Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Vlorë

 • 0 foto
  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Volswagen It 46 2800 tdi Viti 2004

  Pjese te ndryshme kembimi x Volswagen Lt 46 2800 tdi Viti 2004.Pompe nafte,injectors,dynamo,motorin

  Vlorë Sot, 08:09
  1 Lek
 • 0 foto
  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi Sprinter 412 2900 tdi viti 96-2000

  Kambio,diferencial,pompe nafte,testate,dynamo,motorino,etj etj

  Vlorë Sot, 08:09
  1 Lek
 • 2 foto
  freksion fiat punto,panda etj 1.2
  Autopjese dhe paisje

  freksion fiat punto,panda etj 1.2

  freksion fiat punto 1.2 benzine ne gjendje 99% vetem 1 mij km

  Vlorë Dje, 14:02
  100 €
 • 0 foto
  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION PJESE KEMBIMI PER GOLF IV

  Shes pjese motorri per golf IV,testaten pompe vaji,pompe uji, Jane motorr i thjeshte TDDI,te gjitha

  Vlorë Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SAMARE + DEMBELA  AUTOVETURE
  Autopjese dhe paisje

  SAMARE + DEMBELA AUTOVETURE

  DSPONOJME SAMARE OSE DEMBELA PER AUTOVETURA. MERCEDESI GOLFI POLO FORD FIESTA BMW X5

  Vlorë Dje, 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES A-CLASS 2016 . PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES A-CLASS 2016 . PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES BENZ A CLASS 2016. TE GJITHA LLOJET E PJESEVE. CMIME TE ARSYESHME.

  Vlorë Dje, 08:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  KAMBIO PER AUTOVETURA DHE FURGONA
  Autopjese dhe paisje

  KAMBIO PER AUTOVETURA DHE FURGONA

  DISPONOJME KAMBIO PER AUTOVETURA DHE FURGONA. MERCEDES W 204 C 2012 MERCEDES W 164 2010 MERCEDES W

  Vlorë Dje, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GOLF 6 2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 6 2012 PJESE KEMBIMI

  DISPONOJME PJESE KEMBIMI PER GOLF 6 VITI 2012 . TE GJITHA LLOJET E PJESEVE. CMIME TE ARSYESHME.

  Vlorë Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SEDILE TE NDRYSHME 10.000 LEK KOMPLETI
  Autopjese dhe paisje

  SEDILE TE NDRYSHME 10.000 LEK KOMPLETI

  SEDILE PER MAKINA TE NDRYSHME. 10.000 LEKE KOMPLETI. PER AUDI A3 - A4 - FIESTA 2012- ML 164- BMW X5-

  Vlorë Dje, 08:42
  10.000 Lek
 • 2 foto
  TIMONA PER AUTOVETURA DHE FURGONA
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER AUTOVETURA DHE FURGONA

  DISPONOJMA TIMONA DHE AIRBEG PER AUTOVETURA DHE FURGONA MERCEDES W 204 2012 MERCEDES W 639 2012 VI

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MASKARINO PER AUTOVETURA DHE FURGONA
  Autopjese dhe paisje

  MASKARINO PER AUTOVETURA DHE FURGONA

  DISPONOJME MASKARINO PER CDO AUTOVETURE DHE FURGONA. MERCEDES W 204 MERCEDES W 176 MERCEDES W 246 M

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A3 SLINE- SPORT BACK PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A3 SLINE- SPORT BACK PJESE KEMBIMI

  DISPONOJME TE GJITHA PJESET E MAKINES

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES VITO VIANO 2013 . PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES VITO VIANO 2013 . PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES VITO VIANO 2013 . KEMI PJESE PER VITO VIANO .TE GJITHA LLOJET E PJESEVE.

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES B-CLASS 2009 . PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES B-CLASS 2009 . PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER MERCEDES B-CLASS 2009. DISPONOJME PJESE TE NDRYSHME PER AUTOMJETE TE NDRYSHME. CMI

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES BENZ B-CLASS 2016. PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES BENZ B-CLASS 2016. PJESE KEMBIMI

  PJESE KEMBIMI PER B-CLASS 2016. DISPONOJME CDO PJESE PER KETE AUTOMJET. CMIME TE ARSYESHME.

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BENC C-CLASS 2012 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  BENC C-CLASS 2012 PJESE KEMBIMI

  disponojme te gjitha pjeset per benc w 204 me cmime te arsyshme

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW X5-2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5-2010 PJESE KEMBIMI

  BMW X5-2010 PJESE KEMBIMI.DISPONOJME CDO PJESE KEMBIMI PER KETE AUTOMJET ME CMIM TE ARSYESHEM

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  POLO 6R-2014 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  POLO 6R-2014 PJESE KEMBIMI

  POLO 6R -2014.DISPONOJME CDO PJESE KEMBIMI PER KETE AUTOVETUR.ME CMIME TE ARSYESHME

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES-SPRINTER-2009.PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES-SPRINTER-2009.PJESE KEMBIMI

  MERCEDES-SPRINTER-2009.DISPONOJME CDO PJESE KEMBIMI PER KETE FURGON.ME CMIME TE ARSYESHME.

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES-ML 164-- 2010 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  MERCEDES-ML 164-- 2010 PJESE KEMBIMI

  MERCEDES-ML-164--2010.DISPONOJME CDO PJESE PER KETE AUTOMJETE.ME CMIME TE ARSYESHEME

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LAND ROVER FREELANDER 2 2011 . PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  LAND ROVER FREELANDER 2 2011 . PJESE KEMBIMI

  LAND ROVER FREELANDER 2 2011 PER PJESE KEMBIMI. DISPONOJME TE GJITHA PJESET E AUTOMJETIT ME CMIME

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  FORD FIESTA-2014.PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  FORD FIESTA-2014.PJESE KEMBIMI

  FORD FIESTA-2014.DISPONOJME PER KETE AUTOVETUR CDO PJESE KEMBIMI.ME CMIME TE ARSYESHEME

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI A4-2013 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A4-2013 PJESE KEMBIMI

  AUDI A4-2013.DISPONOJME CDO PJESE KEMBIMI PER KETE AUTOVETUR.ME CMIME TE ARSYESHME.

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  GOLF 7-2013 PJESE KEMBIMI
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 7-2013 PJESE KEMBIMI

  DISPONOJME CDO PJESE PER KETE AUTOMJETE ME CMIME TE ARSYESHME

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MOTORRA PER AUTOVETURA DHE FURGONA
  Autopjese dhe paisje

  MOTORRA PER AUTOVETURA DHE FURGONA

  DISPONOJME MOTORRA PER AUTOVETURA DHE FURGONA. MERCEDES W 204 2012 2.2 NAFTE MERCEDES W 639 2012

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA DHE DISQE
  Autopjese dhe paisje

  GOMA DHE DISQE

  GOMA DHE DISQE PER MAKINA TE NDRYSHME . 225/45/17 255/40/20 235/65/16 205/65/16 115/35/20 ETJ. CMI

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE PERDORURA
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE PERDORURA

  Pjese kembimi te perdorura per makina te ndryshme. Audi A3. 2012. Audi A4 2013. Golf 6 . Golf 7. Mer

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FENERA TE NDRYSHEM
  Autopjese dhe paisje

  FENERA TE NDRYSHEM

  FENERA TE NDRYSHEM PER AUDI A3, A4 . GOLF 6 , 7 . MERCEDES 204 , ML 164 , GLK , A-CLASS , B-CLASS ,

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  KOMPRESORA KONDICIONERI
  Autopjese dhe paisje

  KOMPRESORA KONDICIONERI

  DISPONOJME KOMPRESORA KONDICIONERI MERCEDESI AUDI GOLF BMW LAND ROVERI FORDI

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE DHE GOMA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA

  DISQE DHE GOMA PER VETURA DHE FUORISTRADA

  Vlorë Dje, 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembim AUTORUNAJ ne VLORE

  Pjese Kembimi AutoRunaj ne Vlore ju afron gamen me te gjere te pjeseve te reja te markave me te njoh

  Vlorë 16 gusht 10:50
  1 Lek
 • 0 foto
  motora per makina
  Autopjese dhe paisje

  motora per makina

  motora per fiat 1.1 ,golf 1.9 tdi,audi 1.9 tdi ,pezho 1.9 hdi,pezho 1.4 hdi, fiat 1.9 jtd,opel asta

  Vlorë 15 gusht 23:59
  100 Lek
 • 0 foto
  kondicioner te ndryshem
  Autopjese dhe paisje

  kondicioner te ndryshem

  kondicioner per fiat 1.9 jtm,fiat 1.2, polo 1.4, mercedes clk 320,opel ,alfa romeo,lancia,citroen,re

  Vlorë 15 gusht 23:51
  100 Lek
 • 0 foto
  injetor te ndryshem
  Autopjese dhe paisje

  injetor te ndryshem

  injetor per golf ,audi,pasat,iveco ,ford,renault,mercedes per nafte dhe per makina benzine

  Vlorë 15 gusht 23:51
  100 Lek
 • 0 foto
  freksione te ndryshem
  Autopjese dhe paisje

  freksione te ndryshem

  freksione per golf 1.9,audi 1.9,fiat punto 1.2,fiat 1.9 jtd,alfa romeo,lancia,pezho 1.9 hdi,pezho 1.

  Vlorë 15 gusht 23:51
  100 Lek
 • 0 foto
  Okasion
  Autopjese dhe paisje

  Okasion

  Shiten pompaci te llojeve te ndryshme naft dhe benzine si prsh audi.golf .benz.fiat.opel.etj.

  Vlorë 15 gusht 23:45
  50 Lek
 • 0 foto
  Turbina per makina
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per makina

  turbina per audi /volkswagen 1.9 tdi,ford focus 1.8,ibeco daily,toyota heliks,citroen pikasso,fiat

  Vlorë 15 gusht 23:39
  100 Lek
 • 5 foto
  Pjese per Fiat punto evo 1.2
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Fiat punto evo 1.2

  pjese kembimi per fiat punto evo ,radio,komanat qendrore,motorino xhami,motorinet e mbylljes se dyer

  Vlorë 15 gusht 23:23
  100 Lek
 • 1 foto
  Shitet sadokarte
  Autopjese dhe paisje

  Shitet sadokarte

  Shitet sadokarte per volkswagen, golf V , golf IV

  Vlorë 15 gusht 20:35
  60 €
 • 0 foto
  Shitet testat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet testat

  Shitet testat me 8 valvula . Per volkswagen , golf 4, golf 5

  Vlorë 15 gusht 20:35
  100 €
 • 2 foto
  Shitet tastat
  Autopjese dhe paisje

  Shitet tastat

  Shitet testat fiat 1.9 nafte, punto, stilo, doblo. Tastata eshte ne gjendje te mire . Cmimi eshte i

  Vlorë 15 gusht 20:35
  120 €
 • 1 foto
  Shitet pompe vaji
  Autopjese dhe paisje

  Shitet pompe vaji

  Shitet pompe vaji per volkswagen , golf V ,golf IV . 0682204733

  Vlorë 15 gusht 20:34
  30 €
 • 1 foto
   Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect
  Autopjese dhe paisje

  Fenera te ndryshem ,fiat,citroen ect

  shiten fenera te ndryshem per makina fiat benz citroen opel etj cmimi duke filluar nga 2000 lek

  Vlorë 15 gusht 20:34
  15 €
 • 0 foto
  Shitet grup timoni
  Autopjese dhe paisje

  Shitet grup timoni

  Shitet grup timoni per peugeot 307,308,citroën C4.Grupi eshte ne gjendje pune . Te intersuart te ko

  Vlorë 15 gusht 20:33
  120 €
 • 5 foto
  Mercedes benz C 203 220 cdi viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benz C 203 220 cdi viti 2005

  Mercedes bennz vetem per pjes kembimi i sapo ardhur 220 cdi viti 2005 motor ewo kambio manuale

  Vlorë 15 gusht 08:58
  10 €
 • 0 foto
  Pomp idrauliku elektrik Opel zafira
  Autopjese dhe paisje

  Pomp idrauliku elektrik Opel zafira

  Shitet idraulik timoni per opel zafira pjesa elektrike ne gjendje shume te mire

  Vlorë 13 gusht 20:14
  50 €
 • 2 foto
  Honda per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Honda per pjes

  Kemi pjes per honda CR-V dhe pak pjes per honda civic

  Vlorë 13 gusht 20:14
  1 €
 • 2 foto
  motor opel kadett ne gjendje flak
  Autopjese dhe paisje

  motor opel kadett ne gjendje flak

  motori eshte lene ne toke pasi eshte hequr nga makina dhe eshte ndezur cakmak “gjysme celsi “ mb

  Vlorë 13 gusht 08:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disje dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje dhe goma

  Disje mercedesi 225-45-R18

  Vlorë 11 gusht 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazjon
  Autopjese dhe paisje

  Okazjon

  Shiten pompaci elektrike te llojeve te ndryshme spsh benzi Audi golfi fiati passati etj

  Vlorë 11 gusht 02:46
  Me Marrveshje