Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 7 foto
  ABS per Caddy 2004-2010
  Autopjese dhe paisje

  ABS per Caddy 2004-2010

  Shes Abs per caddy model 2004 deri 2010 per info kontakto ne tel 049-800-010 vaiber

  Vushtrri Sot, 11:07
  70 €
 • 10 foto
  Ulse per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Ulse per Golf 4

  Ulse per Golf 4 vitit 2003 Kontakto ne tel 049-800-010

  Vushtrri Sot, 11:06
  55 €
 • 6 foto
  Amortizator edhe spirale per Golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator edhe spirale per Golf 5

  Amortizator edhe spirale per Golf 5 2.0 komplet seti para edhe mbrapa per info kontakto ne tel 049-8

  Vushtrri Sot, 11:06
  135 €
 • 4 foto
  shes
  Autopjese dhe paisje

  shes

  shiten shtrafat per golf 5 6 etj siq shihen foto shtrafat jon originall nr viber +38344889267 ose ip

  Vushtrri Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pumpa e hidrolikut
  Autopjese dhe paisje

  Pumpa e hidrolikut

  Pumpa e hidrolikut per vollon Mercedes Benz E 220 W210 2001-2002 diesel origjinale eshte ne gjendj

  Vushtrri Sot, 08:54
  70 €
 • 7 foto
  Fellne 21 inch Originale Audi SQ7 Q7 Q8 Me Goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Originale Audi SQ7 Q7 Q8 Me Goma

  New Model 2020 Shiten Fellne 21 Inch Originale Audi SQ7 Audi Q8 Me Goma thujse te Reja Goodyer 2

  Vushtrri Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 22 inch Range Rover Vogue & Sport
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 22 inch Range Rover Vogue & Sport

  Shiten Fellnet 22 inch me Goma 275.40.22

  Vushtrri Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 21 inch Origjinale Audi A8-A7-A6 Q7-Q8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch Origjinale Audi A8-A7-A6 Q7-Q8

  Shiten Fellne 21 inch Origjinale Audi A8-A7-A6 Q7-Q8 me Goma Pirelli 265.40.21

  Vushtrri Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 20 inch Audi A6/A7/A8 Q7-Q8
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Audi A6/A7/A8 Q7-Q8

  Shiten Fellnet 20 inch me goma te reja Saferich 265.40.20

  Vushtrri Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 21 inch BMW 7 BMW GT BMW 5 Goma Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 21 inch BMW 7 BMW GT BMW 5 Goma Re

  Shiten Fellne 21 inch Për BMW 7 Me Goma te Reja Saffiro 245.35.21 275.30.21

  Vushtrri Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 20 inch Q7-Q8 A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Q7-Q8 A6-A7-A8

  Shiten fellnet 20 inch me Goma te Reja Cachland 275.45.20

  Vushtrri Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Origonale BMW X5 X6 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origonale BMW X5 X6 Goma Reja

  Fellne 20 inch Origonale BMW X5 X6 Goma Reja

  Vushtrri Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NewModel Fellne 20 inch S Class
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch S Class

  Shiten Fellnet 20 inch me Goma te Reja 245.4.20 275.35.20

  Vushtrri Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NewModel Fellne 20 inch M6 Bmw 5 - 7 GT
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch M6 Bmw 5 - 7 GT

  Shiten felnet 20 inch me Goma thuajse Te Reja Saffiro 245.40.20 275.35.20

  Vushtrri Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 20 inch M30 X5-X6
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch M30 X5-X6

  Shiten fellnet 20 inch me Goma Thuajse te Reja Pirelli 275.40.20 315.35.20

  Vushtrri Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NewModel Fellne 19 inch E clas C Clas
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 19 inch E clas C Clas

  Shiten Fellnet 19 inch me Goma te Reja 245.35.19 275.30.19

  Vushtrri Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Origjinale Audi A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Origjinale Audi A6-A7-A8

  Shiten Fellne 20 inch Origjinale Audi A6-A7-A8 me Goma te Reja Saffiro 2019 255.35.20

  Vushtrri Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 20 inch Bmw 5 Bmw 7 GT
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Bmw 5 Bmw 7 GT

  Shiten NewModel Fellne 20 inch Bmw 5 Bmw 7 GT me Goma te Reja Saffiro 2019 245.40.20 275.35.20

  Vushtrri Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NewModel Fellne 20 inch Mercedes S class
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 20 inch Mercedes S class

  Shiten Fellne 20 inch Mercedes S class me Goma te Reja Saffiro 245.40.20

  Vushtrri Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 inch Per Audi A4-A5-A6-A7-A8 Goma Re
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Per Audi A4-A5-A6-A7-A8 Goma Re

  shiten Fellne 18 inch Për Audi A4-A5-A6-A7 Me Goma te Reja Safirich 2020 245.45.18

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne 19 inch Origonale BMW 7 BMW 5 2019 5*112
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origonale BMW 7 BMW 5 2019 5*112

  Fellne 19 inch Origonale BMW 7 BMW 5 2019 5*112 Me Goma te Reja Saffiro 245.45.19 275.40.19

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 18 inch Originale AMG Mercedes E clas Cclas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Originale AMG Mercedes E clas Cclas

  Shiten Fellne 18 inch Originale AMG Thujse te Reja Mercedes E 350 C class S class me Goma te Reja C

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 inch Origjinale A4-A5-A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origjinale A4-A5-A6

  Shiten fellnet 18 inch Origjinale me goma te reja 245.40.18

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 Originale Mercedes E klas C klas CLS S k
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 Originale Mercedes E klas C klas CLS S k

  Fellne 19 Originale Mercedes E klas C klas CLS S klas me Goma te Reja saffiro 2019

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NewModel Fellne 19 inch A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 19 inch A5-A6-A7-A8

  Shiten Fellne 19 inch A5-A6-A7-A8 me Goma te Reja Saffiro 255.40.19

  Vushtrri Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 inch Originale AMG Mercedes E class Ccla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Originale AMG Mercedes E class Ccla

  Shiten Mercedes A213 Fellne 19 Origonale AMG Mercedes E class C class Cls S class Me Goma te Reja

  Vushtrri Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 BMW X6 BMW X5 Me Goma te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 BMW X6 BMW X5 Me Goma te Reja

  Fellne 20 BMW X6 BMW X5 Me Goma te Reja

  Vushtrri Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 19 Audi A8-A7-A6-A5 Audi Q5 Goma reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 Audi A8-A7-A6-A5 Audi Q5 Goma reja

  Fellne 19 Audi A8-A7-A6-A5 Audi Q5 Goma reja

  Vushtrri Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 inch Originale BMW X5 BMW X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Originale BMW X5 BMW X6

  Fellne 19 inch Originale BMW X5 BMW X6 Me Goma Pirelli

  Vushtrri Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 inch Originale Pheton Me goma te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Originale Pheton Me goma te reja

  Fellne 18 inch Originale Pheton Me goma te reja

  Vushtrri Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 19 inch Per Audi A5-A6-A7-A8 Me goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Per Audi A5-A6-A7-A8 Me goma Reja

  New Model 2019 Adi RS7 Shiten Fellne 19 inch Pë Audi A5-A6-A7-A8 Audi Q5 Me Goma te Reja Furemax 2

  Vushtrri Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NewModel Fellne 18 inch A4-A5-A6
  Autopjese dhe paisje

  NewModel Fellne 18 inch A4-A5-A6

  Shiten Fellnet 18 inch me Goma te Reja Cachland 245.45.18

  Vushtrri Sot, 08:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 18 inch Origjinale E clas C clas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Origjinale E clas C clas

  Shiten fellnet 18 inch me Goma Thuajse te Reja Kinforest 245.40.18 265.35.18

  Vushtrri Sot, 08:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Fellne 18 inch A3-A4-A5-A6-A7 Me Goma te Re
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellne 18 inch A3-A4-A5-A6-A7 Me Goma te Re

  Shiten Fellne 18 inch A3-A4-A5-A6-A7 Me Goma te Reja

  Vushtrri Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma

  Shiten 2 goma M+S 195 65 15

  Vushtrri Sot, 07:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma te reja pa perdor
  Autopjese dhe paisje

  Goma te reja pa perdor

  shes keto goma me bandasha jan te reja disa jan teke dhe disa qifte numer 14

  Vushtrri Dje, 23:33
  35 €
 • 4 foto
  tanira per golf 5 dhe gurtne 55 ero komplet
  Autopjese dhe paisje

  tanira per golf 5 dhe gurtne 55 ero komplet

  i shes keto pjes te golf 5 viti 2005 4 tanirat ne gjendje te mir 2 sajllet edhe gurtnet me ni qmim p

  Vushtrri Dje, 23:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Renault Megane 1.9 dci 131ps
  Autopjese dhe paisje

  Renault Megane 1.9 dci 131ps

  Shitet per Arsye se me eshte djeg ne pjesen perpara instalimi,hauba,shofershajbnja

  Vushtrri Dje, 21:49
  900 €
 • 7 foto
  shitet mullini qi blun bungur
  Autopjese dhe paisje

  shitet mullini qi blun bungur

  shitet mullini qi blun me nje kapacitet te shpejt mullini o tre faz fabrikisht per ma shum kontakt n

  Vushtrri Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sedilje Komplet Audi A4 2008-2014
  Autopjese dhe paisje

  Sedilje Komplet Audi A4 2008-2014

  Karriket jan ne gjendje perfekte

  Vushtrri Dje, 18:16
  100 €
 • 0 foto
  SHES KUKEN PER PASAT
  Autopjese dhe paisje

  SHES KUKEN PER PASAT

  Kuka per pasat vitit 2001deri 2005 ibon +383 44 831 550

  Vushtrri Dje, 15:44
  50 €
 • 1 foto
  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16

  FELLNE ME GOMA VERES PER MERCEDES A CLAS 195 50 16

  Vushtrri Dje, 15:43
  220 €
 • 1 foto
  FELLNE ME GOMA VERES PER AUDI NE 205 55 R16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA VERES PER AUDI NE 205 55 R16

  FELLNET PER AUDI A4 A A6 A3 ME GOMA TE VERES SHUM TE MIRA +383 44 831 550

  Vushtrri Dje, 15:43
  180 €
 • 1 foto
  FELLNE ME GOMA VERE PER GOLF 6 PA KAPAK 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE ME GOMA VERE PER GOLF 6 PA KAPAK 205 55 16

  FELLNE PA KAPAK PER GOLF 6 PASSAT TAORAN GOMAT E REJA NR 205 55 16 +383 44 831 550

  Vushtrri Dje, 15:42
  199 €
 • 1 foto
  FELLNE PER OPEL ZAFIRA GOMA DIMRI NE 195 65 R 15
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER OPEL ZAFIRA GOMA DIMRI NE 195 65 R 15

  FELLNE PER OPEL ZAFIRA OPEL ASTRA GOMA DIMRI SHUM T EMIRA SHUM TE RUJTNE FELLNET +383 44 831 550

  Vushtrri Dje, 15:42
  220 €
 • 2 foto
  FELLNE PER BMW ME GOMA TE REJA TE VERES NR 18
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER BMW ME GOMA TE REJA TE VERES NR 18

  FELLNE PER BMW ME GOMA TE VERES TE REJA NR 18

  Vushtrri Dje, 15:41
  450 €
 • 1 foto
  SHES FELLNET PACIFIKUT ME GOMA 205 55 16
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNET PACIFIKUT ME GOMA 205 55 16

  SHES FELLNET POR GOLF 4 PACIFIKUT FELLNET JON PA ASTENI GRRITH ME GOMA 205 55 16 +383 44 777 301

  Vushtrri Dje, 15:41
  250 €
 • 1 foto
  Fluturat per golf 5 audi passat
  Autopjese dhe paisje

  Fluturat per golf 5 audi passat

  Shes fluturat boj per passat Audi golf 5 Viber +38649717869 049717869

  Vushtrri Dje, 15:38
  90 €
 • 2 foto
  Shes ulset per T2 T3 T4 kombi
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulset per T2 T3 T4 kombi

  Shes ulset shum tmira tel 049-707-440 viber +377-44-480-895

  Vushtrri Dje, 14:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes hekra per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Shes hekra per vetur

  Shes hekra shum te mir per vetura jon te rujtun.per me shum info na kontaktoni.

  Vushtrri Dje, 11:53
  Me Marrveshje