Tiranë

Autopjese dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  Okazion Celes i ri
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Celes i ri

  Shitet celes drite dhe fshirse xhami i ri per Peugeot

  Tiranë Dje, 08:02
  70 €
 • 9 foto
   Cetralin nisan  micra
  Autopjese dhe paisje

  Cetralin nisan micra

  Shitet (cetrali bashk me kuader per Nissan Micra 1.0 benzin mod 1998 65 mij lek) (motorrino 30.

  Tiranë Dje, 08:02
  5.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion Motorrina VW
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Motorrina VW

  motorrina(nga 40mij deri 50mij lek ) per makina benzine vw /seat.(volant per Ford focus mk2 1.8 tdci

  Tiranë Dje, 08:01
  3.600 Lek
 • 11 foto
  Okazio pjes te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Okazio pjes te ndryshme

  Shitet (testat audi a4 2.0 tdi 8V 2006 200 mij lek )(sandokart audi 70 mij lek )(kapaku i valvul

  Tiranë Dje, 08:01
  25 €
 • 11 foto
  Okazion radio C/D per B class W245
  Autopjese dhe paisje

  Okazion radio C/D per B class W245

  Shite nji pasqyr per W203 krahu majt me palosje 70 mij lek (fener W210 CDI 2 cop 85 mij lek )

  Tiranë Dje, 08:01
  11.000 Lek
 • 10 foto
  Okazion Aksesor
  Autopjese dhe paisje

  Okazion Aksesor

  ( Adapter MP3 Audio Interface AUX - USB  12Pin  Connect per  Audi / VW /Seat  /Skoda 55 euro) (l

  Tiranë Dje, 08:01
  15 €
 • 11 foto
  OKAAAAZION Kasa celsi
  Autopjese dhe paisje

  OKAAAAZION Kasa celsi

  Kasa celsi per makina (per Benza 15 mij lek)(Smart 15 mij lek)(Saab 25 mij lek) ( Audi 15 mij lek

  Tiranë Dje, 08:01
  1.500 Lek
 • 12 foto
  Okazion -5% Celes pult chip
  Autopjese dhe paisje

  Okazion -5% Celes pult chip

  (celes pult chip 35 euro) ( celes chip 25 euro per Audi VW Seat)(butona hapje mbyllje per Sea

  Tiranë Dje, 08:01
  30 €
 • 5 foto
  Okazion-5% Sensor parkimi
  Autopjese dhe paisje

  Okazion-5% Sensor parkimi

  Shiten sensor parkimi, (instalohet tek te gjitha makinat qe punojn me 12V) ( me gjith instalimin 5

  Tiranë Dje, 08:01
  3.000 Lek
 • 3 foto
   Testat Audi A4 2.0 tdi 2007
  Autopjese dhe paisje

  Testat Audi A4 2.0 tdi 2007

  Shitet pjes per audi A4 (testat 150 mij lek ) (sandokart 60 mij lek ) (airbag per sendilet L

  Tiranë Dje, 08:01
  1 Lek
 • 1 foto
  Rimorkio makine
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio makine

  Rimorkio e bere vet, ne gjendje shume te mire, me tende dhe me goma te reja.

  Tiranë Dje, 07:53
  270 €
 • 1 foto
  Mercedes sprinter, freksion, turbo
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes sprinter, freksion, turbo

  Shitet turbine sprinteri viti 2008, 150 mij leke Gjithashtu freksion per sprinterin 2008, 100 mij le

  Tiranë Dje, 07:49
  18.000 Lek
 • 4 foto
  Parafango
  Autopjese dhe paisje

  Parafango

  Shitet nje parafango e re ne kuti e blere ne gjermani per ford fiesta 03-05 krahu i pasagjerit.

  Tiranë Dje, 07:33
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Ferrota per Frena Dore Toyota,Nissan,Renault
  Autopjese dhe paisje

  Ferrota per Frena Dore Toyota,Nissan,Renault

  4 ferrota origjinale te reja te pahapura per frenat e dores per makina: 46540-42020 Toyota Rav4 2005

  Tiranë Dje, 07:31
  10.000 Lek
 • 7 foto
  Pjese kembimi te te gjitha llojeve
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi te te gjitha llojeve

  Shes pjese kembimi te cdo lloj makine dhe te te gjitha viteve te prodhimit .Te gjitha pjeset jane ne

  Tiranë Dje, 07:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris.
  Autopjese dhe paisje

  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris.

  Rrobotik kamje per Toyota. Corolla. Yaris. Auris. 1.4 naft viti. 2006-2007-2008.

  Tiranë Dje, 06:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Autom

  Pjese Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006-2007 Automat

  Tiranë Dje, 06:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012
  Autopjese dhe paisje

  * SHES 3 DYER PER TOYOTA RAV 4 * 2006 - 2012

  SHES 3 PORTA , PER TOYOTA RAV 4 , NE GJENDJE TE MIRE JO TE GODITURA , CEL : 0682121347

  Tiranë Dje, 06:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Saldatrice argoni super MIG 480
  Autopjese dhe paisje

  Saldatrice argoni super MIG 480

  Shitet saldatrice argoni super mig 480 kjo saldatrice saldon te gjitha lloit celik alumin gize dhe i

  Tiranë Dje, 06:21
  2.200.000 Lek
 • 2 foto
  VCDS versioni i fundit+LAPTOP+AUTODATA? ✔️
  Autopjese dhe paisje

  VCDS versioni i fundit+LAPTOP+AUTODATA? ✔️

  Ofert e limitune Ross-Tech VCDS HEX v2 (ne gjuhen angleze, gjermane ose italiane) me Laptop HP 2170

  Tiranë Dje, 00:22
  209 €
 • 0 foto
  Shes 3goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4stinet
  Autopjese dhe paisje

  Shes 3goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4stinet

  Shes 3 goma Vredestein sport Hollandeze 80% 4 stinet 2 goma jane te vitit 2016 1 gome eshte e vitit

  Tiranë 21 tetor 23:40
  100 €
 • 1 foto
  Disqe 17 me goma dimri michelin
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 me goma dimri michelin

  Disqe 17 me goma dimri 235/65R17 ne gjendje shume te mire .

  Tiranë 21 tetor 23:15
  400 €
 • 11 foto
  PJESE KEMBIMI BMW F10 &F01
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI BMW F10 &F01

  Pjese kembimi per te gjith llojet e makina bmw nga viti 2003 e siper !! Te gjitha bmw jo makina te t

  Tiranë 21 tetor 23:15
  1 €
 • 6 foto
  Pjese per biciklet elektrike ingranazhe 3 cop
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per biciklet elektrike ingranazhe 3 cop

  Shiten ingranazhe per motorr elektrik biciklete te ardhur nga Anglia 28 dhembe 3 cop . Cmimi 12500 l

  Tiranë 21 tetor 22:48
  100 €
 • 0 foto
  Timon per Golf 1 i vitit 1976
  Autopjese dhe paisje

  Timon per Golf 1 i vitit 1976

  Shitet ;Timon per Golf 1 i vitit 1978 ne gjendje te mire i pa demtuar. Cmimi .300 euro. Cel. +355696

  Tiranë 21 tetor 22:47
  300 €
 • 4 foto
  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Mercedez E 211 280 320 cdi evo 4 Matic

  Shitet moco e perdorur krahu i majte perpara per Mercedez E 211, 280 ,320 cdi evo 4 Matic 2005 \\ 2

  Tiranë 21 tetor 22:47
  100 €
 • 4 foto
  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj
  Autopjese dhe paisje

  Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj

  Shitet krik i ri i pa perdorur per ndrrimin e gomes Audi Volkzwagen etj niversal . Cmimi 4000 lek .

  Tiranë 21 tetor 22:47
  35 €
 • 2 foto
  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK
  Autopjese dhe paisje

  Stopa te pasem Ford Fiesta te perdorur gjendja OK

  Shiten stopa te pasem Ford Fiesta i majti dhe i djathti ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro 1 cop

  Tiranë 21 tetor 22:47
  50 €
 • 1 foto
  Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur
  Autopjese dhe paisje

  Stop i pasem Golf 2 krahu majte i perdorur

  Shitet stop i pasem golf 2 krahu majte ne gjendje shum te mire. Cmimi 25 euro. Cel;+355696511122

  Tiranë 21 tetor 22:47
  25 €
 • 3 foto
  Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja
  Autopjese dhe paisje

  Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja

  Ford tranzit 1994 tamburo para 2 tamburo pas 2 te reja cmimi 15000 lek 4 cop. Te reja ne kuti marka

  Tiranë 21 tetor 22:47
  110 €
 • 8 foto
  Ford Tranzit injektor pomp freni rregullator
  Autopjese dhe paisje

  Ford Tranzit injektor pomp freni rregullator

  Injektor Ford tranzit MK6 2.0 16v TDDI,8 cop Bosch 50 euro copa, Injektor Ford Tranzit 2.5 diezel vi

  Tiranë 21 tetor 22:47
  60 €
 • 8 foto
  Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj
  Autopjese dhe paisje

  Disk i ri per Volkzwagen passat golf audi etj

  Disk gome 15 (7J+15H2) per volkzwagen golf passat audi etj i ri pa perdorur origjinal vetem 1 cop ai

  Tiranë 21 tetor 22:47
  130 €
 • 1 foto
  Pjes per Tmax 500 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Tmax 500 2001

  Pjes per Tmax 500 2001 te reja. Diskofren i pare dhe ferrota te para Yamaha origjinale 160 euro. Cel

  Tiranë 21 tetor 22:47
  160 €
 • 0 foto
  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  USA Style Lights Golf MK5 Sinjalet ndezur Golf 5

  Sinjalet Stil Amerikan per te gjithe Golfat 5. Modifikimi behet me kompjuter pa nderhyrje fizike

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Disqe 15\' Origjinale Audi A4 5X112

  Shiten disqe bashke me goma (2 Goodyear, 2 Firestone) 195/65R15. Disqen jane origjinale te Audi A4 B

  Tiranë 21 tetor 22:12
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights
  Autopjese dhe paisje

  Passat 3C/B6 ``Skyline`` Style Lights

  Aktivizim me kompjuter per Passat 3C/B6, stopat mbrapa stil GTR. Ndricon(kur ndez dritat) vetem unaz

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS
  Autopjese dhe paisje

  Aktivizoj me kompjuter opsione ne VW AUDI, VCDS

  Instagram : vcds.coding.albania. Audi A3 8P : Mbylle/hapje automatike dyersh kur kalon 15 kmh, dhe

  Tiranë 21 tetor 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA SPASI

  Disqe goma spasi vetem origjinale Gomisteria ndodhet ne kombinat perball komisariatit te ri numer 6

  Tiranë 21 tetor 22:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe AUDI SQ7 ORIGJINAL 21 INCH MODEL 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI SQ7 ORIGJINAL 21 INCH MODEL 2017

  disqe e goma te reja

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4Disqe 19inc Original AMG CLS2012 Te Gjere Mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe 19inc Original AMG CLS2012 Te Gjere Mbrapa

  Disqe ORIGINAL 19 inch model 2012.

  Tiranë 21 tetor 22:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AUDI A6 A7 A8 ORIGJINAL 19 MODEL 14

  disqe e goma origjinal model 2014

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  B class pakete xenon +llampen xenon origjinale te
  Autopjese dhe paisje

  B class pakete xenon +llampen xenon origjinale te

  Shitet pakete+llampe xenon per B class origjinal fabrike

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe BMW X5 origjinal 19 te gjere mbrapa model1
  Autopjese dhe paisje

  Disqe BMW X5 origjinal 19 te gjere mbrapa model1

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe Bmw 21 origjinal  gjere mbrapa model 2017
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Bmw 21 origjinal gjere mbrapa model 2017

  disqe e goma

  Tiranë 21 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë 21 tetor 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC
  Autopjese dhe paisje

  GOMA & DISQE PER HUMMER OSE CADILLAC

  DISQE & GOMA TE PA DEFERMUAR TE PA SALDUAR ME GOMA 90% TE REJA TE PERSHTATSHME PER HUMMER DHE PE

  Tiranë 21 tetor 21:57
  2.000 €
 • 5 foto
  DISQE E GOMA SPASI
  Autopjese dhe paisje

  DISQE E GOMA SPASI

  Goma dhe disqe te markave te ndryshme . Te numrave te ndyshem ....MUND TE NA GJENI EDHE NE I

  Tiranë 21 tetor 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Goma me shumic dhe pakic
  Autopjese dhe paisje

  Goma me shumic dhe pakic

  Goma dhe disqe nr 12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22.----- 17.5 -----19.5-----22.5

  Tiranë 21 tetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Cadra me qera karrige dhe tavolina per dasma
  Autopjese dhe paisje

  Cadra me qera karrige dhe tavolina per dasma

  ofrojme Çadra me qera, tavolina karrige stola, DJ dhe kuzhinier per dasma, fejesa, panaire dhe p

  Tiranë 21 tetor 21:53
  Me Marrveshje