
  3.000 €
 • 3 foto
  Lifti per kerre
  Autopjese dhe paisje

  Lifti per kerre

  Shitet lifti per kerre ne gjendje shum te mir 2500kg pesha ngritse. Lartsia e ngritjes 1meter.

  Suharekë 30 mars 18:50
  1.200 €
 • 7 foto
  Karrika te llojve te ndryshme per Pirrungritesa
  Autopjese dhe paisje

  Karrika te llojve te ndryshme per Pirrungritesa

  Te importuar nga jasht udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.a

  Suharekë 19 mars 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rath per bbs nr 15 dhe nr16
  Autopjese dhe paisje

  Rath per bbs nr 15 dhe nr16

  Rrath bbs oz nr 15 2jx15 dhe 3jx15 2jx16 0038344255253viber

  Suharekë 12 shkurt 09:15
  1 €
 • 1 foto
  Fellga 17 per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 17 per VW

  Jan shum tmira per gjdo gje kontaktoni fellgat jan 17 per me shum 043553666 ose +38343553666

  Suharekë 22 janar 20:25
  222 €