Viti

Autopjese dhe paisje në shitje në Viti

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Fellne per opel u shiten flm merr jep
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per opel u shiten flm merr jep

  Shes fellne 13 per opel te ardhura nga zvicrra shum te mira Per me shum informata mund te kontakton

  Viti Sot, 17:14
  90 €
 • 7 foto
  Guma 16 C 15 C
  Autopjese dhe paisje

  Guma 16 C 15 C

  Shes guma per kamjoneta te DIMRIT dhe t VERES 195/70/15C

  Viti Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen
  Autopjese dhe paisje

  Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Viti Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi A4 Karrika komplet
  Autopjese dhe paisje

  Audi A4 Karrika komplet

  Karrika komplet me airbag viti 2006 Thirrne ju lutemi ket Nummer Tel 044757490 edhe Viber

  Viti 21 janar 14:28
  150 €
 • 5 foto
  Pjes per FORDA
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per FORDA

  Pjes per Ford Focus,Mondeo,Ka etj.

  Viti 15 janar 21:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjes per mercedes e class
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per mercedes e class

  Shiten te gjitha pjeset per mercedes maska krilla motori menjaqi trapat e t gjitha pjest tjera viner

  Viti 3 janar 00:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 Fara LED Dritat e Para Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 Fara LED Dritat e Para Golf 4

  shes Fara apo Dritat e para për Golf 4 Led me te gjitha paisjet .mbajtset hallogenkat etj .janë në

  Viti 29 dhjetor 11:24
  150 €
 • 5 foto
  Golf 4 Stopa Led
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 Stopa Led

  shes Stopa Led për Golf 4 . janë në gjendje plot të rregullt dhe me funksion. i kane te gjitha pai

  Viti 29 dhjetor 11:24
  120 €
 • 5 foto
  Pjes per Xhipa 4x4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Xhipa 4x4

  Pjes Rezerv per. Xhipa. 4x4 ju mirpresim

  Viti 27 nëntor 11:03
  5 €
 • 2 foto
  Shiten Fellnet e Aluminit me Goma 17 she
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet e Aluminit me Goma 17 she

  Shiten Fellnet e Aluminit me goma te veres gomat jan mesatarisht tmira te ardhura nga zvicrra . Vr

  Viti 26 nëntor 18:40
  400 €
 • 8 foto
  goma me bandash, MS 175/65R14
  Autopjese dhe paisje

  goma me bandash, MS 175/65R14

  ne shitje gomat me bandash, jan ne gjendje 90% te reja. me garancion. me 4 vrima, 175/65/14 per dime

  Viti 4 nëntor 17:51
  170 €
 • 3 foto
  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma per mercedes 235/45/17

  ahes fellne per mercedes 235/45/17 me goma tmira ikan per ma shum info 044210739.

  Viti 15 tetor 09:20
  300 €
 • 2 foto
  shes felln per mercedes 205/55/16
  Autopjese dhe paisje

  shes felln per mercedes 205/55/16

  shiten fellne per mercedes 205/55/16 me goma tmira per info 044210739

  Viti 4 tetor 09:26
  250 €
 • 1 foto
  Shiten fellne 15 me goma te dimrit per Peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 15 me goma te dimrit per Peugeot

  Shiten fellne 15 me goma te dimrit 185 60 15 per peugeot Thellnet jan origjinal te peugeot.

  Viti 26 shtator 20:46
  250 €
 • 0 foto
  Pjes per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 4

  Shiten anesoret per golf 4 ( krillat ) 2 copa 40 euro

  Viti 26 shtator 13:57
  20 €
 • 5 foto
  Velushkar
  Autopjese dhe paisje

  Velushkar

  Shitet velushkari i ardhun nga zvicrra( me rrym ) tel 044-376-648

  Viti 24 shtator 19:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes dritat led h4 inwells
  Autopjese dhe paisje

  Shes dritat led h4 inwells

  Shes dritat led te reja origjinal inwells... Viber +38345217260

  Viti 14 shtator 07:44
  30 €
 • 0 foto
  Shiten pjeset per Mercedes 200 D
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset per Mercedes 200 D

  I shiten pjeset kesaj lloji te vetures

  Viti 13 shtator 22:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet prokulica qmimi 250 euro
  Autopjese dhe paisje

  Shitet prokulica qmimi 250 euro

  Shitet prokulica ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem dhe te arsyeshem.

  Viti 11 shtator 12:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Diska per zafira me gurtne te  part
  Autopjese dhe paisje

  Diska per zafira me gurtne te part

  Shiten diskat me gurtne te part jan shum te mir edhe diskat edhe gurtnet

  Viti 10 shtator 12:26
  40 €
 • 1 foto
  Shitet urgjent ospuh original Remus
  Autopjese dhe paisje

  Shitet urgjent ospuh original Remus

  Per bmw alfarome per golf etj

  Viti 9 shtator 13:55
  20 €
 • 2 foto
  Shitet motori i Touranit W 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motori i Touranit W 1.9 TDI

  Shes motorin e Touranit W 1.9 TDI i sapoardhur nga Gjermania i servisum dhe ne gjendje shum te mire

  Viti 8 shtator 18:52
  750 €
 • 3 foto
  Goma per traktor
  Autopjese dhe paisje

  Goma per traktor

  Pak te perdorura, numer 13,6,36

  Viti 8 shtator 16:59
  500 €
 • 2 foto
   Mikroval    dhe     satelit
  Autopjese dhe paisje

  Mikroval dhe satelit

  Mikrovali shumë i ri 30€ Sateliti 30 € Gjithësej 60 € Veq mi largu nga shtëpija

  Viti 4 shtator 20:09
  60 €
 • 0 foto
  Shes satelitin
  Autopjese dhe paisje

  Shes satelitin

  Satelit 2 syna Me motorr

  Viti 4 shtator 15:52
  50 €
 • 2 foto
  Radi per kerr
  Autopjese dhe paisje

  Radi per kerr

  Shes radion per kerr gjithqka ne rregull, kontakt edhe viber +38345566569

  Viti 3 shtator 17:36
  30 €
 • 3 foto
  Mishelin
  Autopjese dhe paisje

  Mishelin

  Shiten gomat 215/65/15 per xhipa gomat jan te ardhura nga zvicrra. Dhe jan shum te mira Mishelin

  Viti 3 shtator 17:18
  30 €
 • 1 foto
  shes prkolicen
  Autopjese dhe paisje

  shes prkolicen

  shes ket prekolic e ardhur nga gjermania esht ne xhendje te mir

  Viti 31 gusht 00:47
  200 €
 • 1 foto
  fellga
  Autopjese dhe paisje

  fellga

  shes fellnet me 4 vrima komplet me goma

  Viti 25 gusht 13:30
  130 €
 • 1 foto
  Fellne 15 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll

  15 coll 4 vrima

  Viti 25 gusht 12:02
  50 €
 • 3 foto
  SHES DY BRANIK JAN SHUM RUTEN
  Autopjese dhe paisje

  SHES DY BRANIK JAN SHUM RUTEN

  Shes dy branik jan shum te ruter por mashum inf 044-953-865

  Viti 24 gusht 19:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bosch Industrie
  Autopjese dhe paisje

  Bosch Industrie

  Bosch per qlirimin e Burrmeve per Makina Kamiona dhe per Industrie i ardhur nga Gjermania i bajtur p

  Viti 21 gusht 06:49
  270 €
 • 2 foto
  shiten fellnet me goma
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet me goma

  shiten fellnet 16 me goma te reja te veres per pezho. Mund te me kontaktoni ne viber.

  Viti 20 gusht 23:05
  320 €
 • 1 foto
  Shes motorr per Kia Sorento 2.5 dizel
  Autopjese dhe paisje

  Shes motorr per Kia Sorento 2.5 dizel

  Motori per KIA Sorento 2.5 crdi Turbina funksionale Motori klimes funksionale Anlaseri funksional

  Viti 18 gusht 14:03
  520 €
 • 1 foto
  Guma per Jeep (Gjip)
  Autopjese dhe paisje

  Guma per Jeep (Gjip)

  Guma per Gjip shum tmira

  Viti 16 gusht 04:29
  130 €
 • 6 foto
  Shiten fellnat origjinale (Golf 4 , Audi ...
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnat origjinale (Golf 4 , Audi ...

  Shes fellnet nr.225/45-17, fellnet mund të përdoren për Golf 4 , Fave bora, Audi a3.Fellnet jan ori

  Viti 16 gusht 01:19
  350 €
 • 2 foto
  Shes 2 liftar n gjendje t rregullt
  Autopjese dhe paisje

  Shes 2 liftar n gjendje t rregullt

  Shes 2 liftat n gjendje t rregull 2500 kg punojn shum mir nuk kan as 1 problem t ardhun nga ch qmim

  Viti 14 gusht 13:05
  1.000 €
 • 0 foto
  Vw cady
  Autopjese dhe paisje

  Vw cady

  Shesim pjes per vw cady

  Viti 11 gusht 18:29
  1 €
 • 0 foto
  Fiat punto
  Autopjese dhe paisje

  Fiat punto

  Shesim pjes per fiat punto

  Viti 11 gusht 18:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dinama r allansera
  Autopjese dhe paisje

  Dinama r allansera

  Shesim dinama e allansera per lloj loj veture me qmime te volitshme kemi edhe asi te ardhura nga zvi

  Viti 11 gusht 18:21
  1 €
 • 0 foto
  Amortizera
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera

  Shesim amortizera te lloj lloj veturave

  Viti 11 gusht 18:21
  1 €
 • 0 foto
  Audi A 3
  Autopjese dhe paisje

  Audi A 3

  Shesim pjes per audi a3

  Viti 11 gusht 18:09
  1 €
 • 0 foto
  Opell korsa
  Autopjese dhe paisje

  Opell korsa

  Shesim pjes per opell korsa b

  Viti 11 gusht 15:41
  1 €
 • 0 foto
  Motorr 1,4
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 1,4

  Shitet motorri per gollf, pollo dizell 1,4 ne gjendje shum te mire

  Viti 11 gusht 11:49
  200 €
 • 0 foto
  Motorr 1,6 dizell
  Autopjese dhe paisje

  Motorr 1,6 dizell

  Shesim motorrin 1,6 dizen ne gjendje shum te mire per gollf

  Viti 11 gusht 11:49
  200 €
 • 0 foto
  Motorr per opell astra dizell
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per opell astra dizell

  Shesim motorrin per opell astra 1,7 prodhim gjerman. Motorri o ne ghendje shum te mire

  Viti 11 gusht 11:49
  250 €
 • 0 foto
  Opell agila
  Autopjese dhe paisje

  Opell agila

  Shes pjes per opell agila

  Viti 11 gusht 11:41
  1 €
 • 1 foto
  Krye te motorrit
  Autopjese dhe paisje

  Krye te motorrit

  Posedojm krye tmotorrav te wollsvagenit te ardhura nga zvicrra 1,9 sdi 1,6 kemi edhe kry tmotorrit p

  Viti 11 gusht 05:44
  1 €
 • 3 foto
  fellne
  Autopjese dhe paisje

  fellne

  shes fellnet te sapo ardhura nga jashte me goma gari se te reja

  Viti 10 gusht 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Egr ventill
  Autopjese dhe paisje

  Egr ventill

  Egr ventill per opel corsa 1.7 cdti

  Viti 9 gusht 16:31
  60 €