Tiranë

Autopjese dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 0 foto
  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  DISQE PER CITROEN DHE PEUGEOT 215.55.17

  Tiranë 2 prill 11:57
  200 €
 • 0 foto
  DISQE BENZI 16 - NDERROHEN ME 16-17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENZI 16 - NDERROHEN ME 16-17

  DISQET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. GOMAT NE GJENDJE TE MIRE TE KATRA MICHELIN 215-55-16

  Tiranë 2 prill 11:56
  1 Lek
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë 2 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes disqe 16 per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shes disqe 16 per bmw

  Disqe alumini ne gjendje te mire 16 Per bmw

  Tiranë 2 prill 11:44
  65 Lek
 • 5 foto
  Shes disje 16 me goma te reja ose kembehen me 17
  Autopjese dhe paisje

  Shes disje 16 me goma te reja ose kembehen me 17

  Shiten disje yll 16 me gjithe goma te reja te 4 ose kembehen me disje 17 cmimi 300 mije lek

  Tiranë 2 prill 11:24
  300 Lek
 • 2 foto
  Disqe Fordi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Fordi

  Disqe per Ford origjinal nr 16.

  Tiranë 2 prill 11:24
  250 Lek
 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë 2 prill 11:18
  70 €
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë 2 prill 11:18
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë 2 prill 11:18
  25 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë 2 prill 11:18
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë 2 prill 11:18
  11.000 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë 2 prill 11:18
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë 2 prill 11:18
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë 2 prill 11:18
  1 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë 2 prill 11:17
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë 2 prill 11:17
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017
  Autopjese dhe paisje

  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017

  Fener Audi A6 -VITI 2012-2017-KA VETEM XHAMIN E THYER TE GJITHA RE TJERAT SI PAKETAT-LEDET-I KA FUNK

  Tiranë 2 prill 11:06
  250 €
 • 1 foto
  Disqe Toyota .Corolla + Yaris numer 15.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Toyota .Corolla + Yaris numer 15.

  Disqe Toyota Corolla + Yaris numer 15 + dadiceket . gjendje perfekte. 200 euro pa goma . Me goma 30

  Tiranë 2 prill 10:56
  200 €
 • 3 foto
  Goma per Glk.. Sapoardhur nga Italia..
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Glk.. Sapoardhur nga Italia..

  Shiten 4 goma.. Gomat Jan 4 stinet... Jan po thuaj te reja.. Tw sapoardhur nga Italia.. Adresa Tiran

  Tiranë 2 prill 10:56
  300 €
 • 3 foto
  Disqe 17 Sport Edicjone Mercedez Benz 2006.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 Sport Edicjone Mercedez Benz 2006.

  Disqe 17 Sport Edicjone Mercedez Benz 203 viti 2006 jane perfekte pa gervishje pa saldime me boje

  Tiranë 2 prill 10:56
  350 €
 • 1 foto
  175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  175/65/14

  Shiten gomat bashk me disqe 2 jan te reja 2 jan pak te konsumuara

  Tiranë 2 prill 10:47
  160 €
 • 0 foto
  Kenwood MP3 usb mercedes transmitter rds
  Autopjese dhe paisje

  Kenwood MP3 usb mercedes transmitter rds

  impiant leximi i mp3 usb pa patur nevoje te nderrosh kasetofonin origjinal te benzit..

  Tiranë 2 prill 10:44
  99 €
 • 0 foto
  Boss car makine audio noise filter
  Autopjese dhe paisje

  Boss car makine audio noise filter

  audio noise filter, filter korenti per sistemet audio te makinave qe kane interferenca per shkak te

  Tiranë 2 prill 10:44
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Dotz Revvo
  Autopjese dhe paisje

  Dotz Revvo

  Ndrrohen me disqe nr.18 per golf 5. Disqe jane 5x112 8j te gjere shume pak te perdorur 100% te rinj

  Tiranë 2 prill 10:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION!!!FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION!!!FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER

  OKAZION!!SHITEN FENER ORIGJINALE HALOGEN HELLA PER AUDI A6 C7 2011-2017.FENERET JAN HEQUR NGA AUDI A

  Tiranë 2 prill 10:42
  599 €
 • 3 foto
  OKAZION STOPA ORIGJINAL VALEO PER AUDI A6 C7 2011-
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION STOPA ORIGJINAL VALEO PER AUDI A6 C7 2011-

  SHITEN STOPA ORIGJINALE VALEO PER AUDI A6 C7 2011-2016 BASHKE ME PAKETE. STOPAT JAN HEQUR NGA AUDI A

  Tiranë 2 prill 10:42
  399 €
 • 1 foto
  Disqe e goma. Golf Audi. 17 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Golf Audi. 17 inch origjinal

  disqe po thuajse te reja.

  Tiranë 2 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe AEZ 19 INCH TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AEZ 19 INCH TE GJERE MBRAPA ORIGJINAL

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 10:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe amg goma 20 inch benz ml gl S clas etj
  Autopjese dhe paisje

  Disqe amg goma 20 inch benz ml gl S clas etj

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma. Renault Laguna 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Renault Laguna 17 inch

  Gima dhe disqe

  Tiranë 2 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  225/50/r17
  Autopjese dhe paisje

  225/50/r17

  goma te reja

  Tiranë 2 prill 10:24
  400 €
 • 1 foto
  Goma +disqe
  Autopjese dhe paisje

  Goma +disqe

  DisQe mercedes c klase 203 2005 220€

  Tiranë 2 prill 10:21
  220 €
 • 1 foto
  Shitet maskarino 211 evo
  Autopjese dhe paisje

  Shitet maskarino 211 evo

  Maskarina eshte per 211 evo dhe eshte shum shum e paster. Kemi dhe pjes te tjera per benca per me s

  Tiranë 2 prill 10:12
  100 Lek
 • 1 foto
  Timon 211 evo & airbag
  Autopjese dhe paisje

  Timon 211 evo & airbag

  Shitet timon per evo& airbag ngjyr gri e mbyllur& butona ne timon.timoni eshte shum i paster

  Tiranë 2 prill 10:11
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Pjes per cls fenera stopa maskarino
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per cls fenera stopa maskarino

  Per per cls si fenera stopa maskarino. Pjeset jan shum te pastra dhe ne gjendje pune... Kemi dhe pj

  Tiranë 2 prill 10:11
  1 €
 • 5 foto
  Disqe 16 Golf 6 ATALANTA Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 Golf 6 ATALANTA Origjinal

  Shiten Disqe Origjinal VW Golf 6 Numer 205/55/R16 model ATALANTA viti 2013. Gomat jan pothuajse te r

  Tiranë 2 prill 09:51
  350 €
 • 3 foto
  Turbine ITERLAGOS VW ORIGJINAL 235/40/R18
  Autopjese dhe paisje

  Turbine ITERLAGOS VW ORIGJINAL 235/40/R18

  Shiten Disqe Origjinal VW Passat CC Model \"Turbine INTERLAGOS\". Te sapo ardhur nga jashte te pa pe

  Tiranë 2 prill 09:51
  1.100 €
 • 2 foto
  Ganxhe 25mije zgare 35mije
  Autopjese dhe paisje

  Ganxhe 25mije zgare 35mije

  Ganxhe zgare

  Tiranë 2 prill 09:44
  1 €
 • 1 foto
  -Kasetofon 7' te rinj me GPS blututh dhe mp3
  Autopjese dhe paisje

  -Kasetofon 7' te rinj me GPS blututh dhe mp3

  Mbaruan, vijne te tjere ne fund te Dhjetorit ! Kasetofon makine i ri me GPS 7 polsh HighDefinition,

  Tiranë 2 prill 09:37
  120 €
 • 3 foto
  OFERTE 3 Lloje kasetofonash me blututh import USA
  Autopjese dhe paisje

  OFERTE 3 Lloje kasetofonash me blututh import USA

  Oferte deri 31Mars ! Kasetofone te rinj ne kuti. Me Garanci ! 1)KASETOFON BASIC mp3,bltuth,karte mem

  Tiranë 2 prill 09:37
  38 €
 • 0 foto
  Kasetofona te rinj makine me mp3 dhe blututh 4x50w
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona te rinj makine me mp3 dhe blututh 4x50w

  Oferte ! Kasetofone te rinj ne kuti. Me Garanci ! Te bukur, luajne mp3 nga usb ose karta e memorjes,

  Tiranë 2 prill 09:36
  35 €
 • 3 foto
  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION,SHITEN GOMA 195 /65 R15

  Okazion,shiten Goma 195 /65 R15 te sapo ardhura ne Gjermania. Gomat jane ne nje gjendje shume te mi

  Tiranë 2 prill 09:23
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe e goma tojota golf 16 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma tojota golf 16 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maskarino Mercedes Benz E350, model 212, ,2012
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino Mercedes Benz E350, model 212, ,2012

  Maskarino Mercedes Benz E350, blueficence, model 212, viti i prodhimit fundi 2009 deri 2016, origjin

  Tiranë 2 prill 09:20
  80 €
 • 0 foto
  TIMON PER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002
  Autopjese dhe paisje

  TIMON PER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002

  TIMON PER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002, TIMONI ESHTE I KOMPLETUAR SEBASHKU ME AIRBAG, NE GJENDJE

  Tiranë 2 prill 09:20
  39 €
 • 0 foto
  MASKARINO MERCEDES BENZ CLK VITI 2005
  Autopjese dhe paisje

  MASKARINO MERCEDES BENZ CLK VITI 2005

  MASKARINO PER MERCEDES BENZ CLK, VITI I PRODHIMIT 2005, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, CMIMI 30 EURO, KON

  Tiranë 2 prill 09:19
  30 €
 • 0 foto
  MASKARINO MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002
  Autopjese dhe paisje

  MASKARINO MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002

  MASKARINO PER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI I PRODHIMIT 2002, CMIMI 19 EURO, KONTAKT NR 0696767956.

  Tiranë 2 prill 09:19
  19 €
 • 1 foto
  4 Disqe e goma te reja 195 50 16. inch. Fordi
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe e goma te reja 195 50 16. inch. Fordi

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma. Mini cuuper 17 inch origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Mini cuuper 17 inch origjinal.

  Disqe e goma

  Tiranë 2 prill 09:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  FENER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002
  Autopjese dhe paisje

  FENER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI 2002

  FENER MERCEDES BENZ KLASS A, VITI I PRODHIMIT 2002, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, FENER I MAJTE DHE I DJ

  Tiranë 2 prill 09:18
  30 €