Autopjese dhe paisje në shitje në Tropojë

 • 1 foto
  Motor 2.8
  Autopjese dhe paisje

  Motor 2.8

  shitet motor 2.8 per pjes ipa hapur.viti 99 shitet motor 2.4 me turbo, viti 99 kan qen ne toyotahil

  Tropojë 16 maj 22:15
  1.200 €
 • 3 foto
  Goma e disqe me 6 frima.
  Autopjese dhe paisje

  Goma e disqe me 6 frima.

  Goma e disqe 22 . Jan perdore mitsibishi l200 .

  Tropojë 4 prill 09:08
  650 €
 • 8 foto
  Prese16t shum praktike per servise
  Autopjese dhe paisje

  Prese16t shum praktike per servise

  Prese16t shum praktike per servise

  Tropojë 2 prill 14:56
  Me Marrveshje