Vlorë

Autopjese dhe paisje në shitje në Vlorë

 • 5 foto
  VAJ ORIGJINAL LUBRIFIKANTE SPANJOLL
  Autopjese dhe paisje

  VAJ ORIGJINAL LUBRIFIKANTE SPANJOLL

  Disponojme vajra te ndryshem motori, hidraulik etj. Vaji eshte shume cilesor dhe i garantuar. Marka

  Vlorë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000

  Kambio,diferencial,pompe nafte,testate,dynamo,motorino,etj etj

  Vlorë Sot, 09:43
  1 Lek
 • 0 foto
  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004

  Pjese te ndryshme kembimi x Volswagen Lt 46 2800 tdi Viti 2004.Pompe nafte,injectors,dynamo,motorin

  Vlorë Sot, 09:42
  1 Lek
 • 1 foto
   Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect
  Autopjese dhe paisje

  Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect

  shiten fenera te ndryshem per makina fiat benz citroen opel etj cmimi duke filluar nga 2000 lek

  Vlorë Sot, 08:43
  15 €
 • 0 foto
  Shitet testat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet testat

  Shitet testat me 8 valvula . Per volkswagen , golf 4, golf 5

  Vlorë Sot, 08:43
  100 €
 • 0 foto
  Shitet grup timoni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet grup timoni

  Shitet grup timoni per peugeot 307,308,citroën C4.Grupi eshte ne gjendje pune . Te intersuart te ko

  Vlorë Sot, 08:43
  120 €
 • 2 foto
  Shitet tastat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet tastat

  Shitet testat fiat 1.9 nafte, punto, stilo, doblo. Tastata eshte ne gjendje te mire . Cmimi eshte i

  Vlorë Sot, 08:43
  120 €
 • 1 foto
  Shitet pompe vaji
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pompe vaji

  Shitet pompe vaji per volkswagen , golf V ,golf IV . 0682204733

  Vlorë Sot, 08:42
  30 €
 • 0 foto
  shiten tasa citroen
  Autopjese dhe paisje

  shiten tasa citroen

  Shiten 4 tasa citroen per goma 15

  Vlorë Sot, 08:42
  20 €
 • 1 foto
  Shitet sadokarte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet sadokarte

  Shitet sadokarte per volkswagen, golf V , golf IV

  Vlorë Sot, 08:41
  60 €
 • 0 foto
  Shiten goma mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma mercedes benz

  Shiten 4 goma 17 per mercedes benz 212 te vitit 2014

  Vlorë Sot, 08:41
  300 €
 • 0 foto
  MERCEDES A CLASSE W176 2015 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A CLASSE W176 2015 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES A CLASSE W176 2015

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A4/2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4/2012 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER AUDI A4 2012

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FORD FIESTA MK7 PJESE KEMBIMI 2014
  Autopjese dhe paisje

  FORD FIESTA MK7 PJESE KEMBIMI 2014

  PJESE KEMBIMI PER FORD FIESTA MK 7 2014

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOLF 7/2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7/2012 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER GOLF 7 2012

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  POLO 6R PJESE KEMBIMI 2014
  Autopjese dhe paisje

  POLO 6R PJESE KEMBIMI 2014

  PJESE KEMBIMI PER POLO 6R 2014

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LAND ROVER FRILANDER 2 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER FRILANDER 2 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI LAND ROVER FRILANDER 2 2010

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES SPRINTER W906 2009
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES SPRINTER W906 2009

  PJESE KEMBIMI SPRINTER W906 2009

  Vlorë Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES B CLASSE W246 2015 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W246 2015 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES B CLASSE W246 2015

  Vlorë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES GLK 2012 OJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES GLK 2012 OJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES GLK 2012

  Vlorë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MERCEDES B CLASSE W245 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B CLASSE W245 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES B CLASSE 2010

  Vlorë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 2010 PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER BMW X5 2010

  Vlorë Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 14 me goma+kupat per Ford Fiesta

  Shiten 4 disqe + goma (175 65 14) Hankook + kupa Te gjitha bashke 9000 Lek.

  Vlorë Dje, 16:14
  9.000 Lek
 • 5 foto
  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE

  Pjese Kembimi AutoRunaj ne Vlore ju afron gamen me te gjere te pjeseve te reja te markave me te njoh

  Vlorë Dje, 09:50
  1 Lek
 • 3 foto
  GOMA ME LULE EXTREME
  Autopjese dhe paisje

  GOMA ME LULE EXTREME

  GOMA NE GJENDJE SHUM TE MIRE 95 % LULE

  Vlorë 21 janar 14:08
  80 Lek
 • 2 foto
  Shazllona
  Autopjese dhe paisje

  Shazllona

  Shes shazllona 14 cop jan ne super gjendje 40 mi lek copa Cmimi i diskutushem

  Vlorë 21 janar 10:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe te nikeluare
  Autopjese dhe paisje

  Disqe te nikeluare

  Ne gjendje te mir pa goma e 14 per foristrad

  Vlorë 20 janar 17:01
  130 €
 • 3 foto
  Bateri 220 AA
  Autopjese dhe paisje

  Bateri 220 AA

  bateri kamjoni skrepi autobuzi ne gjendje te mir

  Vlorë 20 janar 17:01
  240 €
 • 0 foto
  Disqe 16 Audi golf seat skoda
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 Audi golf seat skoda

  Shiten disqet me gjith goma 16 për Pasat Audi a4 a6 Turan golf 5 seat skoda Oktavia etj Disqet i bej

  Vlorë 19 janar 15:50
  100 Lek
 • 2 foto
  Pjese per ford fiesta 1.8 naft 1999
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per ford fiesta 1.8 naft 1999

  Pjes kembimi per ford fiesta 1.8 naft viti 1999 me 3 porta

  Vlorë 19 janar 15:49
  2.700 Lek
 • 1 foto
  Pjes per renault clio reno klio
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per renault clio reno klio

  Pjes kembimi per renault klio 1.2 benzin dhe 1.5 naft Viti 2003 me 3 porta. Disponoj t gjitha pjeset

  Vlorë 19 janar 15:49
  2 Lek
 • 2 foto
  Pjes per reno megane 1.5 naft
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per reno megane 1.5 naft

  Disponoj t gjitha pjeset per renault megane 2004 1.5 naft dci injator turbo egr pjes mekanike xhene

  Vlorë 19 janar 15:49
  1 Lek
 • 1 foto
  Shiten pjes kembimi bmw 528 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes kembimi bmw 528 benzin

  Shiten pjes kembimi per bmw seria 5 520 525 523 528 530 Benzin kambio automat tiptronik Ura e parme

  Vlorë 19 janar 15:48
  2 Lek
 • 1 foto
  Pjes per fiat punto
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per fiat punto

  Disponoj pjes kembimi per fiat punto 1.2 benzi. 16valvula

  Vlorë 19 janar 15:48
  2 Lek
 • 1 foto
  Pjes për Pasat Audi a4 a6 1.9 naft
  Autopjese dhe paisje

  Pjes për Pasat Audi a4 a6 1.9 naft

  Shiten pjes për Pasat Audi a4 a6 viti 1999 1.9 naft DI e kuqe, 130 kuaj fuqi Motor kamjo volland tur

  Vlorë 19 janar 15:47
  2 Lek
 • 0 foto
  Çentralin Opel zafira 1.8 z18
  Autopjese dhe paisje

  Çentralin Opel zafira 1.8 z18

  Shitet çentralin opel zafira 1.8 16v

  Vlorë 13 janar 16:49
  50 €
 • 0 foto
  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV

  Shes pjese motorri per golf IV,testaten pompe vaji,pompe uji, Jane motorr i thjeshte TDDI,te gjitha

  Vlorë 27 dhjetor 09:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes E 300
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes E 300

  Injeksjon pluse distributore

  Vlorë 26 dhjetor 09:56
  200 €
 • 0 foto
  Disqe AMG orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG orgjinal

  Disqe 18 amg orgjinal

  Vlorë 16 dhjetor 23:24
  450 €
 • 0 foto
  Shiten goma disqe 15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma disqe 15

  Shiten disqe 15 alumini me gjith goma 195 50 15 Ne gjendje shum t mir disqet dhe gomat hankok Per re

  Vlorë 13 dhjetor 00:15
  150 Lek
 • 0 foto
  Tako ford fokus
  Autopjese dhe paisje

  Tako ford fokus

  Tako rimorkuese orgjinale per ford fokus

  Vlorë 9 dhjetor 22:47
  150 €
 • 3 foto
  DISQE ME GOMA NR16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA NR16

  Disqet jan ne gjendje shum te mire me gjith gomat Nr16. Cmimi 250 mij lek

  Vlorë 4 dhjetor 12:15
  250 Lek
 • 4 foto
  KASETOFON NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ

  shitet navigator per mercedes benz w211 e class, eshte per sistemin e ri te muzikes logic 7.

  Vlorë 5 nëntor 22:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ
  Autopjese dhe paisje

  NAVIGATOR W211 E CLASS MERCEDES BENZ

  shitet navigator per mercedes benz w211 e class, eshte per sistemin e ri te muzikes logic 7.

  Vlorë 5 nëntor 22:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Impjant Gazi \"LAVAN\" 2.5
  Autopjese dhe paisje

  Impjant Gazi \"LAVAN\" 2.5

  Shes impjantin e gazit \"LAVAN\" per makine Gaz-Benzine 2.5 Bombel e madhe 60 litra... Ne super gj

  Vlorë 16 tetor 15:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  W210 pjese kembimi
  Autopjese dhe paisje

  W210 pjese kembimi

  Pjes kembimi w210 e300 td

  Vlorë 13 tetor 20:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jeep Liberty
  Autopjese dhe paisje

  Jeep Liberty

  Premistopi i kollodokut nga krahu i kamios, Jeep Liberty me motorra 2.5 CRD dhe 2.8 CRD

  Vlorë 3 tetor 19:32
  1 Lek
 • 8 foto
  GOMA PER MOTARA ME KATER RROTA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA PER MOTARA ME KATER RROTA

  Goma Motori me 4 Rota,jan ne gjendje shum te mire. 4 cope para jan 185/88R12 dhe mbrapa jane 270/60R

  Vlorë 28 shtator 09:54
  200 Lek
 • 1 foto
   Pjes kembimi Golf 4 audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi Golf 4 audi a3

  pjes kembimi per golf 4 1.6sr 4porta, klima Gjithashtu dhe per audi a3

  Vlorë 26 shtator 23:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  llamba led
  Autopjese dhe paisje

  llamba led

  Drita led blu xenon H4 me 20% me shume fuqi se llambat normale.Origjinale Made in Italy. Shiten per

  Vlorë 26 shtator 20:13
  2.500 Lek